Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011. júliusi, augusztusi babát várók, gyertek beszélgessünk! fórum

2011. júliusi, augusztusi babát várók, gyertek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 1. 13:30

Sajnálom. :( Nekününk is van két angyalkánk. Mi 2008 óta próbálkozunk, de sajnos soha nem jutottunk el a 12.hétig. Ezért sem merem még nagyon elhinni, de azért remélünk. Igen, nem szabad feladni!

Mikor tesztelsz legközelebb?

3. 171925f409 (válaszként erre: 2. - Orsi86)
2010. nov. 1. 13:19
Hát tavaly óta próbálkozunk de sajnos 2 szer 6 hetesen elment tavaly a baba és most 1 hónapja halvány pozi lett a tesztem de mivel napokig sajnos nem erősödött így dokihoz elmentem ahol hcg t néztek és 4 hetesen ultrahangon még semmi nem látszott majd 1 hét múlva mentem kontrolra de addigra megjött a mneszeszem is és a tesztem is nem lett már pozitív és a hcg is 1 hét alatt 44,4 ről lement 1,11 re szóval ez a babó sem maradt meg.De nem adjuk fel dolgozunk az ügyön:))
2010. nov. 1. 13:15
Szia! Én szerdán tesztelek újra, már volt egy nagyon halvány csíkom, de még nem merem bele élni magam. Mióta próbálkoztok?
2010. nov. 1. 13:05
Sziasztok dolgozunk a párommal a dolgon,hogy Júliusra babánk legyen:))Gyertek ti is beszélgetni ha rajta vagytok a baba gyártáson:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook