Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 32hetes kötelező(tehát sima és nem 4d)uh-on meg fogják tudni mondani, hogy hány kilós-dekás a picim? Vagy inkább menjünk 4d-re? fórum

32hetes kötelező(tehát sima és nem 4d)uh-on meg fogják tudni mondani, hogy hány kilós-dekás a picim? Vagy inkább menjünk 4d-re? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 5. 19:41

Ahan.

És a látványon kívül lesz érdembeni különbség ha a sima uh-re megyek és nem fizetek a 4d-ért? Mármint kevesebbet mondanak majd a bébiről a simán??

5. Hoxa
2008. máj. 5. 19:38
A saccolás a jó kifejezés. Az én fiamat nagyon félresaccolták, azt mondták 4 kiló körül lesz, és végül 3 kg lett.
2008. máj. 5. 19:38
Szerintem azt senki se tudja megmondani, csak durván saccolni, ugyanis nem lehet megmondani, hogy 32. hét után mennyit fog még felszedni (duci lesz-e, vagy hosszú). Amit az UH alapján jósolnak, csak egy átlag.
2008. máj. 5. 19:35

A bpd-ből tudsz következtetni a baba súlyára. Le kell vonni 60-at az értékből, és azt kilósítani. (na, ez ronda szó)

Pl: A kisfiamnak 85 volt a bpd-je, így 2,5 kg-nak saccolták.

2008. máj. 5. 19:33

Akkor tudják mondani,ha le tudják mérni rendesen.Nekem nem hagyta magát,így fogalmunk sincs,hogy mekkora lehet a pici.

38 hetes kismama

2008. máj. 5. 19:31
32hetes kötelező(tehát sima és nem 4d)uh-on meg fogják tudni mondani, hogy hány kilós-dekás a picim? Vagy inkább menjünk 4d-re?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook