Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2012. december 21. Szerinted? fórum

2012. december 21. Szerinted? (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. correct (válaszként erre: 48. - Re87)
2010. febr. 14. 13:45

Nibiru


[link]


A Nibiru soha nem létezett és nem is létezik.

49. correct (válaszként erre: 48. - Re87)
2010. febr. 14. 13:43
Igen, így van, de ez a bizonyos bolygó csak hoax volt.
48. Re87 (válaszként erre: 46. - Correct)
2010. febr. 14. 13:42

Igen,én is pont ez mondtam,hogy MÁR nincs.

Az tény,hogy a Nap-rendszer nem csak egy csillagból,néhány gáz- és néhány kőzetbolygóból áll.Észre kéne' venni végre,hogy mennyire esendő a Föld.Ha az a bizonyos "valami" 1908-ban éppen nem a lakatlan tundrára zuhan,hanem mondjuk New York-ra,akkor meghal 20 millió ember.

Több ezer éves kultúrák sok említést tesznek a bolygóról.

A Nemezis létezése is bizonyított,de az ő ciklusa 26 millió év.

47. correct (válaszként erre: 41. - 64fe4d200a)
2010. febr. 14. 13:36
A film tényleg jó volt.
46. correct (válaszként erre: 42. - Re87)
2010. febr. 14. 13:35
Ez badarság, a NASA honlapján ki is van írva, hogy NINCS 12. bolygó, csak hoax az egész, amit a sok idióta továbbterjesztett.
45. Re87
2010. febr. 14. 11:20
Egyébként a tudós világ is egyre inkább osztja azt az elméletet,miszerint az evolúció ciklikus(és ez nem csak a nácik hülyesége volt),ciklikusan következnek be fajpusztulások.
44. Re87 (válaszként erre: 43. - Henobeno)
2010. febr. 14. 11:13

régen a shumérok a Holdat is beleszámolták,ő a 11-ik bolygó.A 12. bolygót ők Nibirunak,a mai tudósok X-planetnek nevezik.

Mondom,nézz utána!Én is csak azt tudom mondani,amit máshol olvastam.

2010. febr. 14. 11:00
És melyik a 10., 11., ha van 12. is???
42. Re87
2010. febr. 14. 10:37
Én úgy tudom,hogy van egy "12.bolygó" a Naprendszerünkben,ami nem Nap központú és kb.3600évente jár erre a Nap és a Föld között halad el.Ez most lesz esedékes.Egybe esik a maja naptár végével.'81 óta lehet látni teleszkóppal,de állítólag a Föld bizonyos pontjairól napkeltekor már szabad szemmel is látható.Ezzel magyarázzák a sok természeti katasztrófát.A bolygó igen nagy,nagy tömegvonzással,így a minimum amit elszenved a Földünk az a pólusváltás,ami szintén nagyon nagy károkat okoz.Hogy igaz,vagy nem háát...nyilván nem fognak kiállni és azt mondani:srácok,nekünk annyi!Hamarosan kiderül!Addig is akit érdekel a téma nézzen utána.Állítólag a NASA oldalán is voltak képet a "12.bolygó"-ról,de idő előtt leszedték.Vajon miért????
2010. febr. 14. 01:03

Nem lesz abszolut semmi azon a napon. A Maják addig a napig készítették el a naptárukat. Gondolom, úgy érezték, hogy tovább nem kell, mert az ő szemükből nézve, nagyon távolinak tűnt a 2012-es év. Arra gondoltak, hogy akkorára már úgy sem lesz élet, és akkor minek.

Egy faszi, vagy több, megtalálta ezt a naptárt, és felfújta, gondolta, milyen jó hecc lesz. Már így is eléggé agymosott ez a világ, hát mossák tovább.

Különben láttam a filmet, tetszett.

2010. febr. 13. 21:53
Ja közben meg is van a rész amin csak átsiklottam
39. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 38. - Henobeno)
2010. febr. 13. 21:52
Semmi baj :)
38. henobeno (válaszként erre: 35. - 4dedc2d5fa)
2010. febr. 13. 21:49
Bocsánat! Elolvastam, de ezek szerint nem voltam elég figyelmes.
2010. febr. 13. 21:49

Továbbá Azt is megjósolta, hogy a kínai napfogyatkozás után 3-évvel fog bekövetkezni. Ez a napfogyatkozás 2009. júl. 21 reggelén volt megfigyelhető. 2012 előt 3 évvel.

A maják naptára viszont 2012 dec.21-ig van

36. henobeno (válaszként erre: 34. - Correct)
2010. febr. 13. 21:48
de
35. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 32. - Henobeno)
2010. febr. 13. 21:47

Miért tűnne cinikusnak?

ha elolvasod amit bemásoltam azt írja egybe esik Nostradamus jóslata a majákéval pedig nem.

a férjem szerint valóban változás lesz de nem világvége.

34. correct (válaszként erre: 29. - Henobeno)
2010. febr. 13. 21:45
2001.01.01-én volt az új évtized, nem?
33. csilla80 (válaszként erre: 12. - Fd26a014e9)
2010. febr. 13. 21:44
Szuk harom ev... a fiam meg csak 1 eves es egy honapos... :-)))
32. henobeno (válaszként erre: 31. - 4dedc2d5fa)
2010. febr. 13. 21:36
Ez most kissé cinikusnak tűnik... :D
2010. febr. 13. 21:34
Nem lesz itt semmi 2012-be
30. fd26a014e9 (válaszként erre: 28. - 4dedc2d5fa)
2010. febr. 13. 21:29
Minden képpen el fogom olvasni!
2010. febr. 13. 21:27
Ez a 2000-re világvége elmélet is kiakasztott. Mindenki várta, hogy a Millenium így meg úgy. De aki tud számolni, az tudja hogy nem a 99-ből 2000-be volt az ezredforduló. És amúgy is mért kellett volna az ezredforduló miatt világvégének lennie. Nem értettem.
2010. febr. 13. 21:14

More About : maják jóslatai



2012

Tények, és legendák 2012-ről

2012 itt a világvége? Hisz majdnem minden évre jut egy világvégejóslat.Emlékezzünk csak vissza 2000-re amikor minden tv-csatornán egy Nostradamus film ment. 2012 merőben más erre az időpontra több minden is egybe esik. Nostradamus jóslatai eddig mind megtörténtek. Szúnyogképű embereket látott pusztító fegyverekkel-(gázmaszkos katonák automata lőfegyvereikkel).Hatalmas fém szitakötőket látott-(helikopterek). És megjósolta a World Trade Center leomlását megdőbbentő:

A nagy víz másik oldalán -(a tengeren túl, azaz Amerikában)

alászáll két nagy madár, -(a repülőgépek, amiről Nostradamus nem tudta micsoda és madárnak nevezte)

a királynő kinek keze tüzet tart, s trónja vízből emelkedik, -(A szabadságszobor NewYork-ban, tényleg

van koronája, és Statin kis szigetén áll a szobor, nemsok választja el a víztől)

látja amint a két ördögi torony leomlik" -(Ez a sor utal a World Trade Center leomlására)

Megdöbbentő. A harmadik világháborúról Nostradamus jóslata

"Arab vezér, Mars, Nap, Vénusz az oroszlánban.

Az egyház uralma a tengeren összeroskad,

Perzsia táján közel jó egymillió készen

Bizáncot, Egyiptomot kígyókkal(?) megtámadni."

"Béke közeleg egy oldalról és háború

Soha nem volt szorongatás ilyen nagy,

Sírnak férfiak és asszonyok, ártatlan vér a földön,

És ez lesz Franciaország egész széltében."

"Tűz a levegőégből a királyi épületre,

Midőn a háború fénye alábbhanyatlik,,

Hét hónap nagy háború, gonosz emberek halála,

Rouen, Evreux a királynak nem fog hiányozni."

A harmadik világháborút a 21.Szd elejére teszi, és a kirobbantójáról, és a körülményekről szóló jóslatai a jelent tükrözik.

Nostradamus lát egy idősebb embert aki lehet Jhn McCain szenátor.A 3. antikrisztus neve MABUS.

az első Napoleon, a második Hitler a harmadik MABUS. obMA és BUSh nevét összeolvasva megkapjuk a harmadik antikrisztus nevét. Azért ez elég megdöbbentő "véletlen" hogy a világ 2 vezető személyiségének neve pont egybeesik az antikrisztus nevével.

„A nagy birodalom a tengerbe fúl,

a hatalmasok felosztják az új földeket.”

„Lángoló keresztek övezik

az új fekete császár útját.” -(ez a sor ismét Obmára utalhat)

„Mikor az igaz beszéd fejedelme

hatalmát gyengülni érzi,

barna eső hull Pannónia földjére.”

Következő érdekes párhuzam a jelennel, és a jóslattal:

„Keletről nyugatra indul, és meghódítja Európát a hun magok fajtája”-ez a mondat valóban Mrvai Krisztina és a Jbbik elsöprő sikerét vetíti-e előre az EP választáson.

Továbbá Azt is megjósolta, hogy a kínai napfogyatkozás után 3-évvel fog bekövetkezni.Ez a napfogyatkozás 2009. júl. 21 reggelén volt megfigyelhető. 2012 előt 3 évvel.

Már magábaan ezek a jóslatok elgondolkodtatóak, de, hogy Nosztradamus jóslatai pont egybeesnek a Maja naptárral, és "világvégével". Érdekes véletlen.

A Maja naptár egy rendkívül pontos a 20-as számrendszt használó időmérő eszköz.Pontosabb a Gergely-naptárnál. A maja naptár 2012 december 21-vel ér véget. Egyesek szerint a világvégét jelöli a naptár vége, más maja legendák szerint az „isteneik“ visszatértét csak egy korszakváltást, mikor a maják istenei újra ellálogatnak a földre.

Mindenesetre elég sok az egybe esés.Akkor mire számítsunk? Világvégére Esetleg valamiféle „istenek“ földönkívüliek látogatására, vagy ez is csak egy kitalált szenzáció?

Én személyszerint biztos vagyok benne, hogy valami történni fog merthát Nostradamus már bizonyított szavahihetőségében, és a maják is megdöbbentő dolgokat tettek(erről bővebben a következő cikkemben)

27. somaeszter (válaszként erre: 24. - Henobeno)
2010. febr. 13. 21:05

...újévi fogadalmak, pár napig "új élet" (hiszen új év van..) de alapjaiban minden marad ugyanúgy.

Egyetértek Veled.

2010. febr. 13. 21:05
a gyerekem ekkor már izgatottan fogyja várni a Jézuskát
2010. febr. 13. 21:03
Azt meg végképp nem hiszem, hogy ha jönnek az UFO-k az jó lenne.
2010. febr. 13. 21:03
Pont arról van szó, hogy csak a ciklus ér véget. Nem lesz semmi változás??? Mér nálunk amikor vége van egy évnek mondjuk ami nekünk egy ciklus, milyen változások szoktak lenni???
2010. febr. 13. 21:00

Én is olvastam a maja "világvégéről"... Hollywood sokat keresett rajta...

Vicc nélkül: A maják (nagy)ciklusa valóban végetér ekkor, de ez nem azt jelenti, hogy mindennek vége. Hanem hogy kezdődik egy új nagy ciklus. :) És valami megváltozik. A maják nagyon ügyesek - és pontosak is - voltak, tuti hogy lesznek változások 2012 végén, de lehetnek jók is... pl. jöhetnek az UFO-k, megtalálhatják a "200 évig élünk"-gént, felfedezik a galaxisok közti utazást, stb... nagy változást ígérnek, de nem mondják milyen irányban. A mai internetes világban, ha valami nagy baj lenne (pl. közeledő becsapódó kisbolygó,stb) már rég kiszivárgott volna. "Hirtelen" világméretű katasztrófára pedig kicsi az esély...

Remélem minden rendben lesz. :) 2012 dec. 23-án szeretném megtartani a szülinapom...

2010. febr. 13. 20:58

A maja naptárban 52 év = 73 tzolkin = 18 980 nap. A szökőnapok betoldása ekkor történhet meg. Általában 13 szökőnap van 52 évente. Ezt a 13 szökőnapot egyszerre adták hozzá az 52 év alatt 13 nappal elmaradó naptárhoz. Az 52 éves ciklus végét és a szökőnapokat rendkívül szerencsétlen időszaknak tartották. ~100 ilyen ciklus alkot egy időszámítási érát.


Az időszámlálást ~5125 évente újból kezdik és korszakokként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa.

2010. febr. 13. 20:57

Az öcsém az nap lesz 34 éves.

Én hiszek benne, hogy lesz egz 2012. december 22 is, és tovább.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook