Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2007-ben esküvő fórum

2007-ben esküvő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1022. szika (válaszként erre: 1021. - Orsy27)
2007. júl. 11. 11:54

:)))


Igen, nálunk is hasonló gondok vannak. MIndenbe belekötnek, amibe csak lehet. De szó szerint, abba, ki hová fog ülni, mert nem lehet, hogy az ő rokonságukat szétültessük. Mert ugye, akkor hogy fognak barátkozni?!! Mondtam, hogy a mieink nem szeretnek barátkozni, és ez van.. :)))

Meg a ruhámba, holott még meg sincs, abba, ki lehet koszorúslány...és különben is... Utálatos egy dolog, de nem tudok mit kezdeni ezzel, agyon nem csaphatom őket (bárcsak tehetném... :DDD)


Mi is változtatásokat tervezünk, sokat sikerült elérni már a kezdetekhez képest. Tudják, hogy ha engem baszogatnak, GAbi sem megy haza nélkülem, és akkor ugye nekik sem jó, mert hiába laknak tőlünk 80km-re nekem is vannak ismerőseim, és seperc alatt elterjed, mekkora disznók, és akkor még romba dőlne a SZENT CSALÁD imázs. :)))))


Sok sikert neked is a változtatáshoz..nem könnyű.

1021. Orsy27 (válaszként erre: 1020. - Szika)
2007. júl. 11. 07:41

Köszi szépen! Vékony lennék? Na, jó, most már akkor elhiszem! :)))

Anyósomék nekünk is kavartak, meg kavarnak, ez úgy látom, manapság már nem ritka eset... Hívtak vagy 8 embert még a vacsorára, így pont beférünk majd az étterembe...nem is lesz zsúfolt... Mi szeretnénk ültetésrendet, sőt, már meg is csináltuk, szerinte meg felesleges, csak túlbonyolítjuk az egész esküvőt! Nem baj, ha lemegy az esküvő, változtatunk néhány dolgon Vele kapcsolatban! :(

1020. szika (válaszként erre: 1018. - Orsy27)
2007. júl. 11. 06:36

Tényleg nagyon csini ez a ruha. És persze te is benne... :)


De miért is vagy te kövér?????? Ki mondta neked ezt a butaságot. Kifejezetten vékuska vagy... Szóval tesék alaposabban tanulmányozni azokat a fotókat, és bevésni, hogy csini vagy. :)))

1019. szika (válaszként erre: 1010. - Gpetra)
2007. júl. 11. 06:33

:)) Örülök nagyon, ezek jó hírek.

Ruha még nincs. Elméletileg vagy a héten, vagy a jövő héten megyek, mert attól füg, mikor ér rá a tervező.


Amit intéztünk:

Végre kijelentketünk az itthoni anyakönyvvezetőhöz, és hamarsan megyünk a másikhoz, de már ő is tud rólunk, szóval csak Gabóca szabadságán múlik a dolog.

Átirattam a papírjaimat a doktoros nevemre. :))))

Megvan a kozmetikusom, sminkesem, és épp kerek egy hónap múlva megyek próbasminkre.

Jövő héten megyünk Gabi öltönyét megcsináltatani.

Van már egy szarvasunk az esküvői vacsira, a fagyóban pihen.

Holnap megyek a fotóshoz a referenciáit megnézni, és ha tetszik, akkkor hajráá :)


Anyósék bekavartak, mert a nagy kibékülésnek az lett az ára, hogy kisírtak maguknak még 10 embert, majd még 5-öt. Tele lesz kisgyerekkel. én pedig ezt akartam legkevésbé. És a plafonra kerülök attól, mindenbe beleszólnak, és erőszakosak és bunkók, mert mi más az, hogy az ember a kisujját nyújtja és fölzabálják mint a sáskák...


Szóval egyelőre itt tartunk..most csinálhatok további meghívókat, emrt ugye nincs más megoldás, és még szánjak rá szerintük 3 napot, hogy az ő vendégeiket is meghívjam.... utálom. Mindegy. Túlleszünk ezen is.

1018. Orsy27 (válaszként erre: 1017. - Gpetra)
2007. júl. 10. 21:12

Köszi! :)

A fátylam egészen pontosan 76 cm lesz, na de komolyra fordítva a szót, a hátam közepéig biztosan le fog érni! :)Igen, ez egy ruhapróbán készült, a főpróba 17-én lesz! :) Most voltam próbasminken, nagyon széép lettem! :))))))

1017. gpetra (válaszként erre: 1015. - Orsy27)
2007. júl. 10. 18:16
Most láttam az esküvői ruhás képedet. Nagyon csini leszel. :) Milyen hosszú a fátylad? Ez már a ruhapróbán készült, ugye?
1016. gpetra (válaszként erre: 1015. - Orsy27)
2007. júl. 10. 18:09
Ahogy elnézem, egy teljes nappal. :)
1015. Orsy27 (válaszként erre: 1014. - Gpetra)
2007. júl. 10. 12:48
Csak nyugodtan! Hajráááá! :))
1014. gpetra (válaszként erre: 1012. - Orsy27)
2007. júl. 10. 11:54
Lehet, hogy a végén még beelőzünk Titeket. :)
1013. gpetra (válaszként erre: 1012. - Orsy27)
2007. júl. 10. 11:54

Aranyos vagy. :)


Nagyon meglepődtem ezen a rugalmasságon és kedvességen.

1012. Orsy27 (válaszként erre: 1010. - Gpetra)
2007. júl. 10. 11:52
Ez fantasztikus! Nagyon örülök Nektek! :)))
1011. gpetra (válaszként erre: 1009. - Szika)
2007. júl. 10. 11:49

Egyébként abszolút pozitív vagyok. :) Meggyógyulok, és jövőre teljesen egészségesen vehetek részt a saját esküvőmön. Nem kell idegeskednem, hogy jól leszek-e.


Ti hogy álltok? Ruha? ;)

1010. gpetra (válaszként erre: 1009. - Szika)
2007. júl. 10. 11:47

Már megvan a terv. :) Nyáron összeházasodunk, legalábbis az önkormányzathoz bemegyünk aláírni, aztán jövőre tartunk egy templomi szertartást és lagzit.


Ma beszéltem az anyakönyvvezetővel, nagyon kedves volt. És nagyon rugalmas. Azt mondta, hogy ugyan bőven belecsúsztunk az 1 hónapos várakozási időbe, de ha akarjuk, akkor már most pénteken összead minket. :)

1009. szika (válaszként erre: 1008. - Gpetra)
2007. júl. 10. 07:34

óóóóóóóó...ez annyira szemétség... :(((


És ha később tartanátok?Azt mondják a téli esküvők nagyon szépek, hangulatosak... Nem próbálkoztok meg vele?

De legalább nincs bizonytalanság. Tudod, hogy meg fognak műteni, meggyógyulsz, és annál nincs is fontosabb.

És ne merészelj távozni a fórumról, mert jaj neked! :)

1008. gpetra
2007. júl. 9. 10:51
Na Kislányok, kiestem a fórumból...nem lesz 2007-ben esküvőm. Most beszéltem az orvossal, augusztus elején tud megműteni. Utána hat hétig kapok egy csövet, olyat, mint amilyen most van... Szóval esélyem sincsen.
1007. gpetra (válaszként erre: 1006. - Orsy27)
2007. júl. 4. 19:11

A diadém nagyon jó, én nagyon szeretem. Kicsit "emel" is, tehát összességében magasabbnak fog tűnni a frizud. Biztos nagyon szép leszel. :)


Ezen nem fogunk összeveszni. :)

1006. Orsy27 (válaszként erre: 1005. - Gpetra)
2007. júl. 4. 19:00

Örülök, hogy még mindig tetszik! Igen, lesz egy ezüst diadém a hajam előtt, igazából a két, viszonylag elől lévő tincs fogja tartani, abba fogjuk beletűzni a két végét! Fátylam is lesz, az pedig a hajam alá lesz betűzve. Mivel a ruhám is ezüstös, így ezüst ékszereim lesznek, ezért lesz a diadém is, hogy harmonizáljak magammal! :)

Továbbra is azt mondom: vékonyabb vagy, mint én! :)

1005. gpetra
2007. júl. 4. 18:52
Jelzem, megnéztem. :) Nekem továbbra is nagyon tetszik. Olyan kis finom. Lesz benne valamilyen hajdísz?
1004. Orsy27
2007. júl. 4. 18:47

Feltöltöttem még 2 képet, nézd csak meg, az előlnézetit le fogom venni, mert annyira nem jó...Jelezz, ha láttad, jó? :)

Megyek, megnézem újra a fotóidat... :)

1003. gpetra
2007. júl. 4. 18:37

Én vékonyabb??? Megtévesztőek a képeim. :)


Kár... Azért szívesen megnézném. :)

1002. Orsy27 (válaszként erre: 1001. - Gpetra)
2007. júl. 4. 18:35
Van olyan kép, de elég sötét lett, azért lehet, hogy felrakom, habár nem sok látszik a hajamból sajna... Szerintem Neked jól áll majd a konty, mert vékonyabb vagy, mint én! :)
1001. gpetra (válaszként erre: 1000. - Orsy27)
2007. júl. 4. 18:17

Olyan fotó nincsen, amin előlről látszol?


Nekem is elég kerek az arcom, de nem bírom, ha a hajam itt-ott lóg, pedig a fodrászom mindig erőlködik, de nem hagyom magam. :) Így kénytelen addig ügyeskedni, amíg jó nem lesz a kontyom, és az arcom sem tűnik olyan nagyon kereknek. :)

1000. Orsy27 (válaszként erre: 999. - Gpetra)
2007. júl. 4. 16:26

Szia Petra!

Igen, ez már a végleges frizurám, de igazából én szerettem volna, hogy lent maradjon valamennyi a hajamból! Eléggé kerek az arcom, s a konty csak még nagyobbá tette volna a fejemet. Így meg 35 csattal szépen felrakosgatta a hajamat a fodrász ( 2 óráig tartott), aki mellesleg egy 22 éves leányzó, de nagyon ügyes! :) Persze, még le lesz rögzítve kb. 5 kiló lakkal, hogy kibírjon 24 órát, mert most csak kevés volt rajta, s így 6 órát bírt ki ilyen állapotában. Örülök, hogy tetszik! :)

999. gpetra
2007. júl. 4. 12:33

Orsy, megkukkantottam a próbafrizudat a képgalériában. Nagyon tetszik! Gondolom, hogy ez már a végső állapot, tehát félig ki lesz bontva. Ugye?


Érdekes, hogy a fodrászok idén mennyire rákattantak a félig/teljesen kibontott frizura. Két esküvőn voltam idén, mindkét menyasszonynak ki volt bontva a haja.

998. gpetra (válaszként erre: 997. - Szika)
2007. júl. 4. 12:15
Aztán a végén nehogy ne legyen ruhád! :))
997. szika (válaszként erre: 995. - Gpetra)
2007. júl. 3. 18:20

Szia!


A pihenés az túlzás...de nem baj, majd ithon. :)))


Csodálkozol rajta?? Épp most néztem tükörbe...és hát nagyon jujjuj,a mit láttam.. :))))

996. szika (válaszként erre: 994. - Gardiedi)
2007. júl. 3. 18:19
kb 2 oldalnyit írtam neked- és valahogy sikerült kitörölni. majd megütött a guta. Holnap megírom még egyszer, ma már nincs hozzá kedvem. :)
995. gpetra (válaszként erre: 993. - Szika)
2007. júl. 1. 16:49

Szió!!!


Hűha, elég "élménygazdag" volt az utatok. :) Remélem, hogy végre kipihented magad.


Nagyon halasztgatod ezt a ruhanézést. :)

994. gardiedi (válaszként erre: 993. - Szika)
2007. júl. 1. 15:57

Szia csaj!!!!!! De jó hallani felőled! Tetszik ez a beszámoló, priviben írnál nekem, hogy melyik iroda, mennyi stb.?


Ja, tegnap készen lettek a képeink és nagyon tetszenek!!!! 80db helyett 116db, mert a fotós nem tudott választani:) Egy nagy albumba beragasztva kaptuk meg, a cd remélem jövő hétre készen lesz, akkor tudok feltenni ide isű:) Szkennelni nem tudok, akkora az album.

993. szika
2007. júl. 1. 14:34

Szép napot hölgyek! :DD


megjöttem, barnán, és félig amputált nagylábujjal...köszönhetően egy jeti méretű kagylónak, amit a vihar sodort ki a sekély vízbe... a kollegáit megettem vacsira, bosszúból. :DDD


Nagyon jó volt a nyaralás - kivéve a repülést, mert az szörnyű volt...a hullámvasutat és a lánchintát sem bírom, itt meg mindezt több, mint egy órán keresztül élvezhettem. :((

A szállodában az ígéretek ellenére sem volt légkondi, úgyhogy az első 4 nap majd' megsültünk, de sebaj, utána vihar volt a tengeren, és lehűltek az éjszakák..szerencsére.

Elég mozgalmas volt a környék,a mire nem igazán számítottunk, mert inkább a csendesebb, nyugisabb helyeket szeretjük, így aludni már csak az idióta német fiatalok rajcsúrozásától sem lehetett.

Hatalmas az olcsóság, és az üdülőövezeten kívül elég lepusztult még, de már látszik, hogy megindult a fejlődés..kell még neki néhány év, hogy infrastruktúrában elérje mondjuk legalább a szlovákokat... de addig jó nekünk, mert utána ez a part is megfizethetetlenül drága lesz.

Egyébként csodaszép vidék, és gyönyörű a part.

A mentalitás kicsit balkános, de kb erre is számítottunk. Összességében nagyon rendben volt az egész, meg fogjuk ismételni. :)


Hétvégén megyünk még egy adag meghívót széthurcolni...

hétfőn pedig szerdődét kötök az új munkhelyemen, feltéve, hogy a nyamvadt apeh megcsinálja a startkártyámat időben, és az irataimat is cseréletetni kell a héten...ez sem lesz egy egyszerű kör.


Jövő héten kellene mennem a ruhát intézni, de csúsztatok még egy hetet, mert szeretnék egy kicsit méregteleníteni addig...végre lesz rá időm..

Kézzel varrt cipőm lesz...nem emlékszem, ezt mondtam e már - após intézi.

És még a hónapban el kell menni GAbó ölönyét megcsináltatni - az esküvő kiállításon kaptunk egy 15 ezres utalványt, a többit apósék fizetik.


Azt hizsem egyelőre más hírem nincs.

Most visszaolvasom az elmúlt hét termését. :)))

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook