Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hetes fiammal nem bírok. Segítsetek! fórum

5 hetes fiammal nem bírok. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. Dóry87 (válaszként erre: 19. - 4ce0ebd54f)
2010. febr. 19. 11:59
Azért ez nem így müködik, hogy mennyit adsz neki, a kéthónapos fiam 230 at bevágott este lefekvés elött és anyatejes volt, nem mondhattam azt neki, hogy elég volt ne cicizz többet...
24. Heni86
2010. febr. 19. 11:59

Nálunk is hasonló volt, hasfájás miatt! Infacolt próbálj adni neki hátha segít vagy tornáztasd.

Amúgy meg most front is van. :( Az én 1 éves kisfiam is ilyen kis ragacs napok óta... Kitartás!!!

23. erikpipi (válaszként erre: 19. - 4ce0ebd54f)
2010. febr. 19. 11:59
Nekem a kórházban evett a fiam 110 ml-t...:)
2010. febr. 19. 11:58
Elnézést 3 óránként 110-et
2010. febr. 19. 11:58
Szia! Én az első gyerekemnél hallgattam a "tanácsra": hagyd sírni, majd megtanulja...különben elkapatod. Ma már bánom. A másodiknál máshogy tettem. Ma már úgy látom, hogy biztosan van oka rá, amiért ennyire veled akar lenni. Amenniyt csak tudod, tartsd testközelben. Nekünk nagyon jól bevált a hordozókendő, illetve az együttalvás. (És nem volt gond, amikor 3 hónaposan kiságyba tettük, először mellettem, aztán a gyerekszobában). Szerintem természetes, hogy az első hetekben-hónapokban mindíg veled akar lenni, hisz 9 hónapig a szívdobogásod hallgatta. És most hirtelen sok újat kell tapasztalnia, ráadásul tőled távol. Persze, amíg fejsz (án is fejtem sokat az elsővel), tedd le melléd, hogy lásson és beszélj hozzá. Ha mégis sír, ne idegeskedj, majd utána megnyugtatod. És ha pihenni akarsz, néha tedd az apuka hasára, nagyon jól tudnak ott is aludni:-)
20. mimmo33 (válaszként erre: 8. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:57

Ha tiszta a pelus, és tele pocak, akkor lehet hogy ő is érzi az időjárás változást;)

A másik, 5 hete még a pocakodban volt.Meg kell szoknia, hogy már nem a tested része;)Kitartás!

19. 4ce0ebd54f (válaszként erre: 8. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:57
ennyit hogy a fenébe adtál neki? Mikor a 3 hónapos baba eszik 110-et óránként? A védőnöd nem mondta mennyit szabad ennie?
2010. febr. 19. 11:57
az én 2 évesem kb két hete ezt csinálja :( Tegnap már mondtam a doktornőnek hogy találjunk ki valamit, mert így egyikünknek se túl jó a helyzet. Adott homeopátiás bogyót, tegnap tök nyugis éjjelünk volt :) De nem gondolom hogy egy 5 hetes babának is ez kéne... Nem lehet hogy fáj a hasa vagy ilyesmi?
17. Szamó (válaszként erre: 8. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:56

Az is lehet, hogy sok.....

Az sem jó,ha túlságosan tele van a poci.....


Nálunk olyan is volt, hogy csak egy nagy büfi hiányzott és megnyugodott.

2010. febr. 19. 11:56

az is lehet, hogy a kiságy nem tetszik neki valamiért... valamelyik baba érzékeny pl a matracra vagy az anyagokra amiből a lepedő, ágynemű van...

a védőnő is hasznos tanácsokat tud adni

2010. febr. 19. 11:56

1. Anyatej kevés

2. sok levegőt nyel, fáj a hasa

3. unatkozik:)

szerezz be egy pihenőszéket, azt rakhatod a lakásban mindig oda ahol vagy:) amikor alszik beteszed az ágyába, de maga a szék is nagyon kényelmes:D

14. Márti86 (válaszként erre: 3. - Danica16)
2010. febr. 19. 11:55
Az sajnos nincs de ha így folytatja akkor venni kell, mert ezt így nem bírom, apjánál is csak rövid ideig marad meg utána én kellek neki. Eddig soha nem volt ilyen mindig szépen visszaaludt vagy nézelődött a hordozóban, most semmi nem jó neki, csak én. :(
2010. febr. 19. 11:55
Az én barátnőm kislánya is ugyanez. Ő már 3 hónapos de újszülött korától ezt csinálja. Jól odaszoktatták a nagy ágyba maguk mellé, meg dajkálták, és azóta nem hajlandó a kiságyában aludni, vagy ellenni. Ő igényli ha babusgatják, nem igazán van el egyedül.
2010. febr. 19. 11:54
az enyem is ilyen volt, egyszeruen mikor ebren volt akkor rafektettem a labamra mikozben ultem...ez van. altalabn csak delben ertem el oda, hogy levegyem a pizsamamamt. "rossz" hir az, hogy O ILYEN, marmint nem szeret egyedul lenni, magaban jatszani stb. meg mindig a legjobb rajtunk, vagy legalabbis par centis kozelsegben:) probald elfogadni es az adott helyzettel boldogulni, mas valasztas nem nagyon van. mindegyik mas, a tied ilyen:)
11. Szamó
2010. febr. 19. 11:54

Nehéz időszak!


Vagy álmos

vagy éhes

vagy fázik

vagy melege van

vagy babusgatásra vágyik

vagy fáj a hasa

vagy fél

vagy szoros a ruha, pelus

vagy laza.....

vagy túl világos van

vagy túl sötét.....


Ki kell totózni. Ez a te feladatod. Nehéz, de mindent ki kell próbálni. PL: bébihordó, kendő, babakocsi, zene......


Az én kisfiam most 2,5 hónapos. Legjobban akkor alszik, ha a babakocsiban van a nappaliban, nyüzsgés van körülötte (szól a tv, beszélgetünk), néha tologatjuk, de nem állandóan.

2010. febr. 19. 11:54

Megnyugtató zene, vagy csak a tv hangja? Esetleg énekelj neki, mondj rövid meséket.

Sok- sok türelem, megéri. :D

9. Bettyg (válaszként erre: 1. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:53

Nővéremnek 9 hetes a picije és 2 napja ugyanezt játszák mint ti. Evéssel nincs baj, ő sem beteg, pelusügyileg is rendben, csak csüng az anyján :)

Lehet front van :S

8. Márti86 (válaszként erre: 6. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:53
Ja és 180ml-t evett kb egy órája 5 hetesen kizárt hogy éhes.
7. 81e5170311 (válaszként erre: 1. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:53
Valami nyugtalansàg biztosan van benne!Probàld meg ugy,hogy nem veszed ki a kisàgybol,hanem simogatàssal,(akàr a hàtàt is)talàn megnyugszik!
6. Márti86 (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2010. febr. 19. 11:52
Az egyik csigolyámból ki van törve egy darab hidd el cipelném ha tudnám de leszakad a hátam. :(
2010. febr. 19. 11:51
Milyen aprócska, és már Ő az úr a házban..:)) kitartást..
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Márti86)
2010. febr. 19. 11:50
Egy 5 hetes nem üvölt rossz szándékkal, rosszaságból, vagy kényeztetésből. Annak oka van. Pl. kevés neki a kaja..vagy csak rossz a közérzete és biztonságra vágyik, ami te vagy. Bírd ki, ezért vagy otthon vele. Megtérül:)
2010. febr. 19. 11:49
Hordozókendő? Szabad a karod is, a baba is a neki tetsző helyen van. :)
2010. febr. 19. 11:49
csak veled hajlandó lenni? vagy az a lényeg a kis betyárnak, hogy kézben legyen?
2010. febr. 19. 11:48
4. napja hogy csak kézben hajlandó megmaradni az 5 hetes fiam, ahogy leteszem sír. Nem éhes, tiszta a pelus, nem beteg, nem tudom mi baja van. Betettem a kiságyába, mert muszáj fejjek azóta üvölt 1 percig nem hagyta abba. Rajtam jókat alszik, de nekem sem a gerincem sem a karom nem bírja már. Lassan megőrülök ettől az üvöltéstől? Mit tegyek nem tudom egész nap hordozni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook