Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 45 évesen babavárás fórum

45 évesen babavárás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. máj. 10. 09:27

Szia Zebra!

Bátor vagy és látom, nagyon eltökélt is. Nagyon drukkolok, hogy meggyógyulj és utána lehessen babád! De vigyázz magadra és ne visszafelé nézz, hanem előre.

86. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 85. - C62e5b7d24)
2009. máj. 6. 19:29

Köszi:(


Annyira sajnálom én is, hogy nem jön össze.


Nagyon sokat gondolkoztam vajon miért vetélek el. Mi lehet az oka. Keresem a múltamban mi történhetett.

2009. máj. 6. 18:51

Sajnálom, hogy nem vállalhattok babát, de tényleg a Te egészséged most a legfontosabb! Van egy szerető férjed, egy jóképű fiad, néhány év és lesznek szépséges unokáid:) Pihenj, gyógyulj, írj!

Üdv!

2009. máj. 4. 16:04

Jaj nagyon kedvesek vagytok igazán!

Igen a párom nagyon is mellettem van, de tudjátok ez tényleg egy utolsó esély volt nekünk.

Véletlenül lettem állapotos, de nagyon örültünk ennek.

Dehát most mit írhatnék a naplómba? Látom szeretnétek.


Puszika nektek

83. danama
2009. máj. 4. 15:12

Szia!

Engem altattak a gyógykaparáson és nem is adtak előtte tágítót sem, mondjuk engem ki sem engedtek már a kórházból, mert már tele volt a méhem vérrel.

A naplót ne hagyd abba, mert jó kiírni a fájdalmat, meg azért sem mert itt a hoxán többen megszerettünk :-)

2009. máj. 4. 14:57

Kedves Zebra!

Folyik a könny az arcomon, a délutáni napló feljegyzésed miatt.

Senki nem tudja,miért is történt,de hiszem, hogy fogsz még ilyen gyönyörű babanaplót irni,csak az jóval több energiádba fog kerülni...

mert azt 9 hónapig kell majd irnod.

Te egy erős NŐ vagy, és a pároddal, akit nem ismerek, de érzem, hogy nagyon melletted van, túl fogsz jutni ezen a nehéz időszakon, és lesz még erőtök, hogy neki fussatok mégegyszer.

Kivánok Neked erőt, egészséget, kitartást, boldogságot és EGY GYÖNYÖRŰ BABÁT!!!

Szeretünk Téged!!

2009. máj. 4. 14:28

Drága Zebra!

Végtelenül sajnálom, hogy ez történt. Most sírd ki magad, nhe szégyeld az érzéseid, "gyászolj", de aztán gondolj arra is, hogy lehet, hogy a "sors" az "élet" vagy a "jó Isten" (amiben hiszel)egy későbbi sokkal nagyobb bánattól, vagy fájdalomtól kímélt meg ezzel a korai vetéléssel. Lehet, hogy a babuci fejlődésében lett valami hiba és ha megmarad nem lesz egészséges. Vagy a myoma miatt nem tudtad volna kihordani és később veszted el, amikor már még erősebb kötődésed alakul ki, vagy tényleg a Te életed is veszélybe került volna..... Soha nem tudhatjuk, hogy mi miért történik. Persze ezek most sovány vigaszok, de hidd el nem okoskodni akarok, csak segíteni. Sok sok erőt neked. A sok pihenés mellett próbáld elterelni a gondolataid. Tedd azt, amit máskor nagyon szívesen tettél, vagy esetleg szeretted volna, de sajnáltad rá az időt. Remélem a Párod is melletted áll és vigaszt nyújt Neked.

2009. máj. 4. 13:52

Köszönni tudok mindent nektek, de most a könnyeimmel küszködöm.

Megyek és írok most a naplómba.


Hálás vagyok a vigasztalásotokért!

2009. máj. 4. 12:37

Édes zebra,

megnéztem a naplód utolsó bejegyzését:

Őrülten sajnálom,hogy ezt éled most meg.

főleg péntek óta, ezt én mégjobban átérzem.

Most pihenj sokat,foglalkozz magaddal és tereld el a gondolataid.

Milyen könnyű ilyen tanácsokat adni, de ezek segitettek nekem is valamelyest, a gondolataim átrendezésében.

És ha úgy érzed ird ki magadból, decsak ha úgy érzed.

Puszillak!!

78. 5751758c32 (válaszként erre: 75. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 4. 12:25

UGYE NEM?

Nem, biztos nem!!

Drága Zebra,Ird le hamar légyszi!!!

Nagyon-nagyon izgulok Érted!!

2009. máj. 4. 11:57
sajnálom!
76. danama (válaszként erre: 75. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 4. 11:50
pihenj sokat
2009. máj. 4. 11:49

Nagyon köszönöm hogy ennyire drukkoltatok nekem, de ma egy világ omlott össze bennem.

Majd később még ma leírom a naplómba az eseményeket.


Puszi nektek és kívánom, hogy Ti akik együtt éreztetek és éreztek velem sose éljétek át az én esetemet:((


Puszi nektek

2009. máj. 4. 11:39

Nagyon- nagyon sajnálom!

:(

2009. máj. 4. 11:22
sajnálom.:((
72. danama
2009. máj. 4. 11:13
nagyon sajnálom,,,,
2009. máj. 4. 11:05
Drága Zebra! Pedig annyira szorítottam értetek. Nem is tudom mit írjak mert gondolom minden szó csak fájna. Egy nagy szerető ölelésem küldöm.
2009. máj. 4. 10:31
Kedves Zebra remélem minden rendben van. Nagyon vigyázzatok magatokra. Nálam mindkét terhességnél volt vérzés igaz nem sok csak azért írom meg ezt,hogy ne aggódjál minden rendben lesz. Nagyon szorítok és távolból küldöm a sok sok szeretetet ami téged erősítsen meg. A hangulat változásról annyit, ez is azt bizonyítja, hogy a babucid veled van. Fől a fejjel sokan vagyunk veled, és higgyél magadban.
69. danama (válaszként erre: 68. - C62e5b7d24)
2009. máj. 4. 09:24
én is, szorítok nagyon
2009. máj. 4. 09:23
Zebra tűkön ülök és szorítok..
67. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 66. - 5751758c32)
2009. máj. 3. 13:29

Akkor mindent bele:)

Igen azt hívják kontrolltesztnek ha vérzés után megcsinálod még egyszer.

Bízom benne, hogy hamarosan arról fogsz nekem beszámolni, hogy sikerült ismét összehozni.


Puszi

66. 5751758c32 (válaszként erre: 65. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 3. 12:59

Köszönöm kedves Zebra a tanácsod, akkor nem megyek még orvoshoz.

Nagyon ciki, de azt hivják kontrolltesztnek, ha most megcsinálnám még egy egyszer a tesztet?

Mert, ha az azt nem csináltam, mert feleslegesnek tartom, biztos, hogy ez most nem sikerült. A párom már kiszámolta a következő pé. dátumát, és azt mondogatja, hogy ez annyira az elején volt, hogy ez nem vetélés még, "csak" nem tapadt meg .

Ő nagyon bizakodik, hogy nemsokára megint láthat egy két csikos teszt eredményt.

Te továbbra is nagyon vigyázz magadra, pihenj sokat!!

Puszi!!

65. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 64. - 5751758c32)
2009. máj. 3. 09:07

Szerintem nem szükséges ilyenkor elmenni orvoshoz, mivel ez annyira korai terhesség volt, hogyha nem csinálsz tesztet talán nem is tudtad volna hogy terhes vagy. Persze Te a kivételek közé tartozol, mert Te figyelted tested minden rezgését, és nagyon vártad hogy babád lehessen.


Én tanácsolom, hogy ha "dolgoztok" rajta ismételten, ne kezd el tisztálkodni, fürdeni menni utána mint azt szoktuk, hanem csak tarts magadnál egy törölközőt, és feküdj, ne is kelj fel, és így talán nagyobb esélyt adsz leendő babócádnak.


Igazán én annyira sajnálom, hogy nem sikerült. Te egyébként csináltál kontroll tesztet? Én nem. Holnap megyek dokihoz ha bent lesz.


Puszika

64. 5751758c32 (válaszként erre: 63. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 2. 22:18

Köszi,Te pedig nagyon vigyázz magadra, magatokra.

Gondolom, most nem annyira sürgős már elmennem nőgyógyászhoz, mert az, hogy most megjött és már nem is érzékeny a mellem, csak azt jelentheti, hogy már nincs "baba".

63. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 62. - 5751758c32)
2009. máj. 2. 06:46

Ó de sajnálom:(

Jaj most én is attól félek, hogy nincs már meg.

Azért ne add fel, próbálkozzatok!


Puszi

2009. máj. 1. 18:45

Kedves Zebra!

Sajnos ma estére megjött, és ez azt jelenti, hogy a baba nem akar engem(minket)Pedig a teszt kimutatta, de ezek szerint ez most nem jött össze.

Azért olvasni fogom a naplód.

Lehet, hogy nem kellett volna beleélnem magam ennyire.

61. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 60. - Tücsimücsi)
2009. máj. 1. 10:55

Vérzés idő alatt mindig figyelemmel kísértem, hogy volt e vetélés, de nem vettem észre ilyesmit, mégis olyan érzésem van mintha nem lenne már meg a terhességem.

Hát annyira épp nincs messze a gyógyszertár, de most tényleg nem érünk rá. Én is csak néha egy-két percre jövök vissza ide.

60. tücsimücsi (válaszként erre: 58. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 1. 09:26

Szia!


Ne aggódj, jó tudom könnyű mondani...

Attól, hogy vendégek vannak, a férjed is elugorhatna egy tesztért. Vagy nagyon messze van a gyógyszertár?


Én írtam már neked, hogy az első terhességemnél nekem is fájt a hasam úgy, mintha meg akarna jönni, csak gyengébben. A hasfájás miatt ne aggódj. Remélem vérezni pedig nem fogsz... de az se jelent feltétlenül vetélést.

59. c62e5b7d24 (válaszként erre: 58. - 82a31ed4c7)
2009. máj. 1. 09:25
talán a vendégek miatt nem lesz időd aggódni:)
58. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 57. - C62e5b7d24)
2009. máj. 1. 09:20

Ha visszagondolok nem volt görcsös a hasfájásom, viszont hasonló volt mint egyébként a menzeskor csak gyengébb, de a menzesznél viszont csak az első nap szokott fájni a hasam.Most meg szinte 3 napig fájt.

Én már nem is tudom mit higgyek. Az a baj, hogy már vendégeink is vannak és nem tudok elmenni teszttél.

Mindegy majd hétfőn mindent megtudok ha megtudok:((

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook