Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 márciusára várt babák fórum

2010 márciusára várt babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
35368. Gabriella0110 (válaszként erre: 35367. - 6e8fb4c822)
2011. febr. 10. 17:54
szia!Szerintem is rá volt írva.nekünk is az van
35367. 6e8fb4c822
2011. febr. 10. 10:41

Szerintetek a MAM-os kék/rózsaszín "ürlényes" szelepes itató az mentes? (Dinuséknak és Csilluéknak is ilyen van, úgy rémlik) Nem emlékszem, hogy a csomagoláson fel volt-e tűntetve, de mintha azért ezt választottuk volna, mert igen:S

Ha nem öntök bele forrót, akkor nem oldódik ki?

35366. Gabriella0110 (válaszként erre: 35365. - Noedi)
2011. febr. 10. 09:43

Sziasztok!

Én az I. sz. Gyermekklinikára viszem be a kinőtt cuccok egy részét, egy részét eltettem, hogy ha lesz a családban baba valakinek, és én is szívesen adok annak, akit ismerek. De ez kicsit túlzás volt.Neten kéregetni...Arra lennék kíváncsi, hogy amiből többet kapott kinek ajánlja fel.Nem szeretnék a helyében lenni, úgyhogy innen témát lezártam. Noémi! Én pl. találkoztam olyannal, aki eladta Vat...-n amiket kapott. Másik pedig, hogy ha visszaolvasol láthatod, hogy írtam Anitának, hogy ha ő ismeri, akkor írja a címet, és küldök pár dolgot.Harmadik pedig: úgy gondolom, bár senkit nem ismerek, hogy a karitatív tevékenységből élen járok.Ld. a naplóm Van egy szívügyem bejegyzés. Meg most azért fáj a fejem, hogy kinek adjam az 1 %-ot a Csodalámpának, vagy a Peter Cerny Alapítványnak, és ahol lehet kampányolok nekik. De téma off. Csak úgy gondolom kicsit meggondolatlanul voltál cinikus. Nem szeretném tovább fényezni magam, és a csaj sem érdekel, hogy kitől kap. Remélem a kisfiú jól van.Ja és úgy érzem ezzel megbeszéltük.

35365. noedi
2011. febr. 9. 21:26

Sziasztok, rég nem írtam, de azért olvasgattam ám:)

Mi pár szép ruhát félretettünk a tesónak, meg van, amit eladtam a neten, de így is sok maradt, és a többi már kinőtt rucit odaadtunk a védőnéninknek, aki itteni zuglói rászoruló családoknak vitte el. Én maximálisan megbízom benne, őszintén szólva fel sem merül, hogy "babaturit" nyitna a cuccainkból. Én azt gondolom, mindenki ott segítsen, ahol tud. Engem speciel örömmel tölt el, hogy valakinek - így ismeretlenül is - tudtam segíteni.

És mivel ide lett szétosztva minden a kerületbe, még az is lehet, hogy "szembe jön" majd az utcán az egyik édes Bendegúz-ruha, benne egy pici baba... :)

35364. v.csilla (válaszként erre: 35359. - Marylu93)
2011. febr. 9. 14:28

Köszi szépen!

Időközben én a márka képviseleten érdeklődtem, és ott azt írták, hogy tuti nem mentesek azok amiket régebben vett az ember.

2011. febr. 9. 10:44
1,5 éves a gyereke, nem hiszem, hogy semmije nincs...A másik meg, hogy bölcsiben gondozónő a csaj, képzelhetitek, hogy pont babás körökben forog...Azért örülök, hogy mindenük megvan most már, és elkezdhetik az életüket.Remélem a kisfiúnak semmi nem marad vissza a koraszülés miatt.Nálunk van egy ilyen baba...Sajnos ő nem úszta meg. Egyébként itt is született egy ilyen "csodababa" a nyáron. A csaj rosszul lett, megműtötték, és egy 1100g-os kislányt kapott mikor felébredt :) Ebben csak az sántikált, hogy pont a barátnőmmel egyidős terhes volt, és mindíg kérdezgette a terhességről.Na mindegy, mert imádják a kiscsajt. :)
35362. 5befd1ebc8
2011. febr. 9. 10:00
jaaa,Bencénél mindent kaptam és nem mondom hogy nem lett volna pénzem venni de biztos csak minimális ruhája lett volna mert nagyon pénztelenek voltunk,akkor kezdtünk csak jobb helyen dolgozni de jött a baba és én azt akartam hogy maradjon ha jönni akart...nekem óriási segítség volt hogy egy tehetős kolleganője a férjemnek minden fia által kinőtt ruhát és holmit ideadott kompletten...visszaadtam aztán nagyon vigyáztam rá de utólag bele sem gondolok mi lett volna ez óriási nagy segítség volt nekem
35361. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 35356. - Marylu93)
2011. febr. 9. 09:58

Én is ezt mondom,aki tud adni adjon,de aki nem tud vagy nem akar persze hogy nem gond de ne szólja meg azt aki segít...vagy aki kér,bárki kerülhet nehéz helyzetbe és most lehet mondani hogy soha nem kérnék de ha nem tud az ember enni adni a gyereknek akkor sok mindenre képes.....

Én anno odaadtam mindent kompletten a sógornőmnek mert nagyon szegények voltak,kismamaruháim,törölközőket köntöst hálóinget,100kezdő pelenkát,rózsaméztől át mindent megkapott,babakocsi kiságy minden kisruhánk,a gyerek kb féléves koráig semmit nem kellett vennie nem is vett.....a fiúk kinőtt ruháiból lett egy halom közös ovis váltóruha és a szomszéd kisfiúnak mindene.....miért ne adtam volna oda???most próbálok eladogatni de többfelé küldtem már csomagot én is,oda is akit Ági irt pl....

de senkinek nem kötelező...nekem már nem kell babaruha a legszebbeket elteszem a hugim majdani babájának a többit nagyon nehéz eladni hisz dömping van belőle mindenfelé,itteni bizományiban annyira drágán adja a csajszi és lök valami 50ftot darabjáért hogy nem viszem be.....nem leszek azzal gazdagabb úgy érzem ha a garázsban porosodik zsákszámra más pedig használhatná

35360. 470abc56d9 (válaszként erre: 35358. - Marylu93)
2011. febr. 8. 22:02

Ruhát már nagyon sokat kaptak, meg kapnak is folyamatosan! Ennek a családnak főleg tápszerre, pelusra van szüksége!


Esetleg az alapítvány címét tudom megadni, és ők szétosztják, de akkor lehet más család kapja, gondolom ez nem gond!:)

35359. Marylu93
2011. febr. 8. 21:34

CSilla!


Facebookon ezt írták a Minimanósok:


A hétvégi BPA-t tartalmazó cumisüveg botrány kirobbanása után úgy döntöttünk, hogy megteszünk minden tőlünk telhetőt azért, hogy minél jobban tájékoztassunk Benneteket az ezzel kapcsolatos hírekről. A holnapi naptól itt és a Mini-Manó Facebook oldalán folyamatosan közlünk minden olyan hírt, termékinformációt, híradást, ami segíthet abban, hogy tisztábban lássátok a kialakult helyzetet. Addig is, aki szeretné kicserélni a BPA-t tartalmazó cumisüvegét, annak természetesen minden nem használt cumiüveget a vásárlást igazoló blokkal együtt kicserélünk akár más márkájú BPA mentesre. Akinek már használt cumisüvege van, annak ezen a héten 10% kedvezményt adunk minden BPA mentes cumiüvegre márkától függetlenül.


Szóval ez válasz szerintem a kérdésedre... amire nem volt ráírva, hogy mentes az nem is volt az valószínűleg...

35358. Marylu93 (válaszként erre: 35357. - 470abc56d9)
2011. febr. 8. 21:30

ruha van esetleg. A családban most lesz baba, oda már odaadtam szinte mindent.


Én is kaptam csomó ruhát anno. És akkora nagy segítség volt, mivel én egy darab 50-eset sem vettem. Aztán még az is lötyögött Petikén...

35357. 470abc56d9 (válaszként erre: 35356. - Marylu93)
2011. febr. 8. 21:26

Szerintem sem szabad ítélkezni ilyen dolgok felett, aki akar az adjon, aki nem az ne, ilyen egyszerű!


Egyébként, ha valakinek maradt 0-6 hós tápszere vagy pelusa, és szívesen adná, annak megadom a postacímet!

35356. Marylu93
2011. febr. 8. 21:19

Szerintem ha van miből, akkor igenis adjon aki tud. Nagyon megkeseríti az életet, ha mindent negatívan lát az ember. Ha mindenkiben a rosszat feltételezzük, egy idő után nem vesszük észre a jót és savanyúak leszünk.

Ennyi a hozzáfűznivalóm.

35355. Maszat84
2011. febr. 8. 18:55

Ezúton is szeretnénk megköszönni minden kedves segítségnyújtó anyukát és apukát, akik hozzájárultak a "csodababa" kezdő csomagjához, adtak/adnak a családnak felszereléseket. Van amit már megkaptak, van ami még folymatban van, de alig 24 óra alatt segítettek ÖNÖK, hogy mindenük meglegyen!

Nagyon hálás ...tovább »ak vagyunk a segítségükért, a támogatásukért, az édesanyához való kedves szavukért, bátorításukért. Bár a pici még önállóan ugyan nem lélegzik, de eredményei javulnak, az anyuka a hét vége fele kikerül az intenzívről. Jelenleg 1280gr, és 39cm, Kisfiú

Amint megtudunk valamilyen információt azonnal tájékoztatunk mindenkit.

Hálával, és Köszönettel: Horváth Csilla-moderátor, és Kné. P. Csilla_klubtulaj

Mégegyszer köszönjük az edigi felajánlásokat!!! Sikerült MINDENT beszerezni!

35354. 470abc56d9
2011. febr. 8. 18:54

Én most nekik küldök csomagot:


[link]

35353. Maszat84 (válaszként erre: 35350. - Gabriella0110)
2011. febr. 8. 18:49

Egy barátnőtől kaptam,mástól nem!

Egyik ismerősünknek is volt két gyereke,nem terveztek másodikat,eladtak,osztottak mindent,most meg becsúszott nekik a 3.-Mindent meg kell venni újra!

35352. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 35350. - Gabriella0110)
2011. febr. 8. 18:45
Nekem konkrétan semmim nem volt és senkitől nem kaptam....pedig van ugye már két gyerekem....
2011. febr. 8. 18:22
Meg jó lenne szopipárna? Na ne már! A nélkül is nagyon jól lehet szoptatni.
2011. febr. 8. 18:20
Én nem küldök neki semmit. Van már egy gyereke, és nem hiszem, hogy semmijük nincs.Másrészt már annyian írtak iw..en, hogy küldenek, a végén meg nyit egy babaturkálót. Azért remélem jól vannak,és nagyon szorítok nekik.Csak nekem kicsit sánta, hogy neten kéregessünk...Nézzetek csak szét.Ha év múlva szülnétek újra, de nincs semmitek nincs annyi ismerősötök, hogy kapjatok?Én annyit kaptam...Meg több zsákkal van már kinőtt cuccunk.2009ben szült...Jó kell új kiságy, vagyis mégegy, meg pár cucc, de nem minden...Na ez az én véleményem, és nem kell rám hallgatni, lehet nem tudom jól a történetet.
35349. kriszpoz (válaszként erre: 35347. - Maszat84)
2011. febr. 8. 18:12
Nekem is írt, én is küldök neki pár dolgot!
35348. dorec (válaszként erre: 35347. - Maszat84)
2011. febr. 8. 14:34

Sziasztok,


szegényke, én is írok mindjárt nekik, van egy két dolog amiket oda tudunk adni.

35347. Maszat84
2011. febr. 8. 14:23

Az iw.. a Klub: A Gyermekem a mindenem írta ezt,de már írtak vissza,én is pár holmit akarok küldeni nekik!Ezt írták nekem vissza:

Koczóné Paczolay Csilla

Monor 2200 malomhegy 3

Balázs mont 1370gr, és 40 cm, a körülményekhez képest jól van, ő és anyukája is.

35346. 6e8fb4c822
2011. febr. 8. 13:14

Pfff. Én pont most adtam egyik ismerősömnek felesleges kisruhákat, sorry:(

Remélem lesz segítségük.

35345. kriszpoz (válaszként erre: 35343. - Maszat84)
2011. febr. 8. 11:47

Szia!

Én írtam nekik, nekünk van pár cuccunk, amit el tudunk küldeni. Remélem visszaírnak még ma, mert akkor már holnap fel tudom adni nekik! :D

35344. Gabriella0110 (válaszként erre: 35343. - Maszat84)
2011. febr. 8. 08:55

Szia!

Te ismered személyesen? Fiú, vagy lány? Én pár dolgot tudok küldeni, de használtak. Pl. cumisüveget, de cumit vegyenek rá. Ha megírod príviben a címet küldöm, de csak ha te ismered.

35343. Maszat84
2011. febr. 8. 08:36

Kedves Ismerősök,Barátok!

Egy korán érkezett babának szeretnénk kérni bármit amire másnak nincs szüksége! Kb 28 hétre született, anyukájánál miomát fedeztek fel, ami gyorsan kezdett el nőni, műtét alatt derült ki, hogy van egy baba a daganat mögött! Így semmijük nincs. Amit tudunk igyekszünk beszerezni, de nem állnak nagyon jól, hogy mindent egyszerre megvegyenek.

Ami nagyon fontos lenne, kisruhák, pléd, szoptatóspárna, pólya, ágynemű, babkozmetikum, üveg... Kérem, ha van amit meguntak, ne dobják ki! Gondoljanak rájuk.Köszönjük!


Kapcsolatfelvétel: adomanyok@indamail.hu

35342. kriszpoz (válaszként erre: 35341. - Gabriella0110)
2011. febr. 7. 20:48
Köszi, a férjem már mondta is, hogy két embert is ismer....na, szóval ezen a vonalon indulunk el.
35341. Gabriella0110 (válaszként erre: 35340. - Kriszpoz)
2011. febr. 7. 17:59
nem.bőrkötés 2000, és aranybetűkkel beleírják amit akarsz.Pár szót.
35340. kriszpoz (válaszként erre: 35339. - Gabriella0110)
2011. febr. 7. 14:07

Szia!

Hát ez nagyon jó hír! Köszönöm szépen, én tízezrekben gondolkodtam.....akkor van remény, hogy nem lesz annyi!

35339. Gabriella0110 (válaszként erre: 35338. - Kriszpoz)
2011. febr. 7. 13:14
Szia! Én a szakdolgozatomat könyvkötőnél köttettem be. Ott van más színű bőr is nem csak fekete. 2000Ft volt.Szerintem könyvkötőhöz menj.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook