Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 és fél éves kisfiam még mindig szopik.... fórum

3 és fél éves kisfiam még mindig szopik.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. csincsinlány (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. szept. 4. 19:28
Miért ne?
12. globus (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. szept. 4. 19:17
Ilyenkor szokásosan az ellökés, fenyítés, ordíttatás, mell keserűvel bekenése következik, szóval a gyerekbünti, pedig nem tehet róla.
11. csincsinlány (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. szept. 4. 19:16
Ezek szerint mind a kettőtöknek szüksége van még erre a testi közelségre. Nem kell mások orrára kötni és akkor nem fogod rosszul érezni magad. Le fog róla szokni, ne izgulj. Mikor kezdt az ovit, most?
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. szept. 4. 18:45
Vegyél erőt magadon és ne engedd neki.
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. szept. 4. 18:13
Egyik rokon volt ugyanigy, aztan ahogy ovis lett Marcika, ott mondtak neki a kis pajtasok, hgy "ciki" aztan magatol elhagyta... En is szopiztatos mami vagyok, de az en kisfiam meg "csak" 9 hos, de mar igy is vannak, akik furcsan neznek ram. Ugy tervezem, hgy max.2 eves korig, aztan majd ott dol el ugyis... Kajaval hogy alltok? Ill.mennyire gyakori?
2013. szept. 4. 18:09
én pedig tökre el tudom képzelni, hogy még a babát látja a fórumindító a gyerekében, mert én is azt látom a legkisebben
2013. szept. 4. 18:04
Nekem lányom 3éves koráig szopott,akkor kénytelen voltam megmondani,h vége.Két héig szenvedtünk,sírva aludt el,de szerencsére túl lettünk rajta.Majd a 3.-kal jártam úgy,mint te,de szerencsére bárányhimlős lett,a szájában is volt,pár napig enni is alíg tudott,szopni semmiképpen.Szerencsére leszokott.Nagyfiammal nem volt gond,szépen lassan leszokott.Manapság szerintem túl sok inger éri őket,minden túl gyors,ezért kell lelkileg nekik ez az érzelmi biztonság.Stresszoldó is.
2013. szept. 4. 18:00

Nekem is ennyi idős a fiam, tökre nem tudom elképzelni, h milyen lenne még szoptatni.

Nektek nyilván normális, de szerintem mondjuk nem az. Nem lenéznélek emiatt, hanem erősen furcsállnám. Egy ekkora gyereknek már tényleg semmi szüksége nincsen a szopira, a kötelék, amiről beszélsz, meg szoptatás nélkül is meg kellene, hogy legyen, nem ezen múlik.

5. Rőzse (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. szept. 4. 17:58
Egy kicsit tán túlzás... Próbáljad finoman leszoktatni. Már ekkora nagyfiú ne szopizzon:)
2013. szept. 4. 17:52

Sztem próbáld meg "finoman" leszoktatni...Beszéljél is erről a kisfiaddal...

Én 2 évig szoptattam, aztán a fiam magától elhagyta.

Nálad jobban ragaszkodik hozzá a kisfiad.

2013. szept. 4. 17:49
a dolog egyszerű. nem kell ismerősnek elmesélni vmint próbálkozni kell a leszoktatással
2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2013. szept. 4. 17:47
Ha szégyenled mások előtt, hogy lenne normális?
2013. szept. 4. 17:46
Már az ovit is elkezdtük,de a kisfiam még mindig szopik.Nem nagyon merem elmondani senkinek,mert ha meghallják,érzem,hogy lenéznek ezért.Az igazság az,hogy még én is igénylem a közelségét,és nem nagyon jut eszembe,hogy leszoktassam róla.Normális dolog ez,vagy tényleg vegyek erőt magamon és ne engedjem neki?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook