Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 májusi-júniusi babák Anyukái fórum

2008 májusi-júniusi babák Anyukái (beszélgetős fórum)


13. ice kuszi (válaszként erre: 12. - F8b9e782de)
2007. nov. 8. 10:34
Én az elején voltam ilyen undorodós, és pont az egészséges kajáktól! Így sajnos összeettem néhány "szemetet" az elején, de ez már nagyjából elmúlt, most már igyekszem normális kajákat enni! Nekem a szívemmel lehetnek problémák, erős szívzörejem volt már a 7. héten, és ez csak fokozódni fog, így járnom kell ellenőrzésre. Dokim táppénzre akar venni már most, de nem mehetek, megígértem, hogy betanítok egy embert magam helyett, aki dec-ben jön, így jan. végéig még maradok!:-(((
12. f8b9e782de (válaszként erre: 11. - Ice kuszi)
2007. nov. 8. 10:19

Én meg mostanában nem tudok annyit enni.Gyakran fogalmam sincs mit ennék,sok kajától undorodom,pedig egyszer eszek belőle.Válogatós lettem.:-((

Kívánós vagy?

Akkor egy nap különbséggel megyünk uh-ra,de klassz.:-))

Fraxiparint kell majd,az vérhígító.Fancsival volt egy mélyvénás trombózisom annak idején,ezért most veszélyeztettebb vagyok.:-((

11. ice kuszi (válaszként erre: 10. - F8b9e782de)
2007. nov. 8. 10:15

Igen, az evéssel nincs gond, néha annyit eszem, hogy rosszul vagyok, hasam meg akkorára puffad, mintha dinnyét nyeltem volna!:-)))

Akkor megnyugodtam, nálunk is a kórházban csinálják a 13 hetest. Én 19-én megyek!!!:-))) Milyen szurit kell adnod magadnak???

10. f8b9e782de (válaszként erre: 8. - Ice kuszi)
2007. nov. 8. 10:07

Minden rendben lesz ne félj.Enni tudsz rendesen?

Én 20-án megyek a következő UH-ra.A dokim a magánrendelésen nem csinál uh-át,azt a rendes rendelésen csinálják.Itt nálunk külön van.Most már szerintem megcsinálja a rákszűrést ma.Meg megmondja mikortól kell adnom a szurit itthon magamnak.:-(((

9. f8b9e782de (válaszként erre: 7. - Jávorfa)
2007. nov. 8. 10:05

Igen igazad van, jó közel egyidős kimamikkal beszélgetni,megosztani a tapasztalatokat.

Hú hát minden elismerésem a tiéd,hogy a negyedik babót is bevállalod.Én kicsit félek a kettőtől.Eddig nem akartam második babát,de időközben megváltozott a véleményem.Meg Fancsi miatt is,nem jó ha egyedül van.Nekem is van egy öcsém,és jó hogy van testvérem.

8. ice kuszi (válaszként erre: 6. - F8b9e782de)
2007. nov. 8. 10:01
Köszi, megvagyok, hányinger már ritka, de még előfordul! Én 11 nap múlva megyek uh-ra, ha azt mondják minden ok, akkor megnyugszom kicsit! Neked mindig csinál uh-t a doki, mikor mész hozzá? Én két hete voltam, de nem csinált!:-((((
7. Jávorfa (válaszként erre: 6. - F8b9e782de)
2007. nov. 8. 09:57

Szerintem épp az a jó ezen a fórumon, hogy olyan sok terhes topic van, és ezer szálon futhatnak a beszélgetések, külön azoknak is, akik közel egyidős terhesek. Minden hónapról is lehetne szerintem külön topicot indítani akár, én viszont így a "határszélen" átkacsintgatok a júliusra babát várók topicjába is, ott a "legidősebbek között vagyok", itt meg lehet, hogy én leszek a kis "Ribizlivel" a legfiatalabb.


Az én gyermekeim 6, 4, 2 évesek. A középső gyermekem fiú, a 6 éves és a két éves kislány.

Azt mondják, nagyon örülnek, ha születik még egy tesó.


Megértem a lányodat, Krisztin, hogy testvérre vágyik. Nekem sajnos nincs testvérem, talán ezért is szülnék még szívesen.

2007. nov. 8. 09:50

Sziasztok!

Jaj de örülök, hogy írtatok.Kicsit félve ndítottam a topicot,mert sok terhes topic van.Én igazából egyikben sem találtam meg a helyem.

Kuszi!

De jó hogy jelentkeztél.Mi újság veled?Hogy vagy?

Igen táppénzen vagyok,de szinte alig marad időm mióta itthon vagyok.

Én ma megyek a dokihoz.


Jávorfa!

Neked is örülök.Én május végére vagyok kiírva,de hát bármi lehetséges.A közérzetem változó,van hogy egész jól elvagyok,de vannak napok mikor nagyon rosszul érzem magam.

A kislányom 6 éves lesz februárban és nagyon szeretett volna már egy kistestvért.

Neked mennyi idősek a gyerekeid?

5. ice kuszi (válaszként erre: 4. - Jávorfa)
2007. nov. 8. 09:50
12 hét + 1 nap!:-))) Ha rákattintasz a nevemre, láthatod a vonalzómon! Május 21-re vagyok kiírva!
4. Jávorfa (válaszként erre: 2. - Ice kuszi)
2007. nov. 8. 09:48
ice kuszi, Ti hány hetesek vagytok?
2007. nov. 8. 09:44

Szia Krisztin!


Én papírforma szerint június 30-án szülök, de ha akkorra születik a babám, ahogyan a másik három gyermekem született, akkor június 20-21.-e környékén fogok szülni.


Jó sok idő van még addig, de a terhesség szerintem is egy olyan életrézés, amiről nagyon jó beszélgetni, pláne, ha van kivel!


Te mikorra várod a babádat, milyen a közérzeted?


Kislányod mennyi idős?

2. ice kuszi (válaszként erre: 1. - F8b9e782de)
2007. nov. 8. 09:43
Szia! Hogy vagy? Én is épp tegnap gondolkodtam, hogy kellene egy ilyen fórumot indítani!:-))) Táppénzen vagy?
2007. nov. 8. 09:39

Sziasztok Kismamik!

Nekem már van egy kislányom, és most várom második babámat.

Sok szeretettel várok minden kismamit, hogy elbeszélgessünk mindennapjainkról, esetleg tanácsot adhassunk egymásnak.Vagy csak egyszerűen megosszuk egymással a babavárás örömeit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook