Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszára várt csodák fórum

2011 tavaszára várt csodák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
562. amália78 (válaszként erre: 560. - 8ad44037d8)
2010. okt. 4. 17:02
Szorítunk, bár tuti minden rendben lesz!!!!!
2010. okt. 4. 14:47
Szorítunk, bár lehet, hogy mostanra már meg is jártad! :-)
2010. okt. 4. 11:35

Sziasztok! Ma megyek a 11 hetes UH-ra ! Szorítsatok, hogy minden rendben legyen!!!!

Jó egészséget kívánok minden kismamának és minden pocaklakónak!!!!

559. esőcsepp (válaszként erre: 558. - Amália78)
2010. okt. 4. 09:15
Azért az egy tányér is valami, legalább valami folyadék jut be a szervezetedbe. Ha sikerül egyél naponta többször. Kitartást!
558. amália78 (válaszként erre: 552. - Esőcsepp)
2010. okt. 4. 07:59
Leveseket szerencsére szeretem és meg is tudom enni, csak 1 tányérnál többet nem bírok:)
557. amália78 (válaszként erre: 555. - Predatorne75)
2010. okt. 4. 07:59

Nem is tudom, nemrég volt 1 érdekes cikk a startlapon de most nem találom. 10 egészségesnek beállított dolog ami mégsem az. Ebben szerepelt a gumicukor ami csak mű dolgokat tartalmaz, és még a gyümölcsös joghurt is benne volt:(

De szerintem pár szem nem árt meg:)

556. amália78 (válaszként erre: 554. - Predatorne75)
2010. okt. 4. 07:57

Nekem is volt régebben epés reflux betegségem, kellett 1 év mire helyrejött, és hát az pont ilyen őszi időszakokban elő szokott jönni, de nem ilyen intenzíven. Lehet a terhesség is kicsit elősegíti nekem:(

A menta teát nem merem inni, mert a gyógynövényes könyvekben az van írva, hogy a terheseknek nem ajánlják, pedig a férjem termesztett egy csomót és ő azt issza.

2010. okt. 3. 15:40
jah, és ti mit gondoltok a gumicukorról? szerintetek egy kismami ehet ilyet?
2010. okt. 3. 15:36
Amikor pedig savtúltengésem volt, mindig menta teát ittam! az jól esett a gyomromnak, főleg amikor bekerültem az ügyeletre, mert annyira marta a sav a gyomorszájamat.. aztán kiderült reflux betegség.. :( de lekopogom, hogy szerencsére mióta kismami vagyok nincs savam! :)
553. Predatorne75 (válaszként erre: 551. - Amália78)
2010. okt. 3. 15:33

hát, nem irigyellek, bár valahogy én is így vagyok vele,hogy már a víztől is hányingerem van :( Nekem most a málna, vagy eperszörp jött be citromlével..


Azt mondják, nem csak akkor kell inni amikor szomjas vagy, mert a szomj az már azt jelenti, hogy folyadékra van szükséged, ezt kellene megelőzni az állandó, folyamatos folyadékpótlással! Nekem is azt mondták az asszisztensnők, hogy sok folyadékot igyak!

2010. okt. 3. 14:37
Nagyon kellemetlen lehet. A levesekkel hogy állsz? Azokat tudod fogyasztani?
551. amália78 (válaszként erre: 550. - Esőcsepp)
2010. okt. 3. 14:04
Én pedig eddig nem ittam colát, de hogy csak ez maradt bent muszály voltam. Most próbálom a limonádét, de nagyon savasodom, és annak nincs jó vége nállam. Néha esténként sikerül 1 pohár teát is meginni, de több nem megy le. A gyümölcslevektől is rögtön feljön a savam, pedig azt lenne érdemes inni. A vízet pedig nem bírom néha le sem nyelni. Mint egy rossz gyerek:(((
550. esőcsepp (válaszként erre: 549. - Amália78)
2010. okt. 3. 13:51
Az alacsony vérnyomást okozhatja az is, hogy keveset iszol. Próbáltad már a hideg limonádét? Állítólag az is jó a háborgó gyomrú kismamáknak. Kólát én nem babásan is lelkifurival ittam, mert rengeteg műanyag van benne. Ennek ellenére nagyon szeretem, de mióta tudom hogy ketten vagyunk, lemondtam az efféle dolgokról.
549. amália78 (válaszként erre: 548. - 204b456479)
2010. okt. 3. 12:39

Tudom, hogy nem tesz jót, de más folyadék meg visszajön:(

Egyébként mikor ezt mondtam a védőnőnek, nem mondta hogy ne igyam, csak hogy jól lehűtve fél óránként 4-5 kortyot próbáljak inni. Főleg hogy a vérnyomásom is 85/50 volt épp..... és nem is szokott sokkal magasabb lenni.

548. 204b456479 (válaszként erre: 547. - Amália78)
2010. okt. 3. 09:48
Az nem jó, ha kevés folyadékot viszel be, mert abból is alakul a magzatvíz, ami nem jó, ha kevés van belőle, napi 3 l-t kellene innia egy kismamának. A colát Én is szeretem, és jó hányingerre is, de módjával kell inni, koffein, rengeteg cukor, és egyéb adalékanyagok nem feltétlenül tesznek jót a babának és Neked sem.
2010. okt. 3. 09:28

Sziasztok!


Engem is sok minden szaga- illata zavar.

A hagymától foghagymától ésn is falnak megyek, de a savanyú uborkával is ki lehet kergetni a világból.

Szegény férjem nem használhat itthol semmi dezodort, mert akkor nem jöhet a közelembe :(((

Fürödni is csak illatmentes szappannal tudok, vagy mosakodó kenőccsel.

Inni én a cola-t tudom, de abból is csak a Lidl-ben kapható Siti márkát a többitől savasodom. Néha a hűtőben lehűtött csapvíz ami még lecsúszik. Bár így is kevés amit megiszom, egyszerűen nincs és soha nem is volt szomjúság érzetem, így gyakran elfelejtek inni :(

2010. szept. 30. 15:46
:DD
545. Predatorne75 (válaszként erre: 544. - Esőcsepp)
2010. szept. 30. 15:34
:D az szép, de nem vagy egyedül.. én is jártam már így.. de szerencsére én sem hánytam oda :D
2010. szept. 30. 15:27
Én vizet szoktam inni, meg teát főzök, néha gyümölcslét, de az nem esik olyan jól. A málnaszörptől hányingerem volt, pedig szeretem. A többi szag nem zavar, bár ha bemegyek a cba-ba, ott mindig olyan büdös van, volt, hogy öklendeztem tőle. Szép lett volna, belépek és odahányok... :D
2010. szept. 30. 14:57

a hagymától én is kész vagyok, de engem már szinte minden szag és illat zavar :( a tusfürdőtől kezdve, a mosóporig, a friss kenyér illata.. ááááá :( kész vagyok.. alig bírok valamit enni! Ma viszont csináltam egy kis sztrapacskát! Na az jól esett! :) káposztásat és túrósat is :) nyami.. remélem nem jön vissza :(


és ti mit isztok? mert engem már a sima víz gondolatától is kiráz a hideg :( most málna szörppel kísérletezek!


Jah.. és nekem nagyon bejött hányingerre a szőlő!!!

542. moncsi85 (válaszként erre: 541. - Esőcsepp)
2010. szept. 30. 14:11
Szagok? Engem a lecsóval üldözni lehet, már a gondolatától is felfordul a gyomrom. Ezen kívül csak a zsíros, vagy olajban sült dolgok kerüljenek el messzire...
2010. szept. 30. 12:46
Sziasztok! Jó régen nem írtam a fórumba, de rendszeresen olvaslak benneteket. Mi betöltöttük a 12. hetet, hamarosan a 13-ba lépünk, de kis szünet után nálam visszatért az émelygés. Reggel a hűtő szagától majdnem kidobtam a taccsot(nem mászik semmi benne, csak a sima "hűtőszag"). Meg amikor valaki hagymát pirít, na attól kiszaladnék a világból... Ti milyen szagoktól undorodtok?
2010. szept. 30. 10:53
igen, valami volt, de nem vagyok benne biztos h ő volt az...nagyon kis gyengusz volt, meg az Uh-kon sem szokott egy rúgkapálós gyerek lenni, mondjuk örülök neki, hogy nem forgolódik nagyon, mert a kezdetek óta fejjel lefelé van, nem kellene h megforduljon idő előtt :D
2010. szept. 30. 10:42

Jaja, nagyon repül az idő! Ti is már 16. hetet töltöttétek be! :)


Azt mondják, hogy akinek tovább tartanak a rosszullétek, mint a 12. hét annak általában amikor megmozdul a pocaklakó akkor múlik el! És olvastam, hogy nem rég éreztél bugyborékolást :D szóval bízz benne, hogy ha kis Babszli ficánkolását érezni fogod, onnantól te is jobban leszel! :)))

2010. szept. 30. 10:29

Szia!

Hát hallod jól repül az idő. Igen, ez a fórum eléggé kihalt, de sebaj. :-)

Mi tegnap voltunk dokinál, már nagyot nőtt a kis punis :-) most nem néztük meg a nemét, de azt érzem, hogy lány. :-)

Hát ezek a szar rosszullétek még mindig kínoznak engem is, pedig már a 16.hetet is betöltöttük...ma reggel is kihánytam a narancslevet... :-S

2010. szept. 30. 10:22

Sziasztok Kismamik!


De eltűnt mindenki.. Hogy vagytok? Mizujs?


Mi kismanóval ma töltöttük a 9.hetet és úgy néz ki, hogy végre szombaton láthatom őt uh-on :) Jajj, nagyon izgulok, hogy milyen, mekkora, de tudom, hogy minden rendben van! :)

A hányingerek és émelygések engem is utólértek :( iszonyatos szag és illat undorom van.. bleee.. :(

Ki, hogy érzi magát? Kinek kezdenek javulni a mindennapjai? :)

536. Nitka (válaszként erre: 535. - 204b456479)
2010. szept. 28. 13:08
:) Lehet, hogy nálam is az lesz :)
535. 204b456479 (válaszként erre: 534. - Nitka)
2010. szept. 28. 13:02
Nekem minden Uh-ra bejött a baba 5 hetes kora óta, megkértem a dokit, hogy takarjon le, letakart, és nem látott semmit a férjem.
534. Nitka (válaszként erre: 533. - 204b456479)
2010. szept. 28. 12:50

Köszi! Nagyon remélem, hogy hasi lesz ... nem esik túl jól a hüvelyi uh... és a párom is csak bejönne.... mégis csak szebb látvány egy hasi uh :-)

Kiskönyv már van, de védőnő nem mondta a háziorvost.. na majd rákérdezek :-)

Köszi a választ!

533. 204b456479 (válaszként erre: 532. - Nitka)
2010. szept. 28. 11:15

szia!

orvosa válogatja, Nekem még hüvelyi volt, de van akinek hasi :-D

háziorvoshoz a védőnő mondja meg, hogy mikor menj. Ha van kiskönyved, már mehetsz is.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook