Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 19 évesen nem fog furcsán nézni a nőgyógyász, ha kérek másik gyógyszert, mert csökkent a libidóm? fórum

19 évesen nem fog furcsán nézni a nőgyógyász, ha kérek másik gyógyszert, mert csökkent a libidóm? (tudásbázis kérdés)


26. tücsimücsi (válaszként erre: 20. - 2dc2fea84b)
2012. febr. 8. 07:46
Ez a doki sem sokat konyít a szakmájához...az én orvosom megmondta hogy igenis csökkenhet tőle mert az egyfázisúakban több a férfihormon.
25. Nalla (válaszként erre: 1. - Evelin0710)
2012. febr. 8. 06:29

Nekem is ilyen problém volt nemrég, én 22 voltam és egy másik gyógyszert szedtem, de a helyzet ugyanez volt, még a párommal is dettó! :) Nagyon nehéz volt szegényt meggyőzni, hogy még mindig Őt szeretem, nem szeretek mást, és nem is csaltam meg, de egyszerűen nem tudok vele lefeküdni, max. hetente 1-2x.

Persze én is cikinek gondoltam az egészet, de a helyzet tarthatatlan volt, nem volt mire várni, nálam meg más fogamzásgátló eszköz nem jön be - sajnos nem reagálok jól a gumi óvszerre - úgyhogy elmentem. Egy idős néger dokim van, képzelheted, milyen volt ott ülni előtte és mondani, hogy egyáltalán nem kívánom annyira a szexet, mint régen... Meresztgette a szemeit, húzogatta a szemöldökét, de azt mondta, oké, ír másikat, mert igen, lehet a bogyóm mellékhatása.

Azóta jobb a helyzet, az új gyógyszerrel könnyebb, de még így is ingadozó a libidóm: egyszer megőrülök, és naponta többször többször is szeretném, aztán napokig semmi... Jó lenne valami hormonmentes, de mégis megbízható fogamzásgátló eszköz, de nem találtam még megfelelőt... :(

24. pgiz (válaszként erre: 23. - Dolores007)
2012. febr. 5. 20:17
Bocsánat, a lányom oldaláról írtam véletlenül.
2012. febr. 5. 20:15

Ne nagyon törődj vele, hogy hogyan néz.Ebben az esetben a nőgyógyász egy egyszerű szolgáltató, akinek a szolgáltatására befizettél a tb-járulékoddal.

Amúgy is gondolj arra, hogy ki is lesz nőgyógyász? Aki a komolyabb és bonyolultabb szakokhoz kevés.

(Tisztelet a kb.20 szülész-nőgyógyásznak, aki komoly tudósa a szakmájának. 20 - nem egy városban, hanem az országban.)

2012. febr. 5. 20:15
Nyugi! A dokik bírják a gyűrődést...
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 20. - 2dc2fea84b)
2012. febr. 5. 20:11
Valahogy szerintem egy 18 éves "kislány" képes felismerni az összefüggést a libidócsökkenés és a gyógyszerszedés között. Ugyanakkor van benne még annyi gátlásosság, ártatlanság, hogy ne tudja poénosan felfogni az ilyen megnyilvánulásokat. Inkább nem kommentálom az ilyen orvosi viselkedést/beszólást egyéb módon.
2012. febr. 5. 20:04
Egyik barátnőm is így volt. Neki azt mondta a doki, hogy kislány, ha 18 évesen nem kívánod a szexet, akkor ne bogyót válts, hanem partnert!!
19. 5e0c262058 (válaszként erre: 1. - Evelin0710)
2012. febr. 5. 19:53
Ez kellett volna nekem fiatalabb koromban, nem bírtam magammal :)
2012. febr. 5. 19:43
Még anyu előtt érzem cikinek elmondani ezt. Tudja, hogy gyógyszert szedek, örült is neki (szerencsére nem konzervatív :)), csak azért előtte mégis kicsit ciki ez az egész. De biztos kérdezi majd, hogy ho_hogy másik gyógyszert szedek, mert van hogy ő válja ki.
17. 209e993cdf (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2012. febr. 5. 19:41

He-he!Még jóhogy nem arra célzott legyél vele jóba!

Az egy köcsög orvos lehetett,mert ilyet egy normális nem mond!

16. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Evelin0710)
2012. febr. 5. 19:38
Szerencsés vagy! :O)
2012. febr. 5. 19:38
Én is pont így jártam ugyan ezzel a fogamzásgátlóval aztán abba hagytam a szedést,mert akartam egy gyermeket.
14. Evelin0710 (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2012. febr. 5. 19:37
Jesszusom, mik nem vannak.... Ilyen dokiról még szerencsére nem hallottam.
2012. febr. 5. 19:36
Teljesen igazatok van! Ha majd lenéző is lesz, nem fog érdekelni, én tudom, hogy így nem jó nekem és kész :)
12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2012. febr. 5. 19:36
Akkor az egy bunkó paraszt volt.
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2012. febr. 5. 19:36
Ő is egy klassz példánya lehet az emberiségnek... :/
2012. febr. 5. 19:34
Én egyszer majdnem ugyanígy jártam.. kértem a dokit adjon valamit amitől lesz vágyam... Azt mondta ilyen nincs, partner váltás lenne rá a megoldás....
2012. febr. 5. 19:34
Köszönöm. Még van 2 levél, azt még szerintem megvárom, ha már egyszer megvettük. Arra is gondoltam, hogy abbahagyom, de így 100x kényelmesebb. Nemcsak aszexre gondolok, hanem inkább a menstruációra. Előtte össze-vissza jött meg (volt, hogy több mint 2 hétíg is megvolt...) ráadásul nagyon görcsöltem.
2012. febr. 5. 19:27
Nem szabad , hogy furcsán nézzen! Az egészséges élet része a szex is, többek között az egyik örömforrás, nem kell szégyellned, hogy igényed van rá, és arra is, hogy kívánd is.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Evelin0710)
2012. febr. 5. 19:27

Ha az orvos stílusa hagy némi kívánnivalót maga után, akkor mindegy mivel állítanál oda, mindennel kapcsolatban lenézően viselkedne, de ne a dokitól tedd függővé, hanem attól, hogy ez az állapot Neked/Nektek nem jó, és ezért tenni kell.

Bemész, elmondod mi a helyzet, teszel arra, hogy miként kezel, felír valami mást és hazamész. (Max magadban elküldöd a viharba.)

Valakire ilyen hatással van a tabletta, ezt ők is tudják, és mindig azt mondom, hogy mi betegek, olyanok vagyunk az orvosnak, mint a fodrásznak egy fej. Ez a munkája.

Semmit nem kel szégyellni. Menj csak!

6. 2f7db3f503 (válaszként erre: 4. - 2f7db3f503)
2012. febr. 5. 19:26
(nemcsak libidócsökkenés a mellékhatása és ha egy férfi szeret, nem várja el a párjától, hogy tablettát szedjen olyan kockázatokkal)
5. 72542cb970 (válaszként erre: 1. - Evelin0710)
2012. febr. 5. 19:24
Ne felj elmenni de en inkabb azt tanacsolnam maganuton probald meg rendezni...sok szerencset!
2012. febr. 5. 19:24

Nem mondom, hogy sosem szedtem tabit, de mégis az a kérdésem:


Nem lehet, hogy inkább nem kéne szedned?

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evelin0710)
2012. febr. 5. 19:23
Ne félj, emiatt nem fog lenézni. Meg kell találni a megfelelő gyógyszert, ez is a dolga. Ehhez meg az kell, hogy elmond a gondjaidat.
2012. febr. 5. 19:22
Én is ezt szedem, hasonló mellékhatások nálam is vannak........
2012. febr. 5. 19:21

4 hónapja szedek Lindynette 20 tablettát, de mióta szedem alig kívánom a szexet. Volt, hogy a barátom már azt hitte emiatt, hogy megcsalom valakivel, de szerencsére sikerült megbeszélnem vele. Cukorbeteg is vagyok, szóval nincs olyan nagy választék a tablettákkal kapcsolatban. De félek emiatt elmenni az orvoshoz, mert félek, lenézne emiatt, vagy akármi... Valakinek valami tanácsa?

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook