Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3x7 éve vagyunk házasok, igaz hogy vízválasztó? fórum

3x7 éve vagyunk házasok, igaz hogy vízválasztó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. aug. 1. 09:00
*fölösleges energiaidat
2014. aug. 1. 08:59

egyszerűnek tűnik a dolog.

menj el dolgozni!

így a te felvetés energiaidat is lekoti...ez nem támadás...csak gondolkodjunk el rajta!

másrészt viszont le kell ülni vé és elmondani a dolgokat.elme.dani h lehet jobb lenne elválni...

lehet ha Elmondanad neki akkor gondolkodna rajta és rájönne h nem figyel rád eléggé

15. vacsa (válaszként erre: 3. - 52b50bfaa2)
2014. aug. 1. 08:56
Itt rontottad el.
2014. aug. 1. 08:50

Sajnos nem olyan egyszerű a dolog.A nagylányom már 20 éves , vele már nem nagyon kell foglalkozni, szerencsére ő egy határozottan felnőtt nő,ő már külön él tőlünk. A pici 8 éves, és sajnos nincs senkim, Anyukám meghalt igy tehát nincs hova haza mennem. Már meg tettem volna , ha olyanok lettek volna a akörülményeim, hogy tudok hova haza menni. Sajnos ezt a férjem is jól tudja. Nincs ő vele olyan eget rengető nagy gond, nem bánt, meg ilyenek, de szeretnék újra NŐ lenni, szeretném ha nem én intézném a férfi dolgát, nem kellene minden sz..rt az én nyakamba varrni, neki meg csak el menni dolgozni.Állandóan nekem kell az ő dolgait is intézni, ezt értem a munkahelyi problémáira.Ő külföldön dolgozik, hétvégén van csak itthol, de ugy érzem , már azt a két napot sem tudom vele el viselni.21 év

alatt 2 évet dolgoztam, a többit pedig csak velük töltöttem.Úgy érzem szó szerint az életemet adtam nekik, de már nem birom sokáig. Lépnem kell.

2014. aug. 1. 08:02

a jó kérdések:


van hova menned?

el tudod magad tartani egyedül?

a kiskorú gyereket el tudod vinni?

képzeld el hogy egyedül vagy, mi lesz jobb, mi lesz rosszabb?

ezeket jól gondold át mielőtt borítasz:D

2014. aug. 1. 07:38
várjuk a válaszod! :)
11. Guruljka (válaszként erre: 5. - 52b50bfaa2)
2014. aug. 1. 01:24

A férjed ezt hogy éli meg?

És a gyerekek mit érzékelnek ebből? Nagyon kicsik nem lehetnek már.

10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 52b50bfaa2)
2014. aug. 1. 01:23

Ugye nem szeretnél EZ lenni:


[link]

9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 3. - 52b50bfaa2)
2014. aug. 1. 01:18
Tipikus házasszonyi probléma. Ezen változtatni kell, különben lesz alapja a kesergésnek.
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 52b50bfaa2)
2014. aug. 1. 01:15

Mit tart vissza? A szomszédok? A társadalom? Az elvárások? A "jól" megvagyunk? A gyerekek?


Ugyanmár...


ILLUSIONS


Senki nem éli a TE ÉLETEDET! Neked kell úgy alakítani hogy felelősségteljesen, de jól érezd magad benne, a körülményekhez képest.


[link]

7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 52b50bfaa2)
2014. aug. 1. 01:10
Hát akkor váljál el gyorsban. Mért vagy önmagad ellensége?
2014. aug. 1. 01:02

és mit kell nyelned?

Ugyertem mi az ami miatt idáig jutottatok? nem beszéltek meg minden problémát? legyen az tök hétköznapi vagy intim dolog.

az a baj velünk nőkkel hogy cselédet csinálunk magunkból a saját otthonukban és eltűnik az önérzet...

a férjed nem érdeklődik már irántad? ha erdeklodne más lenne a helyzet?

2014. aug. 1. 00:47
Semmi más nem érdekelt, csak hogy a gyerekenek meg legyen mindenük, ne szenvedjenek hiányt semmiben.Semmi szeretetet, odafigyelést, kedvességet nem kapok. Mindig csak adjak, a család semmi más. Ebből lett elegem, de csak nyelek, nyelek , nyelek, évek óta.
2014. aug. 1. 00:45

Akkor nem a 3x7 év a vízválasztó:)

Lehet már a második is az volt...vissza kell gondolni, hogy hol romlott el, hogy lehet e javítani..akarod e, hogy jó legyen még VELE, vagy nem..és az alapján dönteni.

2014. aug. 1. 00:42
Ez igy igaz,csak mindig a gyerekek voltak a fontosak, én mindig a háttérben voltam, velük foglalkoztam, nekik legyen jó.
2014. aug. 1. 00:39
hát..ez nem most lett így tuti. Max eddig elfojtottad, elterelted erről a figyelmed.
2014. aug. 1. 00:37
21 éves házassági évfordulónk lesz 28.-án, de egyre jobban ugy érzem , válni szeretnék.Egyre többet gondolok a válásra, nem érzem már a szerelmet, nem érzem hogy ez volt a a nekem megirt sorsom.Próbálok nem gondolni a negativ dolgokra hisz annyi mindenen át mentünk már eggyütt, de besokaltam. Nem birom tovább,én nem ezt akartam.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook