Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 évig szedtem Yasminelle tablettát és már 2 hónapja késik a menstruációm... fórum

4 évig szedtem Yasminelle tablettát és már 2 hónapja késik a menstruációm... (beszélgetős fórum)


2011. okt. 18. 18:58
húú.végre tegnap megjött,pont a harmadik ciklusom következett,nagy kő esett le a szívemről,hogy nem kellett orvoshoz mennem vele:)
9. Nasminaria (válaszként erre: 8. - 52dc947cc5)
2011. okt. 1. 11:07
Sikerült beszélnem a nőgyógyászommal,azt mondta,hogy ez még normális várjak még egy hónapot és ha addig sincs fejlemény keressem meg.
2011. okt. 1. 07:44
4 éves gyógyszer szedés után én em csodálkozom hogy késik a menzeszed. Mivel leálltál a mesterséges hormonnal a szervezeted még nem tudott vissza állni a rendes kerékvágásba, ez persze nem jelenti azt hogy nem kellene elmenni orvoshoz.
7. Nasminaria (válaszként erre: 6. - Timycat)
2011. szept. 30. 21:57
Védekeztünk rendesen,de azért csináltam tesztet kétszer is ,amikor nem jött meg,hogy megnyugtassam magam,csak azért nem vagyok így teljesen nyugodj,hogy már 2x is kimaradt.:/
6. timycat (válaszként erre: 5. - Nasminaria)
2011. szept. 30. 21:14
én ugyanígy vagyok (2 hónap késés után pont ma jött meg), elmentem dokihoz, de minek. A válasz annyi volt, hogy kell pár hónap mire helyreáll a rend. Védekezzetek másként, ha késik használj tesztet ellenőrzésképpen hátha...
2011. szept. 30. 20:20
mert úgy olvastam,hogy fél év kell amíg kiürül szervezetből a fogamzásgátló,és addig elég rendszertelenül jön meg.
2011. szept. 30. 20:19
Nekem a gyógyszer elhagyása után több mint fél év kellett, hogy helyreálljon a ciklusom, sose jött időben, 2-szer is volt olyan, hogy az adott hónapban nem jött meg. Én is mindig csináltam a tesztet, de nem volt baba. Én fél év után mentem orvoshoz, de már nem kellett gyógyszer, addigra pont helyreálltak a dolgok!
2011. szept. 30. 20:17

és mi köze van a yasminelle-nek a dologhoz?,

ha jól értem, már nem szeded.


ha nekem 2 hónapja nem jött volna meg , én bizony már felkerestem volna a nőgyógyászt

2011. szept. 30. 20:16
Szerintem már vagy 2 hete el kellett volna menned a dokihoz...
2011. szept. 30. 20:15
Sziasztok!4évig szedtem Yasminelle tablettát és már 2hónapja késik a menstruációm,közben éltünk nemi életet a párommal(védekeztünk) és most bennem van a félsz,hátha.Csináltam már 2terhességi tesztet is és mindegyik negatív lett,de mégis rágom magam rajta,hogy mi van ha..szerintetek mennyi a valószínűsége,hogy terhes lennék,vagy mennyit kellene várnom azzal,hogy elmenjek orvoshoz a menstruációm kimaradása végett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook