Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2022: babára várva fórum

2022: babára várva (beszélgetős fórum)


5. Raccoon2623 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 24. 20:21

Szia :)


Van egy másik fórum, a téma ugyanez. Ott egy jó kis csapat gyűlt össze, ha gondolod nézz be: [link]


Nem fogunk lecseszni a lábadról azért, mert izgatott vagy ☺️

2022. jan. 24. 17:11

Egyszerűen nem is értem, mit akartok tudni mielőtt még a menzesz ideje sem jött el? Biológiát nem tanultatok?


19 évesen szültem az első gyerekem, de akkor se voltam ilyen türelmetlen és tudatlan.


Sztem ha ennyire türelmetlen valaki, az nem ért még meg az anyaságra.

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 24. 14:01

Persze hogy jártunk hasonló cipőben.

Akik anyák vagyunk a földön, sok milliárdan, azok mind átélték ezt az érzést így, vagy úgy...

Türelem. Örülj neki, hogy létezik teszt, mert ez is csak az utóbbi idők vívmánya.

Sajnos ennek ellenére türelmetlenek vagytok.

Mi lett volna veled korábban, amikor csak az elmaradt menzesz, de inkább a 2x elmaradt jelezte a baba érkezését. Ti meg este együtt vagytok, reggel meg már szeretnétek tudni mi van.


A baba nemével ugyanez a helyzet. A miénk édes titok volt a születésig, nektek meg már semmi sem izgalmas 9 hónapig.

2. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 24. 11:59

Szia!

Milyen tanácsot szeretnél hallani? Százszor leírtuk már,hogy nincs két egyforma ember-eset-terhesség így tanácsot adni miben lehet?

Én leírhatom neked mind a három terhességemet,de nem hiszem hogy bármiben segíteni fog!

Ki kell várni a tesztelés idejét,és akkor kiderül!

Sok szerencsét kívánni viszont tudok neked :)

2022. jan. 24. 11:00

Sziasztok!


Tudom, ez már a kis milliomodik ilyen kérdés ebben a témában, de szeretnék tanácsokat, pontosabban tapasztalatokat meghallgatni tőletek. :)


December 24-én volt meg a menstruációm, ciklusaim általában 30-33 naposak, most 25-én vagy 26-án kellene megjönnie.

Szeretnénk babát, és voltunk együtt, amikor elvileg ovulációm volt.

Többféle tünetet érzek magamon, amik lehetnek a terhesség jelei, viszont tudom, hogy akár a pms is. Has szúrkálás, mellérzékenység, mellnagyobbodás.

Sajnos türelmetlenségemnek köszönhetően tegnap teszteltem, és negatív lett.

Próbálom kivárni a menstruáció napját, és ha késik, akkor aznap tesztelni, remélem az már mutat eredményt.

Jár/járt már valaki hasonló cipőben? Amennyiben igen, mikor tesztelt pozitívat?

Egyelőre nem reménykedem, csak "felkészülök minden eshetőségre" :)

Köszönöm, ha válaszolsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook