Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 év korkülönbség fórum

30 év korkülönbség (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. Bella 13 (válaszként erre: 54. - Arcansas)
2011. jan. 3. 10:49
Nyilván más a helyzet, ha egy házasságba lép bele egy ennyivel idősebb 3. - lásd itt
55. tixtina (válaszként erre: 54. - Arcansas)
2011. jan. 3. 10:48

Így van-nálam ez a végszó.:D

Részemről kimerítettem a témát:)

2011. jan. 3. 10:47
Visszatérve a témára,akárhány éves is legyen az illető,a topicindítónak a jelenlegi házasélete már kihalóban van az biztos...Lehet összejön az 57évessel,aztán ha nem ő a megfelelő akkor talál mást!Az idő majd úgyis igazol:)
53. arcansas (válaszként erre: 52. - Tixtina)
2011. jan. 3. 10:45
Én sem bírom ezt baromi ítélkezést...
52. tixtina (válaszként erre: 50. - Bella 13)
2011. jan. 3. 10:44
Köszi:)
2011. jan. 3. 10:43

Mondjuk vegyük példának egy agresszív férfit.

Sok van belőlük sajna.

A környezet semmit sem vesz észre-azt látják,hogy milyen szép-összeillő pár.

Közben a nőt kék-zöldre verik.

Ha viszont egy idős férfival jelensz meg-az sokak szemében szálka-és jönnek a köpködések.

Erről beszélek:D

50. Bella 13 (válaszként erre: 49. - Tixtina)
2011. jan. 3. 10:43

Engedelmeddel megnéztem az adatlapod...

Gyönyörű családod van!!!! :D

49. tixtina (válaszként erre: 47. - Arcansas)
2011. jan. 3. 10:40
Nem hiszem,hogy túloznék vele,ugyanis a szomorú tapasztalat ezt támasztja alá.Sajnos:(
48. tixtina (válaszként erre: 45. - Bella 13)
2011. jan. 3. 10:39
Igen,a mai világban-sajnálom,hogy ezt kell leírjam-de nem divat a gondolkodás.:O
47. arcansas (válaszként erre: 43. - Tixtina)
2011. jan. 3. 10:39

bocs,de szerintem ez erős túlzás,és inkább a másik véglet,hisz se a nagy korkülönbség,se a drogos-alkesz férfi nem megszokott dolog!

Aki pedig a kor miatt inkább valami aljadékot néz szívesebben,hát az őt minősíti!

46. arcansas (válaszként erre: 39. - 8285925b39)
2011. jan. 3. 10:37

Hidd el az a legfontosabb,hogy az anya-lánya kapcsolat megmaradjon(nekem ez rohadtul kellene..)!

Tedd helyre a lányoddal a viszonyod,ha az kell ahhoz,akkor inkább helyeseld a jelenleg kapcsolatát,mert ha bajba kerül,akkor nem tud rajta senki segíteni,csak az édesanyja...

45. Bella 13 (válaszként erre: 43. - Tixtina)
2011. jan. 3. 10:37

Végre valaki, aki gondolkodik is!

Tökéletesen egyet értek Veled!

44. Bella 13 (válaszként erre: 37. - 8285925b39)
2011. jan. 3. 10:35

Nézőpont ez is.

A szerelem sok fájdalmat képes okozni. De ne légy bosszú álló a lányoddal, mert lehet, hogy valamit kompenzál ezzel a kapcsolattal. Lehet, hogy figyelem felkeltés...

Én csak a saját példánkból tudok kiindulni.

És igen, elmondhatom, hogy van egy tökéletes társam, soha ennyire boldog nem voltam, egyik kapcsolatomban sem, mint most, mindenem megvan, és milliószor jobban élek, mint az anyám, aki 25 éve létezik az apám mellett, és egy megkeseredett öregasszony lesz belőle. De elmondhatja magáról, hogy társadalmilag elfogadott normatívák szerint éli az életét...

43. tixtina (válaszként erre: 30. - Bella 13)
2011. jan. 3. 10:35

Ez az!!! -ezt írtam le egy-két éve,majdnem szó szerint.

AZ emberek olyan előítélettel viseltetnek mások iránt,hogy inkább elfogadják,ha egy narkós,alkesz fiatalemberrel-korban hozzád illővel élsz együtt,mintha egy jóval idősebb férfivel,szeretetben,megbecsülésben.

Na,ez az ami számomra gusztustalan,és már megbocsásson a világ kissé primitív hozzáállás.

42. Szabszab (válaszként erre: 35. - Novehaki)
2011. jan. 3. 10:35
Nekem tutira nincs apakomplexusom. Van apám és nagyon jól kijövünk egymással, én vagyok az édes kicsi lánya. Azt pedig nem értem, hogy miért gondolsz vissza undorral, ennyire rossz volt?
41. 8285925b39 (válaszként erre: 38. - Bella 13)
2011. jan. 3. 10:34
... voltál már ilyen helyzetben? ... amikor látod, hogy a leányod naívságát, tapasztalatlanságát használja ki egy személyiségileg beteg ember?
2011. jan. 3. 10:33
szerintem az 57 éves férfi már nem vágyik gyerekre,max unokára,de szerintem 27 évesen te még szeretnél gyereket.Pár év múlva lerokkan és egy rokkant emberrel akarod leélni az életed.50-60év között most nagyon sok férfi kap agyinfarktust.Egyik napról a másikra fel se tudnak kelni az ágyból és van hogy lebénulnak.Ha ilyen életre vágysz hogy inkább a férjedet pelenkázod,mint a gyerekedet,akkor hajrá.Csak akkor minek mentél férjhez.Gondold bele ha a férjed csinálná veled ugyanezt amit te.Jólesne hogy 3 éve megcsalod?????
39. 8285925b39 (válaszként erre: 34. - Tixtina)
2011. jan. 3. 10:33
... sajnos a lányom is apa nélkül nőtt fel, erős az apakomlexus... de lényegtelen, megtanultam örülni annak, hogy egészséges és boldog. ... ha nincs is kapcsolatunk lassan egy éve.
38. Bella 13 (válaszként erre: 33. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 3. 10:32

Nem érted, mit mondok...

Egyáltalán nem számít, hány éves pasival jön össze a lányom, ha BOLDOG!!!!!!!!!!!!

Érted már? Kit érdekelne, mennyi van a személyijében, ha látom, hogy a gyerekem kiegyensúlyozott, mindene megvan, élvezi és éli az életet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

37. 8285925b39 (válaszként erre: 30. - Bella 13)
2011. jan. 3. 10:31

Teljesen igazad van, azért tudok most már mosolyogni, mert azt tudom mondani, hogy sokkal rosszabb is lehetne a helyzet... és igen, a leányom most boldog... rengeteget fog tanulni ebből a kapcsolatból, mert rendkívül sok a pozitív dolog benn... ezért vagyok képes mosolyogni.

Azt hogy ez az ember kifordította a lányomat a valójából, 17,5 évesen szállt rá... és mivel a leányom még fiatalkorú volt, olyan hazugságokra, álnokságokra vette rá (a leányomnak első kapcsolata), hogy az egész család ráment,... pedig normálisak vagyunk annyit kellett volna mondani, hogy SZERELEM, és átéltük már mindannyian, tudjuk mi az, és nem azt művelni, ami volt. Tehát a véleményem, hogy az ember egy aljas, szemétláda... és nem a kora miatt, tehát igen várom, hogy elmúljon... várom, hogy átélje minimum azt a szenvedést, amit nekünk okozott...

36. 8625c5bd9b (válaszként erre: 31. - Niké..)
2011. jan. 3. 10:29

Igen és egy 27 éves nőnek az az 5 év nem mindegy, mert 32 évesen pár nélkül kezdhet apajelöltet keresni, pl.


A manus meg kereshet egy másik 27 évest, ő ráér elszórakozgatni már.

2011. jan. 3. 10:29

Én is benne voltam egy ilyen kapcsolatban most visszanézve szörnyű volt, a szüleim elváltak mikor 5 éves volt és így egy erős apakomplexus alakult ki, sajnos.

egy barátom húzott ki belőle ő volt az egyetlen aki nem fordult el tőlem, aztán mikor ki tudtam lépni ebből a kapcsolatból akkor megismertem a mostani páromat akit imádok, és nagyon jól megvagyunk, elmentem tanulni szocpedet és az iskola is rávilágított hogy az ilyen kapcsolatok miért vannak, egyáltalán nem normálisak, most is undorral gondolok vissza arra a két évre.

ha a férjeddel gondok vannak, ami biztos akkor inkább próbáljátok meg helyre hozni amit biztos hogy lehet ha esetleg nem akkor meg lépj ki a házasságból és keress magadnak egy hozzád illő társat hidd el hogy meg fogod találni

34. tixtina (válaszként erre: 24. - 8285925b39)
2011. jan. 3. 10:28

18 éves a lányod,nagyon fiatal.Szerintem nála elmúlik-nem hiszem,hogy családot alapítana vele:O

túl fiatal hozzá.Szerintem:)

33. 8625c5bd9b (válaszként erre: 30. - Bella 13)
2011. jan. 3. 10:27

Sarkalatos amit írtál....ez a csöbörből vödörbe esete.


Te sem néznéd jó szemmel, ha egyszer a gyermeked a "nagypapájába" szeretne bele. Vagy tévedek?

32. tixtina (válaszként erre: 27. - 8285925b39)
2011. jan. 3. 10:27

A fátyol nálunk már elmúlt a 10 év alatt-lett időm kijózanodni.

Sajnos be kell látnom racionálisan gondolkodva,hogy jelen pillanatban a férjem jobban néz,ki mint én.:O

Alkatilag-meg fiatalosabb lett.-míg én ellustultam,elhagytam magam.

Most viszont teljes gőzzel azon vagyok,hogy újra csinos legyek:))

31. Niké.. (válaszként erre: 29. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 3. 10:26
Na igen.Kérdés h ő mit akar ettől egy kapcsolattol.Lehet h öt év múlva keres valaki mást.
30. Bella 13 (válaszként erre: 24. - 8285925b39)
2011. jan. 3. 10:26

Hangsúlyozom, nem ítélkezés!!!

Az én anyám éppúgy vélekedett/vélekedik az én kapcsolatomról is: "talán majd elmúlik"...

És egyébként boldog a lányod?

Kiegyensúlyozott?

Vagy hagyja ott a jelenlegit, és jöjjön össze egy korabeli alkoholista börtöntöltelékkel, aki mellett csak szenvedne???

De nem baj, hiszen korabeli!!!! A lényeg, HOGY ANNYI IDŐS, MINT Ő!!!!!!!!!!!!!!!

????????????????????????

29. 8625c5bd9b (válaszként erre: 18. - Szabszab)
2011. jan. 3. 10:24
Persze, szerethet, de a szerelem elmúlik ezt gondolom Te is tudod 27 évesen, de mi lesz az után, mit tud neked nyújtani a szerelmen felül? Családot, gyereket?
28. Niké.. (válaszként erre: 23. - Szabszab)
2011. jan. 3. 10:24
Am lelkileg egyensúlyba vagy?Mert az télleg elég zűrős ha a férjed mellett egy 30-évvel idősebbet szeretnél.Ha nem akkor ott kell rendet tenni és utánna szerintem sokkal tisztább lesz minden,legfőképp az h mit akarsz,végtére is az a lényeg h boldog légy,de hogy kivel az nem mindegy.
27. 8285925b39 (válaszként erre: 17. - Tixtina)
2011. jan. 3. 10:23
...hjujj, a kislányom is ilyennek látja a pasiját...szexis és fiatalos... baccus, a nem szerelmes szem viszont látja, hogy fél fejjel alacsonyabb mint ő (a lányom 163 cm)... kövér, lóg rajt az állandóan viselt barna bársonynaci, és buzisan festeti a haját, hogy fiatal maradjon. ÖÖöö, 44 éves vagyok lábtörlőnek se kellene. Cóóóóval várd meg, amíg felszáll a rózsaszín fátyol, és nézd meg mi van mögötte. :))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook