Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 16 hónapos babával 14órás repülő út... fórum

16 hónapos babával 14órás repülő út... (beszélgetős fórum)

1 2
14. mese habbal (válaszként erre: 6. - Clau26)
2011. ápr. 2. 21:14

hát a 2 hét az necces szerintem... egy hét tuti szarul telne, mire kiheverné, plusz még az időeltolódás.. de lehet, hogy a két is rámenne, és így nem is élvezné ki, hogy ott milyen jól tudná érezni magát...


persze te ismered a gyereked.. de sztem ekkora gyereknél kisebb változások, vagy traumák is néha hetekig tartó rossz alvást, nyűgösséget stb eredményeznek... de ha úgy érzed, ő jól viseli a változásokat, vagy hamar ki szokta heverni a kisebb traumákat... neked kell érezni...

2011. ápr. 2. 21:14

[link]



Itt sok érdekes dolog van :)

12. Clau26 (válaszként erre: 10. - 5819723512)
2011. ápr. 2. 21:14

Nekem is kb 10éves korom óta Florida az álmom,szó szerint erről álmodok..haza se jönnék szivem szerint:-)

Ő nagyon megszokta a rutint az esti lefekvésnél,de gondoltam addigra olyan fáradt lenne hogy éjszaka átaludná a repülő utat..egyébként nem tudom az mivel jobb amikor valaki kocsival utazik 8órát gyerekkel..annyi hogy közben megtud állni...

11. Clau26 (válaszként erre: 7. - Noncsi18)
2011. ápr. 2. 21:11
sógornőm kislánya 8hónapos volt amikor ide jöttek miamiból és állitólag tök jól viselte én csak emiatt gondolkozok ezen...
10. 5819723512 (válaszként erre: 5. - 5819723512)
2011. ápr. 2. 21:10

És mi is az esti azt tervezzük, hogy a gépen legyen az alvás. Szerencsére a fiam mellet soha nem kellet lábujjon közlekedni, ha álmos alszik, babakocsiba, kocsiba, karomba, játszó szőnyegen, bárhol.

És szerintem a napi rend is tartható lesz.

Mi 3-4 hetet tervezünk.

És miért megyünk, mert soha vissza nem térő lehetőséget kaptunk...

9. Noncsi18 (válaszként erre: 6. - Clau26)
2011. ápr. 2. 21:10
Szerintem ne halasszátok el a baba miatt, ne mő lesz az első aki repül. Csak érdeklődjetek utána.
8. Clau26 (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2011. ápr. 2. 21:09
borzasztó nagy hülyeséget irtál már ne is haragudj meg de akkor ezek szerint én nem szeretem a gyerekemet mert Floridába akarom vinni..értem..jó észjárás
2011. ápr. 2. 21:09
Igazából sokat nem tudok segíteni, mert nem repültem még ilyen pici gyerekkel, de mi pont most jöttünk ki New York-ba az is 12 óra, Münchenbe kellett átszállni és pont arról beszéltünk, hogy mit érezhet egy pici egy repülő úton. Mert azért a fel meg leszállás húzos, legalább is nekem az volt. Én most ültem először repülőn, leszállásnál nagyon nagy volt a nyomás. A fülem azt hittem szét robban zsibbadt az egész arcom... én nem tudom, hogy viselné ezt egy pici. Persze mindenkinek más érzés. Szerintem érdeklődjetek egy légitársaságnál hogy hogy megy ez... Amúgy fellehet állni a repülőn ahányszor csak akarsz. Egyedül a fel-le szállásnál kell ülve maradni és becsatolni magad.
6. Clau26 (válaszként erre: 4. - Mese habbal)
2011. ápr. 2. 21:08
2hét..igen ő is kis izgága viszont tudom h ott mennyire jól érezné magát gyerekek között lenne és imádja a vizet itthon is mindig aquaworld-be mentünk vele,strandokra nyáron
5. 5819723512 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. ápr. 2. 21:06

Szia :)


Én is kiváncsi vagyok a tapasztalatokra véleményekre. Mi Los Angelesbe megyünk (ha minden igaz) és kb. akkor 15 hónapos lesz.

Tervünk egy Frankfurti vagy Párizsi átszállás, de onnan is min.7 óra tovább.

Előre kell szólni, hogy babával mentek, a babakaja/tápi miatt.

A sógor azt mondja amikor megy tele van a repülő gyerekekkel akik játszótérnek használják a gépete, hogy ebből mennyi igaz azt nem tudom.

2011. ápr. 2. 21:06

hú.. az enyém 14,5 hónapos.. el nem tudom képzelni, hoyg ezt meg lehetne oldani emberi módon.. bocsi, de én tuti halasztanám ezt 2-3 évig...


persze gyerekfüggő.. az enyém eléggé csak a saját ágyában tud aludni, meg van napirendünk, kell neki a futkározás stb stb...

mennyi időre mennétek? mert ha 3 nap múlva vissza, akkor semmiképpen sem, ha hónapokra, akkor gondolom kiheveri...

2011. ápr. 2. 21:05
szia! szerintem pont nem éjjel kellene utazni, mert akkor úgyis kiráncigálod a megszokott kis ritmusából(még jobban). Én biztos úgy "időzíteném", persze ha lehet választani indulási időt, hogy pl délutáni időpont(vagy kora esti) és a felszállást még lássa, majd utána agépen elaludna, és mire felébred már ott is vagytok...
2. Sopianae (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. ápr. 2. 21:02

Én is mehettem volna Amerikába, de nem mentem és nem is fogok, amíg Liza nem lesz legalább 3-6 éves. Maximum az öledbe tud vagy melletted.

Ha szereted a gyereked nem mész el.

Nagyon kicsi még hozzá.

2011. ápr. 2. 21:00

Sziasztok!


Lenne lehetőségünk kimenni Floridába de egyszerűen nemtudom hogy viselné ezt a kislányom..utazott már valaki közületek ilyen hosszú útra ekkora gyerekkel?Arra is gondoltam,hogy éjszaka kellene menni..Tudja valaki hogy milyen lehetőségek vannak?Fel állhatok vele néha?Hol tud majd aludni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook