Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 márciusi babák fórum

2015 márciusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
79. zsezse88 (válaszként erre: 78. - Moki-kopi)
2014. júl. 15. 19:01

Köszi! Én is csak 1 hét múlva akartam menni, de a dokim szeretett volna előbb megnézni! Most már nem bánom! :-)

6 hét 4 naposak vagyunk! Ez az 1 hét is hamar elmegy majd hidd el!

2014. júl. 15. 18:42

Jajj de jó Zsezse! Gratulálok! :)

időben most hol tartotok?


de szeretnék már én is menni uh-ra... de még egy hét :(

2014. júl. 15. 18:33

Sziasztok!


Megvolt az Uh! 6 mm-es és dobog a szíve! A korának megfelelő, szóval március 4 a szülés várható időpontja!

Minden rendben van, 3 hét múlva kontroll.


Rákérdeztünk a nifty és prena tesztre, mert most kihagynám az amniot, de még mindig nem tudom mi legyen....

2014. júl. 15. 14:59
Korábban úgy volt, hogy szülésig tp-n voltam, onnan tgyás majd gyed. A felgyűlt szabikat pedig akkor vettem ki, amikor terhes lettem a kisfiammal, akkor volt a szabi, utána tp, utána tgyás és gyed... most is így fogom, csak most más gyesen vagyok, remélem azért a kivett szabik és a táppénz javítanak majd a gyed összegén...
75. maju (válaszként erre: 73. - Ányesz82)
2014. júl. 15. 14:53

Küld hozzám is nyugodtan :)


Férjem már most is itthon tartana,nem tudom elég kevés a táppénz de azért nagyon motoszkál a fejembe.

De nem értem,hogy van ez,akkor szülésig táppénzen kell lenni vagy a szülési szabit mikor kell kivenni vagy a megmaradt szabit? Ez nekem elég magas egyenlőre

2014. júl. 15. 14:39

Sziasztok!


Maju, én az első babával itthon maradtam kb. 11-12. héttől, mert olyan stresszes volt a melóhelyem, hogy féltem elveszítjük.... aztán gyedről mentem terhestáppénzre a második babával és most gyesről megyek tp-re, szóval több, mint 5 éve itthon vagyok.


Genetikára nem kell menni, kombinált tesztet csináltatunk majd.


Ányesz szívesen cserélnék étvágyat, most vertem be egy hatalmas tányér szalonnás tarhonyás húst :D persze csúnya lenne a babára fogni :D szimplán szeretek enni.

2014. júl. 15. 14:15

Köszönöm a gratulációkat, olyan jól esik valakivel megosztani az örömöm! Nálunk még csak a férjem tud róla, meg a nagytesó, őt se akartuk kihagyni és már tud titkot tartani.

Ami az evést illeti én is elég ramatyul állok! Már a második napot kezdem hányással. :( Remélem hamarosan rendeződik a gyomrom, mert így egyelőre minden nap egy túlélőtúra a munkában! Hétvégén elkezdtem inni a Salvus vizet, mert úgy érzem a gyomorsav a legnagyobb ludas, bízom benne, hogy segíteni fog, mert amúgy borzasztó az íze!

Moki-kopi, Maju mit szóltok egy cseréhez étvágy ügyben? ;)

72. maju (válaszként erre: 71. - Zsezse88)
2014. júl. 15. 11:13

Máris?

Nekem biztos

71. zsezse88 (válaszként erre: 70. - Maju)
2014. júl. 15. 11:12

Az első terhességemnél a 36. hétig dolgoztam a másodiknál a pozitív teszt után elmentem táppénzre, Zselyke születése óta pedig itthon vagyok tgyáson, gyeden.


Nekem is lenne egy kérdésem! Van akinek mennie kell genetikára?

70. maju
2014. júl. 15. 08:12

Nekem semmi bajom az evéssel sajna ugyanúgy megy mint eddig,pedig jobban örülnék egy kis szünetnek,állandóan puffadok,elég nagy a hasam és nincs mit felvennem :/

Otthon majd csak a 12.hét után ha minden rendben lesz akkor közöljük,a munkahelyemen meg mindenki tudja sajna. Mikor közöltem a főnökömmel,hogy lombikra megyek mondtam,hogy nem publikus és ő is mondta hogy nem adja tovább.Mikor írtam neki,hogy lesz beültetés mert a sejtecském megérett rá,erre összehívta a bandát és közölte mindenkivel mért nem vagyok és valakinek el kell látni a munkám.Hát ez egy nagy köcsögség volt szerintem,elég lett volna azzal közölni akivel ülök a szobába mert úgyis az csinálja a munkám.Erre most állandóan kérdezik mi van,hogy vagy,meddig leszek. Tényleg ti meddig dolgoztok?

2014. júl. 15. 05:27
Ez így lesz :)
68. Tataci
2014. júl. 14. 21:57
Azért bíztatom magam, hogy a sok kellemetlenség mégicsak boldogsághoz vezet majd.
67. Tataci
2014. júl. 14. 21:56
Az azért vicces, hogy a hasam viszont tök nagy, mert folyton puffadok, teljesen renyhe lett az emésztésem. Takargatom kell a hasam pedig alig eszem.
2014. júl. 14. 21:52

Oké, remélem örömteli hír lesz majd... :)


sajnos az evéssel pont úgy állok, mint mindig, nagyon jól :D remélem egy kis időre majd elmegy az étvágyam :D

65. Tataci
2014. júl. 14. 21:39
Csajok Ti hogy vagytok az evéssel? Nálam szőrnyű. Sose tudok egy jóízüt enni, ha valamit egyáltalán meg is kívánok utólag az is émelygős rossz érzést okoz. Olyan kiéhezett vagyok már egy jó evésre :(
64. Tataci
2014. júl. 14. 21:35
Igazàn nagyszerű ajándék, majd feltétlen meséld el utána, hogy mit reagált.
2014. júl. 14. 20:33

Sziasztok!


Ányesz gratulálok és üdv köztünk :)


Még én sem mondtam el a férjemnek... első két gyerekről azonnal tudott, aztán ugye jött a vetélés és őt is nagyon megviselte... szeretném látni uh-n, hogy egyáltalán jó helyen van-e, van-e baba? és csak utána mondom el. Csütörtökön mentem volna, de pont aznapra tervezett be férj állatkertezést... így át kellett tennem jövő hét keddre. 22-én megyek tehát, így már lehet, hogy megvárom a 26-át és a házassági évfordulónkon mondom el :)

62. ilda85
2014. júl. 14. 20:31
Nálunk egyelőre csak a szűk család (szülők, testvérek) tudják, uh után meg "világgá kürtölöm" :)) addig még van másfél hetem...
2014. júl. 14. 20:13

Gratulálok Ányesz! Üdv köztünk!


Tataci! Fél2-re megyek. Uh után mi is bejelentjük! 2 nap már hamar elmegy neked is!

60. Tataci
2014. júl. 14. 19:37

Jesszus Ti mit ki nem bírtok. Én már aznap elmondtam pár m egbízható rokonnak. Most várok a szerdai uh-ig után már a többinek is elmondom. Egyébként mi a párommal együtt szoktuk kivárni az teszt öt percét és együtt megyünk be a fürdőbe megnézni.

Még két nap az uh-ig! Zsezse mikorra mész holnap?

2014. júl. 14. 19:14

Sziasztok! Gratulálok mindenkinek!

Remélem még nem telt be a klub! :) Még meg nem erősített számításaim szerint a mi családunk március 10-én bővül. Van már egy 7 éves nagyfiam és mostanra értünk meg egy kistestvérre (1 éve tervezgetjük). Hát nekem vannak tüneteim :( , pedig nem is számítottam rá. Az első terhességem alatt kutya bajom sem volt, azon kívül, hogy az első 2 hónapot gyakorlatilag átaludtam. Most meg egész nap ég a gyomrom, émelygek, szédelgek, alig bírok egy-két falatot enni. Úgy tűnik öregszem! ;) Bár az is lehet, h ez most kislányra utal... No majd meglátjuk!

58. maju
2014. júl. 14. 14:55
Mert horgászni szokott menni,és sikerült rábeszélni,hogy pénteken menjünk és mert lefotóztattam az egészet :)
57. zsezse88 (válaszként erre: 55. - Maju)
2014. júl. 14. 14:14

Miért pont szombat!?

Én annyit mondtam a férjemnek, hogy március elejére ne tervezzen programot! Nézett is kérdően, erre én: megyünk szülni! :-) Nálunk is nagy volt az öröm, még így sokadszorra is! :-)

56. maju
2014. júl. 14. 11:00
Rosszul írtam 21.napon kellett tesztelnem az 07.07.volt
55. maju
2014. júl. 14. 10:40

Már alig vártam,hogy szombat legyen.Különben már ET+10től tudom,hogy pozi,de volt egy tervem,hogy szeretném közölni és semmi nem tántorított el.

Nekem 21én kellett igazából tesztelnem és hívnom a dokit,a drágám is hívott már reggel 6kor,hogy i az eredmény,hát füllentenem kellett,de alig bírtam a röhögést visszafogni mikor szidta a lombikot.ez volt hétfőn és még szombatig várnom kellett.Bizony nagy volt az öröm.Én szeretem megadni a módját :)

Nekem még semmi tünet,csak annyi néha pici mensiszerű fájdalom de elég tompa,meg sokkal jobban ver a szívem nyugalmi helyzetben.Remélem semmi gond nem lesz,egy hét múlva kell ismét dokit látogatni.

2014. júl. 14. 09:51

Sziasztok!


Nekem nagyon fáj a comhajlatom, alig bírok lépni! Holnap doki, már alig várom! Remélem minden rendben lesz!


Maju! Gondolom nagy volt az öröm! Hogy tudtál eddig várni? Én 2 napig is alig bírtam magamban tartani! :-)

53. maju
2014. júl. 14. 08:20

Sziasztok!Hogy vagytok?Holvagytok? Milyen volt a hétvége?

Én most leptem meg a férjem a hírrel :)

52. ilda85 (válaszként erre: 49. - Moki-kopi)
2014. júl. 11. 08:55
Gratulaa!
2014. júl. 11. 08:40
Köszönöm! :)
50. zsezse88 (válaszként erre: 49. - Moki-kopi)
2014. júl. 11. 08:26
Üdv köztünk! Gratulálok itt is! :-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook