Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hét lemaradás egész terhesség alatt.Mi lett a babával? fórum

2 hét lemaradás egész terhesség alatt.Mi lett a babával? (beszélgetős fórum)


5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 14:19

Nekem nem írtak semmi kórosat a papíromra, de 2 hét lemaradást mértek még a 20. héten is. (Már a 6. héten is volt 1 hét lemaradás, ami nem lehetett valós, mert lombikos terhesség volt.)

Aztán a 22-24. hét körül egy profi ultrahang vizsgálatra mentem és napra (!) pontosan akkorát mért, mint amekkorát a lombik időpontja alapján kellett.

Tehát csak a túlsúlyom és a saját orvosom szar gépe miatt látták lemaradva a babámat, mérési hiba miatt. Ez jó sok pénzbe és még több idegeskedésbe került.


Januárban volt 5 éves a kisfiam és semmi baja.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 13:05
Szerintem erre biztosat senki nem tud mondani. Volt komolyabb genetikai vizsgalatotok? Nifty, prena?
2023. szept. 21. 12:32

30 naposak a cilkusaim.A 13.heti uh rendben lett,a méretei megfeleltek

Csak utána jött a kevés magzatvîz ugye...2 hét lemaradás.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 11:37
Rendszeres volt a ciklusod a baba előtt? Mert pl unokatesómnak nem, minden gyereke (4!), 2 hét lemaradásban volt, az elsőnél befeküdt a kórházba, bár egész terhesség alatt mondta, hogy nem 28 napos ciklusai voltak. Szóval az elsővel befeküdt, a többivel nem, mindet túlhordta 2 héttel. Minden gyerek rendben van, még a legkisebb is 20 felé jár.
2023. szept. 21. 11:12

19 hetesen vették észre,hogy kevés a magzatvizem.Genetika,magzatvíz vétel,magzati szív Uh negatív lett.Azóta 2-3 hetente néznek ultrahangon.A 2 hét lemaradás meg van,de növekszik,gyarapszik a súlya is.Mozog rendesen a baba.A magzatvíz rendeződött azóta.

Azoktól kérdeznék,akiknek hasonlóan volt,hogyan alakult a szülés?Lett e valami baj a későbbiekben a babával?Lett e valami rendellenessége?

(Korai IUGR volt a papíromra írva ,mikor kiderült.)

Aggódok nagyon!

29 hetes kismama.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook