Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 40 feletti Nők! Milyen hatásos ránctalanítót használtok? Tippek, tanácsok, krémek... fórum

40 feletti Nők! Milyen hatásos ránctalanítót használtok? Tippek, tanácsok, krémek... (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 18. 10:40
Egyébként a helyes táplálkozás, a káros szenvedélyek elhagyása, testmozgás és néhány gyümölcsös-zöldséges pakolás szerintem elég kéne hogy legyen az arc széppé tételére. De a szmogos levegő ellen a kisember nem tud mit tenni, attól az arcunk, a hajunk, mindenünk csúnyább lesz.
2009. márc. 18. 10:38

Én még ugyan nem vagyok 40 feletti, de az a véleményem, hogy a ránctalanító krémek semmit sem érnek. Én csak szemránckrémekkel próbálkoztam és a mai napig is próbálkozok, mindegy hogy olcsó vagy drága, a ráncok akkor is ott vannak, nem csinál egyik krém se semmit velük. Sőt, ha még egy kis alapozót is felkenek és utána nevetek, akkor sokkal ráncosabb.

És a szemránckrémekből is van olyan, ami bekerülve a szembe csíp. Sőt, ha minden nap elkezdem használni, akkor garantáltan herpesz lesz a szememen...

Szóval szerintem nem krémektől kell a segítséget várnunk.

Volt interjú is egy férfival, aki valamelyik nagyon neves kozmetikum cégnek a feje. Megkérdezték tőle, hogy ő melyik terméket használja, hogy ilyen szép a bőre. Bevallotta, hogy semmilyen kozmetikumot nem használ a fejére, de azt nem árulta el, hogy miért.

Lehet, hogy tényleg az a legjobb, ha jó féle bubimentes ásványvízzel mossuk a bőrünk? Az egyik sztár is erre esküszik. Lehet benne valami, amikor régen nyaranként tópart mellett nyaraltunk, a természetes tavi víztől gyönyörű volt a bőröm, nem kellett semmilyen kence, nem száradt ki a bőröm, zsíros se lett, egy darab pattanásom se volt, míg az otthoni víz borzasztó...

16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 12. - Anyuca66)
2009. márc. 18. 09:51

Az almaecet zsírégető - is.

Pótolja az ásványi anyagokat.

Lemosásra használom, amikor a bőrömet akarom simábbá tenni. Nagyon jól lehet használni, mert jól felszívódik belőle, amire a bőrünknek szüksége van.

Belsőleg is hasznos pl. epebetegségeknél, hájeltüntetésnél,gyenge emésztésnél. Szerintem mindenhogy jó.

A munkavédelmi krémek pedig általában nagyon jók!

15. a7a90ace89 (válaszként erre: 8. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 18. 01:48
Száraz bőrrel sajnos én is "dicsekedhetek".:(( Nekem a glicerines-szilikonos Avonos krém vált be, amit a kezemre is naponta használok. Nem kell sokat felvinni, mert a szilikon egy védőréteget von a bőrre, így hosszabb ideig tart, mint a hagyományos. Sajnos a legutóbbi szériából kihagyták a szilikont, így nem 100%-os nekem sem, de még mindig jobb a többi, sokkal drágább kencénél. S nem került 400Ft-ba sem, s több hónapra elég egy tubus.
2009. márc. 18. 01:44

Krémekre nem adok ki pénzt. Azért annyira hiú nem vagyok (egy kis ránc még csábító is lehet☺). Ráadásul egyik sem 100%-os, akkor meg minek kidobni rá a pénzt.


A legjobb arckisimító a pihenés, hideg-meleg vizes locsolás és a sok alvás.

2009. márc. 17. 19:54

Mielőtt a jelenlegi arckrémemet elkezdtem használni,kipróbáltam több fajtát is.Éjszakait, nappalit is.Azon kívül, hogy drágák voltak, volt még egy gondom velük.Akár milyen óvatosan próbáltam bekenni az arcom, a szememhez, a szemhéjamhoz hozzáért.Természetesen ezt utána belepislogtam a szemembe,és csípet de kegyetlenül, ráadásul ameddig ki nem mostam a szememből duplán láttam.A jelenlegi krémemmel ilyen gondom nincs.54 éves vagyok, és az összes szarkaláb a szemem körül, a homlokomon a ráncok eltűntek.Teljesen sima a bőröm.Sajnos szebb nem lettem, de a kor most már nem látszik a bőrömön.

A nevét sajnos nem írhatom le,mert reklám, de ha valakit érdekel priviben megírhatom.

2009. márc. 17. 19:14

Kicsit még messze van a papucsos meztilábas :-)szezon. De nem árt időbe elkezdeni főleg a sarok, de az egész talp ápolását is. Azt még gyakrabban bekenem mint az arcom :-(.

Általába este mikor lefekszem akkor szoktam. Semmi különös krém, a férjem munkavédelmi kézkrémeit használom. ( mert neki nem kell, akkor nem bírná a keze a nehéz fizikai melót, és a sima csavar is jobban felsérti a bőrét )

Ja és a könyök se maradjon ki.

Baranka111 ! Almaecet külsőleg vagy belsőleg? ( ilyen vizes vattapamaccsal átkenni, utána meg krém? Belsőleg azt hiszem zsírégető hatása van.

11. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 10. - F64f0d9a69)
2009. márc. 17. 12:57
Köszi nem rossz ötlet:)
10. f64f0d9a69 (válaszként erre: 8. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 17. 09:48

Ilyenkor nem az a lényeg mit kensz, hanem mit szedsz! Mikor már annyira száraz volt a bőröm, hogy szabályosan lepergett, alaposan utánajártam mi az oka?!

A lényeg: ha hiányoznak az építőanyagok a szervezetünkből attól is lehet száraz a bőr.

Hosszabb távon ezek pótlása a fontos.(étrend, étrendkiegészítők)

Azonnal pedig: almaecetes víz. Ebben szinte minden fontos tápanyag benne van. Kisimul a bőr tőle. Utána krém. Nekem is sima testápolóm van, olívaolajjal - ezt használom az arcomra is.Ránc ellen : szilícium. Schüssler só vagy homeopátiás bogyó. Meg egy kis arcmasszázs.

Ezek mind egyszerű, nem drága dolgok és van olyan hatásuk, mint a drága szereknek. És nem csak az arcra, hanem az egész testre...

Szépüljetek!!! :))

2009. márc. 17. 07:48

Értem. Mertem remélni nem akartok 20 évesnek kinézni, csupán jól akarjátok, akarjuk, érezni magunkat.

Jut eszembe.

Kaptam valamilyen arckrémet a nővéremtől. Bekenés után úgy éreztem mintha csípne. " Tűvel szurkálnák, egy időben 100 - al ". ( ez nekem fúrcsa )

Nem volt uatána pattanás, bőrpír semmi olyasmi ami mellékhatásként jelentkezne. Ez természetes ? ?

Olyan ápolóm van, ami egy családba tartozó bőrradír és arctej. ( flakonos mindkettő és nem olcsó, de ettől a radírtól és utána az arctejjel bekenem nem csíp, és az illatát is el tudom viselni. Ja és nem az av... vagy az ori...-émé ).

8. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 6. - Anyuca66)
2009. márc. 17. 07:32

Köszi, de szó sem volt 20 év letagadásáról kinézetéről, de 40 felett már azért célszerű valamilyen krémet használni, már csak azért is mert száraz az arcom. Csak egy arc mosásnál is ha nem kenem be krémmel feszül mintha kirámázták volna:))

Ha már használni szeretnék szeretném ha tanácsokat kapnék arra, hogy mit, mert például nem szeretem az olyan arckrémeket amik csípik az arcomat, és a szememet.

7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 5. - Klarika5)
2009. márc. 17. 07:28
Erre itt a privi:))
2009. márc. 17. 07:19

Semmilyen szemfesték, puderem nincsen.

A sok puder, smink biztosan nem jó. Csak eltakar, fedi, és nem szellőzik a bőr. Eddig nem használtam semmit. Pontosabban ha nem felejtettem el, az épp otthonlévő kézápolóval bekentem az arcom. Felrázni kellene magunkat.! Mindig mindenben a jót keresni, a rossznak is a jóbbik oldalát kihozni. A siker az tünteti el a ráncokat.!

Egyébként 40 éves nő ne akarjon 20-nak kinézni, az kicsit nevetséges lenne. A szem az mindent elárul. Nyugalmat sugározzunk, már fiatalabbnak, ránctalanabbnak látszunk. Mert figyelem elterelő! Nem a ráncokat keresik az arcunkon. Hanem a szavainkat " isszák ". De ha megmagyarázza valaki hogy miért jó, elgondolkodom azon is.

Folyadék bevitel, alvás, ha lehet cigit, alkoholt kerülni.

2009. márc. 17. 07:14
Sok folyadék-nem szeszes-no cigi.Korai lefekvés.De 60 éves korra romlik annyit a szem, hogy jótékonyan nem láttatja a szaporodó ráncokat.Szemészeten hallottam a sztorit: egy hölgy megműttette a szemét, majd azt mondta: na nem is gondoltam, hogy ilyen vén k.-va vagyok.Van krém, ami használatakor érzi az ember, hogy feszül a bőre./Márkanév nem írható./Legalább érzem, ha más nem is látja.
2009. márc. 17. 07:05

Az előttem szólóhoz csatlakozva +

Mosoly


:-)

2009. márc. 17. 06:46
Alvás, nyugalom, jókedv, biztonság....
2009. márc. 17. 06:42
Ötleteket várok. Itt a tavasz fel kell frissülni:))
2009. márc. 17. 06:41
40 feletti Nők! Milyen hatásos ránctalanítót használtok? Tippek, tanácsok, krémek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook