Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3. oltásnak is kaphatom a Sinopharmot? fórum

3. oltásnak is kaphatom a Sinopharmot? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
39. Hattori (válaszként erre: 38. - Timycat)
2022. febr. 1. 14:45
Sokáig azt mondták, hogy a diftéria elleni oltán okoz autizmust- orvosok is monták, mert azt 1,5 éves kapták a babák és a régi módszerekkel valóban akkortájt vették észre, hogy auti a baba, ma már azonban korszerű szűrésekkel akár pár hónapos babánál is diagnosztizálják az autit. Egyébként ma is vannak orvosok, akik mantrázzák az oltás és az auti köztö összefüggést.
38. timycat (válaszként erre: 36. - Hattori)
2022. febr. 1. 14:29

Azért lássuk be elég durva "véletlen".


Egy teljesen egészséges ember kap egy oltást rá 1-2 hétre elkezd fájni a csípője. Majd megkapja a másodikat aztán becsatlakozik a vállfájás, majd jönnek a csuklók, térdek, sarkak, bokák, láb- és kézujjak, állkapocs stb. Mint a lavina.


Na meg egyértelmű, hogy az általam felkeresett reumatológusok, az infektológus, az endokrinológus, az immunológus, haematológus mind-mind tombolán nyerték a diplomájukat mikor ki merték jelenteni, hogy az immunrendszert megpiszkáló oltás (pláne az addig még élesben sosem alkalmazott technológia) ki tud váltani autoimmun szindrómát. Csak azért írok szindrómát, mert egyelőre nem tudnak nevet adni a betegségemnek, idézem "definitív diagnózis egyelőre nem adható".

37. Amaunet (válaszként erre: 35. - Timycat)
2022. febr. 1. 14:27

Én történetesen valóban egészséges voltam, mert éppen előtte voltam az éves teljes kivizsgáláson. Ennek ellenére vittem a leleteimet a háziorvoshoz. Már akkor tudtam, hogy Pfizert vagy Modernát szeretnék. Utána olvastam külföldi oldalakon is annak, hogy hogyan működnek. Hiszek az orvostudományban.


Persze, hogy immunbetegeknél adódhatnak problémák, hiszen az immunrendszert "riasztja, tanítja" a vírusra a vakcina. De nem is ajánlották bizonyos betegségek mellett az oltakozást.


Azt, hogy a 7-8 hónapja megjelenő betegségeidet a vakcinának (melyik is volt?) tulajdonítod megértem. Több fórumon is olvastam.

Nálam 5-7 éve derült ki, hogy nyitott gerinccel éltem eddig (és már úgy is fogok). Csak egy rövidke, hajszálvékony csík volt a röntgenen. De ha ezt tudom korábban is, akkor nem emelgetek monitorokat, bútorokat, bevásárló kosarakat.

Lehet, hogy csak egészségesnek érezted magad, nem? Mindig lehet a háttérben valami kis kiváltó ok, ami sosem került elő a vizsgálatok során.

36. Hattori (válaszként erre: 34. - Timycat)
2022. febr. 1. 14:19
Azért, mert két esemény egymás után következik be nem jelenti azt, hogy egymással logikai összefüggésben állnak. Tanultuk logikából.
35. timycat (válaszként erre: 33. - Amaunet)
2022. febr. 1. 13:56

Semmilyen betegségem nem volt. Erről kb ennyit.


Az orvosok sem ismerik az oltásokat. Több bevallotta, hogy majd 4-5 év múlva derül ki mit okoztak és csak remélni tudják hogy nem ártottak nagyon. Faca.


Az én szűk ismeretségi körömben azért immunbetegeknél akadtak problémák az oltástól. Én vagyok az aki úgy rendesen megszívta, a tök egészséges, sportos nőből lett egy mozgáskorlátozott, - a kísérletként hátha jó lesz gyógyszereknek hála - vérzékeny, hormonzavaros, refluxos vénasszony. És még 40 se vagyok. Mindez 7-8 hónap alatt. Pedig életem formájában voltam, most meg én sem ismerek magamra.


Aki személyesen ismer és a saját szemével látja hogy mi van velem, miken megyek keresztül az oltás óta, azok már nem oltatnak, csak ha teljesen ellehetetlenítik őket akkor is max. kínait.

34. timycat (válaszként erre: 31. - Nemgebe)
2022. febr. 1. 13:46

Sajnálom hogy így jártál te is 😕 Csak kitartást és jobbulást tudok kívánni! Tudom nem sokat ér, sajnos nem találtam meg még én sem a megoldást. Annyira tehetetlen az ember és sajnos ezzel kapcsolatban az orvostudomány is leszerepelt. Nekem még diagnózisom sincs, nem igazán illik bele a problémám semmibe. Egy tucat szakterület, egy tucat orvosánál jártam.


Én már eljutottam oda, hogy nálam elismerte több orvos is (szigorúan szóban) hogy vakcina mellékhatás és nem tud velem mit kezdeni, de még véletlenül se oltassam újra magam. Mivel sosem volt semmi problémám, egészséges voltam, sportoltam, viszonylag fiatal vagyok, a genetikai vizsgálatok is negatívak voltak azokra amikre gyanakodtak, hogy eleve bennem volt a hiba, így már nem tudják mire fogni. Na meg nem is én vagyok az egyetlen, aki bekopogtatott hozzájuk, hogy az oltás óta itt valami nagyon félrement.


Több dokitól elhangzott, hogy higgyjek benne hogy elmúlik. Ezt nem tudom az orvosin melyik évfolyamon tanítják.

Mindentől függetlenül rendületlenül hiszek, reménykedek, hogy túlleszünk rajta, te is, én is, mindenki. 🍀🙏

2022. febr. 1. 13:32

A családban csak a Jansennel nincs oltva senki. Minden más vakcina előfordul. Van, akit a Szputnyik után Modernával oltottak 3-nak. Van, akit a Sinopharm után Phizerrel.

Minden oltásnak van néhány napos "lecsengése". Álmosság, fáradékonyság, az oltás helyének pirossága, viszketése.

Ezeken kívül egyik családtagom sem betegedett meg az oltástól.


Azt gondolom, hogy mindenkinek az orvosával kéne konzultálni mielőtt felvesz egy oltást. Az orvosa ismeri a betegségeit, ő tud ajánlást adni, hogy melyik vakcinát vegye fel a beteg.

Anyám az ízületi gyulladásai és a szívére szedett gyógyszerek mellett 3x volt oltva Pfizerrel. Azokon a napokon, másnap kicsit többet aludt. Egyébként semmi panasza nincs.

32. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 1. 13:28
Igen.
31. Nemgebe (válaszként erre: 28. - Timycat)
2022. febr. 1. 13:06
2 Modernán vagyok túl (2021. május és június) Mindkettő után nagyon beteg voltam, ellenségemnek nem kívánom azokat a tüneteket. Az első után 14 nap, a második után 5 nap. Családunkban és ismerősöknél nem volt ilyesmi, igaz, senki nem kapott Modernát. Telefonon pár helyen panaszkodtam (körzeti, oltópont, neurológia, mégsem foglakozott vele egyik orvos sem, csak általánosban elintézték: á, ez nem lehet az oltástól; - ó, hát ez természetes mellékhatás, el fog múlni; - ebben a korban már mindenféle éri az embert; - nem kell aggódni; - ja és a legjobb: ha rosszabbul tetszik lenni, hívjon mentőt - 71 éves vagyok tavaly egy súlyos strókon estem át, mégis beoltottak, és ez lett a vége,(közel 7 hónapja vannak kellemetlen és nagyon fájdalmas problémáim, senkit nem érdekel) úgyhogy kövezzenek meg, de harmadikra nem megyek, pedig már hívtak - én válaszoltam is, leírtam a tapasztalt és fennálló problémákat, de nem válaszoltak). (Mami71)
2022. febr. 1. 07:44

Mindhárom oltásra kínait kaptam.

Köszönöm, jól vagyok. :)

29. Amaunet (válaszként erre: 28. - Timycat)
2022. febr. 1. 06:18
Nem tudok mit hozzászólni. Ő is egy orvos. Neki hiszek.
28. timycat (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. febr. 1. 05:29

Ez a vicc kategória 😂


Gyógyszer sincs olyan, aminek hosszútávú mellékhatása lenne... hogyne.


Amiket én szedek a vakcina okozta nyavalyámra (amit nem tudnak az orvosok hónapok óta belőni csak írják fel egymás után a bogyókat) csak hosszútávú, vissza nem fordítható mellékhatásaik vannak.


Most sem jókedvemből "szálemezek" már 3 órája, szenvedek a vakcinák óta, na most ezeket fejelik meg a rá kapott gyógyszer mellékhatása... 😕


De nyilván csak beképzelem

2022. febr. 1. 05:12

Persze, hogy adnak harmadiknak is kínait.


Én ha vissza tudnék menni az időben és egyáltalán a mai tudásommal még oltatnék, semmi mást nem fogadnék el csak kínait.


Én nagyon, de nagyon ráfaragtam az mRNS-ekre.

2022. jan. 31. 23:55

9:15-nél tárgyalja a nemzetközi ajánlásokat, 19:02-nél pedig a saját ajánlását.

Érdemes végig nézni az egészet, mert el is magyarázza, hogy mit miért.

[link]

25. Channa* (válaszként erre: 24. - Hattori)
2022. jan. 31. 23:30
😁
24. Hattori (válaszként erre: 14. - Channa*)
2022. jan. 31. 23:18
Vicceltem. Bill Gates is Pfizerrel oltatta magát,akkor gondolom nekem is jó lesz. Legalább valamiben hasonlítunk.
23. Hattori (válaszként erre: 15. - Olajbogyo)
2022. jan. 31. 23:17
Nálunk lehetett.
22. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 22:17
igen
21. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 22:02
Miért ne? Lőtéri kutya sem néz már szakmai ajánlást, belefáradtak a vitába. Mindenki azt a cukorkát kapja, amelyiket szeretné.
2022. jan. 31. 21:55
Állítólag Csepelen a szakrendelőben szombaton mindenfajta oltóanyag volt. A háziorvosnál azért nincs nagy választék, mert nem mindig jön össze annyi ember, ami egy adott oltóanyag mennyisége.
2022. jan. 31. 21:55
Elvben lehet, de sok értelme nincs. Állítólag az oltások keverésével lehet a legjobb eredményt elérni.
18. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 21:55
Ismerek olyat, aki 3 Sinopharmot kapott, mert nem hajlandó mRNS vakcinát beadatni magának.
17. vivo44 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2022. jan. 31. 21:50
Ezért írtam én is viccesen, mert magas labda volt, remélem Hattori is annak veszi:-)
16. Channa* (válaszként erre: 15. - Olajbogyo)
2022. jan. 31. 21:49

Ahol mi voltunk ott megkérdezték, hogy elfogadjuk e a pfizert (ezt tőlem kérdezték), a férjemtől pedig azt, hogy a modernát elfogadja e?


Gondolom kínai is lett volna vagy astra.

2022. jan. 31. 21:46
Oltóponton, legalább is ahol én voltam nem lehetett választani, ki milyen vakcinát kér. Pfizert adtak, szerintem mindenkinek aki előttem, utánam volt a sorban.
14. Channa* (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2022. jan. 31. 21:43

Úgy tűnik, hogy a kínai kerül pénzbe, hiszen az nem kellene neki, akkor sem, ha ingyen adnák;)


Bocs! Hattori:DDDD

13. vivo44 (válaszként erre: 8. - Hattori)
2022. jan. 31. 21:36
A többi pénzbe került???:D:D
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Hattori)
2022. jan. 31. 21:29
Mire?
11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Channa*)
2022. jan. 31. 21:24

Szerintem arról, hogy nem lesznek koronások nem lehet infót gyűjteni. Főleg nem, ha tünetmentesen fertőzöttek.

Ingyenes tesztelés nincs, PCR tesztelés pedig csak tüneteseknek, megbetegedetteknek "jár".

10. Hattori (válaszként erre: 9. - Channa*)
2022. jan. 31. 21:24
Állítólag ez a legjobb kombi ,a 3 Pfizer,.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook