Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 19 hós kisfiam össze-vissza ver. Mit csináljak vele? fórum

19 hós kisfiam össze-vissza ver. Mit csináljak vele? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. szept. 16. 13:12
őszintén? bocsi, tudom most kiutáltok, de én simán bevágnám az ágyába, ha kell egy nap 15*, osztanám neki rendesen a büntit, míg le nem szokik erről a csúnya szokásról. Nekem is van gyerekem, ő két és fél éves, de sose csinált ilyent. Ha a szép beszéd nem hat a picidnél, menjen a szigorúbb "erőszak". Azért már majdnem két éves a gyerkőcöd, nem fog lelki törést szenvedni, ha rá van húzva a kezére, vagy a fenekére, ill. ha otthagyod a szobájába, vagy valahol bünti gyanánt.. Az, hogy nevet rajtad, semmiképp se jelent jót, ezek szerint nem tisztel a saját gyereked, próbáld meg ezt kivívni, hogy észrevegye ki a főnök. Nehéz lehet neked:-(
2010. szept. 16. 13:12
Most egyébként bezártam a szobájába, hátha rájön, hogy "haragszom rá"...
7. bf5264a5b9 (válaszként erre: 4. - Cumma1)
2010. szept. 16. 13:10
Igen, mondtam, ha hangosan sírni kezdek, akkor van hogy abbahagyja...
2010. szept. 16. 13:10

Kis pálinkába áztatott kenyér segít:-)))


Komolyra fordítva a szót, szeretetből csinálja még nem fogja föl, hogy azzal neked fájdalmat okoz. Majd kinövi.

5. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 4. - Cumma1)
2010. szept. 16. 13:10
19 hós gyereket?:DD Neked nincs gyereked ugye?
2010. szept. 16. 13:10

Nevelési tanácsadóba vinném el a helyedbe, ott van gyerekpszichológus is, hátha tudnának segíteni. Én ilyen helyen dolgozok, sokan hordják be a gyerekeket. Ne szégyelld! Időben lépj!

Mondogattad neki, hogy nem szabad, fáj anyának..?

2010. szept. 16. 13:09
Az a baj, hogy ha eltolom, egyre vadabbul és elszántabban próbálkozik :(
2010. szept. 16. 13:09
Nálunk szintén ebben a korban volt ugyanez, én megfogtam a kezét, eltoltam, és mondtam, hogy nem szabad, és anyának ez fáj. Leszokott róla, fontos megértetni vele, hogy ez nem vicces-játékos dolog.
2010. szept. 16. 13:08

Sziasztok!


19 hónapos a kisfiam, és össze vissza püföl, rugdos, marja az arcomat, és közben röhög. Mit csináljak vele? Teljesen kétségbe vagyok esve :'(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook