Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 februárban születendő babák fórum

2015 februárban születendő babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
45. Zsófi2014 (válaszként erre: 43. - Claire1990)
2014. jún. 19. 10:25

Szia!

Én itthon szültem a kislányomat, apukával, de itt is egyből odaadják, üvegburok sincs, adtak ruhát, tápszert, mellszívó is volt, légkondi a vajúdóban, szülőszoba mint egy szállodai szoba, persze a felszerelések azért ott voltak és felújított kórtermekben elhelyezve a kismamák a babákkal... és kád is van a kórházban. Mindez tb-re. Persze értem én, hogy Ausztriában minden szebb és jobb csak úgy mondom, hogy itthon is lehet államiban szép körülmények közt szülni. Azért azt is aláírom, hogy még mindig sok olyan kórház van az országban ami inkább kísértet tanyára hasonlít, mint eü. intézményre.

Amúgy most már tényleg elköszönök, voltam uh-n, valóban komplett vetélés történt. Jó babásodást mindenkinek!

2014. jún. 18. 08:17
Sziasztok! Csatlakoznék! Ma reggel volt egy halvány pozim! Mensi előtt 1 nappal!!!! Peteéréskor 3 napig hasfájás, 2 nap szünet, azóta folyamatosan fájt. Első tervezett baba! A kalkulátor február 26ra irja!
43. Claire1990 (válaszként erre: 42. - Bogyoka14)
2014. jún. 17. 22:34

Köszi Mindenkinek! :)


Igen, nekem elég hosszúak, az első babánál is csak a 6.hét végén lett pozitív...szóval nálam ez teljesen okés eredmény. :)


Korán akartam gyerekeket, mert az én szüleimnek én tök későn érkeztem (apám 40 volt már),és egy csomó mindent nem csináltak velem, ami szerintem tök jó lett volna (pl sosem vett a nyakába... :((( )

Nagyon jó a színvonal Ausztriában, egyből a kezedbe nyomják a gyereket...nem "szaroznak" ilyesmivel h elkap valamit, nem rakják üvegburokba, hogy senki se foghassa meg...nem cukormázból van. :) Szóval tök családias hangulat, adnak mindent (pelenka, ruha, tápszer, mellpumpa...bármit)

Ráadásul simán összefuthatsz magyar orvossal, nővérrel. Csilli villi szülőszoba, meg kórtermek.. akár jacuzziban is lehet szülni, szóval tökjó. Mondjuk nekem császár lett az első, pedig jacuzzira készültem... :)

2014. jún. 17. 22:04
Claire1990 amugy ha majus 2an volt meg, akkor mèg csak hogyhogy halvany? bocsi, lehet, hogy en ertek felre valamit, de nekem is kb akkor volt meg, de mar junius 2an meg 4en is full eros 2csik volt. vagy hosszabbak a ciklusaid?
41. bogyoka14 (válaszként erre: 39. - Claire1990)
2014. jún. 17. 21:56

sziaaaa gratulalok en is.es 24evesen mar van egy fiad tok jooo:D amugy imadom a Kevin nevet :)

jo soka teszteltel ha majus 2.an volt meg nem? :) tok jo neked, hogy Ausztriaban szulhettel, biztos mas szinvonal, mint M.o :( ...en is csak annyit erzek, hogy tenyleg szo szerint ulve is el tudnek aludni es a cickok :D bar most egesz turheto a helyzet :) amugy nincs hanyingerem, meg semmi, bar vmelyik nap ettem pizzat+ ra 3fahejas palacsintat, utana emelyegtem kicsit, de lehet, hogy csak sok volt hirtelen :) es terveztetek a tesot vagy meglepett titeket? amugy IGEN!!! a halvany pozitiv is pozitiv ;)

40. pocak84 (válaszként erre: 39. - Claire1990)
2014. jún. 17. 20:35
Gratu, üdv a klubban :D
2014. jún. 17. 19:24

Sziasztok! :)


Klára vagyok,24 éves, Sopronból. Második babánkat várjuk. Ma teszteltem egy nagyon halvány pozitívat, utoljára május 2.-án volt meg. Remélem ez azt jelenti, hogy baba lesz!:)

Július 8.-án megyek orvoshoz (remélem), gondolom nem túl késő... :)

Kevin fiamat 2012-ben szültem Eisenstadtban (Ausztria), és a másodikat is ott tervezem szülni.

Abszolút semmit nem érzek, ezért se vagyok biztos még semmiben, de hát a halvány teszt is valami. :)

2014. jún. 16. 22:12
Nyinya gratulálok én is! Mindenki vigyázzon magára!
37. Zsófi2014 (válaszként erre: 21. - Bogyoka14)
2014. jún. 16. 22:08
NAgyon aranyos vagy, köszönöm. Tegnap délután lezajlott a vetélés. Délutánra embertelen görcseim lettek, utoljára a szülőszobán voltam így, moccanni nem tudtam, aztán pedig csak dőlt belőlem a vér és még tenyérnyi nagy darabok jöttek ki. Hát kalkuttai Teréz anya előbb kel fel a sírjából, minthogy ezt egy embrió túlélje, ma is vérzek még, nincsenek illózióim és reményeim sem. Csütörtökön nézik meg, hogy távozott-e minden. Talán akkor még írok Nektek és elköszönök, most még elolvasom az újakat is azért. :) rám férnek a jó hírek!
36. Nyinya80 (válaszként erre: 35. - Kisperec)
2014. jún. 16. 21:06
Szerintem normális, ha nem érzel semmi extrát. Nekem mindkét meddőségis helyen azt mondták, hogy ne foglalkozzak a tünetekkel, mert más és más. Szerintem nekem is jórészt a gyógyszerektől vannak. Szóval ne izgulj, eljön az idő, mikor érzel valamit! ;)
2014. jún. 16. 20:59

Sziasztok!

Zsófi sajnálom ami történt!:(


Mi tegnap búcsúban voltunk nagyon el is fáradtam,ma meg már meló volt.

Ha úgy számolom ahogy írtátok akkor holnap leszek öt hetes,jövő héten megyek dokihoz remélem látni fogunk már valamit akkor! De olyan lassan megy az idő,alig várom már a jövő hetet!

Csajok nektek milyen tünetetek van és ,mikor kezdődött? Normális hogy nem érzek semmit?

Jó,fáradékony vagyok,de olyan máskor is volt.

2014. jún. 16. 20:20

Sziasztok!

Zsófi, nagyon sajnálom, hogy ebben a helyzetben vagy, történt azóta valami? Hogy vagy most?? Kitartást és sok erőt kívánok!!

Bogyóka, igen, én is kiszúrtalak, hogy mi már beszéltünk :) Nekem február 4-re lőtte be a védőnéni a várható időpontot. Most csütörtökön megyek a dokihoz ultrahangra,akkor már tudok friss méretekkel is szolgálni :)

Nyinya80, gratulálok ez szuper hír! Dupla öröm!! :) Én is sokszor eljátszottam a gondolattal, mi lenne ha ikreim lennének, de végül is nekem csak egy baba van bent, ez már biztos :)

pocak84, én Bp-i vagyok, és a SoteII-n fogok szülni.

Egyébként képzeljétek, ma mintha enyhült volna az émelygés és hányinger, talán kezd múlni? Remélem! :)

33. Nyinya80 (válaszként erre: 31. - Pocak84)
2014. jún. 16. 19:47
Én Borsod. Szívem szrint Debrecenben szülnék, de úgy tűnik igaz lesz a felénk ismert szállóige: "Sorsod Borsod!" :)
32. Nyinya80 (válaszként erre: 29. - Bogyoka14)
2014. jún. 16. 19:46

5 éve házasodtunk, azóta próbálkoztunk, de sikertelenül. Tavaly áprilisban mentünk inszeminációra, abból 4 volt sikertelen. Most tavasszal kaptunk időpontot a Kaáliba. Május 19én volt a beültetés, kettőt kértünk vissza, és úgy tűnik meg is maradtak. :)

Nem zavar a kérdésed, hiszen azért vagyok itt a hoxán, hogy megbeszéljem az élményeimet! :)

2014. jún. 16. 19:20
Ki hol fog szülni -előreláthatóan? Hova valósiak vagytok??
30. pocak84 (válaszként erre: 27. - Nyinya80)
2014. jún. 16. 19:18
szuper gratu, valdbe csak nagyon kíváncsi voltál... :D hihiiii :)
2014. jún. 16. 18:53
Nyinya80 haaattt ez valami fantasztikus hir :) akkor duplan gratulalok :D amugy hogyhogy lombikos vagy? regota vartatok mar a ti kis csodaitokra? :) bocsi, hogy ilyet kerdezek, ha nem akarsz ne valaszolj am :)
2014. jún. 16. 18:50
Ja, elvileg február 9 az én időpontom. :)
2014. jún. 16. 18:29

Bementünk ma Debrecenbe, mert pecsételtem, de kiderült, hogy csak a hüvelygéltől, amit használnom kell. Szerencsére!

De!

Meg is ultrahangozott a doki és kiderült, hogy mindkét pöttöm megtapadt, szóval ketten laknak odabent! :D

2014. jún. 16. 16:52

Hát igen, nem szabad a neten olvasgatni, ha bizonytalan vagy, vagy úgy gondolod baj van...csak és kizárólag szakmai, orvosi oldalakon! Tök jó hogy ilyen vegyesen vagyunk és mégis egy cipőben :)

Ki hol fogy szülni -előreláthatóan?

25. mirror (válaszként erre: 24. - Bogyoka14)
2014. jún. 16. 13:55
Szia! Igen végig olvastam mindent! :) Múlt csütörtökön voltam orvosnál, 10mm*6mm-es petezsákot látott, meg kis szikhólyagot. Olvastam egy csomó hülyeséget a neten, teljesen elbizonytalanodtam hogy egyáltalán megfelelő e a petezsák mérete... :( Most csütörtökön megyek újra, elvileg lesz már szívhang is! :) Volt már 3 vetélésem, bár szerencsére nem művi, a természet elintézett mindent...
24. bogyoka14 (válaszként erre: 23. - Mirror)
2014. jún. 16. 13:50

szziiaaa :) udv kozottunk. nem tudom olvastad e lentebb ki mit irt, de kepzeld pont nekem is februar 8-at irt a kalkulator :) irtam is lentebb. ez tok joooooo :D

irhatnal valamit magatokrol. voltal e mar ultrahangon? vagy mekkora, van e mar szivhangotok barmit amit gondolsz :)

amugy biztos nehez 3ev volt, mi "csak" par honapot vartunk Ra, de mostmar oruljunk, hogy itt vannak, hisz ez a lenyeg :)

23. mirror
2014. jún. 16. 12:20
Sziasztok Csajok! De jó hogy rátok leltem!!! :) Én május 29-én teszteltem először pozitívat, ovu utáni 11. napon. :) Gyermekünk február 8-án érkezik, 3 év után!!!
2014. jún. 16. 12:17

Tobbieknek udv kozottunk :)


kispola jaajj de ismeros vagy valahonnan :D amugy azt hittem januari babas leszel :) foleg hogy mar ennyivel elolrebb jarsz mint mi :) mikorra irt a kalkulator? es mekkora a babad? irhatnal magatokrol :)


Nyinya80 neked is udv :) en mindig is orultem volna ikreknek de igy hogy a bogyo egyedul van igy is nagyon boldogok vagyunk.


jaaaaa es amikor mindig olvastam hogy igy meg ugy cicifajas meg jaj ha hozza erek meg jajj nem birok hason aludni csak lestem hogy miiivann?ezek a csajok mirol beszelnek :D jo ereztem valamit de par napja utol ert es mar ertem mirol beszeltek :/ ki mikor megy ultrahangra?

2014. jún. 16. 11:39
Zsofi2014 jooegg :( tudom hogy szornyu atelni napokig en is sirtam es feltem mi lesz de azert meg ne add fel a remenyt, nekem is volt hogy rendes piros ver volt es nekem is azt irtak a papiromra hogy fenyegeto veteles de sokat beszeltem hozza hogy tartson ki es nagyon szeretjuk mar most is es nagyon varjuk es nem vagyok egy nagy vallasos de meg a Joistent is megkertem hogy hagy maradjon velunk a bogyo es rettegve mentem uh.ra de azt mondtak 3mm es mar szivmukodese is van. vannak csodak!!! nagyon sokat gondolok ratok!!! remelem ha mesz meg mindig ott lesz a te kis 2mm es kis csodad is. hogy vagy?
2014. jún. 16. 09:21

Jajj de jó, nem vagyon 1-2 nap és ennyi bejegyzés fogad!! :D Nagyon jó lesz ez a kis csoport itt nekünk :D

bogyoka14 igen nagyon gyanús... :D

Zsófi2014 fel a fejjel csak pozitívan!!! És ha, mégis baj van, még annyi próbálkozás lehetősék stb. előttetek áll hogy egy fél focicsapatot is összehozhattok még! :D Pláne, ha már van egy... és ha kicsit később jön Nektek az se tragédia, sőt. De persze megértem az elkeseredésedet :( nem jó ez így ... de kitartást és írj mindenképp! Mi drukkolunk ( a 11 hós. kisfiammal! ) Szép napot Mindenkinek!

2014. jún. 15. 14:06

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, bár én lombikos vagyok. :)

Május 19-én volt az embriótranszfer, akkor két embriót ültettek be. Két hete a vérvétel már kimutatta, hogy sikerrel jártunk, most kedden kell mennünk UH-ra. Akkor az is kiderül, hogy egy vagy kettő maradt-e. Kicsit izgulok, mert nekem sok gyógyszert kell szednem, aminek persze mellékhatása is van. :(

A fáradtság nálam is abszolút jellemző, valamint a cicifájás, alhasi görcs időnként, sok gyomorsav, valamint sajna szorulás a sok gyógyszertől. Ettől aztán dőnként görcsöl a hasam, de azt mondta a doki, hogy az belefér.

Zsófi! Igazán sajnálom, ami veled történt! :(

2014. jún. 15. 13:46
Na Lányok! Reggel mi is megjártuk az ügyeletet, sajnos fenyegető vetélés a diagnózis. Erős darabos vérzésem van. Nem pecsételő, nem barna, hanem mint egy mensi. Jövőhéten ránéznek, hogy kiürült-e a méhem teljesen vagy méhkaparásra lesz-e szükség. Sok jóval nem kecsegtetett az orvos, szerinte egy normál spontán vetélésről van szó, azért a protokoll kedvéért írt fel utrogestant. A méhemben még reggel ott volt egy 2mm embrió, szabályos petezsákban.Azóta már lehet, hogy távozott. Ennyi volt... :(
2014. jún. 15. 10:03

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek :)

Én május 24-én teszteltem pozitívat, holnap lépek át a 8. hétbe. Nekem az első napoktól az iszonyatos fáradtság, bárhol,bármikor el tudtam volna aludni, a cicifájás és enyhe émelygés volt. Most a 7.hét elejétől inkább a hányinger erősödött fel nagyon, és nagyon sok a gyomorsavam, bár most a héten ez a meleg is rátett egy lapáttal. Én csütörtökön megyek legközelebb dokihoz ultrahangra,már várom, hogy megint lássam a babám :) Védőnőhöz is el kellett mennem most pénteken,mert aztán 3 hétig nem lesz. Meg megkaptam az első labor, ekg beutalókat, úgyhogy van teendő :)Nálunk is első baba lesz,nagy az izgalom :)

Ki honnan ír?

2014. jún. 15. 07:50
Bogyóka simán lehet, hogy előrébb jársz. Szívhangot a 6. héttől lehet észlelni, szóval, ha már csütörtökön látták a babádnak akkor már szerintem akkor simán betöltötted a 6. hetet. A 8mm petezsák az egyébként valóban 5 hetesnek felel meg. Na majd jövök még, de megy a "szirénázás" :D Köszönöm a kedves fogadtatást, nagyon jól esett!!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook