Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011. október-november-december. Még ebben az évben teherbe esünk fórum

2011. október-november-december. Még ebben az évben teherbe esünk (beszélgetős fórum)


17. >Neszta< (válaszként erre: 13. - Boldogság1)
2011. okt. 17. 09:39
Fő a pozitív gondolkodás, kívánom, hogy szerencsével járjatok! :)
16. >Neszta< (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2011. okt. 17. 09:39
Neked is mihamarabbi babásodást kívánok! Reméljük nem szükség azokra a vizsgálatokra, mert addigra már 2in1-ben lesztek. ;) Milyen rövid a ciklusod? Nekem 30 naposak általában, tehát hosszúnak számít...
2011. okt. 17. 09:38

Mennem kell. Majd délután még benézek és visszaolvasgatok!

Mindenkinek sok szerencsét kívánok! :O)

14. >Neszta< (válaszként erre: 6. - T.Orsa)
2011. okt. 17. 09:37

Üdv köztünk. Gyere nyugodtan, együtt könnyebb, mint egyedül. :) Négy év az hosszú idő. Van valami különösebb oka? Csak természetes úton próbálkoztok?

Kívánom, hogy mihamarabb ott legyen az a pocaklakó! Akár már ebben a hónapban. :)

2011. okt. 17. 09:36

Sziasztok!!

Én is csatlakoznék:)Mi is pont most fogunk neki állni a projektnek:))Remélem sikerrel járunk..

12. >Neszta< (válaszként erre: 5. - Maffincs)
2011. okt. 17. 09:36
Szia. :) Akkor hajrá, hajrá, mindent bele! :)
11. 171925f409 (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2011. okt. 17. 09:35

Te is akkora nem várod?Lehet mondtad már de nem tudom ám nyomon követni a sok leendő kismamit:))

Hát annyira bízok, hogy most sikerül pont ovu napon voltunk együtt:)

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - 171925f409)
2011. okt. 17. 09:33

Ne is mondd! :O) De szép karácsony is lenne! :O)


Akkor együtt nem várjuk 2-án! :O)

2011. okt. 17. 09:32
Én kívánom mindenkinek hogy sikerüljön a baba ebben az évben nem is lenne szebb ajándék ennél karácsonyra:D
8. 171925f409 (válaszként erre: 4. - >Neszta<)
2011. okt. 17. 09:31

Én majd csak 2.ára nem várom.

Azt mondják a folsav a terhesség előtt s nagyon fontos mert mikor nem is tudjuk, hogy odabent van akkor kell a nyitott gerinc problémára vagy mi szóval én már elkezdtem szedni biztos ami biztos:)

2011. okt. 17. 09:29

Sziasztok! Jövök én is!

Nekünk ez a 8. hónapunk. Eddig semmi. Talán még az idén kedvez a szerencse...

Pco szindrómás vagyok, emellett 1 éve összenövésekkel műtöttek.

A hormonháztartásomat már rendbe tettük. Kérdés, hogy szervi probléma van-e esetleg.

Év végén a párom megy spermavizsgálatra, jövő év elején pedig én mennék átjárhatóságira, ha addig nem küldenek babát hozzánk az angyalkák.

Most vagyok Pé környékén. Un-n láttuk a kispetét.

Pontosan sosem tudom mikor van, mert bár már lerövidült a ciklusom, de így is van 1-2 nap ingadozás.

2011. okt. 17. 09:27

Sziasztok!


Nálunk már több mint 4 éve várat magára a pocaklakó.

Nem szoktam ilyen fórumokba írogatni,de most megláttam a címet,és úgy éreztem,ez kell nekem:-)

Ezen már ne múljon!:)

Úgyhogy szeretnék csatlakozni.

Kívánom,hogy mindenkinek sikerüljön teherbe esnie!

2011. okt. 17. 09:27

Sziasztok!:)


Én jövök...Jövő hónapban kezdünk el próbálkozni..:)

4. >Neszta< (válaszként erre: 3. - 171925f409)
2011. okt. 17. 09:26

Nagyon sajnálom a 4 vetélést. Nekem szerencsére ilyenben nem volt részem, nálunk a nehezítő körülmény, hogy a férjem kamionos, folyton vezet, van, hogy napokig nincs itthon ha messzebbre megy, így nem olyan egyszerű időzíteni. De most novemberben és decemberben nem megy külföldre, így hátha. :) Bár a mostani hónapban nem bízok annyira, megadtuk az esélyt, pár nap múlva kiderül sikerült-e.

Te mikorra nem várod? Én a kislányommal a pozitív teszt után kezdtem el szedni a folsavat, terhesvitamint csak a 8. héttől.

2011. okt. 17. 09:23
Rólam annyit hogy volt 4 vetélésem már Június óta próbálkozunk újra de eddig eredménytelenül szedtem a folsavat is mert anno is a szedése után terhes lettem 2 szer de most nem sikerül így áttértem a terhes vitaminra a Femibionra hátha az segít
2011. okt. 17. 09:22
Szia csatlakoznék:)
2011. okt. 17. 09:21

Sziasztok. Láttam több hasonló fórumot, de egy idő után mindenhol kialakul egy összeszokott kis csapat. Ezért gondoltam indítok egy újat. Várok szeretettel mindenkit, aki hozzám hasonlóan most kezdett neki a babaprojektnek, esetleg már próbálkoznak, de még nem sikerült és nagyon bíznak ebben az évben.


Nekem már van egy kislányom, aki nyáron ünnepelte a 3. születésnapját, szeptembertől elkezdte az óvodát. Így férjemmel úgy gondoltuk, jöhet a kistesó. Ez volt az első próbálkozós hónapunk, október 22-re nem várom. De sajnos nem nagyon tudtunk együtt lenni, szerintem a peteérést sem csíptük el időben, de hátha... A kislányom négy hónap után költözött be a pocakomban, úgy, hogy nem vagyok elkeseredve, ha most megjön. Mert a következő hónaptól a férjem sem utazik annyit a munkája miatt, így lesz időnk összebújni gyakrabban mint általában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook