Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 40-es nők öltözködése fórum

40-es nők öltözködése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
14. vacsa
2016. márc. 18. 15:27

Tettem fel egy képet. Tesco F&F farmer, szűk szabású, normál derekú és az ára, minősége is jó.

Egyébként régebben tök jó F&F blúzokat is vettem. Most az előbb voltunk T-ban, csak sátorlap fölsők, ruhák vannak tényleg...

13. vacsa (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2016. márc. 18. 15:22

Farmereket (skinny fazon) Takkoban, Tesco-ban szoktam venni. Normálisak, nem szaggatott, nem lyukas, nem rojtos...


Normális fölsőket ritkán találok, de én szeretem a szűkített szabású blúz fazont, farmerral is jó, zakó alá is.

Egyébként a legtöbb fölsőm turis :)

2016. márc. 18. 14:55

Én is 30-as vagyok. A véleményem, hogy nem a kor számít, hanem a testalkat. Ha valaki csinos, fitt, nyugodtan vegyen fel szűk farmert, mert mindegy hány éves, nagyon jól néz ki benne.


Az öltözködés inkább alkat, nem korfüggő szerintem. Amúgy HuM. az előzőkön kívül.

11. kszb (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2016. márc. 18. 14:45
én is ezekre szavazok. Meg én még azért be szoktam nézni a Stradivariusba is és New Yorker-be is.
2016. márc. 18. 14:39
Én tegnap végigjártam....New Yorker, Vögele, és társai. De olyan cuccok voltak, hogy azt hittem, asztalterítő, sötétítő függöny van kirakva. És neeem, azok ruhák voltak!!
2016. márc. 18. 14:08
Takko, Vögele, C&A, H&M.... (bár én még csak harmincas vagyok) :)
2016. márc. 18. 14:06

Sajnos minden 40 felettinek nehez normalis nadragot/farmert talalnia, mert mindig az aktualis divatot majmoljak minden uzletben. Nyilvan az konnyebben eladhato.

En outletben is szet szoktam nezni idonkent, de a farmer nekem is nehez ugy.


Amugy nyaron en tobbnyire szoknyaban jarok. A farmer csak a huvosebb evszakban kell.

Nem hiszem, hogy alakfuggo lenne mi all jol, inkabb szadastol.

2016. márc. 18. 13:46

Ja, persze, azért kérdés, milyen a testalkata, magassága, súlya.

Ez is behatárolja, hol érdemes keresgélni.

2016. márc. 18. 13:43
CuA-ban is van farmer, meg egy csomó helyen még. persze kérdés, hogy hány kiló a negyvenes hölgy, mert van, akin nem áll jól a farmer.
2016. márc. 18. 13:42
Szerintem az Orsay-ban és a H&M-ben is lehet találni csinos holmikat. Én legutóbb a Takko-ban vettem farmereket, nem tépett, ne cső, de nem is nyanyás.
2016. márc. 18. 13:40
Nálam a nőies cuccok dominálnak. Magassarkú, ceruzaszoknya, csinos felsők, ruhák. Hozzá illő ékszerek, diszkrét smink.
2016. márc. 18. 13:35
A szolíd elegáns stílust kedvelem: nadrág-szoknya-blúz/tunika; kosztüm; sál/gyöngysor/aranylánc.
2016. márc. 18. 13:35

Hello!


Én még bőven 30-as vagyok, de tény, hogy nagyon nehéz szép, elegáns darabokat találni. Visszafogottan öltözöm, inkább a fekete dominál. Apránként szedtem össze a ruhatáramat, és minden darab értékes, különleges számomra. Van, amit turkálóból, van amit drágább üzletből, van ami "kínai". Jó szem kell hozzá, sok idő, meg kitartás... felpróbálni, átgondolni a dolgokat.

2016. márc. 18. 13:31
Sziasztok! Ruhavásárlási problémáim vannak. Bárhova megyek, nem kapok magamnak olyan ruhát, ami tetszene is, és illene is hozzám. A két véglet adódik: vagy a rojtos, kiszakított csőfarmer, extra rövid és extra mintás felsők (undorítóak), vagy a "mamás", szürke-fekete, zsák felsők, kardigánok...46 éves vagyok, de nem érzem, hogy otthonkába kéne járnom. 40-es nők, ti honnan öltözködtök, milyen stílusban? Úgy érzem, ránk nem gondolnak a kereskedők.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook