Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 38-éves nők! Ráncok-diéta-életmód, divat! fórum

38-éves nők! Ráncok-diéta-életmód, divat! (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. szabot.88 (válaszként erre: 44. - Bb52f751dd)
2009. febr. 7. 16:25
Aki most akar férjhezmenni, nem is panaszkodhat!:)
2009. febr. 7. 16:10

Én 38 múltam a nyáron,de kb 10-el fiatalabbnak szoktak nézni..főleg ha a kicsi lányommal vagyok,ő 2,5 éves.Ha a nagylányommal vagyok,azt hiszik ő a hugom...

Semmilyen krémet nem használok,semmilyen tapasztalatom nincs róluk:) Kozmetikushoz sem járok..

Alkatommal sose volt gondom,de azért három gyerek után már érzem,hogy tapadnának a rám a kilók..és az is mind a hasamra:(

Divat...még igyekszem követni,ha nem is a legutóbbit..:)

43. Nőci1
2009. febr. 7. 15:44
.
42. Nőci1
2009. febr. 6. 15:01
.
41. Nőci1
2009. febr. 4. 14:40
Annyira száraz a bőröm mostanában!Van valami ötlet rá? hiába kenem,másnap megunt fehérlik a bőröm,és viszket!
40. roncsika (válaszként erre: 39. - Nőci1)
2009. febr. 3. 16:48
Nyilván mert azt akarja hozzá járj ultrahangra, és hagyj nála egy halom pénzt. Privin írok neked. Szia
39. Nőci1 (válaszként erre: 38. - Roncsika)
2009. febr. 2. 20:52
Sajnos úgy érzem a kozmetikusom,nem partner ebben. Na miért is????
38. roncsika (válaszként erre: 37. - Nőci1)
2009. febr. 2. 09:30

Sajnos én sem nagyon tudom, nekem a kozmetikus barátnőm segít. Azt mondta, h. mivel otthonra kell, ne vegyek nagy teljesítményűt, mert felesleges. Találtam egy vadi újat 27.000-ért. Szerintem az nem rossz, (már megrendeltem) de szerinte még az is sok. Kérdezd meg Te is a kozmetikusodtól, de legjobb ha van kozmetikus barátnőd. Másik inkább rábeszél, h. járj hozzá rendszeresen.


A másik az, h. nem elég ha megvan a gép, ahhoz még kellenek különböző ampullák, amiket szintén csak rajta keresztül tudsz beszerezni.

37. Nőci1
2009. febr. 1. 17:27
Melyik ultrahang gépet érdemes,megvenni??
36. 10d89b51ea (válaszként erre: 33. - 15ed6b0320)
2009. febr. 1. 10:43
Szia nyárilány! én is nyáron leszek 38, szintén nem érzem magam annyinak. Fogynom nekem is kellene, de a ráncokkal nem vagyunk jóban. Hál Istennek, nincs rajtam. Anyai ágról van igy. Anyám 62 lesz most februárban de rajta sem látszik a kor. Egyelőre hanyagolom a ránctalanitó krémeket.
35. roncsika (válaszként erre: 34. - Reddyke)
2009. febr. 1. 10:36
Ami még ennél is jobb lehet az arc-torna. Van róla egy könyvem. Én néha szoktam alkalmazni, nagyon jó, csak fárasztó. A test egyéb izmait szerintem könnyebb megdolgozni, mert azok megszokottak, de az arc izmai...
34. reddyke (válaszként erre: 29. - Nőci1)
2009. jan. 31. 21:38
Szerintem mindenképp hasznos, mert az arc izmait is átdolgozza, ami sokat javít a bőr tónusán. Ahogy a testnek jót tesz a mozgás, úgy az arcnak sem árt.
2009. jan. 31. 20:29

38-asok!Van valaki?

Nyáron töltöm be a 38-at,de nem érzem magam annyinak.És általában nem is gondolják,hogy annyi vagyok.Kicsi,vékony.Szerencsére fogyiznom nem kellett soha,de azért vigyázok magamra.A hasam ugyan lehetne laposabb:))Ha van kedvem tornázgatok.

32. roncsika (válaszként erre: 31. - Bhelga)
2009. jan. 31. 19:52
Szerintem is fincsi, főként a léleknek az. Én azt gondolom, h. nem kell 15-30 ezer forintos dior krémeket használni. Volt egy barátnőm aki nagyon jól el volt engedve anyagilag, egyidősek vagyunk. Én avon hidratálót használtam, és neki sokkal rondább volt/lett a bőre. Ez nem az én véleményem.. Szóval ez alkati kérdés. A genetika nagy úr. Én most arc ultrahang gépet veszek, h. azzal tudjam bevinni a hatóanyagokat a bőr mélyebb rétegeibe. Majd jelzem ha sikerült pár évet leradírozni vele az arcomról. : )))
31. Bhelga (válaszként erre: 29. - Nőci1)
2009. jan. 31. 19:04

Heló! Kicsit lefogytam, pörgök 1000el, s bár nem rendszeresen, de azért mozgok, lelkem egy 15 évesé :)

Ősz haj nincs, kis szarkalábak akadnak.


Bőröm vízhiányos, hát ápolom napi rendszerességgel. Letisztítom, este és reggel indulás előtt bekrémezem.


Ami a kozmetikust illeti, kéthavonta eljárok :), már csak azért is, mert jóó az az arcmasszázs :) Talán nem is a bőrömnek kell, hanem a lelkemnek.

30. Nőci1
2009. jan. 31. 18:58
NE ENNYI,MINDENKI LÉPETT,LÁTOM!
29. Nőci1
2009. jan. 31. 18:40
Szerintetek,kell rendszeresen,kozmetikába,masszíroztatni magunkat? Persze a kozmetikus azt mondja,igen! De mindenki haza beszél,nem?
28. Nőci1 (válaszként erre: 25. - E7c86bb5e3)
2009. jan. 31. 18:39
Köszi kedves választ,és az is nagyszerű,megosztod velünk a krémed. Mi a neve a krémnek,és mennyi,kb?
27. Rosa
2009. jan. 31. 18:35

Sziasztok!

Én a nyáron leszek 39.De közel sem érzem magam annyinak!Nem is mondanak annyinak általában.

Pedig már akár nagyi is lehetnék,mert van egy 20 éves lányom az első házasságomból.

És két kicsi a másodikból.Szóval 3 gyerek és egy fogyókúra után(-13 kg) igyekszem magam formában tartani,tornázom,vidám természetű vagyok.

Különleges krémet nem használok,csak a szokásos arckrémet,Dave testápolót.

2009. jan. 31. 18:30
Tényleg érdekes egy idő ez . Én most töltöttem a 39-t. Sokan köszönnek úgy hogy csókolom, pedig a lelkem még csak 18 éves. ugye értitek. Van egy 16 éves lányom és egy majdnem 19 éves fiam. A lányommal szoktunk koncertekre járni!:)
2009. jan. 31. 18:29

a bátyám szerint sosem fogok felnöni! 37múltam,8éves a fiam,és szerinte a legviccesebb anya vagyok! 28-nak saccolnak,de örökös gyerek maradtam.Hozzáteszem a hangom után még fiatalabbnak ítélnek!Gyerekekkel vagyok körbevéve,élvezem az életet.Öltözködésem attól függ hogy hová megyek!Szélsöséges a ruhatáram!

Dior termékeket használok különben.

24. Nőci1 (válaszként erre: 22. - E87e4cce43)
2009. jan. 31. 18:21
Lehet,de van egy húgom és a szülinapomon,annyira gáz volt! Mikor azt mondta,hangosan,bakker ,de szar,te már annyi vagy! Ez gáz!!Rohant másnap a ,dm-be krémeket venni!
23. Nőci1 (válaszként erre: 21. - Roncsika)
2009. jan. 31. 18:18
Ebben nagyon,igazad van..Ez tutika!
22. e87e4cce43 (válaszként erre: 11. - Nőci1)
2009. jan. 31. 18:16

Fel a fejjel:) Engem már 23 évesen Julika néninek hívtak az 50 éves építőipari szaki bácsik:P. (mondjuk a főnökük voltam)

De kinek a fején?! volt a sajnálat:)?

Nem vagy túl fiatalokkal körbevéve. Inkább túl nagy jelentőséget tulajdonítasz az éveid számának, pedig ezek csak számok!!!!

2009. jan. 31. 18:15

Sziasztok lányok!


Én 37 leszek márciusban. Már nem mai csirke, de sokak szerint 30-nak sem nézek ki. Szerencsére még senki nem köszön csókolommal, de remélem azt is megérem. : ))


Próbálok odafigyelni a kajára, a mozgásra, és arra, h. lelkileg jól érezzem magam. Szerintem ez utóbbi ha nincs rendben az öregít igazán. Voltak időszakok amikor nagyon nehéz volt az életem, ez meg is látszott rajtam,(látom a képeken) de amikor rendeződtek a dolgaim akkor mint akit kicseréltek. Ebből azt kell leszűrjem az kívül ami belül!

20. bano
2009. jan. 31. 18:09

Rajtam va súlyfölösleg,de nemzavar.

Szolizom,mindig sminkelem magam,próbálok csinosan és kicsit szexin öltözni,a hajam és a körmöm mindig ápolt.És higyjétek el,nem miden pénz kérdése,csak egy kis odafigyelés magunkra.

Ennyi mindenkinek jár !

Ha időnként kicsit magam alatt vagyok és eltunyulok,még az önbizalmam sincs a helyén.

Pont ezért figyelek mindig magamra.

Sokáig ragaszkodtam a megszokott ruhafazonokhoz,mert azt hittem csak az áll nekem jól.De egyszer azt mondták,hogy próbáljak fel olyan fazont is ,ami tetszik,de nem biztos,hogy felvenném.Hát,bejött! Azóta teljesen más stílusban öldözködöm és mindenki szerint előnyömre vált.Érdemes nektek is megpróbálni!!!

Mellékesen 2 lányom van,és szeretnék nekik is példát mutatni,hogy legyenek mindig ápoltak.

De az agyam ma is fiatal,sokszor már én is úgyérzem,megkellene komolyodnom.De,hát ez vagyok én és nagyon jól érzem magam a bőrömben.

Tanuljátok meg szeretni magatokat is ,ne csak a gyerekeket és a férjeiteket,mert ők is szép anyukát és feleséget szeretnének maguk mellett tudni ! :))

2009. jan. 31. 18:06

sziasztok . én igazából most leszek 40.

de senki nem hiszi el....

nem vok ősz..egy darab sincs még.

ráncaim sincsenek. fitt vok és energikus, és őrölt sokszor...

18. Meliga (válaszként erre: 12. - Nőci1)
2009. jan. 31. 18:04
kérek pár kg-ot.Na, nem a hasamra.:))
17. Meliga (válaszként erre: 9. - 2d5a00656a)
2009. jan. 31. 18:03
én is azt használom,elötte használtam a E.Lauder krémet,de azt már nem készitik
16. Nőci1
2009. jan. 31. 18:02
Van olyan ismerősöm,aki már nagyi. Olyan fura!!Mikor mondják neki ,nagyika.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook