Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 április babái :) fórum

2015 április babái :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. aug. 16. 13:57
szia. nalunk mindenki sokkal kisebb meg. 5-7 het kozottiek a babaink es a klubba irunk inkabb. a marciusiak nem fogadtak? ha nem akkor gyere a klubba persze.
73. edit75
2014. aug. 15. 23:15

sziasztok

ha minden igaz nem aprilisi, hanem marcius, 11-12 hetes terhes vagyok, elso babaval. De azert csatlakozom.

2014. aug. 15. 11:30

Sziasztok! Ha lehet én is jönnék. Vagyis kérdeznék inkább, mert még óvatos vagyok. Az első pozi teszt augusztus 8-án volt pénteken. Elvileg a nemvárt előtt egy nappal. Ha akkor volt pé amikorra gondolom, akkor ma 4 hetes 6 napos.

Azt szeretném kérdezni, hogy az normális hogy csak akkor érzem a méhszalagokat - néha - ha hirtelen felállok? És az nem gond hogy tüsszentésnél, köhögésnél nincs még kellemetlen tünet? Egyébként azt érzem még, hogy 13. szerdától fájnak a melleim. Illetve a zárt csoportba hogy tudok eljutni? Köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 12. 18:31
Sziasztok :) Én is csatlakoznék... jelentkeztem a zártba :) Üdv :)
2014. aug. 8. 16:52
na közben látom jelentkeztél, benn is vagy :) többiek? gyertek!
2014. aug. 8. 16:51
Szaszka az lemaradt, hogy csatlakoznál bárhogy nézem, de örülök, hogy ha van kedved jönni. Ha az utolsó mensihez számítva 2 hónappal mész akkor már 8 hetes vagy nem 6. Na mindegy, nem értem annyira, itt mindenki úgy írta, hogy 6 hetes körül próbál menni, az nem korai és az utolsó mensitől számítva másfél hónappal van. Gyere a klubba, ha gondolod!
68. szaszka87 (válaszként erre: 56. - Zsófi2014)
2014. aug. 8. 14:19

Szia! Igen, csatlakoznék, már írtam az elején, csak nincs időm mindig nézni, és mire visszajöttem már sok volt a hozzászólás.....😊

Köszi az infokat. Lehet, hogy a gép is rossz volt már, meg amugy 5,5 éve volt. Csak azért érdeklődtem, mert nagyon rossz érzés volt akkor, amikor ott voltam 5 hetes 6 naposan, nem volt szívhang, jöjjek vissza 1 hét múlva, majd meglátjuk.... Az az 1 hét izgulás! Nem kívánom senkinek!

67. Anne33 (válaszként erre: 66. - Karimami)
2014. aug. 7. 22:28

Szia! Üdv köztünk! :) És gratulálok!!!!

Nyílt ugyan ilyen néven egy klub, légyszi oda csatlakozz, az zárt körű lesz!

2014. aug. 7. 22:25

Sziasztok,

En ma teszteltem pozitivat, elmeletileg apr.15 lesz a datum. Mar van egy majd 3 eves kisfiam. En is szeretnek csatlakozni.

2014. aug. 7. 20:25
Ugyanezzel a névvel elkészült a klubb, jelentkezzetek lécci át, akik már csatlakoztak ide és akik még csak most olvassák.
2014. aug. 7. 18:49

Sziasztok új tagok!

A zárt szerintem sem rossz ötlet...támogatom. :)

Ott nyugodtabban le tudnánk írni mindent.

63. Anne33 (válaszként erre: 59. - BoBi86)
2014. aug. 7. 18:21
Szia! Neked is gratulálok! :)
62. Anne33 (válaszként erre: 58. - Akire823)
2014. aug. 7. 18:21
Gratulálok!
61. Anne33 (válaszként erre: 52. - Zsófi2014)
2014. aug. 7. 18:21
Lehet jobb lenne egy zárt klub.
2014. aug. 7. 17:52
Üdv az újaknak!
59. BoBi86
2014. aug. 7. 17:39

Sziasztok!


Csatlakoznék én is ha szabad. :)

Április 6-ra várjuk a kistesót. Van már egy 5 és fél éves kisfiam. Én már voltam UH-n az előzményeim miatt veszélyeztetett vagyok. Sajnos áprilisban volt egy missed ab-om a 13.héten úgyhogy most még nagyon aggódunk a kis piciért hogy rendben legyen. Vagyis gondolom ez végig fog tartani... :/

Minden szerdán megyek kontrollra és bízunk a legjobbakban. Jövő héten 6+2 leszek remélem már lesz szívhang :)

2014. aug. 7. 17:25

Sziasztok!


Én is csatlakoznék. Szombaton lett úgy igazán 2 csíkos a tesztem. Van már egy 2 éves rosszcsont csajszim. Dokihoz jövő héten tervezek menni. Jelenleg magnéziumot és folsavat szedek.

2014. aug. 7. 16:10

Én Marosvásárhelyről vagyok.

Kb a 7. héten készülök dokihoz, az első babámmal túl korán mentem, még nem volt szívhang, aztán még két hetet kellett várjunk. Mondjuk most is türelmetlen vagyok.

Egy picit izgulok, hogy milyen lesz, hogy fogom bírni, eléggé megviselt az első trimeszter az előző terhességnél, s most ráadásul van egy nagyon aktív, izgő-mozgó még szopizó kisfiam. Remélem jól kapaszkodik a kistesó!

2014. aug. 7. 14:56

Még Szaszkához.


Ha az első babánál is úgy volt, hogy 2 hónap volt a szívhang akkor vagy nem volt jó az uh gépe az orvosodnak vagy pedig a ciklusod legeslegvégén, a 28-30 nap környékén fogant a baba. Minden esetben a fogantatás után 28-29 nap után indul be a szívműködés, olyan nincs, hogy egy babának csak 42 nap után, ebből adódóan minden 6 hetes magzatnak elindul a szívműködése, ha nem akkor vagy nem élő terhesség vagy pedig nem a ciklus közepén fogant a baba.

2014. aug. 7. 14:56
Mellkas röntgenem volt. De most számolom,h július 19-én volt elvileg a fogantatás....akkor voltam együtt párommal és a röntgen az július 23-án volt. Akkor elvileg méőg a beágyazódás sem történhetett meg,mert azt mondják az az együttlét után 2 héttel történik. szerintetek?
2014. aug. 7. 14:51
Húúú, az altatást nem tudtam, hogy mennyire baj, de a röntgenről igen, hogy szigorúan tilos. Midet röntgenezték? Amúgy nem tudom a kérdésedre a választ. Itt az a kérdés, hogy milyen kárt okozhatott a babában a két dolog, ha egyáltalán okozott bajt, mert nem biztos. Ezt kéne a nőgyógyászoddal megbeszélni, akár telefonon is. Illetve, hogy Te mit tennél, ha azt mondanák, hogy van kockázata a dolognak, nem tudnak semmi biztosat mondani, de lehet, hogy károsodott a magzat. Szóval ezt neked kell mérlegelni, hogy egy kisebb kockázat mellett is megtartod-e vagy sem. Ha nem akarnád akkor érdemesebb minél korábban menni. Azért nagyon remélem, hogy megtartod és makk egészséges lesz.
2014. aug. 7. 14:45

Lányok! Elszomorodtam! :)

Most hívtam fel a fül-orr gégészemet, mert felírt egy orrspray-t....és meg akartam kérdezni,h használhatom-e jelenlegi helyzetben.

Múlthéten volt egy altatásos műtétem. És mondta a doki,h itt a orrcsepp a legkisebb probléma,de az altatás terhesen..... (de még akkor nem tudtam). Mivel nem is terveztük. Ráadásul műtét előtt röntgenen is voltam, amit szintén nem ajánlanak. :(:(:(:(

Most mit tegyek??????

Jövhét péntekre van a nődokihoz időpontom. Addig várjak? Vagy mi legyen? Nagyon ideges és ssomorú vagyok most. :(

2014. aug. 7. 14:28
Szia Szaszka...te akkor most csatlakoznál? vagy csak ezt a kérdést jöttél feltenni? Amúgy meg a 6. héttől van szívhang, az orvosok is ezt a hetet ajánlják első orvoslátogatásnak. Tehát kérdésedre a válasz, NEM, miért is lenne korai, az első vizsgálat a terhesség igazolásáról szól, illetve, hogy élő terhességről van-e szó. Semmivel sem látnak többet a 8. héten, mint a 6. héten.
2014. aug. 7. 14:17
De jó! :) Akkor már tuti lesz szívhangja a picurnak! :)
50. Leszamilesz (válaszként erre: 49. - Boldogliz)
2014. aug. 7. 13:40

Hát, én magánhoz. Tudom mennyibe kerül, éw tudom, mit kapok érte, mindig kapok számlát is - tiszta ügy.

Képzeljétek! Telefonáltam a rendelőbe és azt mondták, hogy a 20-s héten a dokim szerda helyett hétfőn rendel! :) Kaptam is időpontot 18-ára! :)

2014. aug. 7. 12:39
Ti magánrendelésre jártok vagy a körzeti nődokihoz?
48. Leszamilesz (válaszként erre: 44. - Szaszka87)
2014. aug. 7. 12:05
Hát igen, én is csak akkor akarok menni, amikor már van szívhang. Gondoltam amikor betöltöttem a 7. hetet. De: a dokim a magánrendelőben csak szerdánként rendel, ami pont aug.20-a lesz. De neeeeem bírok még egy plusz hetet várni. Így a jövőhéten elmennék, de akkor meg még csak 6+1 leszünk. Remélem, lesz szívhang már.
47. Anne33 (válaszként erre: 46. - Boldogliz)
2014. aug. 7. 11:22
Elvileg pont akkor leszel 6+1 hetes, az uccsó mensid alapján.
2014. aug. 7. 10:59
Remélem nekünk már lesz szívhang jövőhét pénteken.
45. Anne33 (válaszként erre: 44. - Szaszka87)
2014. aug. 7. 10:49

Szia! A 6. héttől van szívhang.

Én az előző terhességemnél is hat hetesen mentem, most is ekkor fogok, 6-7.héten.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook