Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 nyári/őszi/téli gyerkőceink mai menüje fórum

2007 nyári/őszi/téli gyerkőceink mai menüje (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
850. andita1 (válaszként erre: 847. - Danica16)
2009. jún. 23. 20:13
Másfél éves fiammal ugyanez a helyzet. Alig eszik, mindig csak pár falatot. Bezzeg ha elmegyünk itthonról, bármit elfogad tőlem is és másoktól is.
2009. jún. 23. 15:42
Lehet :p A piacon ma mondjuk telenyomták csokival, nem érdekli őket, hogy kézzel lábbal tiltakozom... Persze Totó nem tiltakozik... :P :))
848. pemete
2009. jún. 23. 14:05

Azért éhenhalni csak nem fog:)

Biztos sztrájkol valamiért:D

2009. jún. 23. 13:37
Totó már megint nem eszik normálisan... pedig volt egy hét amikor azt hittem most már visszajött az evőkéje... itthon egyszerűen nem akar enni...
846. pemete
2009. jún. 23. 12:05

R: mézes tej

R2: sajtos stangli, sonka, szalámi

T: az előző mégegszer:p

E: rizs, rép, sült csirkemell

U: keksz, túró rudi, ilyesmik

V: joghurt, meg szerintem egy kis sonka :p

V2: mézes tej

2009. jún. 22. 21:01

felkelés után 100%-os narancslé

R: vajas kenőmájas kifli

T: keksz, rágcsálnivaló

E: tejfölös bableves

U: keksz, kifli, egyéb rágcsálnivalók

V: rakott karfiol

844. pemete
2009. jún. 22. 09:33

Ma:

R: mézes tej, keksz

T: fornetti

E: párolt répa, fűszeres sült csirkemellfilé

U: keksz, meg valami

V: zsemle, felvágott

V2: mézes tej

843. pemete
2009. jún. 22. 09:32

Tegnap:

R: mézes tej

T: nem tudom

E: borsó leves, gombás husi krumplival

U: csoki, gofri

V: mangalica zsíros zsemle, sonka, egy fél koviubi megrágva, kiköpködve

V2: mézes tej

2009. jún. 21. 16:01

E: tejfölös karfiol leves daragaluskával

U: lekváros fánk

V: paradicsomos tészta

2009. jún. 21. 16:00

felkelés után almalé

R: vajas lekváros kenyér

T: diós bukta

840. pemete
2009. jún. 19. 11:00

R: mézes tej, uátna gofri

T: ma kimarad, mert későn keltünk

E: krumplipüré sült csirkemáj, estleg rántott csirkemell

U: sajtos tallér, túró rudi, keksz

V: tojás

V2: mézes tej

2009. jún. 18. 17:36

R:táp

T: sajtos stangli, kukipufi

E: jobb híján őszibarack sertéshússal

U: keksz, és málnás tejberizs

V: táp

838. pemete
2009. jún. 18. 13:26
Nagyon:) Imádja, bár mostanában emlegeti a kakaót is, mert pár hete nem volt a boltban tej, és ezért kakaót vettem neki.
837. nikolbaba78 (válaszként erre: 835. - Pemete)
2009. jún. 18. 13:14
ugy látom a mézes tej a nyerő nálatok:)))
2009. jún. 18. 13:13

felkelés után almalé

R: bundás kenyér

T: kuki, rágcsálnivaló

E: gulyásleves sűrűje

U: fagyi, sajtos tallér, vajas kenyér

V: tejbegríz

835. pemete (válaszként erre: 833. - Nikolbaba78)
2009. jún. 18. 13:12
Van, hogy hozatom a kaját, mert van egytökjó pizzéria itt a közelben,és fincsi menüjök van, és nem is drága, de ma pl én főzök:)
2009. jún. 18. 13:11

felkelés után almalé

R: bundás kenyér

T: kuki, rágcsálnivaló

2009. jún. 18. 13:11
pemete, te mindennap főzől neki vagy hozod az ebédet valahonnan?
832. pemete
2009. jún. 18. 11:27

R: mézes tej

R2: gofri (rájöttem, hogy Dana a lekvárt sem szereti:p)

T: milky way, sajtos tallér

E: hagymás sült csirkemáj, krumplipürével

U: keksz, és egyebek

V: szeirntem megint máj, már ha kell egyáltalán neki valami

V2: mézes tej

2009. jún. 17. 21:32

felkelés után almalé

R: vajas kenyér paradicsommal

T: keksz és körte

E: gulyás leves

U: banán, sós rágcsálnivaló

V: tejbegríz banánosan

830. pemete (válaszként erre: 828. - Pemete)
2009. jún. 17. 14:57
A spenót nem nyert, így előrehoztam az uzsit mostanra, és már eszi a túró rudit, utána kap egy kis gofrit, meg lehet viszünk le egy szendvicset a játszóra.
2009. jún. 17. 14:48

Tegnap:

R: alma-őszi üveges indulás előtt, piacon evett egy kevés sültkrumplit, az én görögsalim felét, és apa rántott húsijából is egy keveset, majd lenyomott egy fél sütit, amit az egyik pultostól kaptunk :p

T: ennek fényében kimaradt

E: gombapaprikás

U: málnás tejberizs

V: táp

828. pemete
2009. jún. 17. 13:03

R: mézes tej

R-T: gofri, sajtos párizsi

E: paradicsomos gombóc krumplival

E2: megpróbálkozom a tegnapi spenóttal

U: túró rudi, valami keksz

V: párizsis szendvics paprikával

V2: mézes tej

827. pemete
2009. jún. 17. 13:01
Dana olyan fél 9, és fél 10 között kel reggel, akkor issza a tejet, aztán utána még eszik valamit, van, hogy a tízórai ki is marad a későnkelés miatt, és fél 12-kor már ebédelünk. Utána alszik, mikor felkelt megint eszik, sokszor ebédelméegyszer, de ha 11 körül tízóraizik, akkor csak alvás után van ebéd. Utána lemegyünk ajátszóra, ott szokott uszizni egy kis kekszet, ezt-azt, aztán mikor feljövünk, akkor kap valami vacsit, és fürdés után meg megissza az esti adag tejet. Ő mostanában lett ilyen válogatós, ma is egész nap a répát emlegette, úgy látszik most az a sláger!
2009. jún. 17. 12:44

szia pemete!


akkor nálatok is változó az ételek mennyisége nem fura hogy már ilyen idősen is válogatnak mi lesz később?:))

nálunk az az érdekes hogy a levesekből mindig többet eszik meg mint bármi másból. De pl. a mi gyerek orvosunk azt mondta hogy az ő gyereke pl. 2éves koráig csak a levest volt hajlandó megenni ugy hogy kénytelenek voltak olyan leveseket csinálni hogy minden legyen benne.

Nálatok mikor van kb. a reggeli ideje mikor kel a gyerköcöd és mikor issza a mézes tejet mert látom mindig szinte azt írod?

825. pemete
2009. jún. 16. 21:12

Szia!


Nálunk is ilyeningadozó az ebédre elfogyasztott kaja mennyisége. Ma pl spenótot akartam adni neki, de abból csak pár falatot evett, aztán miután felkelt utána kapott gírost, abból majdnem annyit megevett, mint én:) Abból eszik sokat, ami a fogára való a többi az nem kell neki. Danát még csak villával hagyom enni egyedül, mert a kanalat mindig keresztben teszi a szájába, meg kiborítja belőle a cuccot:D

2009. jún. 16. 20:36

Szia pemete!

Érdekes hogy az enyém is régen állandóan megette ezeket a gyümipüréket akármilyet vettem mostanában nem kell neki de szerencsére az almát azt nagyon szereti ugyhogy ha valamelyik gyümölcs nem kell akkor az almával lehet próbálkozni.

De szó szerint ahogy leírtad nálunk is ez megy a főzelékek nem annyira de a főtt zöldségek az igen ja és persze a csoki persze az menne minden mennyiségben.

Egyébként milyen mennyiséget eszik neked délben mert nekem van hogy csak egy pár kanállal hajlandó enni de van hogy megeszi amit kiszedek neki igaz hogy csak ugy hogy először ő kezd el enni aztán én folytatom tovább míg kéri. Nem tudom nálatok ez hogy működik?

823. pemete
2009. jún. 16. 13:39

R: mézes tej

T: baconös fornetti, meg egy félliter baracklé

E1: 4 kanál spenót

E2: gyros husi krumplival

U: keksz

V: húslevesből husi és zöldség

V2: mézes tej

822. pemete
2009. jún. 16. 13:38

Eddig imádta a kecskemétiből a halasat, meg szerette a spenótot is, meg a nestlé mam receptjéből a lencsfőzeléket, de most bajban vagyok, mert egyiket sem akarja megenni:(

Sőt már a gyümölcspüréket sem hajalndó megkajolni, és itthon nem tudom árvenni a gyümievésre. Anyuméknál megeszi, de itthon nem.

Úgyhogy mostanában, hús, zöldség, meg tejtermékek. De a főzelék az már nem jó, csak a főtt zöldségek, meg a paradicsomos tészták.

No meg persze a csoki:D

2009. jún. 16. 13:24
és ha üveges ételt adsz neki mert mondjuk nem kell a borsófőzi akkor általában milyeneket eszik? Melyikeket szereti?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook