Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20-as éveimben sorban ráztam le a megbízható, szerény... fórum

20-as éveimben sorban ráztam le a megbízható, szerény... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 2. 06:28
Valahol átok a szerénység (magamból kiindulva.) Nem hogy a párod de még magad sem tudod megvédeni. Ha esetleg mégis nagy szó, nem lehetetlen. De így "gyengébben" indul a kapcsolat. Főleg ha még az érzéseit is elfolytja akkor még nehezebb. De a javulás sem lehetetlen. Inkább ilyen legyen mint vágjon mint a répát.
24. globus (válaszként erre: 23. - Birebora)
dec. 31. 08:52

Szerintem jellemzően nem változnak meg az emberek. Ha mégis, az a ritkább.

Ha negatív tulajdonság hirtelen kerül felszínre, az valójában ott volt, csak ügyesen titkolták, vagy másik fél szenzorai nem vettek jelet.

dec. 31. 08:47
Nekem van távoli ismerős akinél a pasi rossz fiú volt. Lett 4 gyerek, valamennyire változott öregségére, de dolgozni sosem szeretett most is az asszony tartja el. Ez jobb?
22. birebora (válaszként erre: 7. - Jooeva)
dec. 31. 08:46
Egyetértek.
21. Fánkocska90 (válaszként erre: 16. - Xochipilly)
dec. 30. 13:17
11 év után lett gyerek, de egyébként azóta tipik narci🤷🏻‍♀️
20. srcrss (válaszként erre: 18. - Myra)
dec. 30. 13:10
Ugyanígy látom.
19. Józsibirka (válaszként erre: 18. - Myra)
dec. 30. 12:45
Egyetértek!
18. Myra
dec. 30. 12:41
Egyáltalán nem biztos hogy akkor jobb lenne, lehet elvált asszony lennèl 2 gyerekkel. Az se jobb. És egy izgalmas rossz fiúból is lehet rendes családapa.
17. xochipilly (válaszként erre: 16. - Xochipilly)
dec. 30. 12:19
Nem "várják meg" a gyerek születését, annyi ideig nem tudnak színészkedni.
16. xochipilly (válaszként erre: 13. - Fánkocska90)
dec. 30. 12:18
Fura, általában a nárcik szokták kimutatni a foguk fehérjét a kezdeti rózsaszín ködös időszak után de náluk az pár hónap alatt lezajlik.
15. globus
dec. 30. 12:07
Legalább a vagány rosszfiúk megvoltak?
14. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fánkocska90)
dec. 30. 11:28
Az enyém is kifordult magából mikor megszületett a fiunk. Na én nem kínlódtam. Nekem a nyugalom kellett, a gyereknek meg pláne nem hiányoztak a hőbörgések. Váltunk. nem bántam meg csak azt, hogy a gyereknek nem lehetett egy olyan apja akire felnézhet és minta.
dec. 30. 11:19
Én a megbízható, csendeset valasztottam...gyerek után teljesen megváltozott, kifordult magából. Csak kinlodunk azóta.
dec. 30. 10:43
Az élet nagy dolgai.
11. 55Judit (válaszként erre: 10. - 55Judit)
dec. 30. 10:32
Fojt: Még magamat sem. Mert az akkori szintemen azt a választást találtam a legjobbnak akkor.🙂
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 10:31

Minden úton máshova jutunk.

Én is választhattam volna annak idején másik utat is a mostani eszemmel. De akkor az volt, most meg ez van (szívás).

Ahol vagyok, oda én jöttem. Senkit nem hibáztathatok.

9. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 10:26
Amúgy lehet, de ne bánd. Ha nem igazán azt akartad, akkor kár lett volna. Akkor most lehet, hogy otthon ülnél a családdal és azon filóznál, hogy ha nem kötelezed magad el olyan mellett aki nem jött be igazán akkor most lehet, hogy olyan mellett ülnél, aki mellett boldog lennél.(sokan éreznek így is szerintem ...)
dec. 30. 10:22
Ez a vallomás volt már 1x, pár hónapja. 🙂 (nem baj, csak úgy megjegyzem)
dec. 30. 07:22

Tiniként, nulla tapasztalattal sem jöttek be a hangos/vagány/iszákos/kihaénnem pasik...és milyen jó döntés volt.

A megbízható/szerény nem egyenlő a papuccsal.

Attól, hogy valakinek nem hallatszik a hangja az utca végéig, lehet nagyon határozott és céltudatos, aki tűzön-vízen átmegy, ha akar valamit.

6. semleges (válaszként erre: 5. - Józsibirka)
dec. 30. 04:47
Jól hangzik:)
5. Józsibirka (válaszként erre: 4. - Semleges)
dec. 30. 04:14

Adok házat neki,

semmit se kérek, csak tartsa rendben....

dec. 30. 04:11

Hát igen. A tisztességes, becsületes, szerény, családcentrikus ma már keveseknek pálya de, hogy már akkor sem, ezen csodálkozom. Van egy ismerősöm ugyanezen jajong. 30+ se kutyája, se macskája, albiban lakik. Fél, hogy kifut az időből.


A rosszfiúk lehet, hogy izgalmasabbak és vagányabbak, de nem életbiztosítás a hosszú, nyugodt, biztonságot nyújtó életre.


Hátha még sikerül, ne add fel.


Egy kolléganőm 50 felett talált rá a párjára társkeresőn. Mondjuk a pasi nem akarja elvenni.

dec. 30. 00:42
keso banat......
dec. 29. 23:25
szívás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook