Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 32 hetesen II. fokban érett méhlepény fórum

32 hetesen II. fokban érett méhlepény (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 16. 08:07
Én is nagyon aggódtam a lányom miatt, hiszen 34. héten megindult nála a magzatvíz, és megindították a szülést. Indítottam is félelmemben egy fórumtémát: 35. héten született magzatnak milyenek az életesélyei? címmel. Esetleg olvass bele! A lányok nagyon rendesek voltak, és adtak bíztatást nekem. Rád is figyelnek az orvosok, biztos tudják a dolgukat.Ne idegeskedj, ez a fő.Hol fogsz szülni?Klinikán, kórházban?
2009. ápr. 16. 08:04

Szia!

Ne aggódj!

Nálam is ez volt.Ha majd III fokban lesz érett akkor már nem tud elég tápanyagot felvenni a baba.

Nem küldtekflowmetriára?

Nekem is nagy babám lett,a 38.hétre szültem és 4150 gr volt.

2009. ápr. 16. 07:59

Üdv mindenkinek. Az lenne a kérdésem, hogy 28 hetesen I-II. fokban, 32 hetesen II. fokban érett a méhlepényem, érdekelne másnak is volt e hasonló baja, és ha igen meddig lehet ezzel kihúzni, mennyire kell komolyan venni, és esetleg lehet e tenni valamit ami támogatná egy kicsit pozitívan a méhlepény működését. A babónk most 2082 gramm ami elég nagy, de legalább fejlődik.

Nagyon félek hogy nem húzzuk sokáig, vagy esetleg oxigénhiány lép fel. Aki tud segítsen.

Előre is köszönöm!!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook