Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 októberi babavárók :) fórum

2008 októberi babavárók :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
32666. russodebby (válaszként erre: 32665. - Tonettó)
2010. okt. 4. 12:03

Szia!

Ne aggódj, Dancus se szól, és ő sem hajlandó a bilire ülni és a wc-re is csak nagyon ritkán.

Még nem érettek rá, én nem is foglalkozom vele,majd ha "több eszük" lesz,akkor hajrá.

32665. Tonettó
2010. okt. 4. 11:53

Fanninak is jobbulást!


Jaj csajok! Hát ahogy olvaslak Benneteket, nagyon örülök, hogy ezeken nekem még nem kell keresztülmennem. Nagyon nehéz lehet az elválás, pláne ha nem vagy biztos abban, hogy jó kezekbe adod a gyereket! Eddig azt gondoltam, hogy Budát jövő ősszel beadom oviba, ha addigra szobatiszta lesz (közösséghez szokik, stb.), de most már erősen kételkedni kezdtem abban, hogy jó, ha ezt teszem...

Apropó, szobatisztaság: Buda semmi hajlandóságot nem mutat rá. Nem ül rá a bilire, sem a WC-re, nem szól még akkor sem, ha épp kakil vagy pisil, utólag is csak igen ritkán... Tudom, még nem kell aggódnom, csak azon agyalok, hogy mi van, ha nem ösztönzöm eléggé, és ezáltal én vagyok az oka annak, hogy nem halad e téren. Amikor pelenkázom, mindig mondom neki, hogy ha előtte szól, akkor bilibe is tudná csinálni, és annak én nagyon örülnék, meg hogy elgondolkodtam azon, hogy ha sikerül bilibe kakilnia és pisilnie, akkor valami kis jutalmat kaphat - valami apróságot, és csak egyszeri alkalommal. Mit tegyek másképp?

32664. Tonettó (válaszként erre: 32655. - Toprengo)
2010. okt. 4. 11:46
Én is diétát javaslok - sós vízben főtt krumpli, banán, keksz, ropi. És tea, meg víz. Popóra sudocrem, ha nem használ, akkor canesten. Jobbulást szegénykémnek!
32663. Tonettó (válaszként erre: 32651. - Mézeszserbó)
2010. okt. 4. 11:44
Édes istenem!!! Szegény Erik, szegény Te! Jobbulást a lurkónak, sok puszi neki, és kitartást Neked!!!!
2010. okt. 4. 09:44

Sziasztok!


Betegeknek gyors gyógyulást.

Sajnos mi is közéjük tartozunk, Fanninak péntek este óta hőemelkedése van, és tegnap estére pedig megfájdult a fültöve. Ma megyünk dokihoz.

2010. okt. 4. 07:45
mindenkinek köszönöm!!!
32660. mézeszserbó (válaszként erre: 32655. - Toprengo)
2010. okt. 4. 07:42
Gyors gyógyulást Daninak! Én is a diétára szavazok!
32659. Bri* (válaszként erre: 32651. - Mézeszserbó)
2010. okt. 4. 07:39
Szorítunk Nektek!
32658. russodebby
2010. okt. 4. 07:13

Sziasztok!

Zserbó mielöbbi gyógyulást Eriknek és neked is! (Én sem hallottam még ilyenről.)

Töprengő! Daninak is mielöbbi gyógyulást kívánok! Próbálj meg neki parizert, háztartási kekszet, főtt krumplit és répát adni, meg teát, ezek diétás kaják.

32657. vviki2
2010. okt. 4. 07:10
Jó reggelt!
32656. vviki2 (válaszként erre: 32655. - Toprengo)
2010. okt. 4. 07:10

Mindenképpen diéta! Popsira meg Sudokrem.

Jobbulást...!

32655. Toprengo
2010. okt. 3. 21:46

Sziasztok!

Zserbó, szorítok nektek, hogy Erik mihamarabb rendbejöjjön!

Akkor én nem mondok semmit... Dani két napja hasmenős, nem marad meg benne szinte semmi sem. A feneke már közel áll a véreshez.

Nesze neked bölcsi... holnap megyünk az orvoshoz, ügyeletre nem akartam vinni.

Azt sem tudom, ilyenkor mi a jobb: etetni rendesen, vagy diétáztatni...

Nem tud ülni, és terpeszben megy szegénykém.

32654. vviki2 (válaszként erre: 32651. - Mézeszserbó)
2010. okt. 3. 20:43

Jobbulást szegénynek! Nem is tudtam, hogy ilyen is van...borzalom. Ilyenre nem is gondol az ember.

Talán ha sokat meséltek neki... Vagy rajzolhat...egy darabig elvan Lini ülve...de egy HÉTIG?! Áááá....nem tudok semmi jót. Kitartást!

És puszi Eriknek!

32653. dhetvenegy (válaszként erre: 32651. - Mézeszserbó)
2010. okt. 3. 20:33
nagyon sajnálom! szegénykém! hát ezt nem lesz könnyű kivitelezni, az biztos:-(( drukkolok, h mihamarabb túl legyetek rajta! de hogy ilyen is lehet velük, eddig nem is gondoltam ilyesmire:-((
32652. Lipiani (válaszként erre: 32651. - Mézeszserbó)
2010. okt. 3. 18:41

Istenem...ahogy olvastam teljesen ledermedtem,olyan szörnyű.:(Annyira sajnálom!!! Remélem hogy sikerül valamelyest nyugiban tartani,bár nem lesz könnyű!

És kívánom hogy minél hamarabb meggyógyuljatok!!!

2010. okt. 3. 16:59

Eriket ma be kellett vinnünk a Heim Pálba, mert nem tudott lábra állni és járni:(.

Azt hittem a lába fáj, de aztán kiderült, hogy egy vírustól begyulladt a csípőizülete. Valószínűleg ugyanaz, amitől én is beteg vagyok. Utána átküldtek minket a Madarász utcai klinika sebészetére, ott is megnézték, ultrahangozták. Egy hétig egyáltalán nem állhat a lábára. Hogy ezt egy kétévesnél hogy lehet kivitelezni, azt nem tudom. Remélem sikerül majd és hamar meggyógyul.

2010. okt. 3. 16:55

Köszi!

Írtam egy e-mailt egyelőre a bölcsivezetőnek mivel ugye hétvége van. Remélem a legjobbakat. Egyébként is az itteni bölcsit szeretném.

32649. vviki2
2010. okt. 3. 15:47
Attól függ hová. Nálunk nem csinálnak gondot belőle, a vezető azt mondta, hogy a körzetes gyereket kötelesek bevenni, ha az anyuka viszi a munkáltatóit. Érdeklődd meg a legközelebbit, szerintem be kell, hogy vegyék.
2010. okt. 2. 19:08
Lányok, szerintetek így utólag lehet jelentkezni bölcsibe? Mert valószínűleg munka miatt mégis kellene. Vagy valami egyéb lehetőség? Magánbölcsit tuti nem tudjuk kifizetni.
32647. Bri* (válaszként erre: 32646. - Dhetvenegy)
2010. okt. 2. 13:44
Lehet a pelus márkája nem jó. Mi a Pampers-sel jártunk így, még mikor pici volt Bálint.
32646. dhetvenegy (válaszként erre: 32645. - Vviki2)
2010. okt. 2. 13:25

nálunk dóri rendszeresen akkor kakil, miután vacsi után átöltöztetem a frissen mosott pizsibe.. pedig előtte kérdezem, kell*-e a bili. pewrsze nem. (mondjuk mo még ezen a szinten vagyunk a bilivel, h barátkozik, és néha ha kedve van kéri és pisil. de amúgy nem forszírozom még).

szóval már azon gondolkodom, h pizsi és kakilás előtt még egy másik gatyót adok rá, h ne a friss pizsit kelljen mosni:-)) de ugyanúgy +1 fogy esténként..

és amúgy nála elég sokszor előfordul, h teljes nagymosás kell kaki után:-(( pedig jó rá apelus méretben,, nem tudom, miért folyik ki minden??

32645. vviki2 (válaszként erre: 32644. - Böbe83)
2010. okt. 1. 15:17
Ne is mondd...Bence minden este összekoszítja a pizsamáját. :-S Pedig már 4 éves.
32644. böbe83
2010. okt. 1. 10:33

Sziasztok

Bercire nem adok harisnyát, Borira igen, meg szoknyát, ahogy lolli is. vettem turiban overall alsót, vagy hogy mondják a vastag susogós kantáros nacit, az ott van a bölcsiben, és az udvarra azt adják rá, így nem koszolódik a ruhája, és vastag meleg is. És csak 7végén viszem haza kimosni :)

Bercivel nem ilyen jó a helyzet, naponta 3 nadrágot fogyaszt:) egyben délelőtt dagonyázik az oviban, átöltöztetik, abban itthon homokozik, de abban nem engedem be a házba:P, aztán kap másikat, amit vacsoránál leeszik legtöbbször, így 3 naci fogy...nem beszélve a pizsmanadrágokról...

32643. lolli
2010. okt. 1. 09:14

Sziasztok,

még az jutott eszembe a harisnyával kapcsolatban, hogy én Bogira az oviban szoknyát vagy rövidnacit adok, így nem kell agyalnom, hogy ráadják-e a harisnyát, mikor kimennek. Persze lányoknál ez egyszerűbb. Borónak is már keresgélem a nyári cuccot a bölcsibe...

32642. Lipiani
2010. szept. 30. 18:03

Sziasztok!

Én is adok már harisnyát Benire.Farmer alá.Nem szeretném ha megfázna,és olyan csalóka az idő.Sokszor ha süt a nap is hideg van.

32641. Bri*
2010. szept. 30. 17:37
Sokszor azt sem tudja az ember, hogy milyen idő van. Süt a nap, de hideg van. Esik, de nincs nagyon hideg. Néha már nem tudom, hogy öltöztessem.
32640. lolli
2010. szept. 30. 15:46

Sziasztok!

Én is adok már harisnyát a lányokra. Mert vékony farmerban járnak. Télen majd vastagabb gatyát húzok a harisnyára. De az öltözés örök kérdés nálunk is. Amikor fázom öltöztetem őket, ha melegem van ők is vetkőztetve vannak:)

32639. vviki2
2010. szept. 30. 14:42

Sziasztok!

Én adtam már harisnyát, farmer alá, vagy vékony melcsi alá. Linettnek nincs pelusa, ha leül nincs ami védje... Meg hideg van. Ha vastag nadrágot adok akkor csak zoknit húzok hozzá. Szerintem elállja, amúgy is beteg volt nemrég.

Télen én harisnyát és overált húzok rá, vagy bélelt vastag nacit az overál helyett. Egy farmernadrág már hideg a 13c fokban...szerintem. Legalábbis nálunk ennyit mérnek napközben. :-S

32638. Bri* (válaszként erre: 32633. - Russodebby)
2010. szept. 30. 14:34
Én még nem adtam Bálintra harisnyát. Vastagabb nadrágot+térdzoknit. Én is úgy gondoltam, hogy akkor télen mi lesz. A homokozóban ugyan nem ült be, akkor elgondolkodnék rajta én is.
32637. Toprengo (válaszként erre: 32632. - Pangavoltam)
2010. szept. 30. 14:21
Én még nem adtam harisnyát Danira, pedig 1-másfél órákat kint vannak az udvaron. Vastagabb nadrágot adok rá, ennyi. Bár gondolkodtam már a harisnyán is, mert engedik leülni őket a homokozóba, és ha ott ül fél órákat, hát nem tudom...
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook