Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 augusztusi babók fórum

2011 augusztusi babók (beszélgetős fórum)


2010. nov. 20. 21:42
Sziasztok csatlakoznék ha nem bánjátok:)Mi tavaly óta próbálkozunk sajnos volt 3 vetélésem a legutóbbi 1 hónapja volt 4 hetesen ment el:( de azért nem adjuk fel szorgosan dolgozunk a baba projekten:DD
2010. nov. 20. 20:18
Köszönöm lányok! Mindenkinek jó éjszakát!! Holnap remélem "találkozunk"!
23. anikko (válaszként erre: 18. - Gandi76)
2010. nov. 20. 19:46

Köszönöm:) Örülünk ám nagyon! Sokan kicsit korainak tartják, mert nincsen 1 év teljesen a 2 srác között, de én úgy érzem nem lesz ez korai. Lehet az első 6 hónap kicsit feszített tempó lesz, de nem célom, hogy unatkozzak!:)

Egyébként Milán is nagyon jó fiú, mondják, hogy azért mert lánynak készült. Én nem készültem nála lányra, szóval ő jó FIÚ


És tényleg nagyon szép neveik vannak a fiaidnak!


Párom nekem is azt mondta, hogy addig megyünk míg egy lány nem lesz :O

2010. nov. 20. 19:29

Én is megyek, megint fáj a fejem :S... Jó éjt mindenkinek!


És megy a drukk, remélem hamarosan mind kismamik leszünk (már aki még nem az:D), és örömmel fogjuk megosztani egymással a tapasztalatainkat! Puszi mindenkinek!

21. bujuli
2010. nov. 20. 19:26
Most mennem kell, hazajöttek a lurkók, mindenkinek szép álmokat és bőséges áldást szándékainkra!!! Ja, és tudni akarok rólatok még!!!
20. bujuli (válaszként erre: 18. - Gandi76)
2010. nov. 20. 19:25
Gratulálok, a neveikhez is, nagyon szép nevük van és biztosan szépek is!
19. gandi76 (válaszként erre: 17. - Agnes89)
2010. nov. 20. 19:10
Sajnos ez így van.
18. gandi76 (válaszként erre: 16. - Anikko)
2010. nov. 20. 19:10
Gratulálok!!! Nagyon-nagyon irigyellek, mert te már nemsokára babázhatsz. 21 voltam amikor Gellért született, 25 amikor Csongor és 29 amikor Lukács. A fiacskáimat különben nem cserélném el egy lányra se!! Mind rendes, okos, szófogadó! Nem vagyok ám elfogult :)
17. agnes89 (válaszként erre: 14. - Gandi76)
2010. nov. 20. 19:03
Igen, hajlamosak az emberek mindig mindent jobban tudni:).
16. anikko (válaszként erre: 7. - Gandi76)
2010. nov. 20. 19:01

Szia, mi áprilisra várjuk, a 2. fiút, de picit hasonló a helyzet, mert párom nagyon vágyik a kislányra és én is fiatal anyuka vagyok, és nem csinálnám másképp!

Szorítok!

15. gandi76 (válaszként erre: 13. - Agnes89)
2010. nov. 20. 19:00
Igazából nem. Ha ebben a hónapban nem sikerül a baba, akkor apa "katonácskáit" fogja megnézni az orvos.
14. gandi76 (válaszként erre: 12. - Bujuli)
2010. nov. 20. 18:59

Teljesen egyetértek veled! Én is mindig megkapom, hogy "Fel is kell nevelni őket!" "Meg minek ennyi gyerek" "Fiú lesz ez is úgy is" stb..

Igazából már nem érdekel. A mi életünk. És mi így szeretünk élni! :) Különben meg ha fiú is lesz a kicsike, akkor is imádni fogjuk!!! :)

2010. nov. 20. 18:58

De jó hogy megszaporodtunk! Mindenkinek nagyon drukkolok! Számoljatok ám be minden tünetről:).


Gandi! Neked volt már valamilyen vizsgálatod uh-on kívül, hogy miért nem is jön a baba?

12. bujuli
2010. nov. 20. 18:56

Elméletileg az ötödik lenne, ugyanis a férjem egyik első házasságából való lánya velünk él, de ő lassan kirepül...

Engem is hülyének néznek sokan. Az a sok gyerek, s mennyi baj van velük... Erre csak annyit tudok mondani: akinek baj, az ne is vállalja. Nekem öröm, megnyugvás, BOLDOGSÁG!!!

11. gandi76 (válaszként erre: 9. - Bujuli)
2010. nov. 20. 18:54
:) :) :)
10. gandi76 (válaszként erre: 6. - Bujuli)
2010. nov. 20. 18:53

Nagyon jó olvasni, hogy más is vágyik 4. gyerekre. Azt hittem marslakó vagyok! :)

Akkor akcióra fel, mindet bele!!! :)

2010. nov. 20. 18:53
Nekem az első lány, két kisebb fiú, de lánnyal szeretném zárni a sort én is.
2010. nov. 20. 18:53
Sziasztok lányok... Nagyon drukkolok neketek! Én is gondolkoztam, hogy bele vágjunk-e már a baba projecktbe, de inkább még várunk minimum 2 hónapot, mert nekem idén januárban született meg császárral a kislányom, Gréta. Ha nem bánjátok, néha bekukucskálok ;)
2010. nov. 20. 18:52

Fejfájás az nálam is jelentkezett a héten. Én a frontra fogtam.

4 gyerek hatalmas felelősség. Nem vágtunk volna bele, ha legalább 1 kislányunk születik. A férjem arra vágyott mindig is. De nagyon boldogok vagyunk, hogy a Jóisten 3 klassz férfiúval ajándékozott meg bennünket. :)

Én is 21 éves voltam amikor a nagyfiam született. Ma sem csinálnám másként. Nagyon jó fiatalon anyukává válni. :)

2010. nov. 20. 18:51
Én is a napokban szeretnék "megesni". Tegnap dolgoztunk is az ügyön, remélem, ma is sikerül, elvileg holnap érne a kis pete. Nekem a negyedik babám lenne. MIndenkinek sok szerencsét kívánok!!!
5. agnes89 (válaszként erre: 4. - Gandi76)
2010. nov. 20. 18:45

Első baba lesz.


Nekem is vannak tünetek, és én is minden hónapban érzek hasonlót. Most egy új van: fejfájás... Nem tudom, hogy csak a front, és bebeszélem magamnak, vagy van jelentősége:)


Látom neked negyed gyerkőc lesz:), jhaj de szép. Én is 4 gyerekre vágyom, de félek, hogy ha már az első (ilyen fiatalon) is ilyen nehezen jön, mi lesz később, bár a doki azzal vigasztal, hogy szerencsére nincs összefüggés... Majd meglátjuk.

2010. nov. 20. 18:42

a 24. napon vagyok. Elvileg csütörtökre nem várom. Hűha nagyon egyidősek vagyunk. :)

Tüneteim azok vannak, fáj a mellem, feszül a hasam stb. De én ezeket szinte minden hónapban tudom produkálni. :( Tehát nem jelent semmit.

Neked már van valami előjel? Első babád lenne?

3. agnes89 (válaszként erre: 2. - Gandi76)
2010. nov. 20. 18:37

Drukkolok neked! Hanyadik napon vagy, mikorra nem várod?


Én ma vagyok a 25.napon, keddre nem várom, és nagyon remélem nem is fog megjönni!


Van valamilyen tüneted?

2010. nov. 20. 18:34
Szia! Én is pont ilyen helyzetben vagyok, mint te. 13. napon voltam orvosnál, gyönyörű petét látott, azt mondta - akkor most 2 nap hajrá!!!. Mi meg is tettünk mindent az ügy érdekében. :) Remélem jövő héten kiderül eredményes volt-e a dolog. :) Mi már kb másfél éve várunk, hogy végre sikerüljön egy kislánnyal bővíteni a családot, eddig sajnos sikertelenül. :(
2010. nov. 20. 18:23

Sziasztok!


Igaz még nem teszteltem pozitívat, és sajnos egyáltalán nem biztos, hogy most sikerült, de most a legnagyobb remény. Több mint egy éve próbálkozunk, a ciklus 13.napján voltam ultrahangon, és azt mondta a doki, ebből a petéből gyönyörű baba lehet, ha aznap, és másnap belehúzunk. Ennek reményében indítom el ezt a fórumot, és várom hasonló helyzetben lévők hozzászólásait. Minden újdonsült kismamát, és várakozó hölgyet várok:)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook