Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. jan. 3. START 90 napos! fórum

2013. jan. 3. START 90 napos! (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. AlBundy (válaszként erre: 13. - Pollycat)
2013. jan. 8. 12:09
Egészségtelen lehet. Mint sajnos itt a hoxán is lehet olvasni van akinek ezt követően jött el a 2-es típusú diabétesz. Van olyan aki pl reggel éhgyomorra nem tud gyümölcsöt enni, mert hasfájást okoz (mondjuk ez nem hosszú távú egészségügyi kockázat).
29. Millefolium (válaszként erre: 13. - Pollycat)
2013. jan. 8. 09:49
Szia! Nehéz kérdés... Sokan egészségtelennek tartják. Én már egyszer nekivágtam és csak pozitívat tudok mondani. Sok embernek segített ez a módszer betegségeiket megszüntette, szóval kinek mi válik be! Nekem a Paleo pl. nem megy, valószínűleg azért,mert vmi miatt egyre kevesebb húst kívánok, ott pedig azon van a hangsúly. Többeknek viszont az a szuper. Mindenki saját bőrén tapasztalja meg, neki mi a jó! :)
28. Millefolium (válaszként erre: 18. - Chiron)
2013. jan. 8. 09:45
Köszi!!! Nagy segítség! :)
27. Millefolium (válaszként erre: 23. - Copfos002)
2013. jan. 8. 09:44
Szia! Nagyon szép eredmény, amit már egyszer elértél, most pedig még jobb lesz! Én is sokat szeretnék fogyni, 20 kg mínusszal lennék a régi ÉN! De hogy őszinte legyek, minden kis kilónak is nagyon örülök! :) Bízom benne, hogy a kitartásom most már nem vész el és a 90 nap alatt meglesz a várt eredmény! Szorítok neked is!! :)
2013. jan. 8. 09:39

Sziasztok! Jó, hogy sokasodunk :) Mindenkinek sok sikert és egészséget!

Nekem ma van a 2. keményítőnapom. Ezt szeretem a legjobban, mert a zöldségek a kedvenceim. Cukkinileves és egy kis párolt kelbimbó a mai menü délre. Ma reggel már érzem, hogy javul a közérzetem,eddig a délelőttök a méregtelenedés hatására szörnyű fejfájással teltek :( Ja, és - 2 kg!! Elindult!!!! Szép napot mindenkinek!! :)

2013. jan. 8. 08:24
Sziasztok!Nekem ma zöldséges napom van.Húslevest főzök amiből enyém lesz a sok zöldség ebédre és sárga borsó főzeléket a páromnak pedig pecsenyét...:P Vacsira talán ugyan ezt eszem,ha csak meg nem kívánok valami más zöldséges kaját.Holnap reggel már szeretnék tornázni is,mert az is hiányzik.:)Norbi legelső duci tréningjére tornáztam tavasszal heti 5 napot,hétvégén a gyerekekkel töltöttem azt a fél órát is,mert olyan keveset találkozunk....:( Nos hajrá!Szép és kitartó napot mindenkinek!:D
24. adfa0d8bdb (válaszként erre: 23. - Copfos002)
2013. jan. 8. 08:07

Ma reggel kefírt eszem korpás kiflivel, délben frankfurti levest délután gyümölcs+joghurt, vacsora meg talán teljes kiőrlésű pirítós lesz sovány felvágottal, ubival, paprikával


Tegnap is kibírtam egész nap, a közérzetem már kezd jobb lenni, nem érzem magam eltunyultnak.

Az édességet teljesen letiltottam mert felborítja a vércukrot, és ha csak 1 kockával is megennék, annál inkább kívánnám.

Inkább mandrint eszek ha édesre vágyom.

2013. jan. 7. 19:31
Sziasztok.Csatlakozom én is hozzátok. :) Én 5.én kezdtem el a diétát 83 kg-ról indulok,de eddig 3 nap alatt kb lement 1,5-2 kg,persze ez lehet,hogy csak víz,de ennek is örülök már :) régebben csináltam ezt a diétát akkor kb 12-13 kg-tól szabadultam meg úgy,hogy néha bűnöztem,csak sajnos miután abba hagytam nem tartottam be semmit és ismét rosszul étkeztem így vissza is jött :S de most teljesen újult erővel álltam neki és remélem lesz kitartásom és végig csinálom,mert nyárra leszeretnék adni 15-20 kg-t és így szerintem tudjuk is majd egymást segíteni :) Kitartást mindenkinek !!
22. Ballainé (válaszként erre: 18. - Chiron)
2013. jan. 7. 16:05
Köszi! Én szivesen olvasnám.Mert sajnos én inkább tésztás vagyok.Igy az fog a legjobban hiányozni.Kérdezném hogy este 7-8 körül ehetek még gyümölcsöt?Mert esténként szoktam. És nagyon hiányzik.Ma 2-alma 1 gyümi joghurt volt a reggeli.Dél zöldséges cs-mell. Sziasztok!
21. nemiani (válaszként erre: 20. - Pollycat)
2013. jan. 7. 14:03
Hallgass rám és ne tedd! Fogj egy centit és mérd le magad.Mell,has,csípő,derék,comb......A centik is pörögni fognak és ha mérlegelsz és nem megy le egy hét alatt semmi elkeseredik az ember.....az elején nekem sem volt mérlegem és megbántam amikor megvettem,mert ha csak 30 dkg ment le elkeseredtem és majdnem abba hagytam.Most én is centizni fogok.:)
20. pollycat (válaszként erre: 19. - Nemiani)
2013. jan. 7. 13:57

Tök jó, hogy csatlakoztál:)

Tényleg jó, hogy itt lehet egymást bíztatni, én is ma kezdtem el. A párom csak legyintett mikor mondtam neki, szerinte így vagyok jó ahogy vagyok. De biztos vagyok benne, hogy az eredmény neki is tetszeni fog;) már csak egy mérleget kéne beszereznem...

2013. jan. 7. 13:51
Sziasztok!Én is csatlakozom,hozzátok,igaz én ma kezdem a 90 naposat.Tavaly év elején már megcsináltam 50 pár napot és fogytam is 10kg-ot.Igazából akkor és most is inkább az epém miatt fogok bele,elég sokat fáj.A tavalyi diéta után bírtam 1 évig vele,nem volt gond,nem is fájt.Sajnos most az ünnepi zabálás és a Jézuskától kapott wellness-en elfogyasztott kaják mennyisége és minősége oda vágott a dolognak.:PMellesleg pár minusz kiló sem árt,mert hát 100 fölött vok bőven.:( Tavaly is volt egy ilyen fórum ami nagyon sok erőt adott az egészhez,ebben bízom most is.Minden nap leírtuk kinek milyen napja van és mit evett.Mindig gyümölcs nap utáni reggelen volt mérlegelés és volt olyan,hogy a 4 nap alatt leszaladt 3kg.Maga volt a boldogság.:))Nos akkor hajrá csajok!:)
18. Chiron
2013. jan. 7. 11:10
Hali mindenkinek, egy kis segítséget szeretnék nyújtani kedves fogyni vágyó sorstársaimnak. Van egy új tészta amelyik nem tartalmaz szénhidrátot kalóriát és glutént sem. Csak vízben oldódó növényi rostot tartalmaz. A 90 napos diéta minden napján ehető - kivétel a víznap. A keményítő napon, a szénhidrát de még a gyümölcs napon is, hiszen a gyümölcsök és zöldségek sőt a gabonák is tartalmaznak vízben oldódó rostokat. És még sok- sok egyéb miatt is egészséges, lúgos étel, stb.. December elején fedeztem fel, és nagyon meg vagyok vele elégedve, semmilyen utó vagy mellék íze nincs, és fogytam is. Úgy lehet vele jóllakni, hogy közben nincs lelkiismeret furdalásom. Persze azért vigyátok, hogy mit teszek rá. szenhidratmentesteszta pont hu oldalon és a facebook oldalukon több infó van. de ha valakit érdekelnek a tapasztalataim szivesen megosztom.
2013. jan. 7. 10:36

Betartom már 1-e óta a diétát, tehát ez a 7. nap, de még nem mozdult a mérleg. :(

Tudom hogy sok minentől függ a testsúly, napszaktól, hormonoktól, tehát próbálok nem csüggedni.

Majd hóvégén méredzkedem.

Ma is csak 2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret (Ceres) ettem joghurttal és egy papírvékony gépsonkával.

2013. jan. 7. 09:44
1 alma és két mandarin megvolt reggelinek:) érzem, hogy ez lesz az egyik legnehezebb...megszoktam már a jó kis pirítóst:(
2013. jan. 6. 18:48
Sziasztok! Én is jövök! Holnap kezdem :)
14. Szilvia1975 (válaszként erre: 13. - Pollycat)
2013. jan. 6. 13:52

Hát szerintem ebben a kérdésben megoszlanak a vélmények.

Én nem tartom egészségtelennek, és amikor egyszer régen végig csináltam, semmi bajom nem volt. A mellékhatása a diétának minusz 10-12 kg volt.

Annak pdig örültem hiszen azért csináltam:)

13. pollycat (válaszként erre: 9. - Millefolium)
2013. jan. 5. 19:53

Köszi!

Egyébként, ti mit gondoltok arról, hogy mennyire egészséges/egészségtelen ez a diéta? Persze jót, kérdezek, valószínűleg ti sem kezdtétek volna el, ha egészségtelennek gondolnátok:)

már várom nagyon, hogy milyen eredménye lesz. én kb. 10 kg-t szeretnék leadni a végére.

2013. jan. 5. 19:19

Én tegnap gyümölcs napoztam, ma hús napom van/volt.

Sült csirke mllt és combot ettem savanyúsággal.

Már túl vagyok a vacsorán is d simán bírnék még enni:) De, természetesen nem fogok.

Holnap keményítő napom lesz a menű gulyaás leves lesz, természetesen hús nélkül.

Kitartást mindenkinek!

11. Szilvia1975 (válaszként erre: 10. - Ballainé)
2013. jan. 5. 19:17
Köszönöm szépen:)
10. Ballainé (válaszként erre: 7. - Szilvia1975)
2013. jan. 5. 18:13
Szilvia, nagyon gyönyörű kékszemü kislányod van. :)
9. Millefolium (válaszként erre: 8. - Pollycat)
2013. jan. 5. 17:44

Szia!

Nyers zöldséget és salátát lehet enni bármelyik napon a gyümölcs - és víznap kivételével. Sőt! Laktat, rost és nagyon egészséges. Sok sikert mindenkinek! :)

2013. jan. 4. 23:07

sziasztok!

én hétfőn kezdem:) kicsit tartok tőle, mivel sokszor a rohanásban kevés időm van összeszedetten enni, de most erős az elhatározás. sokat olvastam a diétáról, sok helyen és persze sehol nem írták pontosan ugyanazt..mit gondoltok salátát és zöldségeket a gyümölcs- és víznap kivételével minden nap lehet enni?

2013. jan. 4. 15:14

Sziasztok! Én is csatlakoznék ha lehet, bár én már január 1-én elkezdtem.

Ma gyümölcs napom van, de én nem nagyon szeretem a gyümölcsöket ezért inkább 100%-os narancslét ittam eddig 1 litert + megettem 2 db banánt.

2013. jan. 4. 13:37
Én is próbáltam a 90-naposat. Fogytam is tölle,de aztán a gyomrom fájt a reggeli gyümölcstől.Igy most ugy gondoltam,mindenböl eszek. De mértékkel. És nincs kenyér és péksüti,meg édességek.Szia
2013. jan. 4. 13:33

Szép napot mindenkinek!:)

Nagyon örülök, hogy vannak csatlakozók, ez engem mindenképp erősít! Ma vagyok a 2. napon (keményítő). Az én célom minimum 12 kg, természetesen minél több, annál jobb. (felesleg van bőven :(( )Egyszer már elkezdtem, de kb a felénél megtorpantam. :(( Akkor 7 kg-ot fogytam úgy 35 nap alatt. Tehát működik, és ezúttal meglesz a kitartásom is!!! :)

Minden jót nektek!

2013. jan. 4. 13:33
Nekem is a tésztára és kenyérre kell vigyázznom. Sajnos azt szeretem! Most igyekszem keveset enni,mindenből.
2013. jan. 4. 09:59

Szia!

Én is csatlakozom, bár nem konkrétan 90 naposat csinálok, de diétát.

Semmi kenyér (maximum teljes kiőrlésű), semmi tészta, semmi édesség, és próbálok 1200 kcal-nál nem többet enni egy nap.

Cél: 10 kg mínusz.

2013. jan. 3. 13:50
Szia! Megpróbálom én is! Bár én már nagyi korban vagyok,nehezebb a fogyás. Kb 30.kg-felesleg van rajtam :(( Ha a felét letudnám adni már annak is örülnék.A torna is nehezebben megy.Mert a korral és munkám miatt fáj a derekam.A kitartás sem az erösségem. De közösen remélem menni fog.
2013. jan. 3. 13:04
Ma kezdem a 90 naposat!! Aki kedvet kap tartson velem bátran :) Túl vagyok egy fagyos, reggeli kiadós sétán. Szép napot mindenkinek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook