Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 decemberi babázók fórum

2012 decemberi babázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2012. jún. 23. 20:30

Ma még a párom is beszólt... hát nem tudtam hirtelen, hogy a fejét akarjam-e leszakítani inkább, vagy röhögőgörcsöt kapjak-e előbb...

A lényeg, hogy elvitte a lányunkat a játszóra... aztán éppen az úton jött két apuka (szomszédaink nemmessze) és az egyik 3-kerekű bicóban tolta a lányát, a másik meg talicskában... :) Mire mondom neki...mármint a páromnak... mit panaszkodsz? Látod,... azok az apukák is a lányaikkal mászkálnak...hát hol lehet az anyjuk, biztos a játszótéren... Mire ez a majom meg közölte, hogy Bizony, hogy ő hogy be tudna csajozni ott! Főleg a Mercivel...mert ő nagyon barátkozós... Mert micsoda nők járkálnak oda a gyerekekkel... Na, erre nem tudtam mit is csináljak hirtelen... Aztán kiröhögtem, és mondtam neki, hogy akkor hajrá, mehet tőlem minden nap viheti a lányát... :) legalább nyugtom lesz :)

2081. mamarazzi (válaszként erre: 2080. - Terkanyanya)
2012. jún. 23. 20:24
Poén kedvéért kiváncsi lennék neked mit mond!
2080. Terkanyanya (válaszként erre: 2079. - Mamarazzi)
2012. jún. 23. 20:22
Nem, de mindek is... a meglévőket már tutira tudom :) a mostanira meg az ultrahangos csaj esküdött... :) Előbb-utóbb úgyis kiderül :) alig 5-6 hónap :)
2079. mamarazzi (válaszként erre: 2078. - Terkanyanya)
2012. jún. 23. 12:25

Te bele estéla 20%ba! ,-)

Az ingásat probáltad?

2078. Terkanyanya (válaszként erre: 2072. - Mamarazzi)
2012. jún. 23. 01:15

:)

Visszanéztem...ezt a kínait :) Érdekes...mert a fiamat lánynak kellett volna szülnöm... a lányomat fiúnak... most meg lány jött ki... de az uh-szerint is lány.... :) hát akkor 3-ból egyszer talán bejön... :) Én a Jónás naptárt néztem eddig a "gyártáskor" :) de az meg éppen azt mutatta, hogy semmi... :) vagyis lehet bármi... :) A fiamnál viszont fiú lett tényleg jósolva, és a lányomnál lány... szóval most semleges lesz :)

2077. Terkanyanya (válaszként erre: 2070. - Jasmine24)
2012. jún. 23. 00:55
Szupi...nekem éppen 140... :)
2012. jún. 22. 18:22

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást, aranyosak vagytok!


Drukkolok a vizsgálatra váróknak, hogy minden rendben legyen!!!

2075. zsezse88 (válaszként erre: 2071. - FVikk)
2012. jún. 22. 18:12
Akkor hány hetes leszel? Természetesen megy a drukk!
2074. zsezse88 (válaszként erre: 2067. - 15a0ad145d)
2012. jún. 22. 18:11
Üdv köztünk!
2073. zsezse88 (válaszként erre: 2065. - Butterfly03)
2012. jún. 22. 18:10
Hidd el a harmadiknál is izgalmas! :-)
2072. mamarazzi
2012. jún. 22. 17:36

sziasztok üdv az újaknak


a kíni fogamzás naptár nekem is bejött kétszer + a környezetemben is illetve a gyürű teszt

pocak felé logatva egy cérnaszálon, ha köröz csajszi , ha előre hátra fiú mindkét babámnál bejött a két módszer együtt egy szülészeti klinika szerint, ahol évente több száz baba érkezik 80% biztonsággalbetalál.!


a szívverésről én is hallottam

2071. FVikk
2012. jún. 22. 17:14

Hétfőn megyek a Rózsekt klinikára genetika uh-ra és valószínű megszúrják kedden a pocakomat.De ez majd hétfőn derül ki.

Drukkoljatok,hogy rendben legyen.Előre is köszi

2070. Jasmine24 (válaszként erre: 2066. - Butterfly03)
2012. jún. 22. 16:42
Igen! :)) En sem hallottam meg errol, de azt mondta, hogy a magasabb pulzusszam a lanyoknal fordul elo gyakrabban, az alacsonyabb meg a fiuknal. Nekunk 147 lett es allitolag 140 felett az lanyra utal, alatta meg fiura. De nyilvan ez nem 100%, csak tipp. Varom en is az uh-t.
2069. Butterfly03 (válaszként erre: 2068. - 15a0ad145d)
2012. jún. 22. 16:31

Eszerint kissrác lesz! :-) Bár titkon kislányra vágyunk, de természetesen a lényeg, hogy egészséges legyen!!!!!!!!!

Na majd ha már tutira tudom, megírom! ;-)

2068. 15a0ad145d (válaszként erre: 2066. - Butterfly03)
2012. jún. 22. 15:47

A neme megtippeléséhez nekem van egy eddig 2x bevált módszerem: a kínai fogamzásnaptár!

Csak a korod és a fogantatás ideje kell hozzá, de belinkelem az oldalt, ahol megnézheted:

[link]

2012. jún. 22. 15:44

Sziasztok!

Jöhetek én is? :)

Mi Télapóra várjuk a kistesókát, immár ő lesz az 5. családtag! (igazából 13.-ra vagyok kiírva, de tuti császáros leszek, ezért egy héttel hamarabb meglesz)

2066. Butterfly03 (válaszként erre: 2064. - Jasmine24)
2012. jún. 22. 15:21

A pulzusából megtippelte a nemét?? Ezt még nem is hallottam, hogy lehet! Hétfőn én is megyek védőnőhöz, kíváncsi vagyok mond-e valamit!

Amúgy meg csak 2 hét múlva lesz a következő ultrahang és nagyon bízunk a doki jó szemébe és a pici éberségébe, mert már tűkön ülünk, hogy kislány lesz-e vagy kisfiú? :-)

Sokan mesélték, hogy sokáig nem sikerült megállapítani a kicsi nemét, mert éppen aludt, vagy keresztbe tette a lábát és csak azért sem akarta megmutatni magát!!! :-)

2065. Butterfly03 (válaszként erre: 2063. - Zsezse88)
2012. jún. 22. 15:16
Igen, első, ezért nagyon izgalmas minden kis apróság! :-)
2064. Jasmine24 (válaszként erre: 2062. - Butterfly03)
2012. jún. 22. 14:17

Szia! Udv koztunk!

Akkor ez tok jo hir :)

En 13 hetes voltam, amikor eloszor ereztem a picit, most 16+3 hetes vagyok es egyre erosodik a mozgasa. Ez az elso babank.


Ma voltam vedononel es meghallgattuk a szivet a picinek. A pulzusabol kovetkeztetett a nemere is, szerintem nagy esellyel kislany! A tippjei eddig szinte mindig bejottek! :))

2063. zsezse88 (válaszként erre: 2062. - Butterfly03)
2012. jún. 22. 13:36

Üdv köztünk!

Első baba?

Én most vagyok a 13. hétben és a 3. babám, de még nem érzem. A fiamat 16 hetesen, a lányomat 15 hetesen éreztem először.

2012. jún. 22. 13:22

Sziasztok!

Gondoltam csatlakozom a fórumhoz, mert jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik hasonló fázisban vannak, mint én.

Most vagyok a 14. hétben, az eddigi vizsgálataim alapján minden rendben! (kop-kop) Szerencsére engem eddig egyáltalán nem viselt meg a várandósság, egyik általános és rossz tünet sem jelentezett nálam.

Tegnap éjjel viszont valami nem hagyott aludni (és itt nem a viharra gondolok ;-)), folyton csiklandozott a pici odabent és azóta sem hagyja abba. Magát az érzést nem is nagyon tudom leírni, hogy mihez hasonlít, de nagyon fura.

Ti már érzitek a Pocaklakót? :-)

2061. Terkanyanya (válaszként erre: 2055. - FVikk)
2012. jún. 21. 23:06
Hát... én ezért nem akartam a kombináltat... mivel nem bízom bennük, csak totál ideg lennék... akkor is, ha jó...mert ugye arra is van példa... ha meg rossz, akkor annak nem hinnék, hiszen arra is volt már precedens... Ezt az Edwardsot nem is ismerem... de ha úgy működik, mint a dawn szűrés... akkor ez azt jelenti, hogy 90 hasonló eredményű terhességből 1 baba lett tényleg beteg... és 89 teljesen egészséges... hát, szóval azért ez nem a legrosszabb statisztika, :) persze érthető, hogy aggódsz.
2060. kittike23 (válaszként erre: 2059. - Terkanyanya)
2012. jún. 21. 22:57
:)
2059. Terkanyanya (válaszként erre: 2058. - Kittike23)
2012. jún. 21. 22:54
Hát, különbözőek vagyunk... :) Persze megértem, hogy nem akarrod magad sajnáltatni, meg állandóan erről beszélni... Én viszont mindenkinek-fűnek fának elmondtam, hogy végre terhes vagyok :) de... és bizony azt is elmondtam főleg a rokonoknak, hogy nem kell egyenlőre a cirkusz, majd ha már tutira minden vizsgálatom rendben van :) A vetélés is gyakori az első időben, és ha rossz a 12 hetes ultrahang láthatóan...hát az is egy szomorú időszak lehet. Szóval én nem titkolom azt sem, ha baj lenne, nem várnám el a sajnálkozást, de azért valahol mégsem szeretnék egyedül lenni a gyászomban. Amíg van baba, amíg él a terhesség, addig bizony szeretnék örülni neki :) Ha esetleg közbeszól valaki... akkor majd elkezdek búslakodni. Engem először méhen kívülinek hittek, műteni akartak.... hát nem voltam boldog. Azután azt mondta a doki, hogy már elhalt a terhességem... na, az a 2 hét sem volt leányálom... és közölte velem, hogy 99% szerinte, hogy ebből nem lesz gyerek.... erre én meg vele közöltem, hogy nem engedem, hogy elcsessze a kismamaságom egyetlen napját se! :) Mert én ott és akkor bizony kismama vagyok/voltam és amíg lehet, az is óhajtok maradni, ha 8 hét, hát annyi, ha 20 hát akkor 20! Ha meg szülni fogok egy édes babát, akkor fölösleges lenne elcsesznem az egész terhességemet aggódással! :) Szóval én nem cseszem el... és ha baj lesz, majd panaszkodok... :) de ha rendes kismama leszek, akkor nyugodt lesz a babám is :)
2058. kittike23 (válaszként erre: 2057. - Terkanyanya)
2012. jún. 21. 22:36
Ó, bárcsak már rugna, akkor tudnám és érezném h ott van, addig meg még idegeskedek :( sajnos nem thetek róla. Az én babucikámról még mindig nem nagyon tud a környezetem. Jól megválsztott rucikban még nem kérdeztek rá a munkahelyemen, v csak nem mernek, bár a szomszéd csaj már 1 hónapja kinézte h nem v te terhes? A munkahelyemen a főnököm tudja, vele együtt is még talán egy kezemen is meg tudom mutatni, h hány embernek mondtuk el. Még a jövendőbeli nagyszülők se tudják. Úgy érzem igy tudom a legjobban elkerülni a környezetem adta érzelmi terhet, ha kiderülne h mégse folytathatom a terhességet. Múltkor éppen az egyik csajra mondták a munkán h bizti terhes,mert undorodik a szagoktól, és úgy szerettem volna odaszolni, h : Hé, vakok v.tok! Nézzetek már meg jobban, én v.ok a terhes! :) De csak hallgattam,pedig úgy elmondtam volna!
2057. Terkanyanya (válaszként erre: 2056. - Kittike23)
2012. jún. 21. 22:13
15 hetesen már valamit érezhetsz, lórúgásra még ne gondolj :) Főként mivel annyira parás vagy, és gondolom figyeled minden szőrszáladat is, ha mozdul a pocakodon :) :) :) Elvileg egyre gyakrabban fogod majd a motoszkálást tapasztalni... aztán 2-3 hét és már beléd is rúg a manócska! :)
2056. kittike23
2012. jún. 21. 21:57
Sziasztok! A héten nem mentem uh-ra,mert a dokim szabin van, és ugye nekem heti szinten nézik h a babának van e szivhang a cisztás hygroma miatt. Ez miatt tiszta ideg is v.ok pár napja, h minden rendben van e? Nem e kisebb a pocim? Szörnyű h az ember mennyi minden hülyeséget képes beképzelni idegességében. Most este éreztem valami furát, segitsetek h lehet h a babát éreztem? Úgy éreztem mintha a felsőm alatt, a pocimnál bebújt volna valami bogár és az csikizne, erre felhúztam a felsőt h megnézzem van e ott valami de nem volt, és végigsimitottam a pocim a pupak alatti részen, majd újra éreztem, hasonlóan mint mikor vizcsepp folyik le a bőrön, annyira érzékeny valamit éreztem, pár pillanatig majd elmúlt. Lehet h a baba volt? Nem tudom hova tenni az érzést.
2055. FVikk
2012. jún. 21. 21:34

Hát csajok nem történnek velem jók mostanában.

A down kór jó lett viszont az edwards szindróma 1:90-hez lett a kombinált teszten.irány a gentekia.Teljesen kivagyok..

2054. zsezse88 (válaszként erre: 2051. - Efike)
2012. jún. 21. 21:14
Örülök, hogy minden ok! Cuki a kis pocaklakó! :-)
2053. zsezse88 (válaszként erre: 2050. - Terkanyanya)
2012. jún. 21. 21:14
Az lehet! A lényeg, hogy szólt, mert nem tudtam erről! Mondjuk én sem napozok... Folyadékot viszont iszok sokat, bár 3 litert azért nem, de a 2 tuti megvan! Te meg légy óvatos a vezetéssel, vigyázz magatokra!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook