Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 3 és fél év részmukaidős munkaviszony után kaphatok munkanélküli segélyt úgy, hogy mindemelett nappali tagozatos diák vagyok? fórum

3 és fél év részmukaidős munkaviszony után kaphatok munkanélküli segélyt úgy, hogy mindemelett nappali tagozatos diák vagyok? (tudásbázis kérdés)

16. Jogica (válaszként erre: 14. - Mese)
2010. nov. 9. 12:21

Az önkormányzathoz fordulj segítségért!

Remélem segítenek Neked!

15. mese
2010. nov. 8. 11:36
és igen, én is adózok, fizetem a nyugdíjjárulékot, mindenféle járulékot ami létezik.. magyarán az állam lopja a pénzem!
14. mese (válaszként erre: 8. - D62762eb79)
2010. nov. 8. 11:34

évekig.. igen másnak jár, de nekem nem.. és családi pótlék sincs, pedig gimnazista vagyok.. az utcára kerülök....nagyjából ezért vagyok kikészülve...a szüleim nem tudnak eltartani,és abból a pénzből amit kerestem keservesen jöttem ki.. minimálbér fele...

nem könnyű 18 éves korom óta dolgoznom, rendes állásban, és még építsek jövőt, mikor simán az utcára kerülhetek. Ösztöndíj, ugyan! azt is csak protekciósok kapnak! Már ezt is próbáltam..

13. mese
2010. nov. 8. 11:30
nem felsőoktatásban tanulok!!! sima gimnáziumba!!!
2010. nov. 8. 11:14
Biztos nem jár :)
11. szimba (válaszként erre: 10. - Spiritus)
2010. nov. 8. 11:10

a részmunkaidős állás után, ha bejelentett, akkor adózik is. ezért gondoltam, hogy ha arányosan kevesebbet is, de kaphat valami kis pénzt.

diplomás pályakezdőnek nem jár semmi, azt tudom. illetve 1 év eltelte után jár a RÁT.

10. Spiritus (válaszként erre: 5. - Szimba)
2010. nov. 8. 10:52

nem jár :(


Szerintem is igazságtalan.... nem csak a fizetés jár...ha adóztál, járna minden más mint mindenki másnak is!

9. Jogica (válaszként erre: 7. - Serry)
2010. nov. 8. 10:44

A törvény nem egyenlő az igazsággal. Sajnos. :S


Szerintem itt az áll fenn, hogy a felsőoktatási intézmény fizeti utánad a tb-t. Munkanélkülinél pedig a munkaügyi központ fizetné.


A járuléknál nem tudom, hogy hogy van, de szerintem sem jár ebben az esetben. Mindenképpen kérdezz rá egy könyvelőtől, vagy a munkaügyi központtól.

8. d62762eb79 (válaszként erre: 4. - Mese)
2010. nov. 8. 10:41

"és ezért dolgoztam évekig, hogy ami jár, ne kapjam meg?"

fizetést csak kaptál...

7. Serry (válaszként erre: 4. - Mese)
2010. nov. 8. 10:28

Mi az,hogy jár? Nem jár mert nappalis vagy.. hiába nem diák munkásként dolgoztál.. részmunka idős nappalis diák voltál...

Nappalin nem kapsz ösztöndíjat?

A Családi meg nem jár felső oktatásban. Ebben sincs semmi igazságtalanan. Ez a törvény.

2010. nov. 8. 10:15
a suli a nyugdíjba számít bele ha jól tudom...de sanszos,hogy a munkanélkülibe is.Egy bnőm mikor lediplomázott megszűnt a munkahelye,és diplomásként plusz a ledolgozott évek miatt(bár ő levelezős volt)kapott munkanélkülit 3hónapig.
2010. nov. 8. 10:14
ha a suli befejeztével nem találsz munkát, akkor szerintem majd jár.
4. mese
2010. nov. 8. 10:13
ez olyan aljasság....családi pótlékot sem kapok... és ezért dolgoztam évekig,hogy ami jár, ne kapjam meg? és utólagosan sem adhatják meg a segélyt? még van 6 hónapom a suliból..
2010. nov. 8. 10:10
ha jól tudom, nappali tagozatost nem is regisztrálnak munkanélkülinek
2. mese
2010. nov. 8. 10:08
még diák vagyok, de nem diákmunkásként dolgozom! ez esetben megkaphatom a munkanélküli segélyt?
1. mese
2010. nov. 8. 10:08
3 és fél év részmukaidős munkaviszony után, kaphatok munkanélküli segélyt úgy, hogy mindemelett nappali tagozatos diák vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook