Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 35 éven túli terhesség fórum

35 éven túli terhesség (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 18. 21:40
Nekem már majdnem két éves a fiam. Nálam megcsinálták a magzatvíz vizsgálatot. Jó senki nem kötelezett rá, bár a 16 hetes AFP vizsgálat után mindenképp küldtek volna, mert nagyon magas volt, de addigra már volt időpontom a Baross utcába. Amúgy Tatabányán lakom. Kissé macerás volt háromszor felutazni BP.-re
5. epervirág (válaszként erre: 4. - Krisz42)
2013. aug. 18. 21:08
Mert egy vérvizsglat alapján kijött az 1:3_hoz a down kor.
4. Krisz42 (válaszként erre: 3. - Epervirág)
2013. aug. 18. 21:04
Miért volt muszáj?
2013. aug. 18. 20:11
Sziasztok!Én 33 éves vagyok.Nekem korion biopsziát csínáltak 2 és fél hete Bajcsyba mert muszály volt és nem vetétem el és teljesen ingyenes volt.
2. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Minya)
2013. aug. 18. 20:01
Ha gondolod,magzatvízmintavétel.Én 38évesen szültem a 3.-at,de ha most,43évesen lennék terhes,akkor se mennék rá.Nem kötelezhetnek és megvan az esély,-1%-hogy elvetélsz.A hasba szúrnak egy tűt,és vesznek a m.vízből mintát.Van egy teljesen biztonságos módszer is,de azt kis hazânkban nem hajlandóak csinálni,de pénzért megcsinâltathatod.Tudom,mert érdeklødtem.Egyébként doki elő tudja úgy adni,h megijeszt,de azt hagyd figyelmen kívül.Döntsd el te,h vállalod-e.
2013. aug. 18. 17:44

Sziasztok!


Nemrég derült ki,hogy babánk fog születni :)

Sajnos nem terveztük de ha már így alakult,nem akarunk megválni tőle.

Tudja valaki esetleg,hogy milyen plusz vizsgálatokra kell ilyenkor elmenni és milyen veszélyei vannak a vizsgálatnak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook