Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 nyara - Babatervezés fórum

2015 nyara - Babatervezés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
10787. nefaria (válaszként erre: 10770. - Moncsicsa)
2016. ápr. 11. 12:38
De jó, már 19. hét ♥ Gyorsan telik az idő :) Én meg már 34, pont ma dolgozom utoljára :)
10786. nefaria (válaszként erre: 10768. - Almancs)
2016. ápr. 11. 12:37

Szia!


A 6. héten nekem sem volt (sem az első, sem a mostani) terhességemnél semmiféle tünetem, a fáradtságon kívül. Hidd el, a tünetek függetlenek ettől! Van aki az egészet tünetmentesen csinálja végig, és van aki a harmadik trim.ig hány. Ahány szervezet annyiféle terhesség :)


Nekem kb a 10. hét körül jöttek tünetek, akkor sem hányinger ahogy a filmekben ábrázolják, hanem a sav jött iszonyatosan (egyszer hánytam, akkor is a savtól).


Drukkolok hogy minden rendben menjen ♥

10785. Kira2015 (válaszként erre: 10783. - Moncsicsa)
2016. ápr. 11. 11:52
Most csak a köv. Kontrollig mondta,hogy pihi, szinte csak pisilni menjek.... ezt is nehézkesen birom,na de a babàmért bàrmit!!! :-)
10784. Moncsicsa (válaszként erre: 10768. - Almancs)
2016. ápr. 11. 10:40

Szia Almancs! Először is gratulálok Neked a szép pozitív tesztedhez! 😘


Jól tette az orvos, hogy írt fel utro-t, egy kis rásegítés kellett a kicsit alacsony progi szinted miatt.


Természetes, hogy teli vagy kérdéssel, és aggodalommal, minden kismama átéli ezt. 😊 Afelől ne aggódj, hogy nincs különösebb tüneted (annak örülj viszont, hogy nincs pecsételés), ha szerencsés vagy, akkor az első 12 hétben lévő nem épp leányálom tüneteket meg is úszhatod akár.


Nincs két egyforma terhesség, mindenkinél más-más tünetek vannak, vagy épp nincsenek. A lányom 15 éves, vele pl. az első 12 hétben egy kis reggeli émelygésen kívül az ég egy adta világon semmi bajom nem volt, nem úgy mint most, mert konkrétan 6 hetet kb. a 12. hétig végig émelyegtem, és hánytam. Nem gondoltam volna, hogy meg lehet szokni a hányást, de a végére már rutinosnak mondhattam magam. 😀


Tudom, hogy milyen ez a bizonytalanság, mikor az ember lánya nem tudja, hogy mi zajlik odabent, minden rendben van-e, jól fejlődik-e, nem tudunk mást tenni, mint rendületlenül bízni. Hinni kell benne, hogy szépen fejlődik a kis Csodátok, hiszen miért ne lenne így?!? A rossz gondolatokat próbáld meg elűzni magadtól.


8+1 hetesen már lesz a babának szívhangja is, ami egy csodálatos kis jelenség, hogy alig pár mm-esen már pulzál a kis "motor". ❤️


Kicsit lazíts, és csak arra gondolj, hogy egy kis Csoda fejlődik odabent, és minden a lehető legnagyobb rendben van vele. 😍

10783. Moncsicsa (válaszként erre: 10781. - Kira2015)
2016. ápr. 11. 10:26

Szia Kira! 😘


Visszaírtalak a táblázatunkba, gyűljenek szépen azok a kis mosolygós fejek, hamarosan mindenki sorra kerül. 😊


Persze, hogy megérthető az aggódásod, ne viccelj! De megnyugtatni nem nagyon tudlak, hogy ez az aggódás majd később alább fog hagyni. 😊 Mindig van min rágódni, de ez így normális szerintem. Magamból kiindulva pont úgy tudok izgulni, és aggódni, mint az első 12 hétben, pedig szépen lassan haladok lassan a félidő felé.


Szigorú fekvést rendelt el az orvos? Mit mondott, csak az első időszakban kell majd ágy pihi, vagy továbbra is?

10782. Kira2015 (válaszként erre: 10768. - Almancs)
2016. ápr. 11. 10:26

Szia Almacs,Üdv itt! :-)

minrha csak a sajàt gondolataimat olvastam volna.... :-) bennem is hasonló kérdések,érzések merülnek fel a tünetekkel kapcsoltban...annyi különbséggel hogy nekem gyomor égésem szokott lenni...gondolom minden kismama ezt éli mwg az elején...

10781. Kira2015
2016. ápr. 11. 10:17

Sziasztok Dràgàim! Köszönöm szépen mindenkinek!

Spontàn sikerült,ápr. 2-re nem vàrtam és àpr. 6.-àn teszteltem és

pénteken már voltam dokinàl mert nagyon rosszul lettem begörcsöltem,stb és elégé megijedtem (szegény párom így tudta meg hogy baba van....) de úgy néz ki hàla Isten minden ok, 1hét múlva kontroll addig ágy pihi! Most meg azon bosszankodom,hogy nem fáj már a cicim... sose gondoltam volna hogy ilyen agodo leszek,de azért oktober utàn megérthető?!?!remélem lassan mwgnyugszom!!! Bocsi telorol irtam....

10780. zsanci79 (válaszként erre: 10778. - Almancs)
2016. ápr. 11. 09:42

34-gyel sikerült megfogannia?????

Hát ez nagyon nagyon jó! Mármint nem az érték, hanem hogy ennyivel is sikerül! Innentől ne aggódj, nagyon jó, hogy kaptál progit, az megtartja!!!


Az én történetem röviden annyi, hogy egy éve már próbálkozunk, de sajnos nem jön össze. Nekem alacsony a progim (21,9 volt mikor mérték). Kaptam utrot, de így sem sikerül.

Most megyek vissza a dokihoz, és clostyt fogok kapni elvileg, abban bízom. A menstruációm normális, más hormon problémám nincs.

Ja, és aviva tornát is most kezdtem el, abban is bízom.

A párom spermaképe átlagosnak mondható, kicsit határértéken van a mozgolódás :) de most ő is már 2 hónapja lesz hogy szedi a fer14 férfi vitamint, ebben is bízunk.


Nekem az előző kapcsolatomból van egy 7 éves kisfiam, akit imádunk, de szeretnénk közöset is.

Ő elsőre összejött akkor....


Jó itt beszélgetni a csajokkal, és nagyon remélem, hogy rövid időn belül már egy babás topikot nyitunk. Azért elkezdtek már jönni itt a babásodások :)


Mindenkinek más tünete van, nincs két egyforma, úgyhogy e miatt tényleg ne hasonlítgasd másokhoz a te terhességed. Nekem pl. egyáltalán nem volt hányingerem sem.

Nyilván mindenki átugorná az első trimesztert, a 12. héten általában már mindenki megnyugszik, az is aki nagyon aggódott. De hamar el fog repülni.

Tégy azt, amit a tested kíván. Ha aludni kell, akkor aludj, ha többet ennél akkor egyél nyugodtan. Nem tart örökké :)


De miért vagy ilyen nyugtalan, miért vannak rossz gondolataid, hogy valami baj lesz?

10779. Almancs (válaszként erre: 10772. - Nyuszmó84)
2016. ápr. 11. 09:25

Szia nyuszmò84!

Mi majd' 4 éve várunk babara, elsodleges probléma férjemnél alacsony sejtszám, amivel lombikos irányítottak, de emellett volt még pár "apróság", ami befolyásolhatta a sikertelenségét. En is annyi csodtol olvastam, hallottam, és közben vártam, hogy velünk is megtörténhet. És sikerült. Nem tudom, Ti hol tartotok az úton, de szívesen segítek saját tapasztalatokkal, ha tudok. És nagyon szorìtok. Ha nekunk osszejöhetett, akkor másoknak is!! Higgy benne!!!

10778. Almancs (válaszként erre: 10773. - Zsanci79)
2016. ápr. 11. 09:16

Szia zsanci79!

A mindjárt-megjön érzés nekem is volt az 5. héten, de semmi mellfeszülés (igaz, mensikor sem szokott soha). A progeszteron referenciaértéke 1. trimeszterben 35,68-286,2 nmol/l, az enyém 34,44 lett az 5+1.napon. Azóta szedek 3x2 utrogestant.

Egyik pillanatban hiszek benne, hogy minden rendben lesz Vele, a másikban még bekúszik egy alattomos gondolat, hogy mi lesz, ha nem . De ezeket próbáltam száműzni. Köszönöm a tàmogatàst! Megkérdezhetem, hogy Veled mi újság? Sajnos, nem volt időm visszaolvasni, de szívesen beszélgetnék veletek ☺

10777. uadrienke (válaszként erre: 10764. - Nyuszmó84)
2016. ápr. 11. 09:08
Köszönöm valahogy át vészelem.tiszta szívből kívánom neked is hogy 13-án ne jöjjön meg és költözzön be egy kis csoda a pocidba,nagyon megérdemelnéd.te vagy az aki tartja mindenkinen a lelket köszönöm.nekünk is spontán sikerült bízom benne neked sem kell már sokat várnod.<3
10776. anya4005 (válaszként erre: 10746. - Kira2015)
2016. ápr. 10. 23:57
Gratulálok!
10775. zsanci79
2016. ápr. 10. 23:01

Engem erdekelne, hogy mi ujsag van Aranyvacakkal???

Na meg Maku

10774. zsanci79 (válaszként erre: 10766. - Nyuszmó84)
2016. ápr. 10. 23:00

Igen nyuszmo te kellettel nekunk!😚

En is drukkolok, igazan megerdemelned, mint itt mindannyian! ❤

10773. zsanci79 (válaszként erre: 10768. - Almancs)
2016. ápr. 10. 22:57

Szia! Eloszor is gratulalok terhesseghez!

Nekem mar van egy gyerkocom, nekem az elejen mindjart megjon erzes volt, melfajdalom es rettentoen sok alvas! Majd hamarosan kovetkezett az allando pisiles. Ne aggodj, minden rendben lesz! Megkerdezhetem mennyi az az alacsony progi?

10772. nyuszmó84 (válaszként erre: 10768. - Almancs)
2016. ápr. 10. 22:38

Szia Almancs!

A gyakori pisilés és a fáradtság jó tünetnek számítanak.

Sajnos én ennél többet nem tudok neked segíteni, én még várok a saját csodákra.

Biztos akad, aki tud neked vmi segítséget neked mondani.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek! 🍀

10771. nyuszmó84 (válaszként erre: 10770. - Moncsicsa)
2016. ápr. 10. 22:32
😃 😘 🎁
10770. Moncsicsa (válaszként erre: 10767. - Nyuszmó84)
2016. ápr. 10. 22:24

Szia drága Nyuszmó! 😘 Köszönöm szépen, jól vagyok. 😊 Kisasszony sokat ficereg, a poci nő elég rendesen. 😀 Szerdán megyek UH-ra, ez a második nagy vizsgálat, akkor leszek pont 19 hetes. Bízom benne, ezúttal is minden rendben lesz. 🙏🏻


Nagyon bízom benne, hogy hamarosan Ti is átélhetitek ezt a Csodát, mert ez tényleg az. ❤😍❤

10769. Moncsicsa (válaszként erre: 10746. - Kira2015)
2016. ápr. 10. 22:19

Szia Kira! 😘 Ez fantasztikus hír, szívből gratulálok Neked, és problémamentes babavárást kívánok!!! ❤


Ha nem bánod, visszatennélek a táblázatunkba, gyűljenek a mosolygós fejek, kellene a dátum, mikor kellett volna megjönnie, és hogy mikor teszteltél pozitívat. 😊

10768. Almancs
2016. ápr. 10. 21:32
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem bánjátok. A történetem kissé hosszas. Túl vagyunk 1 sikertelen lombikon, ami rettenetesen megviselt. Több, mint 1 év kellett, hogy újra el merjünk indulni a kivizsgálásokra. Márciusra minden rendben volt, a májusi ciklusban kezdhetünk volna... De 3 nappal azután, hogy zöld utat kaptunk a kezdéshez, lett 2 pozitív tesztem. Egyelőre annyit láttunk az 5+4 napos uh-on, hogy jó helyen van és 4mm szabályos petezsàk. Magánúton elvégzett progeszteron mèrès eredménye picivel alacsonyabb lett az alsó határnál, erre kaptam 3x2 utrogestant. Tele vagyok kérdéssel és aggodalommal ( bár próbálom nem hagyni elhatalmasodni). Nagyon tudnék örülni neki, ha valaki megosztaná velem hasonló tapasztaltait ☺ Ma vagyok a 6+5 napon, de csak a 8+1-en megyek újra orvoshoz. Nagyon bízom benne, h minden rendben van a babával, de élőfordulhat ennyi idősen, h ha nem fejlődik, akkor sem jön meg az utrotol? Nincs semmi rosszullétem, sem mellfeszülės, sem kìvánòsság,sem pecsėtelès csak gyakori pisilès, neha délutáni fáradtság. Lehet ennyire tünetmentes valaki? Ne haragudjatok, hogy hosszú lettem, de nagy szükségem lenne olyan anyukák véleményére, akik tapasztaltak hasonlòkat. Köszönöm szépen! 😊
10767. nyuszmó84
2016. ápr. 10. 18:14
Moncsicsa hogy vagytok??? 😘
10766. nyuszmó84
2016. ápr. 10. 18:09
Hajrááááá Csajok! Drukkolok mindenkinek! 🍀👣🍀👣🍀
10765. nyuszmó84 (válaszként erre: 10746. - Kira2015)
2016. ápr. 10. 18:07

De szuper!!!  👣 Kívánom, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen nálatok is! 🍀

Végül spontán sikerült a babátok? Mikor mégy dokihoz?


Nálunk semmi biztató fejlemény. 13-ra nem várom, de úgy érzem meg fog jönni.

Nekem ir-emet kell kezelni,páromnak meg teljes kivizsgálás kell.


Majd írjál ám mi van veletek! 😘

10764. nyuszmó84 (válaszként erre: 10745. - Uadrienke)
2016. ápr. 10. 18:01

Hát kitartást kívánok a rosszullétekhez.

Gratulálok a jó hírekhez! 👣  🍀

10763. Forevernow15 (válaszként erre: 10762. - Fülimüli84)
2016. ápr. 10. 17:13
Igen :) olyan jó lenne ha igaza is lenne. Mondjuk ha május közepén visszamegyek endokihoz és kapok valamit a progira akkor minden esély meglesz rá :) Egyébként neki mindig van valami ilyen aranyos beszólása, imádom is érte 😍
10762. Fülimüli84 (válaszként erre: 10761. - Forevernow15)
2016. ápr. 10. 15:28
Ez de aranyos volt tőle :-) :-)
10761. Forevernow15 (válaszként erre: 10760. - Fülimüli84)
2016. ápr. 10. 14:34
Drukkolok :) én se sok esélyt adok magunknak a katasztrofális progim miatt. De máhus közepén megyek vissza endokihoz, remélem ő majd segít rajtam. Addigra a férjem is a vitaminkúra vége felé lesz és akkor hátha szerencsénk lesz. Tegnap simogatta a hasamat és közölte velem hogy jövő tavasz elejére meg fog születni a babánk. Remélem ő tud valamit amit én még nem :D
2016. ápr. 10. 10:56
Igen lehet hogy az befolyásolja.Én még nem szedek semmit.most a vérvételek ledznek aztán majd felirja a doki.valószínűleg a clostyt.Így ebben a hónapban nem számítok rá.mert ha egy évig nem sikerült és az orvos is megállapítitta a progi gondot akkor nem hiszem higy most spontán ebben a hónapban összejön ezt mondja a racionális énem de nem tagadom hogy legbelül mindig reménykedem 😉😊
10759. Forevernow15 (válaszként erre: 10756. - Fülimüli84)
2016. ápr. 10. 10:23
Azon gondolkodom hogy rendelek digitálisat..azt egyszer kell megvenni, jó lesz később is. Most nem tudom hány naposra áll be mert eddig 29-30 naposak szoktak lenni de az utolsó 33as lett és ha most lesz ovum akkor ez is jóval 30fölött lesz. Szerintem az inofolic dolgozik
2016. ápr. 10. 09:03
És hétfőn már negatív is volt a teszt. Nekem szerencsémre bevált ez a teszt amit doki adott.
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook