Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 tavaszi babák fórum

2008 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1424. uracsvivi (válaszként erre: 1423. - Micsuned)
2009. nov. 4. 12:37
Ez jó tetszik :)))
1423. micsuned
2009. nov. 4. 10:57
Elszaladunk a postára, de még jövök remélem lesz itt valaki.Hogy itt lehessek feláldoztam egy tubus mustárt.Odaadtam a gyereknek, hogy lefoglalja magát.
1422. micsuned
2009. nov. 4. 10:56
Sziasztok!Én szerintem be fogom oltatni magam és a gyereket is.Én szerintem ez az egész csak politika.Én nem hiszem hogy olyan oltoanyagra adnának engedélyt ami ártalmas.Egyszerűen nem tudom elhinni.Egyébként én sem járok sehova, csak a kis boltba, de ott is el lehet kapni olyantól aki jár tömegben.De azért még megkérdezem a dokimat, neki mi a véleménye.
1421. Mudryn
2009. nov. 3. 20:11

Sziasztok!

Én sem tudom mi legyen:((Magamat ,meg a bARBARÁT NEM OLTATOM BE,DE A PÁROM SOKAT JÁR EL ,Ő BEVÁSÁROL (benyomódott a caps lock)meg ilyenek.Mi meg ki sem fogunk mozdulni oda ahol tömeg van!!!!

Nagyon dúrva hírek jönnek Ukrajnából is!!

Egyébként az a bajom a H1N1 elleni oltóanyagokkal,hogy nem igazán volt idő tesztelgetni,forgalomba hozatal előtt:(Így legyen okos az ember,főleg ha gyerekekről van szó,minden szülő a legjobbat akarja a gyerekének,csak az a baj,hogy nem lehet tudni,hogy mi a jó.

Ebben sajnos az orvosok sem és a hozzáértők sem könnyítik meg az ember dolgát.Nálunk pl. az egyik gyógyszertárban ezelőtt egy hete azt sem tudták,hogy mikor érkezik egyeltalán oltóanyag,mostmeg annyira pánikkeltő hírek jönnek,hogy rettegnek az emberek.

Hát én is rettegek.....

Egyébként velünk minden oké,azt leszámítva,hogy egy kicsit megfáztunk,de ameddig nem muszály nem viszem el a gyereket dokihoz a sok beteg gyerek közé,sőt ha kell menni inkább ügyeletre viszem ,ott nincsenek sokan általában:))

Az iskolában az osztálytársak megkapták az oltást?

Ti hogy vagytok?

1420. uracsvivi
2009. nov. 2. 14:25

Szia!

Nekünk is már jött a suliból a papír hogy kérjük e vagy sem.Én hirtelen már másnap visszaküldtem hogy nem kérjük még a szünet előtt de azóta is nem hagy nyugodni a dolog hogy helyes volt e nem kérni.Minden nap mást mondanak.Fogalmam nincs mi a jó megoldás.

1419. mamuci55
2009. nov. 2. 13:25

Sziasztok! Ti mit gondoltok az új H1N1 oltásról?

Olyan tanácstalanok vagyunk,a nagyobb unokák tekintetében.A kicsiknek nem adatnánk be,csak a nagyoknak.

1418. uracsvivi
2009. nov. 2. 12:56

Sziasztok!

Nem voltam egy hétig de úgy látom nem kell viszaolvasnom.:((

1417. uracsvivi
2009. okt. 26. 10:11
Egy pár napra eltünök mert nem lesz netünk de majd jövök.
1416. uracsvivi (válaszként erre: 1413. - Mudryn)
2009. okt. 26. 10:10
Én is s ajnálom hogy már nincs itt.
1415. Mudryn
2009. okt. 22. 19:24
Akkor biztos lány:))))
1414. micsuned (válaszként erre: 1412. - Mudryn)
2009. okt. 22. 17:11

Nálunk is nagyon szép idő volt, mi is voltunk kinnt.Bazsika kapott egy játék bevásárlókocsit és annyira boldog volt vele, olyan büszkén tologatta.

Sajnos még nem tudjuk, hogy öcsikét vagy hugicát várunk, de a nevünk meg van.Ha fiú Nándor Patrik, ha lány akkor Auróra Zoé.A mult héten voltunk 4D-n és ott sem mutatta magát.Nagyon szégyenlős a drágám.

1413. Mudryn
2009. okt. 22. 16:36

Látom Suim már nem felhasználó az oldalon:((

Remélem azért minden rendben van.....

1412. Mudryn
2009. okt. 22. 16:32

Sziasztok!

Nagyon jó idő volt ma délután:))Ki is mentünk a levegőre!

Virág akkor nagyon ügyi már!!!Tényleg aranyos lehetett:))

Kismamik találtatok már nevet a pocaklakóknak?

1411. uracsvivi
2009. okt. 22. 12:29

Én sem voltam még külön éjszakára tőle de ha elmegyünk is néha valahová akkor is valamelyik mama jön hozzánk ,máshol még nem aludt Virág nélkülem.

Nagyon sokat beszél már egy egy tőmondatot is mond.PL Fúj a szél.Hol van apa?Ilyen kis rövidke mondatokat.A beszéde nagyon érthető ritkán van hogy nem értem mit mond.Egyik nap Vivinek nem volt jó kedve és Virág egyből rámondta hogy hisztis vagy.Azt hittem elhasalok olyan muris volt.

Remélem senki nem lesz sokat beteg a télen.

Használjátok ki a jó időt a hétvégén.

Regi jó szórakozást nektek a kiránduláshoz.

1410. Mudryn
2009. okt. 21. 15:53

Éjszakára a Barbara sem maradna el anyunál,de anyu eljön és vigyáz rá inkább ha szórakozni szeretnénk:)

Ő is sokat beszél,szegénykém a dokinál is mondta szuri előtt,hogy ajtó-ajtó,dehát nem volt kecmec,megkapta a szuriadagját.

Mi csak 2 prevenart kaptunk és nem is kell több elméletileg.szótagokat még nem mond,csak azt ,hogy anya iszi és akkor inni kér,ha éhes akkor hammm,de mondd sok mindent már,kis pöszén,de meg lehet ilyenkor zabálni őket:))))

Regi jobbulást!

2009. okt. 21. 14:33

Sziasztok.

Huu, Regi már sokat beszél és meg is lehet érteni mit akar :)Most nekem fáj a torkom a változatosság kedvéért.

Én nem akarok visszamenni dolgozni, alig vártam hogy eljöhessek ,minden energiámat kiszívták,így inkább babázok,meg hát ezért is szeretnénk kistesót jövőre.

Regit sem lehet még nagyon lepasszolni.A férjem ki is van akadva ezen, hogy ennyire "anyás".Pár óráig elvan anyunál,meg az apjával,de éjszakára még nem mertem "odaadni",inkább anyuék jöttek hozzánk és ugy mentünk el néha este.

Jövőhéten megyünk a Zemplénbe,egy kicsit kirándulunk.5 napra megyünk.Remélem jó lesz, már várom.Regi már nem náthás.Én is adok vitamint, egy szirupot 1 éves kórtól lehet adni.

1408. micsuned
2009. okt. 21. 13:42

Sziasztok!Ma voltunk mi is a 18 hós oltáson és egyből kettőt kapott.A kötelezőt meg a 3. prenevart.Bazsikám is nagyon sirt, ahogy leültettem a vizsgálóra egyből eltört a mécses.Alig bírtam levetköztetni.Nagyon sajnáltam.Mondtam neki, hogy most sokáig nem kap szurit, 6 évesen lesz a következő, erre rábeszélt a dr.-nő az agyhártyagyulladás ellenire, ami csak 2000 Ft. Egy hónap mulva kaphatja meg.

Bazsi szerencsére elvan anyuékkal is,anyosommékkal is, és a sogornőmmel is akár napokig.Anyuék el is szokták vinni havonta egy hétvégére és anyosoméknál van minden szombat délelőtt.Soha nincs gond vele, örül ha mehet.Így majd amikor megyek szülni nem lesz gond hogy ki vigyázzon rá.

Ti beszéltek már?Bazsi semmit nem mond, csak nyög és mitogat.Egy szót mond, hogy APA.Persze az apjának nagy örömére.

1407. uracsvivi
2009. okt. 21. 12:52

Mi sem csak rosszat lehet róla hallani.

Más gyógyszereket évekig tesztelnek ezt meg csak úgy rögtön be lehet adni na persze.

1406. Mudryn
2009. okt. 21. 12:38
Mi tuti nem adatjuk be a H1N1-et.
1405. Mudryn
2009. okt. 21. 12:36

Sziasztok!

Túl vagyunk a 18 hós oltáson!Volt nagy sírás de túl vagyunk rajt!!!!

Minket eddig még elkerült a nátha,én adok neki béres cseppet meg cebiont,így talán kicsit ellenállóbb lesz az immunrendszere.

Én is utálom,hogy állandóan öltöztetni kell szegénykémet,mégha csak a szomszédba megyünk,akkor is be kell öltöztetni.

Én még mindig nem szeretnék kistesót,már vágyom a meló után.Néha elfog az érzés,hogy milyen kis cukik amikor megszületnek,de olyan hamar megnőlnek........hál istennek a rokonságba,barátoknál vannak/lesznek babák,úgyhogy tudok babázni :))))Meghát alig vártam,hogy a Barbara elérje azt a kort,hogy le tudjam "passzolni" néha anyunak:))

1404. micsuned
2009. okt. 14. 14:58

Sziasztok!Mi is jól vagyunk, mi jövő hét szerdán megyünk oltásra.Ma voltunk a cardiológián a szívzöreje miatt, még van neki, de még van ideje kinöni.Egy év múlva kell menni újra.Kb 10 évet öregedtem mire hazaértünk.Bazsi nagyon"rossz" volt, vagyis vsak eleven.Vonattal mentünk és ő nem az a fajta aki nyugodtan ül 1/2 órát.Meg állandóan öltöztetni, az a rengeteg ruha.Kikészültem, de ő is mert beájult.Bazsi 13 hós kora óta iszik tejet, reggel és este kakaónak.

A várandóságot elég jól viselem, még most jön a neheze az utolsó 3 hónap.Már nagyon várjuk hogy megszülessen, még nem tudjuk fiú vagy lány, majd szombaton megyek 4D-re.

H1N1 oltás, hát nem tudom, majd beszélek a gyerekorvossal, magamnak tuti nem .

1403. uracsvivi
2009. okt. 14. 13:56

Mi ezen a projekten már túl vagyunk:-)))

Virág se issza csak úgy a tejet csak a kakaót.

Reggek kap kakaót a reggelihez vacsira pedig csak 1+os tejitalt iszik mást nem vacsizik esetleg ritkán egyszelet felvágottat vagy sajtot de mást nem.

2009. okt. 14. 13:45

Sziasztok.

Mi is jól vagyunk,bát Regi is kicsit náthás, de nem vészes. Hát igen, ez sajnos az őszi nátha :(

Ma megyünk 18 hós szurira:(, de legalább túl leszünk rajta.

Szeptembertől járunk zenesuliba, lehet hogy már írtam, de az a lényeg hogy baromi jó !!! Regi is nagyon élvezi, már tapsikol és tudja hogy mikor mi következik. Olyan gyorsan tanulnak, nem? Főleg a rosszaságot :DD

Most alszik. Ti adtok már tejet? Én még nem akarok, és sajnos eddig a junior italokat ami elvileg tej helyett van, azokat se nagyon issza, ugyhogy lehet el fogom kezdeni a tejet.Vagy tudtok esetleg valamit ami jó ízű és tej helyett van? Nagyon rászokott a teára, és mást nem is nagyon akar inni. Majd kipróbálom azt is hogy cica elvitte a teát és tejcsit hozott helyette stb... Olyan jó lenne ha meginna legalább napi 1 pohár tejet.

Mi januártól kezdjük el a kistesó prodzsektet !!!

Jó lenne ujra babázni, na és persze kisfiút szeretnék :) Más hogy van ezzel aki még nem terhes? Lesz kistesó?

1401. uracsvivi
2009. okt. 14. 10:59

Virág túl van egy mandulagyulladáson.Most már jól van csak még az orra folyik egy kicsit.

ősz+tél=betegség legalábbis nálunk.

1400. Mudryn
2009. okt. 14. 10:14

Sziasztok!

Nem volt netünk már vagy 3 hete:(Már nagyon uncsi volt internet nélkül.....Mi jól vagyunk!NAgyon hideg van és bazi nagy szél fúj,ki se dugjuk az orrunkat ha nem muszáj:)2 hét múlva kapjuk a 18-hós oltást elméletileg,háááát nem hiányzik:(

Ti beadatjátok az új influenza ellenit?

Már most azon töröm a fejem mit vegyünk karácsonyra a gyereknek:))mostmár leszek ám!!

Ti hogy vagytok?Kismamik helyzetjelentést !!!!!

1399. uracsvivi
2009. okt. 6. 14:22
Csajok merre vagytok???
1398. uracsvivi
2009. szept. 17. 12:07

Sziasztok!

Jól vagyunk mióta nincs kánikula az étvágy is határozottan jobb.De azért kár hogy vége a nyárnak a telet nagyon nem szeretem.

Virág nagyon sokat beszél és tisztán érthetően.

Az éjszakákkal nincs gond egyszer sem kel fel.Ja az evésről még annyit hogy a zöldborsó volt eddig a mumus egyáltalán nem fogadta el de most már nincs gond azzal se.Nagyon szeret csavizni a városban vagy bárhol játszótéren is szeret nagyon.Van egy kedvenc kis plüss annélkül egy lépést sem tehetünk sehová.Azzal is alszik.

Hétvégén Harkányba megyünk egy kicsit pihenni.Egykis nyári levezetés.Apának sincs már több szabija úgyhogy nem nagyon lesz már menet csak egy egy napra de azt is csak hétvégén meg itt a suli is már a Vivinek.

2009. szept. 16. 14:33

Sziasztok.

Mi is jól vagyunk.Azt leszámítva hogy Reginek kicsit bepirosodott a szeme fehérje.Felhívtam a dokim és azt mondta vigyük el a szemészetre.Nagyon megijedtem mert azt hittem kötőhártya gyulladás.A szemész írt szemcseppet meg kenőcsöt.Szerencsére még időben elcsíptük mert ebből lett volna a kötőhártya gyulladás.Szóval most 5x szemcsepp és 1x kenőcs.Nem is tudom minek a kenőcs,mert képtelenség belekenni ekkora gyerek szemébe.Most hogy beájulva alszik,talán is sikerült.


Hétvégén 3 napos rendezvény lesz itt.Pont itt ahol lakunk a téren:( Azért itt mert itt van a Kossuth szobor és most lesz Cegléden a Kossuth napok. Tavaj hajnali 1 igy koncert volt.Nem is tudtunk aludni,nagyon hangos volt még az ablak is remegett :) Szeretem a zenét meg a bulikat is de nem itt az ablakunk alatt, a gyerekszoba elött.

Szóval valószínű elutazunk. Kicsit sajnálom azért mert lesz Bikini koncert is amit nem fogunk látni,de legalább nyugodtam alhatunk.:))))


Vettünk cipőt Reginek.Nagyon szépet és most fog kapni egy Nike félcipőt is a sógornőmtől.


Sajnos az éjszakáink nekünk sem jók.Van úgy hogy végigalussza de van úgy hogy óránként kelek,én már nem tudom mi tévő legyek.Ha nem alszok éjszaka akkor olyan fáradt vagyok napközben hogy semmit nem tudok csinálni.Pedig itt lenne a főzés takarítás stb...Képtelen vagyok rá.Mit tanácsoltok ??


Tettem fel 1 új képet az ugráló zebráról,ezt névnapjára kapta Regi.Nagyon szereti.


Sziasztok.Majd írok még ha nem leszek fáradt hozzá !!!

1396. mamuci55 (válaszként erre: 1395. - 4e6546fe63)
2009. szept. 16. 11:41
Szia Orsikám! Már nagyon hiányoltalak!Sajnos gyorsan eltel a nyár,és megint jön a hosszú hideg tél.Mi megvagyunk,a kicsik egy kicsit szintén náthásak,jön a foguk.A Zolika megkedte az iskolát,egyenlőre még tetszik Neki.Dávidka jár oviba de már megint köhög.Lassan itt a karácsony,már nézegetem mit lehetne venni ajándékba.Kari már "beszélget"? Balázska három szót mond: mama,gugu,dádá/Mama,kutya,Dávid/Nórika egy duma gép,nagyon édesen beszél.Röviden ennyit,örülök,hogy jól vagytok és itt jártál.puszi.
2009. szept. 16. 08:32

Sziasztok!


Rég nem jártam erre,a kicsim kitölti a napjaimat!Állandóan csavargunk,teszünk-veszünk!Sokat vagyunk levegőn!


Ki,hogy van?Mi jól vagyunk,most egy kicsit folyik a pici orra,de semmi súlyos!Remélem ez is hamar el fog múlni!


Sajnos még nem volt időm visszaolvasni,de estére megteszem!


A Kari tegnap volt 17 hónapos és ennek alkalmából(de amúgy is) kapott egy ágyat,aminek nagyon örült!Az éjszakái eddig nem a legjobbak voltak,de most képzeljétek még mindig alszik!Olyan édes!:)Majd teszek fel fotót az ágyról!Nagyon jó!12 fogunk van,de útban vannak a következők!Viszonylag jól viseli őket!A képeket is frissíteni fogom,hogy meglássátok milyen nagy fiú lett!


Mammuci:hogy vagytok?Gyerekek rendben?Mivel jön a hideg,így többet leszünk bennt,igyekszem azért jelen lenni majd!Most megyek főzöm!


Mindenkinek kellemes napot!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook