Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2023 tavaszi babák fórum

2023 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


15. HDiana90 (válaszként erre: 14. - Torika93)
2022. aug. 28. 18:58

Sajnos igen, van, akit infúzióra kell kötni annyira nem marad meg semmi :( ilyen kismamát személyesen mondjuk nem ismerek de olyanról tudok, aki napi többször hányt.


Azt mondják a gyömbérből főzött tea jót tesz, de nekem nem vált be, attól még sokaknak igen. Pár korty kóláról is sokan beszélnek hányingercsillapító hatással. Valamelyik hátha neked is bejön.

14. Torika93 (válaszként erre: 13. - HDiana90)
2022. aug. 28. 18:33
Nekem ez az elso terhessegem es neha ezen izgulok hogy vajon ez okes hogy ennyit hanyok.. parom tegnap hozott nekem salvus vizet. Ket kortyot tudok belole inni 😅 de lekoppogom tegnap es ma nem hanytam
13. HDiana90 (válaszként erre: 8. - Torika93)
2022. aug. 28. 17:40

Hát itt nem tartok mint te, ìgy én egész jól megvagyok, igazából a szédülés enyhén meg a fáradtság,ami egyre inkább jelentkezik.

Csak véget ér már az állandö hányás neked - mire itt mi sokan elkezdhetjük :D én legalábbis úgyse úszom meg most sem.

12. Torika93 (válaszként erre: 10. - MosóMedve98)
2022. aug. 28. 14:46

A melleim nekem is fajnak .. a hetedik-nyolcadik hetben kezdodtek a rosszulletek.. hat szagokra en is allergias vagyok. A budoset kifejezetten utalom 😅 de pl vannak olyan etelek amiknek imadom az illatat es vannak olyanok amik mellett megmaradni sem tudok..

almatlan en az elejen voltam most napkozbe pihenek miutan eszek hogy bennem maradjon.. ejjel viszont sokat felkellek es csak bamulom a plafont

11. MosóMedve98 (válaszként erre: 9. - Gomboc7)
2022. aug. 28. 14:24
Nem én vagyok a fórumindító, de biztosan maradhatsz!:)
10. MosóMedve98 (válaszként erre: 8. - Torika93)
2022. aug. 28. 14:23

Én viszonylag jól viselem, eddig csak az álmosság van, ami tünet, meg nagyon fájnak a melleim, esténként borogatom őket.

Hányingerem szerencsére nincs, de nem szeretném elkiabálni. 😅 Neked mikor kezdődött?

Én olyat tapasztaltam, hogy bizonyos ételeket fura szagúnak érzek. A menstruációm kimaradása előtt ez volt az első tünet, ami szemet szúrt.

2022. aug. 28. 13:29

Sziasztok!

Tudom, a február nem tavasz, de már majdnem... Nincs ilyen csoport itt, maradhatok? 😊

Egyelőre nem tudom, pontosan hányadik hétben vagyunk, én a 14-et számoltam, a dokim meg kicsit kavarós, úgyhogy le is cseréltem. 🤭

Első kisbabánk, az első minden, amin át kell esni. Nem unatkozunk mostanában... 🥰

2022. aug. 28. 10:56
Nekem egy olyan kerdesem lenne Ti hogy viselitek? Milyen az elso trimeszteretek? En a 11. Heten jarok de kegyetlen :( mindennap hanyok.. gyenge vagyok es fogytam is sajnos. Szeptember hetediken megyek genetikai vizsgalatra. Illetve kiderult hogy a pajzsmirigyem tul termel. Az miatt kedden megyek dokihoz
2022. aug. 28. 09:09

Csütörtökön fogok menni, elvileg 6+2 leszek.

Ha minden rendben kell legyen szívhang. Másik kettővel is kerek 6 meg 6+1 hetesen mentem, 2-3 mili embrió látszott már.

6. MosóMedve98 (válaszként erre: 5. - Anta11)
2022. aug. 28. 06:06

Én is gratulálok!

5+3 vagyok ma az utolsó menzesz szerint és ami most jön péntekre, tehát szept 2.ra kaptam időpontot. Csak nem tudom az nem lesz-e túl korai? 7. hét elején leszek akkor.

2022. aug. 27. 22:52
Sziasztok! De jó, hogy írtatok! Mindenkinek gratulálok!🤗 Én 4+1. Szeptember 16.ra tervezem az első ultrahangot.Nem akarom elkapkodbi, hogy szívhang is legyen.Remélem lesz!Ti mikor voltatok/ mentek?
2022. aug. 27. 08:28

Sziasztok!

Csatlakozom, utolsó menzesz július 19, elvileg április vége lesz a dátum.

Harmadik baba lesz nekem is.

2022. aug. 27. 07:57
Sziasztok :) Mi március közepére várjuk a babánkat :)
2022. aug. 26. 20:10

Szia! Én hétvégén teszteltem pozitívat és az appok alapján áprilisra várható a szülés.

Egyébként ez egy meglepi baba, nem terveztük.

Te hány hetes vagy?:)

2022. aug. 25. 22:37

Sziasztok!

Harmadik gyerekem várom május 5.-re. Jó lenne beszélgetni kismamákkal, akik még a napokban tudták meg, hogy egy kis jövevény fog érkezni tavasszal. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook