Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 márciusra/áprilisra várt pocaklakók fórum

2010 márciusra/áprilisra várt pocaklakók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
118. Bernkie (válaszként erre: 115. - Ad04b33206)
2009. aug. 2. 22:49

Hát,nagy felelősség,az biztos,de az egy baba is az.:))

És hát neked akkor tényleg nehezebb lenne ha nem nincs a férjeden kívül sok segítséged:S

De hidd el,hogy csodás dolog,és már ahogy írtam is az egy dolog h "munkából" is dupla,de örömből és boldogságból,büszkeségből is az:)))

De az egészség a lényeg!:))

117. Bernkie (válaszként erre: 114. - Ad04b33206)
2009. aug. 2. 22:46

Én kozmetikus vagyok és én ahogy megtudtam h babát várok,úgy be is fejeztem a munkát,mert szsrencsére "nem vagyok nagyon munkahelyhez kötve"mert saját vállalkozásban dolgozom:))

De azért még vállalok néhány vendéget,de már nem dolgozom mindig.

116. Bernkie (válaszként erre: 113. - Ad04b33206)
2009. aug. 2. 22:45

Értem,de végülis,nbem végzel nagy fizikai munkát ha felszolgálsz és még lehet h élvezed is:)))

Szerintem ameddig bírod addig nyugodtan csinálhatod,mert az otthon ülést,aki nem olyan típus,az nem bírja jól.Én mondjuk bírom...:)

De így is megyünk a párommal mindenhova:))

115. ad04b33206 (válaszként erre: 112. - Bernkie)
2009. aug. 2. 22:21
amugy nem semmi a ket gyerköc. Nem tudom, en nem birnam el. Igaz nekem itt semmi segitsegem a ferjemen kivül, de ö meg napközben dolgozik. Szoval en nem tudom, ha nekem azt mondtak volna hogy ikrek - amire volt esely mert a csaladban minden generacioban van es ugye ez nöi agon megy - lehet dobok egy hatast...
2009. aug. 2. 22:20
amugy csajok, ki mit dolgozik, es mikortol megy "szabira"?
2009. aug. 2. 22:18
hat egyelöre ugy mint a multkor, amig birom. Nos Timoval 36. hetig csinaltam, es akkor is csak azert hagytam abba mert mar elküldtek hogy ciki igy felszolgalni :D de mivel jol voltam vegig, csinaltam. Nem is akartam itthon ülni. Az utolso honapban, illetve majd 6 hetben, mert meg 10 napot ugye rahuztam az idöpontomra hiztam majd 5 kg-t a nagy semmittevesben...na ezt most nem szabad, mert nem akarok megint + 20 kiloval szülni
112. Bernkie (válaszként erre: 111. - Ad04b33206)
2009. aug. 2. 22:11

A nevekkel még ráértek végülis:))

Nekem meg rettenetesen melegem van.De legalább akkor neked a talpad nem fáj és már az is haladás:))Te meddig tervezed h dolgozol?

2009. aug. 2. 21:59

hat meg nem is gondolkodtam neveken, mert meg akarom varni mit mondanak. Fiu vagy lany. A multkorrol meg maradt par lanynev ötlet, de at kell gondolni mert ha pl a Pia nevet adnank neki, nekünk nagyon tetszik, szep nev, itt. De otthon csorikamat kiröhögnek ha hazamegyünk nyaron es telen. :( szoval meg nem tudjuk. Fiun meg nem gondolkodom. Lany lesz...remelhetöleg :D


jol vagyok csak kegyetlenül eg a gyomrom. Na meg miutan ledolgozok egy-egy müszakot enyhen kesz vagyok. Bar vettünk egy szuper cipöt, igy legalabb a talpam nem faj mint Timonal anna. Legalabbis meg

110. Bernkie (válaszként erre: 109. - Ad04b33206)
2009. aug. 2. 19:56

Így van,majd kialakulnak még a babóca nevei:)))

De olyanok már biztos vannak amelyek tetszenek mindekettőtöknek:)))

Egyébként jól vagy?

2009. aug. 2. 19:27

hu, de jo hogy mar ilyen sokan vagyunk. En mondjuk mostanaban nem jöttem, mert nem vagyok eppen toppon, dolgozom is, es Timo sem eppen hagy sok szabadidöt.

Neveknel mi meg nem is tartunk. Igaz elsö gyereknel mar mi is elsö par het utan csinaltunk listat, mik a befutok :) most nem. Majd alakul ;)

108. Bernkie (válaszként erre: 107. - Noedi)
2009. aug. 2. 17:53

Szia!

Igen,nekünk Barnabás lesz,de a Benedekkel is szemeztünk,mert az is tetszett nekünk:)))

Igen,néha a külső csalóka,hiszen hiába szinte teljesen egyformák kívülről,a személyiségök teljesen más is lehet:))

Köszönjük szépen a gratulációt,én is gratulálok neked:)))

Ige,már most fel vagyunk rá készülve,de a férjem is segít majd amiben tud és a nagyszülők is és így biztos könnyeb lesz átvészelni a kritikusabb időszakokat:)))És az ikres barátnődnek is gratula a picikhez:))

Neked is szép napot!!

107. noedi (válaszként erre: 96. - Bernkie)
2009. aug. 2. 09:30

Ja, nektek nem Benedek, közben megtaláltam, hogy Barnabás a Ti egyik favoritotok.. Ez is tök szép név szerintem, nekünk is tetszik!


Tegnap találkoztam az ikres barátnőmmel, és elmentünk játszóterezni, meg kacsákat etetni a Városligetbe. Hát elnéztem őket, ahogy játszanak, olyan szépek, ránézésre tökéletesen egyformák, és mégis teljesen más a személyiségük: Villőke félénkebb, bújósabb, Livike meg olyan kis vagány, dumálós, szereplős. Ezért is van, hogy sosem öltöztetik őket egyformába, mert annyira más a stílusuk, hiába egypetéjűek...

Gratulálok még egyszer az ikrekhez!

"Készüljön fel, strapás lesz az elején, de örömből is dupla jut majd.." ezt üzeni a tapasztalt ikres barátnőm Neked!


Szép vasárnapot mindenkinek!

106. noedi (válaszként erre: 105. - Bernkie)
2009. aug. 2. 09:19

Szia, hát igen, elképesztő, hogy ezekből a kis foltokból lesz egy új ember..


Köszönöm a megnyugtató választ a kozmetikai kezeléssel kapcsolatban!


Nevekkel jól állunk, ezekből fogunk választani: ha lány lesz Eszter vagy Emma, ha fiú Benedek vagy Bendegúz. (Ha jól olvastam, a te fiú neveid között is benne van a Benedek, olyan szép név szerintem!)

105. Bernkie (válaszként erre: 104. - Noedi)
2009. aug. 1. 18:14

Szia!

Köszönöm szépen,szereintem is tündériek:))

Most néztem a picidet és nagyon cukorfalat ő is,igaz,hogy még tényleg csak "kis foltok" a babáink az enyémek és a tiéd is de belőlük lesz egy ÉLET.És náluk nincs fontosabb:)))


Szerintm nyugodtan menj el kozmetikushoz,nem lehet semmi baj abból,hogy megmaszíroz és kitisztítja a bőrödet.Az a gép amivel beviszi a krémet az valószínűleg ultrahang.És azt nyugodtan használhatja,mert annak semmiféle káros hatása nincs a babára nézve.Szerintm nyugodtan elmehetsz hozzá.De ha nem vagy benne biztos,akkor szerintem inkább kérdezz meg egy dokit,mondjuk a nődokidat ha van rá lehetőséged,mert kozmetikus szemmel semmi veszélye sincs a babára nézve,de orvos nem vagyok én se és orvos szemmel nem látom:)))De szerintem nyugodtan mehetsz kozmetikushoz.

Gratulálok előre is a picidhez.Nevek terén,hogy állsz?

104. noedi (válaszként erre: 103. - Bernkie)
2009. aug. 1. 18:06

szia Berni, láttam az ikreket az UH képeden! Nagyon édik, és tökéletesen ki lehet venni a 2 kis foltocskát:) Tegnap én is feltöltöttem a kis bogyókám legutóbbi fotóját...


Láttam a bemutatkozásban, hogy kozmetikus vagy. Én jövő hét szombatra be vagyok jelentkezve egy tisztításra a kozmetikusomhoz. Mehetek így tisztításra? Van velemi olyan része a kezelésnek, amit ki kell hagyni? (8. hetet töltöttem be) Mindig szokott nekem csinálni hosszú, kényeztető arcmasszázst, gőz, nyomkodás, pakolások, meg valami gépekkel viszi be a krémeket, sajnos én nem értek hozzá, és nem tudom, mit lehet most, és mit nem...

Nagyon köszönöm szépen előre is a segítséget!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

103. Bernkie
2009. aug. 1. 10:12

Jó reggelt!

Igen,tudjuk már a lányneveket is!

Ha két kiscsaj lesz,akkor az egyik Hanna a másik pedig a férjem kérésére Bernadett lesz:))

Ha az egyik fiú másik lány akkor pedig Bernadett és Gábor:))

Mint mi a férjemmel:))

Ndora,köszönöm szépen a gratulációt és fel fogom kötni a gatyát mert muszály lesz:)))

102. *Agnese* (válaszként erre: 101. - Ad04b33206)
2009. aug. 1. 09:19
Milyen igaz! Hogy ez nekem eszembe se jutott! Vagy lánynevetek is van már, csak "vuduztok" a fiúnevekkel?
101. ad04b33206 (válaszként erre: 96. - Bernkie)
2009. aug. 1. 00:13

Szia,

gratulalok az ikrekhez, es kösd fel a gatyad a felnevelesükhöz :D

tök jo hogy nevet is adtatok mar, de mi van ha lanyok lesznek? vagy ha egy fiu es egy lany? :)

100. Bernkie (válaszként erre: 99. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 21:19

Akkor az nagyon jó!:))

Én is megyek lassan,mert a babák már szeretnének pihizni,úgy érzem:)))

Holnap én is jövök!!Jó éjt neked!

2009. júl. 31. 21:18

Nincsenek ilyen téren problémáink! :-D Szerencsések vagyunk, hogy ennyi idő után is ennyire jó a kapcsolatunk!

Asszem, elteszem magam holnapra! De holnap mindenképp jövök megint! Jó éjt!

98. Bernkie (válaszként erre: 97. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 20:57

Hűha..hát akkor ez a sors furcsa iróniája:)))persze jó értelemben:)))

Nekünk is elég kalandos az életünk de ez még közelebb hoz minket egymáshoz:))

Mi sem terveztük sokáig,aztán egyszer csak egyik este beszélgettünk és rájöttünk h mi tulajdonképpen nagyon szeretnénk babát:)))

És hát,még aznap neki is álltunk,minden további nélkül és szerencsére elsőre összejöttek az ikrek:)))

Gondolom h ti is oda vagytok egymásért a férjeddel mint mi:))

97. *Agnese* (válaszként erre: 96. - Bernkie)
2009. júl. 31. 20:53

Igen, mi is nagyon izgatottak vagyunk, bár nem kifejezetten tervezett baba! :-)

Pontosabban, anno így terveztük, de aztán a körülmények miatt, bizonytalan időre halasztani akartuk a kistesót... De Ő úgy döntött most akar jönni! Várjuk szeretettel! :-)

Egyébként mi is több, mint 9 éve vagyunk együtt! A 7. évfordulónkon volt az esküvőnk és a 8. után alig 1 hónappal született Timi! A Kisteső meg a 10. előtt kb. 1 hónappal fog... :-D

96. Bernkie (válaszként erre: 95. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 20:35

Nagyon várom már h megnézhessem a te kis jövevényedet is!!:))Remélem h mihamarabb láthatom:D

Jajj nagyon aranyos vagy,hogy ilyen szépeket írsz.Mindjárt én is elpityeredek,mert 14 éves kamasz lány voltam amikor megismertem a férjemet és akkor a korkülömbség miatt nem akart tőlem semmit,de én nagyon szerelmes voltam belé.De aztán mindekt egymásnak teremtettek,úgy néz ki,mert nem tudott ellenállni nekem szerencsére:P

És annyira hihetetlen,hogy most együtt vagyunk,immár majdnem 9 éve és a felesége vagyok és most várom az ikreinket:))))Olyan mint egy tündérmese vagy egy álom,amiből soha nem szeretnék felébredni!Igen,már a nevek megvannak,az apuka révén lesz az egyik baby Gábor,a másik pedig közös megegyezés alapján lesz Barnabás:)))

Hát igen,nagy út áll még mindannyiunk előtt,dokilátogatások meg vizsgálatok sokasága,de várjuk izgalommal:)))és tényleg nagyon várunk minden alkalmat amikor a pocakomba "leshetünk" és megpillanthatjuk a szerelmünk gyümölcseit:))

És természetesen nagyon nagyon nagyon várjuk már őket!!

Gondolm h te is hasonlóan éreztek!!

95. *Agnese* (válaszként erre: 94. - Bernkie)
2009. júl. 31. 20:26

Biztosan!

Épp most néztem meg a tieteket! Majdnem elpityeredtem! Olyan furcsa érzés, hogy újra dokilátogatás, uh és egyéb vizsgálatok sora előtt állok...

És látom, már a nevek is megvannak! Nagyon várjátok már őket! :-)

94. Bernkie (válaszként erre: 92. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 20:23
Akkor remélem,hogy raksz majd fel UH-os fotót:)))
93. *Agnese* (válaszként erre: 92. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 20:22
...kérni...
92. *Agnese* (válaszként erre: 91. - Bernkie)
2009. júl. 31. 20:21

Igen, jövő hétre tervezek időpontot lérni...

Köszönöm, a nevében is! :-D

91. Bernkie (válaszként erre: 90. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 20:06

Na akkor majd hamarosan gondolom,hogy mész dokihoz és akkor majd pontosan tudni fogod,hogy kb mikorra várható a nagy nap:)))

Akkor neked már 2.baba lesz.Gratulálok Timikéhez:)))Nagyon szép kiscsaj:D

90. *Agnese* (válaszként erre: 89. - Bernkie)
2009. júl. 31. 19:58

Még nem vagyok, mert még nem voltam dokinál... A kalkulátor szerint április 1. :-D

2. babó! A kislányunk Tímea júniusban volt 1 éves! :-)

89. Bernkie (válaszként erre: 88. - *Agnese*)
2009. júl. 31. 19:13

Szia!

Köszönjük szépen:D:D!!!

Te mikorra vagy kiírva és hanyadik baba lesz?:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook