Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 30 elmúltam még nincs gyermekem...ha te is elmúltál 30, és még nincs gyermeked de tervezed...akkor itt a helyed! fórum

30 elmúltam még nincs gyermekem...ha te is elmúltál 30, és még nincs gyermeked de tervezed...akkor itt a helyed! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. júl. 22. 21:43

nekem sincs még, de már nagyon szeretnék, apajelölt egyelőre úgy tűnik, nincsen :(

néha úgy érzem, nem is lesz, és nyilván akkor gyerek sem lesz, máskor meg egészen biztos vagyok benne, hogy egyszer nekem is megadatik... sok időm már nincsen, 33 vagyok...

néha meg elfog egy hülye érzés, hogy vajon nem véletlenül nem lett még gyerekem? vagy lehet, hogy nem is lehet? vagy azért nem lett eddig még, mert ha lett volna, vmi baj lett volna vele, vagy velem, vagy mindkettőnkkel? annyi mindent hallani manapság...

2011. júl. 22. 21:35

Nekem sincs még, de én nem érzem, hogy kicsúsztam volna az időből. Nem is értem miért zaklatják ilyennel az embert. Én sem mondom senkinek, hogy "hülye vagy te, hogy 30 alatt gyereket szülsz?" Kinek mi köze hozzá.

Én már azon is gondolkoztam, hogy azt mondom nem lehet. Csak nem akarom kísérteni a sorsot. De egyébként már mondtam néhány embernek, hogy ez nagyon tapintatlan kérdés, mert mi van ha tényleg nem lehet?

5. Csigusz 79 (válaszként erre: 4. - Andibandi82)
2011. júl. 22. 20:30

Szia :)


Engem is kérdezgetnek de már egyik fülemen be másikon ki :) van mikor azt mondom hogy nem akarok gyereket! úúú ilyenkor lesnek nagy szemekkel,de tényleg uncsi mikor ugyanazok az emberek ezerszer kérdezik..

2011. júl. 22. 20:27

Sziasztok!

Én 29 vagyok, lassan 30 és még nincs gyerekem, de szeretnénk majd a párommal, 2-3 év múlva. A barátnőimnek van már gyermekük, és meg is jegyzik, hogy nálunk mikor jön már a baba? (főleg az egyik barátnőm anyukája) Én meg mondom, hogy majd kicsit később pár év múlva. Ahányszor találkozunk mindig megkérdezi a barátnőm, már kezd egy kicsit idegesíteni.

2011. júl. 22. 20:17
Nekem sincs még gyerekem és nem is érdekel ki mit mond :)
2011. júl. 22. 19:56

Mióta itt vagyok a Hoxa portálon annyi nő szült én meg még most sem...de talán azért, nem mert nem voltam erre felkészülve...tán még most sem...

Kinek mikor jött el a pillanat amikor azt mondta babát akarok,

2011. júl. 22. 19:54

20 év fölött akinek még nincs gyerkőce gyakran megszólják..

ki ezért, ki azért eltolta ezt a szép dolgot...

Olyan nőkkel szeretnék beszélgetni, akik szintén kicsit kifutottak az időből....de még nincs veszve semmi.

nem maradtunk le semmiről...

Valahogy nálam úgy hozta az élet, hogy nem találtam olyan embert akinek szívesen szültem volna....minden előbbre volt mint a gyermekvállalás...

én úgy érzem mostanra értem meg az anyaságra...most érzem, hogy itt az ideje végre babázni..

ha szeretnél beszélgetni, és 30-as vagy gyere várlak:)!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook