Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 40 körül első gyerek fórum

40 körül első gyerek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. Caprica76 (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2013. dec. 26. 09:54

Kedves forrest2010, köszönöm szépen a bíztató szavakat. A mi családunkban is nagyon hasonló a helyzet, bátyám 42 éves és ott sincs még baba. Szüleim is nagyon várják már az unokát, de ők is mindig azt mondják egészség legyen ez a legfontosabb!

Tiszta szívből kívánom, hogy a lányodnak is sikerüljön!

2013. dec. 26. 09:51

Miért is ne? Jobb későn, mint soha!

De azért nem jó ez így, ahogy ma van. :(

2013. dec. 26. 09:46

Nagyon nem vagy egyedül , a lányom jövőre lesz 40 , de én még reménykedem benne , h legalább 1 szem unokám azért csak összejön ! Unokahugom most ment férjhez karácsony előtt , ő 35 éves és nagyon szeretne már babázni ! / én is / A fiam 41 volt idén , a 11 fiúból a régi osztályában talán 3 v 4 nősült meg . A legtöbb helyen még nincsen unoka . Szerintem nem maradtál le semmiről , ezért is + azért is mert szeretnél , legyen hozzá szerencséd ! egészség legyen az a legfőbb !

2 évfolyamtársánál + a felnőtt gyerekeik mellé most szültek a lányok , de 18-20 év rettenetesen sok a gyerekek között / bár mindenkinek magánügye /

2013. dec. 26. 09:37

Sziasztok, 38 éves vagyok és még nincs gyerekem. Tudom a mai világban ez már nem olyan szokatlan, hogy ebben a korban vállal valaki gyereket, mégis a környezetemben a velem egykorúak többsége már túl van a gyerekvállaláson.

Néha jó lenne hozzám hasonló helyzetben lévőkkel beszélgetni, hogy ne érezzem úgy, hogy csak én járok ebben a cipőben.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook