Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 szeptemberi babák és anyukáik fórum

2007 szeptemberi babák és anyukáik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
579. pemete
2009. febr. 5. 09:57

Sziasztok!

Hogy aludtatok? Nálunk éjjel bulizott Danus, de cserébe majd fél9-ig aludt reggel:)

És! Kibújt az egik felső szemfogának a hegye!

Most meg szereli a könyvespolcot és röhögcsél:DD

578. pemete (válaszként erre: 577. - Böbe83)
2009. febr. 4. 21:14
De édes! Úgy imádom amikor a picurok utánozni akarják a felnőtteket:)
577. böbe83
2009. febr. 4. 20:57

Aranyos volt ma berci

utánzott engem, ahogy borival szoktam játszani. Puszilta a hasát és hümmögött :D

576. Pocak0515 (válaszként erre: 575. - Naildi81)
2009. febr. 4. 18:29

Igyekszünk jól lenni és vigyázni magunkra már amennyire csak lehet! Bazsi néha sok erőmet elvesz, de ha úgy érzem, hogy le kell pihennem, akkor lefekszem az ágyra, ő odahoz egy-két (száz) mesekönyvet és amíg nézegetjük, addig tudok pihenni. :)

A vérképeim is jók szerencsére, egyedül az ellenanyag szintem lett pozitív, ami nem jó hatással van a picire, ezért ezt a vérvételt hónapról hónapra ellenőrizni fogják. Remélem, hogy nem lesz semmi baja a picinek!!


Örülök, hogy Ti is jól vagytok mindannyian!

Reméljük, hogy lassan már itt lesz a tavasz, a jó idő és többet ki lehet vinni a fiúkat/lányokat az udvarra?!

2009. febr. 3. 17:03

Sziasztok!


Erika! örülök hogy jól vagytok és, hogy a pici is szépen fejlődik.


A hiszti az nálunk is szokott működni rendesen. De én ezt már Karin a után megszoktam. Karina mostmár nem hisztizik annyit, most Szabolcs az aki elkezdte. Nem baj, általában azt csinálom, hogy nem veszek róla tudomást. Általában a cici miatt megy a hiszti, mert még mindig nem nagyon tetszik neki, hogy már csak 3x kap. Ő többet szeretne, de én már nem szeretném, ha állandóan rajtam lógna.

A dömpert Szabolcs is szereti. Egy időben az volt a menő, hogy beleült, elől kapaszkodott, és így kellett lökni-húzni. De most már úgy ül rá mint egy motorra és lábbal hajta magát. Neki ez a babytaxi:))))


Nálunk is esett ma az eső, de azért voltunk lent, meg átsétáltunk a barátnőmhöz. Mosjuk melegem nem volt. De remélem holnap jobb idő lesz, mert egy nagy sétát terveztünk holnapra.

574. Pocak0515 (válaszként erre: 573. - Böbe83)
2009. febr. 3. 13:26

Hát igen, szépen növekszünk :)

Egyébként mi jól vagyunk. Bazsi is hisztis, akaratos időnként, aztán ha megkapja amit akar (teás doboz pl. teli filterekkel), akkor két perc után megunja, és visszaadja. Most épp együtt sütöttünk. Az ő kezébe is volt egy fakanál + egy edény és keverte a benne lévő mandarin héjját. Tetszett neki. Le kell foglalni és akkor nincs gond :)

De most esik az eső és nem tudunk kimenni se. Gyűlölöm ezt az időt!


Látom, azért időnként nehezen bírod a két picivel, igaz? Valamikor tudsz azért pihenni, vagy sosincs olyan, hogy mind a kettő lurkó egy időbe aludna?

573. böbe83 (válaszként erre: 572. - Pocak0515)
2009. febr. 3. 11:41

Jól látszik azért :)

Ti hogy vagytok?

Nálunk a dömper ma a nyerő, de nekem kéne mindig tologatni bercit benne.

2009. febr. 3. 11:08

Sziasztok! Tettel fel egy képet a pocaklakónkról! Igaz, hogy két héttel ez előtt készült, de csak most sikerült feltenni, és ez se a legjobb minőségben :(

Majd még teszek fel a 18 hetes nagy uh után is.


Remélem, hogy mindenki jól van?!


Nálunk esik az eső... :( Utááálatosssss!!!

571. pemete
2009. febr. 3. 09:46
Esik az eső! Utálom! Nem tudunk lemenni:(
570. böbe83 (válaszként erre: 569. - Pemete)
2009. febr. 2. 10:39

nálunk is szok berci hisztizni, de kinevetjük :)

Most letettem aludni, mert zizi volt :)dölöngélt, majd el aludt.

Én jövőre el akarok kezdeni dolgozni, ha Bori egy éves lesz. Na hallottad volna anyós sopánkodását, hogy szegény gyerek így meg úgy egy évesen már megy szegény, mintha bántanám a gyerekeimet. ÁÁÁ hagy döntsem már el , hogy legyen, és tartsa tiszteletben. Miért baj az, ha akarom,h. jussunk egyről a kettőre. :S ( vagy legalább egyről az egyre...)

Mind1, csak mindig kitalál vmit, hogy bosszantson...

569. pemete
2009. febr. 2. 10:14
Szió! Nálunk megy a hiszti ezerrel, bár most csend van, mert reklám megy a tv-ben:) Mindjrt lemegyünk a boltba, kicsit kifagyasztom a gyereket, hátha akkor hamarabb elalszik délben:) Nem tudom mi van vele, de az elmúlt hetekben szörnyen erőszakos lett. Mindenért üvölt meg hisztiériázik. Ha nem kap meg valamit, ha nem sikerül neki valami, ha bármi van ami nem tetszik neki... Kikészít! Szívem szerint már elmennék dolgozni, mert már nem bírom!
568. böbe83
2009. febr. 2. 10:03

Sziasztok

hó azóta se esett errefele :S

kezdek fáradni :) berci egy örökmozgó, bori már fáradt.

Berci amúgy egy aranyos, mindig mosolyog. Meg nevet, meg röhög, meg heherészik... főleg, ha itthon van az apja is :) Vehemens, mert vagy nagyon örül, vagy hisztiz :)


Nektek hogy telik egy napotok?

567. Pocak0515 (válaszként erre: 566. - Pemete)
2009. febr. 1. 10:44

Jaj, de jó nektek! Nálunk is esett még reggel, amikor felkeltem, de mostanra már semmi sincs belőle, pedig azt hittem, hogy mi is fogunk tudni szánkózni délután :(

És most esett először nálunk ezen a télen, de ez kutyagumi volt... :(

566. pemete
2009. febr. 1. 09:08
Na, akkor hogy irigykedjetek egy kicsit elmesélem, hogy itt legalább 5 centi hó van, és még most is esik:) Délután megyünk is szánkózni végre:))))
565. böbe83
2009. jan. 31. 09:54
564. böbe83
2009. jan. 31. 09:51
itt sem...
2009. jan. 31. 09:42

Szia!


Tudod mi egy másik kontinensen lakunk, mert itt már megint nem esik:((((

562. pemete
2009. jan. 31. 09:20
Szaisztok! Nálatok is esik a hó? Olyan szép:)
561. naildi81 (válaszként erre: 560. - Böbe83)
2009. jan. 30. 15:24

Sziasztok!


Te akkor tenem monhatod, hogy unatkozol. Bár én se, mert attól, hogy a Karina már nagyobb még ő is tud fejtörést okozni. És még mi lesz ezután!?

De most akkor tényleg jó lesz, ha egy kicst leveszik a mamák a váladról a terhet és csak 1 gyerkőc marad otthon.

Én is várom már, ha jobb idő lesz Szabolcs is megy ma Karinával a mamáékhoz, és legalább nekem is lesz egy kis nyugtom. Már a múltkor mondtam az kolléganőimnek, hogy hiába vagyok itthon fáradtabb vagyok mint mikor dolgoztam.:))) Majd visszamegyek dolgozni és kipihenem magam:)))

560. böbe83
2009. jan. 30. 14:24

mi megvagyunk. Berci mindig kitalál valami szórakoztatót :)

Ma megy nagymamájához. Hiányozni fog, de pihentető lesz :) Minden percben figyelni kell rá, vagy kéne, kitalál mindent. De már kiviszi a kukába a pelusokat, ha én elfelejtem valamelyiket, mert mindig elég sok lesz, berci pelenkázás, aztán bori, aztán megint berci :)

559. böbe83
2009. jan. 30. 14:03
mizu veletek, hogy vagytok?
558. pemete
2009. jan. 27. 11:28
:DDD A gyerekek mindenhez értenek!
557. böbe83 (válaszként erre: 556. - Pemete)
2009. jan. 27. 11:26
:), Nálunk mi dugjuk el a távirányítót berci elől, úgy, h. nem találjuk. De felesleges, mert, kinyitja a tv alján lévő gombokat és irányít :D
556. pemete
2009. jan. 27. 10:27
Nálunk úgy tüntette el egyszer Danus a távirányítót, hogy hiáa fogattuk fel a lakást 3szor nem találtuk meg. Végignéztem a összes fiókot, szekrényt, elhuzigáltam a bútorokat, stb,stb, de sehol nem volt. Ugyanezt megcsinálta a párom is, és semmi. Aztán másnap reggel felkelt a gyerek, rggelizett, és utána mondtam neki, hogy menjen és szedje elő a távirányítót. Kiment a nappaliból üres kézzel, körbejárta a lakást, visszajött a nappaliba, szintén üres kézzel, aztán kihúzta a zoknisfiókot, amit előtte, vagy 3szor kipakoltunk, és elővette belőle a távirányítót! AZt hittem eldobom az agyam. a gyerekem Uri Geller utóda:DDDD
555. naildi81 (válaszként erre: 554. - Pemete)
2009. jan. 27. 09:28
Múlt héten sSzabolcs is eltüntette a távirányítót, 2 napig nem találtuk mi se. Már mindenhol kerestem, aztán végülis meglett. Még jó, hogy a házi mozi távirányitójával, a tv-t is lehet kapcsolgatni.
554. pemete
2009. jan. 26. 22:16

Nálunk még a cumi amit mindig elrejt, de általában azért már tudom a dugihelyeket:p

De a távirányítókat úgy el tudja rejteni, hogy napokig nem találjuk, atán egyszercsak megint ott van a kezében. Nem tudom hogy csinálja!

2009. jan. 26. 19:05

Nálunk a kuka annyira nem nagyszám. Bent van a csap alatt a szekrénybe, és ha néha nyitotgatja az ajtót és akkor rászólok, becsukja az ajtót, nem pakolászik.

Szabolsc inkább cipő mániás. Imádja pakolászni a cipőnket, az apja edzőcipője az abszolút favorit. Azt már a felső beépített szekrénybe kell elraknia.


Szabolcs még nem annyira ügyes a beszéd terén. Egydül az anya van, amit tisztán lehet érteni. Nincs baba, mama, apa stb. Bár én annyira nem bánom, hogy még nem dumál érthetően, mert gagyarászni azt viszont nagyon tud. Tegnap veszekedtem a párommal. A konyhából mondtam a magamét, apa a füle botját sem mozdította, de Szabolcs mindig válaszolt helyette is. Nagyon édes volt.

Egyébként ő az átlagnál mindent később csinált. Beszélgettünk a védőnővel, és ő is azt mondta, hogy lehet, hogy később fog beszélni, de akkor viszont már folyékonyan fogja lökni a sódert.


Szabolcs mindig az iszis üvegét pakolja el, és persze akkor nem találjuk mikor sietünk.:))))

2009. jan. 26. 17:08

A kukával kapcsolatosan nekünk is volt a minap egy jó kis sztorink.

Pont vérvételre igyekeztem reggel, a párom vitt volna kocsival. Előző este a mandarin héjját a kandalló melletti fás vödörbe dobtam ki (persze Bazsival együtt). A kocsikulcs ott volt az asztal szélén - elérte. Én nem figyeltem és egy óvatlan pillanatba a vödörbe landolt a kocsikulcs. Másnap keressük össze-vissza az egész lakásba, de már így is késésbe volt a párom. Még az udvaron is kereste, hátha kiesett a zsebéből - gondolta. Bazsit kérdem, hogy a kocsikulcs? Erre oda mutatott a többi kulcshoz. Végül is igaza volt, hogy ott vannak a kulcsok, de a gk.kulcs nem volt ott!

Eltelt fél óra, mire tök véletlenül odanézett a párom a kandallós vödörhöz és a kulcs ott hevert önmagába... :)

Jót nevettünk utána, de akkor, adott pillanatba, mikor siettünk is, hát...

551. böbe83 (válaszként erre: 550. - Pemete)
2009. jan. 26. 16:19

:)

nekünk a bili mumus. Ordít Berci tele torokból, ha rá akarnánk ültetni, és lehetlen lenne leültetni. Csak azért gondoltuk mert mindig mondta, hogy kaka :S Aztán meg a bilimellé kakil... így aztán várunk ezzel a dologgal.

Aranyos lehetett Danus. Berci csak azt mondja, hogy pfúj, mert mondtam neki, de aztán rámolja tovább a kukát...

550. pemete
2009. jan. 26. 16:11

Ha már a kukánál tartunk, akkor leírom, hogy ma megtanultuk ezt a szót is:) Olyan édes volt! Ma egész nap mondtam, hogy ne kukázz, aztán mikor cseréltem a zsákot a szemetesben, akkor odajött, és nézegett, én meg mondtam neki, hogy az a kuka. Próbálgatta, aztán sikerült:) Azóta már megmutatta párszor, hogy az ott a kuka:DDD

Mindjárt hazajön az apja és megmutatjuk neki is:)

Ma próbálkoztunk pelus nélkül lenni, de nem jött be. Mondtam hogy szóljon, de nem szólt:p Bepisilt:) Pedig mikor megbeszéltük, akkor azt mondta, hogy jó. :D

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook