Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2021. febr. 13. 11:16

Aterzem a helyzetet mi 3000 nel tartunk es relativ semmit se ertunk el.

Orulok hogy nem talaltak semmit de picit ugy vagyok vele hogy ha talaltak volna lenne egy dolog amire ra lehet fogni. Igy meg csak a remenykedes marad megint 1200 euroert

2021. febr. 13. 08:31

Mindegy, legalàbb ez is ki van pipàlva, hogy minden rendben nàlad.


Itt nem javasolnak külön belgyògyàszati kivizsgàlàst. Ez az én feltételezésem, hogy ha olyan jellegü bajod lenne, akkor tüneteket is mutatna.


Ma teszteltem negativat, ami alapvetöen rendjén van, hiszen jövöhét pénteken telik le a két hét. Úgy feszül a mellem, amikor meg akar jönni. De mondjuk sztem eddig is feszülhetett, de az elsö pàr napban a túlélélsre jàtszottam a haspuffadàs/ hasfàjàs kombó miatt. 😅


Azon gondolkozok, hogy mi lesz akkor ha ez sem sikerül. Elvileg rögötön lehet kezdeni a fagyasztott embriók beültetésével. De akkor az màr a 4. kapufa. Az nagyon sok...

Tegnap összeszàmoltam és eddig 5500 Eurot fektettünk a babaprojektbe, mindenféle siker nélkül. Azért ez is elkeserítö...

2021. febr. 13. 01:06

Igen voltam

Vervetel EKG Meg teljes csaladi korelezmeny 3 generacioig.

3 vernyomasmeres mindenhol vegignyomkodtak.

Kiderult hogy makk egeszseges vagyok

2021. febr. 12. 19:15
Eszter, voltàl ma belgyógyàsznàl? Mit mondott, miket nèz meg? Csinàlt vmit?
2021. febr. 12. 16:29
Latja. Hetfon megyek a Kaaliba vervetelre.
2021. febr. 12. 08:46
Remelem ezt mar a ferjed is latja ❤️
2021. febr. 12. 08:46

Nagyon szépen làtszik rajta 🥰

Én is neten rendelt olcsó tesztel nyomom, egy dràgàbb tesztet vettem. Majd ha egyszer igazàn potitiv lesz felhasznàlom a dràgàt is és elteszem emlékbe.

2021. febr. 12. 08:27

Vett a ferjem egy másik tesztet, mert ez a Dávid teszt 90en forintos nem a legjobban mutatja.


11dik nap.


[link]

2021. febr. 11. 20:47

Amit ajánlani tudok Google es tarsait ne nézd.

A nők is össze vissza beszelnek a neten. Nekem az eredményemre ketten irtak ez kevés, masik 2 meg tok jo. Az orvos meg irta, hogy ez jo.


Teljesen osszezavartak. Es ezen idegeskedek. Le is vettem a kérdést a lombikos csoportból.


Ferjem is mondta minden női szervezet mas. Valakinek leugrik a teszten a csík ennyi idősen, nekem meg latszik.


Szoval, próbálni kell nem keresni. Kiirnad jönne jo es rossz is. Aki elkezdte ennyivel es nem jött össze az azt irja ez az érték szar. Akinek sikerül tokeletes.


Mindig az orvossal kell beszélni. En speciel nagyon megbízom benne.

Nem ma kezdte. A ferjem mondta, ha ez rossz ertek lett volna nem emel progit, siman megmondja nem jo.

2021. febr. 11. 20:15
Én is így gondolom, hogy jó. De a doki majd megmondja a frankót 😉
2021. febr. 11. 20:01
Sajnos ehhez nem ertek mert nekem csak azt mondjak ami rossz pl vitaminhiany. De jonak tunik ☺️
2021. febr. 11. 19:58

Na, képzeljétek pont most látom, hogy annak is feltöltötték az eredményét, az AMH-m 1,55

Egy Dr. Google által talált lista szerint jól stimulálható kategória 1,2-3,5 között van. Akkor ez most jó?! 🤔

2021. febr. 11. 19:29
Ez igaz, mi inszemmel nyitottunk. Ott nem ártott volna átnézetni, de mondom nálam tuti minden rendben 😅
2021. febr. 11. 19:23

Nalam volt atjarhatosagi majd mondta a doki hogy felesleges volt mert ugye a petevezetek reszt ugyis atugorja a lombik 😂

A belgyogyasz jo kérdés, a doki egy altalanos kivizsgalast kert arra kertem idopontot. Holnap mar okosabb leszek 🤭

249. Csacsogocsibe (válaszként erre: 247. - EszterAusztria)
2021. febr. 11. 19:11
Belgyógyászaton pontosan mit néznek nálad?
2021. febr. 11. 19:10

az AMH-t a többi hormonnal együtt nem nézték?

Nekem anno a doki, még a petevezeték átjárhatóságit mondta. Bár én bevallom nem csináltattam meg, mondván a férjemnél van a bibi és ennyi. A fájdalomhoz meg nem volt kedvem 😅

2021. febr. 11. 19:08

En varnek a dokira! Persze mashol lehet mashogy megy nalunk annyira szervezik ok a dolgokat hogy ennel gyorsabb nem is lehetne.

En holnap megyek belgyogyaszhoz szerdan fogorvoshoz utanna kell hivni őket. De ezt a honapot mar biztos buktuk mert ma megjott.

Meg jo hogy ettol rettegtem mert ugye azt mondtak hogy 100% hogy hetfon jon meg

2021. febr. 11. 19:05
Én 2naposan kaptam őket vissza és holnap lesz egy hete, hogy visszaültették őket. Nagyon halvány csík. Ez az ovitrielle hatása, csak olyan türelmetlen vagyok 😅
2021. febr. 11. 19:02
Részvétem, nekem is ez a legnagyobb félelmem, hogy itt hagy...
2021. febr. 11. 19:01

Köszi! ☺️ Hajrá neked is!

Sok minden nem volt...tavaly voltam nőgyógyásznál, hormonokat néztek meg sima nőgyógy+uh volt, most kezdtek vizsgálni az ARC-ben, egyelőre volt egy 3D uh, ami szerint rendben vagyok (se ciszta se endo) meg magánban csináltattam mell uh-t, csináltak hüvelyváladékból tenyésztéseket, vérből szerológiát, minden negatív. Volt progeszteron nézés meg ma jött meg a ciklus 2. napi hormon eredményeim, ezeket majd másfél hét múlva értékeli ki a dokim és elvileg megmondja hogyan tovább. Amit furcsállok, hogy AMH-t nem néztek...

Szerintetek mire lehet még számítani, vagy miket érdemes még megnézetni akár saját szakállta?

2021. febr. 11. 18:50

Üdvözöllek Pompázatos. Nem semmi amin keresztül mesz, ez a rak borzalmas. 35 eves baratnom nemreg temettuk el.

Remeljuk sikeres lesz a lombik.


En beulti elott szúrtam 250 egységet. Utana mar nem. 5 napos babákat kaptam vissza, első naptól tesztelek, nekem kiurult egy teszt se mutatta.


Hany napos vagy?

2021. febr. 11. 18:26

Sziasztok lànyok!


Üdv a csopiban Pompázatos 🤗

Hát nektek sem könnyű az életutatok. Nálad milyen vizsgálatok voltak? És nagyjàból mondom vmit a doki, hogy mikor kezditek a lombikot?


@Eszter, 250 egységet szúrtam, az egész szúrit. Szóval most sztem várok pár napot itt a kövi teszttel, mert ez a tüszőrepesztő hatása lesz.

2021. febr. 11. 18:12
Sajnos a másik épen maradt is veszélyben van, megpróbálnák sugárral kezelni, hátha megelőzhető, de először lombikoznunk kell, ha gyereket akarunk, úgyhogy kicsit szorít minket az idő (azt mondták “friss” mintával jobbak az esélyek). A műtét előtt és azóta is fagyasztottak, illetve a kivett szervet is fagyasztották ( elvileg abból is lehet kinyerni csírasejteket). De összességében jók a leletei, áttét nem lett, de sok évig kell utánkövetés miatt az onkológiára járnia.
2021. febr. 11. 17:33
Akkor nektek aztan tenyleg nem egyszeru! Nagyon remelem hogy mostmar minden rendben van a ferjednel. Elotte sikerult spermiumot fagyasztattni?
2021. febr. 11. 17:25

Köszi!! :)

Hát a sztori az röviden, hogy nagy lelkesen belevágtunk, hogy gyerekünk lesz, nem jött egy év után sem. Elmentem dokihoz, mindent rendben találtak. Aztán a férjem is elment dokihoz és kiderült, hogy rosszindulatú hererákja van. Sürgősen megmütötték, de az eddigi eredményei és a mostani szerint is csak IVF-el lehet közös gyermekünk. Mindketten korai 30-asok vagyunk így remélem összejön. Ha nem, második esélyként spermadonort fogunk próbálni, vagy örökbe fogadunk. A budapesti ARC-be járunk, a férjemet is ott műtötték.

2021. febr. 11. 17:02

Isten hozott! Természetesen szivesen latunk.

En ugyis kucsusztam a januaribol de eddig ugy nez ki sikeres a csoport. Jok az aranyok 🤭

Miert kell lombikoznotok? Melyik intezmenybe jartok?


@csacsogocsibe mennyi ovitriellet szurtal?

2021. febr. 11. 16:53

Sziasztok! Bocs, hogy ide bepofátlankodom, de jól esne sorstársakkal beszélgetni és úgy látom ez a fórum aktív.

Az első lombikra várunk, megvannak a vérvételi hormon eredményeim, szóval most a dokimra várok. Izgulok és kicsit sokat kattogok a témán, a Google-t már kétszer kiolvastam a témában. :)

2021. febr. 11. 09:29
Kedden megyek a Kaaliba.
2021. febr. 11. 08:53
Mikor kell megint menned vérvételre? Vagy miben maradtatok a dokival?
2021. febr. 11. 08:36
Kicsi barnazas meg pici gorcs azert van.
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook