Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 éves lesz a fiam, és még mindig nem kívánom a szexet fórum

3 éves lesz a fiam, és még mindig nem kívánom a szexet (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. lapbarna (válaszként erre: 26. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 30. 12:08

Nagyon sajnálom, hogy veled ez van!

Azért kérlek, ne vedd ezt általánosnak, mert bár te sok nőismerősöddel egyetemben így viszonyulsz a szexhez (szülés után), a nagy többséggel nem így van.

3-szor szültem.

Velem szerencsére nem így van.

Az meg elég gáz, hogy mindezek mellett a hoxa népével minden ellenérzés nélkül megosztod ezeket a dolgaidat, de a férjeddel, aki huszonéve a társad meg alakoskodsz.

2016. okt. 30. 09:33

evolúciós sajátossága a nőnek, h míg utódai gondozása megkülönböztetett odafigyelést igényelnek, hormonháztartása úgy rendeződik át, h e feladatának maximálisan eleget tudjon tenni.

a jelenség tehát lehetne normális is. bár egy odaadó, meghitt párkapcsolatban ez a funkció teljesen normalizálható lehetne, a te példád, saját leírásod alapján, sajátos szélsőségei miatt egyértelmű magyarázatot adnak.

ha feldobnék egy fórumtémát, h tud-e valaki tanácsot adni, h miért nem indul be az autóm, és pár hozzászólás után kibökném, h csont száraz a tankja, valszínű, mindenk elküldene a jóp.csába.

te pontosan tudod jelenséged mechanizmusa mögötti okokat. ennyire kislány vagy, h nem tod összerakni a puzzlet, v direkt járatod hülyére, a csajokat?

a problémád mögött egyértelmű a hormonzavar, ami mögött pedig életviteli egyensúlyzavar áll.

felfogásod és megközelítéseid sajátosságai teszik meddővé a szexuális életedet. nem a hormonok borulása az alapvető probléma, hanem mindennapjaid értelmezése. félresúlyozol dolgokat, és ezzel teremtesz magad körül olyan légkört, ami frusztrálja a benne élőket. teremtett feszültségeid eltapossák az idillt. ne csodálkozz, ha mindenki úgy tekint rád, mint egy marslakóra. mindez visszahatva rád, borít érzelmileg, ami borítja a hormonokat, és válaszol mindenre a tested a szárazsággal.

a fejedben van a baj.

26. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 6. - Keller Szilvia)
2016. okt. 29. 17:36
hát annyiban általános, hogy szülés előtt valahogy sokkal több kedve van ehhez az embernek, utána meg valahogy lecsökken minimum 50 %-al, annyiban tudom hogy általános, hogy elég sok nőismerősöm is így van ezzel (a nők rettentően ki tudják dumálni ezeket a témákat). de gondolom ehhez h ozzájárul az is, hogy azért a gyerek eléggé lestrapálja a te napjaidat is amíg kicsi. én már 40 felett vagyok, de azóta sincs túl nagy kedvem hozzá, persze én is úgy vagyok vele, hogy sokkal kellemesebb mint egy lefejezés csak valahogy hidegen hagy. de persze a férj felé azért jó ha ez "nem jön le" mert ha rájönnek hogy szívesebben mennénk egy arcmasszázsra a kozmetikushoz mint az ágyba az előbb utóbb a házasság csődjéhez vezetne.
25. csikil4ny (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2016. okt. 29. 09:28
A legtobbszor ez nem tudatos, az alany sem tudja. Pl, gyermekelnel nagyon jol megfigyelheto, ha rakerdezunk, hogy miert csinalt valamit, a valasza "nem tudom" es tenyleg nem tudja.
24. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Keller Szilvia)
2016. okt. 29. 09:13
Jó, akkor fáradt vagy. Ez normális, hogy aki fáradt, annak nincs kedve. Talán ha a férjed besegítene a gyerekkel való foglalkozásba, akkor kevésbé lennél fáradt te is, meg kevésbé neheztelnél rá.
23. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Keller Szilvia)
2016. okt. 29. 09:10

Érdekelne, hogy mit mondott a pszichológus.


Így ránézésre, tök minimális infóból ez jut eszembe (de tévedhetek):

Nem vagy elégedett a külsőddel + talán neheztelsz rá, hogy neked kellett viselned a terhesség és a szülés viszontagságait. Az első, logikus, takargatod magad, nem akarsz szexelni mert magaddal nem vagy rendben, de a második, ott mintha őt büntetnéd a szexmegvonással.


Eredmény: sok szexmentesség-> előbb utóbb megszokod, mert a libidód is leesik, ördögi kör.


Másik pasival nem lenne ilyen gondod egyébként, de írtad, hogy másik pasi nem kell. Ha másik pasi nem kell, akkor meg érdemes lenne feldolgozni azt, ami most akadályoz.


Vannak nők, akik már csak annyiért is képesek szexmegvonással büntetni a társukat, ha a másik nem segíta gyereknevelésben vagy ha az anyóssal viták vannak, vagy egyéb ilyen dolgok. Ezt csak te tudhatod, hogy nálatok mi van, mert te beszéltél a pszichomókussal és a párterápiással. És ők is csak az alapján tanácsolhatnak, amit te elmondasz nekik. Mert ha még velük sem osztod meg, akkor ők sem tudnak segíteni.

22. f1427bf217 (válaszként erre: 20. - Keller Szilvia)
2016. okt. 28. 22:36

amire gondolsz, az lehet a férfi ego.

amire én gondolok, h mosolyogtál...

21. andi6020 (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2016. okt. 28. 22:33
Majd ha lefogy, ahogy szeretne, akkor elégedett lesz.
20. Keller Szilvia (válaszként erre: 17. - F1427bf217)
2016. okt. 28. 21:54
bár a nők ezredannyi egóval rendelkeznének, mint ti, pasik:) De nektek van igazatok, hajrá, így kell élni az életet!
19. Keller Szilvia (válaszként erre: 16. - Hulló csillag)
2016. okt. 28. 21:54
nem... inzulinrezisztens lettem, az hormonproblémákat okoz, a hormonok közti arány van eltolódva, de arra nem adnak semmit. Progeszteronkrémmel próbálkozom, hát, nem sok sikerrel. A gyerek eléggé lefoglal, hiperaktív, kimerült vagyok évek óta, talán ez is közrejátszik, de olyan elkeserítő. És sok a konfliktus is így a férjemmel, amikor van szex, akkor minden haváj, amikor nincs mondjuk egy hétig, minden apróságon összezörren velem. Értem én, persze, csak a megoldást nem látom.
18. f1427bf217 (válaszként erre: 16. - Hulló csillag)
2016. okt. 28. 21:50
nekem is megfordult a fejemben. az egészséges hormonháztartás alepfeltétele a hormonális egyensúly, és a szülés előtt szedett fogamzásgátló, nem bizti, h szülés utáni természetes változásokkal ugyanazt az összhangot képes indukalni.
17. f1427bf217 (válaszként erre: 15. - Keller Szilvia)
2016. okt. 28. 21:43
azért azt sejted, h Superman után, Kitűnőman, kb hol áll..?! :-D
2016. okt. 28. 21:39
Szedsz fogamzasgatlot?
15. Keller Szilvia (válaszként erre: 9. - F1427bf217)
2016. okt. 28. 21:35
:D Köszi, a férjem kitűnő szerető:)
14. Keller Szilvia (válaszként erre: 11. - Unom)
2016. okt. 28. 21:31

Igen, előtte minden rendben volt, hormongondjaim mondjuk vannak, de csak egy éve, és ez ugye már 3 éve tart.

Arra voltam kíváncsi, más is így van-e vagy volt vele, ha nem is ilyen hosszú ideig.

13. Keller Szilvia (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2016. okt. 28. 21:30
az nem számít... magamnak vagy egy videónak igazán nem kell tetszenem:) Mégse hoz lázba, pedig azelőtt...khmmm:)
12. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - Keller Szilvia)
2016. okt. 28. 21:30
Szia! Miért nem mész el nődokihoz? Csinálna egy hormontesztet és pár bogyesszal meg is oldódna valószínűleg:) én legalábbis ezt tenném.
11. unom (válaszként erre: 6. - Keller Szilvia)
2016. okt. 28. 21:27

Nem tény, nehogy elhidd.

Gyerek előtt milyen volt a szex? Hormonjaid rendben vannak? Egyéb tünet?

10. mothertiger (válaszként erre: 3. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 28. 21:23
Hülyeség. Bocs.
2016. okt. 28. 21:18

tuti, h fel tudnálak izgatni!


áhh, nem jó ötlet..!


belém szeretnél.


:-D

2016. okt. 28. 21:08
Talán ha elégedett lennél a külsőddel...
7. Keller Szilvia (válaszként erre: 4. - F1427bf217)
2016. okt. 28. 21:06

de édesen írtad le:)

Igen, voltunk kettesben romantikázni, de hát a férjem olyankor nyilván mindig a szexet akarja, végre egyedül, gyerek nélkül...

Hormonháztartás... hát, meglehet...

6. Keller Szilvia (válaszként erre: 3. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 28. 21:05
ez ilyen általános tény? Vagy csak közvetlen szülés után csökken? (mert az tök érthető). Persze, rá-ráveszem magam, és persze közben nem is rossz az egész, csak hogy rá kell vennem magam, az zavar... és már 3 éve ez van...
5. Keller Szilvia (válaszként erre: 2. - 91222e4bbb)
2016. okt. 28. 21:03
nem, ha valakivel, hát vele:) de még a magazinok-videók se indítanak be egyedül sem, amik azelőtt mindig:( Egyszerűen mintha megszűnt volna számomra a szex jelentősége:(
2016. okt. 28. 20:58

hormonháztartásbéli a probléma. azt pedig az agyad iranyítja. szamos oka lehet, h így reagalja le a tested, végkifejletként.

én amikor hetekig reggeltől késő estig melóztam, volt egy "pánikrohamom" h úristen, nem is emlékszem, mikor állt fel bohóc úrfi utoljara! és bár megmosolyogtam először a gondolatot magát, de hiaba múltak a negyed órák, egyetlen rezdülés nem történt. kész voltam, h dehat ez nekem mindig ment. sőt nagyoniss ment! megpróbáltam gondolva gondolni, mint Micimackó Malackara, és minden paradén túl járva már, egyetlen lüktető meleg áramlat nem jutott el odáig, gyönyörűpiros vérem zúgó folyóitól.

atyaég! impotens lettem..!

de, h és mikor? és mitől???

de pár nap múlva, amikor átölelt a Kedvesem, és huncut szemének varazsa inamba karmolt, valósággal leomlott a barlang ahogy az alvó oroszlán felébredt és megrázta magát.


sztem túl sok ellentétes polarítasú inger ér. a figyelmed kilencvenkilenc szazalékát a gyerek köti le.

bízd a nagyikra egy hétvégére, és menjetek el romantikazni. ne akarjatok szexelni. ne varjatok, h mi fog történni. kiranduljatok. játsszatok, mint a gyerekek. csinaljatok csacsiságokat. ne is gondoljatok a szexre. az jön magatól, amikor meglatod a masikban a jatszótarsat újra..

2016. okt. 28. 20:24
a gyerekszüléssel szerintem is csökken a szex iránti érdeklődés de egy jó tanács, ha szereted a férjed legalább próbálj meg egy kis érdeklődést mutatni a téma iránt, mert előbb utóbb elveszíted. a férfiaknak ez fontos ügy és aki nem kap otthon vacsorát...........
2016. okt. 28. 20:14
Nem lehet hogy nem is a szexet nem kívánod hanem csak alapba a pároddal nem szeretnéd már?
2016. okt. 28. 17:47
Volt valaki közületek így? A férjem már totál kivan, és próbálok ugyan erőt venni magamon, de egyszerűen nincs ínyemre az egész... Mikor múlik ez el, és miért lehet? (Voltam már pszichológusnál, kineziológusnál, járunk párterápiára. Eredmény: nulla).
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook