Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 júniusi babák fórum

2021 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. dec. 16. 09:25
Dr. Csaba Ákosnál járt már valaki genetikai tanácsadáson?
2020. dec. 15. 21:48

Sziasztok!

Remélem mindenkivel minden rendben!

én 2 hete elkezdtem vérezgetni, ami a Rutascorbin, magnézium és a progeszteron napi 2x1 adagjára elmúlt, de vasárnap óta ismét barnás folyásom van. Aggódom.

Pénteken megyünk a 12.heti genetikai ultrahangra. Nagyon nagyon várom!!!


A vasam nekem is határértéken van, így nézelődtem mit is kellene szedni és a Vitafer szirupról jókat olvastam. Szerintem én beszerzem azt.


Tornázgatni egyelőre nem merek, pedig nagyon hiányzik a mocorgás. Kismama jógával kacérkodtam, de még muszáj vele.

A progeszteron úgy kiüt, hogy délelőtt is elalszom tőle...

356. vike91
2020. dec. 15. 14:42

Sziasztok!


Picit alacsony lett a vas értékem. Tudtok esetleg ajánlani valamit, ami nektek bevállt? Köszönöm:)

355. Amberwaves (válaszként erre: 354. - Kolibrix)
2020. dec. 14. 20:50

Szia!

Mi majdnem egyidősek vagyunk akkor, én ma vagyok 15+2, szintén jan. 11-én megyek következő UH-ra :D

2020. dec. 14. 10:11

Sziasztok! :)


Szeretnék én is csatlakozni, 15+3-nál járok, első baba, izgatottan várjuk. Nem vagyok nagy forumozó, főleg nem hozzászóló, de gondoltam nagyon messze van még a kövi UH (január 11), és szívesen olvasgatom a történeteket, hasznos tanácsokat. Épp kismama tornákat kerestem a neten, úgyh szuper volt, hogy pont az utolsó néhány hozzászólásban pont ilyen linkeket posztoltatok, köszönöm :) Mindenkinek jó egészséget!

353. Miraann
2020. dec. 11. 20:36

Találtam még egy tök profi torna sorozatot,3-6perc akart mutat szerintem egy gyógytornàsz , egyszerű,kellemes mozgásokat,ne gondoljátok hogy NAAAGY EDZÉS lesz,de jól fog esni.Intim torna is,anno jártam is,jó lesz, nézzétek meg ❤️

YouTube,babadoktor.

A tornán kívül tök kis kedves videókban tanítanak mindent, fürdetést,pelenkàzàst,altatàst,első babàsoknak nagyon ajánlom.Magamnak is,mert 11 éve nem csinálom 😂😂😎

2020. dec. 11. 18:44

Már annyira várlak téged,

oly lassan telnek a napok.

Érzem minden rezdülésed,

és ettől olyan boldog vagyok.


Kisfiú vagy kislány leszel?

Igazából nem is lényeg.

Mindenképpen szeretve lesz,

drága kicsi apró lényed.


Egy igazi csoda vár ránk,

veled együtt, egy életen át.

Mosoly, öröm, néha sírás,

Tőled lesz teljes a világ.

351. drbt
2020. dec. 10. 08:19

Sziasztok! :)

Kedden én is voltam uhn szerencsére minden rendben, nézegettük 4d-n utána 2d-n és valahogy pont alulról láttuk a kis csöppséget és egyből kiszúrtam egy kukit a monitoron rá is kérdeztem h az ott az amire gondolok és igen volt a válasz :). Már amúgy az uhs kb 8-9 hetesen mondta h hosszabb húgyvezetéket lát ami kisfiút jelent. A kombinált teszt vérvételi eredményét várom, ma megyek belgyógyászatra.

Tegnap átvettem én is a promo boxot nagyon sok hasznos dolog van benne. Most az alma gyógyszertárban elég jó árban van a femibion 2 vitamin 9050Ft a 2x56-os aki ezt szedi annak szerintem megéri, én most fogok erre váltani.

Mostanában nem írtam de minden nap felnézek ide, veletek örülök amikor jó híreket osztotok meg és hogy minden rendben van mindenkivel :)

350. Miraann
2020. dec. 10. 07:56

Jó reggelt! Amit Serenity ajánlott egyik link, [link]


Nagyon aranyos dolgokat tartalmaz,értelmes termék minták vannak benne,értelmes hozzá táplálós füzettel,most már rémlik,hogy 11 éve is azt lapozgattam🙂

Sètàljatok be érte egy Alma gyógyszertárba.

Kérni fogják a kupon kódot és a nevetek,amivel regisztráltatok.

Már a doboz is tök cuki,kis masszív.

349. bogyoka89 (válaszként erre: 347. - Miraann)
2020. dec. 9. 06:28

Köszönöm❤️

Igen, megjött azóta az eredmény, szerencsére eddig minden rendben van.😊

348. Domi14
2020. dec. 8. 18:08
Sziasztok, én tegnap be ugrottam egy uh-ra, mivel múlt héten nem voltam jól látni akartam. Tegnap voltam 12+2, a doki azt mondta méretei alapján 13+3-nak felel meg. Kíváncsi vagyok következő alkalommal tartja e még az 1 hét 1 nap pluszt. :)
347. Miraann (válaszként erre: 345. - Bogyoka89)
2020. dec. 8. 16:08
Én az ultrahangon kérdezem a hölgyet,hogy lát-e bármit!!! Hozzá adva,hogy39 éves vagyok,ami indokolnà,hogy elvegeztessem a drágább vizsgálatot,pl nifty.. De egyből rázta a fejét,hogy felesleges,minden rendben van.Szóval ne aggódj,nálad is minden rendben van!❤️
346. Miraann (válaszként erre: 344. - Serenity)
2020. dec. 8. 16:06
Köszi,egyikre regisztràltam is❤️
2020. dec. 8. 09:43
Sziasztok. Most kaptam egy telefont, mert a múltheti kombinált teszten nem volt feltüntetve a vérvétel időpontja. Azt mondták, hogy egyébként ma lesz meg az eredménye, sms-ben kapok majd értesítést, és hozzáférést a leletekhez. Nagyon ideges vagyok, miket mutat ki a teszt? A genetikai u.h.-on minden rendben volt, minden méret egészséges babára utalt.
2020. dec. 7. 22:07

Ha szeretnétek ingyen csomagokat :) 👇


[link]

343. Miraann
2020. dec. 6. 03:10
Bocs,"meg se moccant"Na jó,próbàlok aludni.Vigyàzzatok dupla/tripla önmagatokra!
342. Miraann
2020. dec. 6. 03:09

Ja,ha lassan akartok tornázni,light,tényleg jó kismama tornát,próbáljátok ki esetleg youtube,Belènyi Bea,BBGo 3 részes kismama videóit.

Nem hosszú,profi,én is értek hozzá,heti kettő három durva edzésre jártam eddig,de vagy 8hete semmi,most végre jól esik mozogni picit.

Annak is menni fog,aki eddig még se koccant,nyugalom,jó lesz.

Jó kis fenék izomlàzam lett tőle,nem árt 😎😉


[link]


Ez a kezdés,pár perc csak, hajrá,jól fog esni,tényleg semmi extra❤️

341. Miraann
2020. dec. 6. 03:01

Én most vagyok 14.hètben,ma megyünk villám látogatni anyàèkhoz,a 11 éves nagy lányomra csinàltattunk egy NAGYTESÓ pólót,egy kis fehér,zsír új,HÀDAban,5 perc alatt turkált kis bodyra pedig KISTESÓ felirat került.Apa is kap pólót,csak még nem tudja,Szuper Dad 100%pure since 2021 van rajta ❤️ Én is valami fehérben megyek,meg az új Lidl kismama nadrágom,én majd abban mutatom meg milyen pólóm van😂😂.


Mások oldal tesó,tesómèk Viber videón tudták meg nemrég,ott a lányom mondta el: Tudjátok,évek óta egy dolgot kértem szülinapra, karácsonyra,de anya mondta,hogy már nem kell kérni....Igen,és mi az??- Kistesó!!! ott ertetlenkedtek mind,aztán nevettek és sírtak ❤️😎😂


A másik oldal nagyszülők első unokàja(elvaàltunk):nekik gratuláltunk élőben,hogy megváltozott a státuszuk,anyàból nagymama,apából nagypapa lesz.Ök is èrtetlenkedtek aztán nagyon örültek, sírtak ❤️ Ti se tudtok aludni?😂

340. Miraann
2020. dec. 6. 02:50

Sziasztok!Közben megvilagosodtam,hogy a kombinált teszt vérvételi eredményét még csak félig kaptam meg,a grafikonok,azzal hogy alacsonyahas,vagy közepes kockázat,később jönnek.

A szivhang hallgató szerintem egy remek biznisz,de alapvetően arra jó,hogy feleslegesen paràztassa magát vele az ember lánya,én nem vennék.

Higyjètek el,minden rendben van benn😎❤️Arra figyeljetek,amit szeretnètek,arra koncencetràljatok,ami jó.A jaj istenem attól félek hogy ... Mondatokat tessék törölni.Mantràzni csak olyat szabad amiben nincs NEM szó...pl Remélem nem leszek beteg... az leszel! Helyette a Teljesen egészséges vagyok!- remek lesz ❤️

2020. dec. 3. 19:48

Ma kiderült, megint kislányunk lesz.

Én örülök, apa bízott a fiúban, úgyhogy csalódott.

Tuti fiúnevünk volt, de lány nincs, úgyhogy nagy csata lesz, mert párom nyolcvanas években ragadt neveket mond...

338. vike91
2020. dec. 2. 15:10
Bocsánat nem 1 hét hanem 4 hét teljen le.
337. vike91 (válaszként erre: 334. - Drbt)
2020. dec. 2. 15:07
Én írtam nektek korábban, hogy nekem van és hallottam vele talán 7. hét környékén. Nos utána többször hallgattam, néztem róla videót rájöttem, hogy itt valami bibi van nekem túl lassú, amit hallok. Hát igen a saját ütőereimet hallottam. Azóta is olyan minden másnap behallgatóztam, hátha hallok valamit, de nem történt semmi. Rám a frászt nem hozta, de tény és való, hogy jobban őrültem volna ha hallom. Engem az orvos most 4 hétre hívott vissza, ami azért hosszú idő. Így reggel is kicsit behallgatóztam...saját meglepetésemre teljesen tisztán összetéveszthetetlenül hallottam mind a kettő szívhangját. Sokkal gyorsabb, hangosabb volt mint ez enyém, férjemnek is megmutattam! Így hogy pár naponta meghallgatom sokkal nyugodtabban várom, hogy leteljen ez az 1 hét. Én tudom ajánlani, de tényleg nem szabad megijedni, ha nem hallod!
336. 9a23640872 (válaszként erre: 328. - Serenity)
2020. dec. 2. 14:02
A petezsák és a hátsó fal között chorion lemez leválás.
335. bogyoka89 (válaszként erre: 334. - Drbt)
2020. dec. 2. 13:44
Bár nekem nincs benne tapasztalatom, én nem vennék ilyet, nap mint nap ezen paráznék. Így is túl sokat aggódom.
334. drbt
2020. dec. 2. 13:23

Sziasztok!

Bementem a dokimhoz mert aggasztott a folyás kaptam rá klion-D 100 hüvelytablettát mivel hogy baci okozza, ezt leszámítva minden rendben van. Van még 5 szem progeszteronom azt be kell vennem utána elhagyhatom.

Nekem is van már egy kis pocakom főleg este.

Nagyon gondolkozom a ti ajánlásotokra hogy megveszem az angelsoundsos magzati szívhangfigyelőt de nagyon félek hogy ha bénázom vele és nem találom meg a szívhangot akkor csak bepánikolok. Segítsetek hasznos vagy nem ez a kis készülék? Könnyen megtalálom a szívhangot?

333. bogyoka89 (válaszként erre: 332. - Serenity)
2020. dec. 2. 11:33
Háát, már nem tudom mit gondoljak.🙂Akkor, amikor jött ez a furcsa érzés, elkezdtem olvasgatni erről, és mindenhol azt találtam, hogy legjobb esetben is leghamarabb 16. hét környékén érezheti a kismama a pocaklakó mozgását. Ebből gondolom, hogy csak képzelődtem, mert nekem az még mostantól számítva is 3 hét. Persze aztán sosem lehet tudni végülis.😊
332. Serenity (válaszként erre: 331. - Bogyoka89)
2020. dec. 2. 09:59
mondjuk látva, hogy a 12 hetes UH-n is hogy ficánkolt, szerintem annyira nem lehetetlen. :D
331. bogyoka89 (válaszként erre: 327. - 9a23640872)
2020. dec. 2. 09:19

Szia! Nyugalom a legfontosabb, minden rendben lesz! Milyen problémát látott egyébként az orvos?

Serenity, én egyszer a napokban mintha éreztem volna valamit, de tuti, hogy csak beképzeltem magamnak, mert úgy tudom ilyen korán még lehetetlen lenne. 🙂

330. Domi14 (válaszként erre: 317. - Nagyi0079)
2020. dec. 2. 09:18
Sziasztok! Én ma vagyok 11+4,nekem már nagyon látszik, igazi terhes pocak. Pedig első baba, hízás téren semmit nem híztam még úgymond, a kiindulási súlyoz képest még -1,5kg-nél járok. És lapos volt a hasam szóval érthetetlen számomra miért ekkora, de valószínűleg nincsenek túl erős szalagjaim, hamar el engedték a dolgot. Nekem legközelebb csak december 28-án kell mennem, olyan soknak tűnik. A vércsoportom miatt aggódom picit, mert negatívos vagyok, férjem pedig pozitív. A héten már remélem meg lesz az ellenanyag szűrés eredménye.
2020. dec. 2. 09:02
én ma vagyok 15 hetes és 6 napos és a pocak a héten kezdett el látszódni. ti érzitek már a mocorgást? :) én mintha 2 napja érezném esténként, de lehet csak a bélmozgás az, bár azt meg azelőtt nem így éreztem. :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook