Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 140kg felettiek, IDE, fogyjatok VELEM fórum

140kg felettiek, IDE, fogyjatok VELEM (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8637. de7b7302d3 (válaszként erre: 8633. - Szasz23X)
2010. jan. 10. 21:31
En ezt komolyan elhiszem Szaszi. Lehet, hogy erika az egy a milliobol, akinel a tudomany csodot mond.
8636. 0d32c1589e (válaszként erre: 8635. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 21:14
Ez gyönyörü, olyan kedves vagy ezt nem lehet szó nélkül hagyni. Mazsika holnap kezdem elölről a fogyimat, mert én egy jó nagyot "bukfenceztem".
2010. jan. 10. 21:01

Kívánok mindannyiótoknak erőt ,kitartást,jó egészséget...és kicsit több hitet embertársaitokban.én mindíg magamból indulok ki én soha nem kérdőjeleztem meg senkit sem....Magamnak pedig szívből kívánom,hogy jöjjek rá mi a jó nekem....szeretettel üdvözöllek benneteket.Erika



és soha ne feledjétek:az embernek nincsen mása csak a becsülete,lehet valaki szegény vagy gazdag,nem marad más csak a becsülete....nekem meg van.Szervusztok

8634. Szasz23X
2010. jan. 10. 20:54
végigolvastam a naplódat, nem egyszer. Jó, ha a 200 kcal-t leírod napi szinten. Emellé írsz minden nap 11 km szobabiciklizést...Ezt azért erőteljesen megnézném. Végülis...tudományos csoda? UFO? vagy mi a szent szar? Ennyire nem lehet másokat hülyének nézni.
8633. Szasz23X (válaszként erre: 8632. - De7b7302d3)
2010. jan. 10. 20:52

Igen? De a tudomány mai állása szerint az alapanyagcsere (keringés, szívizom, agy, stb) ellátása 500 Kcal körüli.

Ezt te komolyan elhiszed, hogy valaki 5 hónapig ennek a felét viszi be, és még él? És meg tud mozdulni? És NEM FOGY?

8632. de7b7302d3 (válaszként erre: 8630. - Szasz23X)
2010. jan. 10. 20:49
Sok dolgot nem tud ma meg megmagyarazni a tudomany, nem ez az elso eset. Ez meg nem jelenti azt, hogy hazudik.
2010. jan. 10. 20:47

A napi egyszeri evéssel tartom a súlyom, 2005-ben voltam 152, akkor utaltattam be fogyókúrára, nos idáig abban a hitben voltam tartom a súlyom, csak most, hogy elkezdtem a kilók felszámolását, és amikor 2 hónap után megmértem magamat akkor döbbentem rá, hogy igenis híztam annak ellenére, hogy vigyáztam magamra. Nem vettem észre, szóval akiknek a genetikájuk miatt nagy az esélyük az elhízásra, fokozottabban kell figyelni a táplálkozásra. Nekem is mindíg mondták a szüleim fogyni kéne, jó, de hogyan, mikor meg koplaltam, akkor az volt a baj. . . . . . Valahogy meg kell érni az emberben, mindegy mikorra jön el ez a döntés, mikor ér fel a tudatunk ahhoz, hogy átlássuk azt a káoszt, amit a gyerekkor kezdetén, majdcsak a születésünk kezdetétől magunk körűl tudhatunk. Nagyon nehéz feladat gyereknek , szűlőnek egyaránt, hogy hogyan is táplálja hízásra hajlamos gyermekét. . . Mivel nekem még nincs családom, de ma már tudom, hogy a gyerekemet, ha lesz, akkor tudatosan az egészséges életnódhoz fogom szoktatni, azáltal, hogy magam is példával járok elő. . . A keresztlányom 5 éves és például kenyeret nem igen hajlandó enni, megeszi a húst meg szinte bármit kenyér nélkül. . . és tényleg meg lehet nélküle lenni. Igaz a zőldségekkel hadi lábon áll, de mindíg megnézi mit eszek, mi van a salátában, retek uborka kaliforniai paprika mehet magában. . . men kövér nem sovány, az orvos azt mondja a gyerek tudja mire van szüksége. . de, ha jön egy idegen mit is mond. . . hú de sovány ez a gyerek, , éheztetitek és már tömné is, na, ezt nem lenne szabad, meg kellene szabadulni a régi helytelen gondolkozástól, amúgy meg elmondanám válogatós vagyok tehát azt sem lehet mondani, hogy megettem mindent amit elém tettek. Nem takarózom az öröklöttséggel, de vitathatatlan, hogy hogy ezt a tényezőt is figyelmen kívül hagyni nem lehet. . . .

A súlyra visszatérve, 1992-ben voltam 109, lefogytam78-ra, majd vissza kezdtem hízni, 112voltam 1996-körűl. 2002-ben 125-130között, 2005-ben 152, most mikor mérlegeltem okt 17, -én 149, 9. ezek a fontosabb dátumok. Egyébként az is igaz biztosan többet viszek be a szervezetembe, mint amennyit felhasználok, tehát, ha kevésnek tünik is az nekem soknak bizonyul. Ezért szeretném megtalálni azt az egyensúlyt a táplálkozásban, amit tartani lehet életem végéig Lefogynék arra a súlyra amire szeretnék, úgy , hogy ne álljon le az anyagcserém, hogy dolgozzon a szervezetem és amit kap azt ne spájzolja rögtön, ne legyen állandóan takarékon. Erre kell rájöjjek, azért , hogy ne legyen majd bűntudatom, ne gyűlöljem magamat, ha megennék valami olyat amit "nem " szabad, ami tilos, Nos, ha meg is enném a kis kaprosomat, még le se nyelném az utolsó falatot, mindjárt azon gondolkodnám, istenem mennyit híztam, pedig tisztában vagyok ennyi még nem a világ. . . . . . .

11,01

8630. Szasz23X
2010. jan. 10. 20:46

Csak az agynak, keringési rendszernek, szívizomnak több energiára van szüksége, mint 200 Kcal.

És a mozgásról még akkor nem is beszéltünk.

Ha egész nap fekszel egy sötét szobában mozdulatlanul, akkor is többet elhasznál a szervezeted.

NA EZÉRT FIZIKAI KÉPTELENSÉG EZ!!!!!!!

Agyhalál állapotában lennél 5 havi Ch megvonástól.

2010. jan. 10. 20:41
Kedves Gyöngyi!Nekem 70kilótól kellene megszabadulnom, még csak 33 éves vagyok!!!Tudom, hogy nehéz lesz és kitartás kell hozzá. Olvasgattam a honlapod, és leírtátok, fogalmazzam meg magamban miért lett a háj rajtam. Szóval kis korom óta túlsúlyos vagyok, rakódtak rám a kilók, 78 kiló olyan 13 évesen lehettem. Ha te is voltál, már korán súlyos, akkor átélted te is a sok megaláztatást. . . . Még az ovodában ha párba kellett állni sem fogta meg egy gyerek sem a kezemet, "mert zsíros", meg rugdostak. . . szerintem egy fiúnak se kellett annyit verekednie, mint nekem, nagyobb lettem féltek tőlem. Nekem kimaradt az életemből randizgatás, a fiatalkori szerelem, mert egy kövér lány kinek is kell, a mai napig nincs egy tisztességes ruhám amit felvehetnék, Szeretnék már családot, gyereket. . . tudom, ha lefogyok attól nem fognak jobban szeretni, de talán az első meglátás nem a döbbenet, a szánakozás lesz, hanem meglátják bennem is az embert, a nőt!!Én is azon az elven vagyok, hogy ha nem kellek kövéren , ne kelljek soványan se, hiszen ez is én vagyok!!!ÉN soha nem tapasztaltam milyen az ideális súly, hiszen már első osztályba is olyan súllyal mentem , mint egy felnőtt, jól emlékszem, pedig milyen régen volt már az első osztályos orvosi vizsgálat, a doktornéni is jól kinevetett. . . . . . És az ember ha bántják, ha csúfolják mit is csinál, eszik. . . mert boldogtalan, magányos, menne közösségbe, de nem engedik, hogy csatlakozzon!Amikor ovodás voltam mindíg az ovónénivel voltam, szeretett!Egy nap kimentünk az udvarra játszani, már nem tudta elnézni, hogy a háta mögött álldogálok, elzavart:menj a többiekhez játszani. Én mentem is csak nem volt kivel, ott álltam álldogáltam és sírtam amiért az ovó néni elküldött magától. . . . . Tudom senki nem fogyhat le helyettem, nekem kell véghezvinni a dolgot. Sokat keresgéltem, rájöttem fórumozgatom, hátha az idegenek , a sorstársak megértenek. . De itt is kaptam már ítéletet, hiába aki nem próbálta. . . . Boldogtalan vagyok, nem akarok így élni, ha valakivel találkozom nem a szemembe néz, hanem a hasam mustrálja, azt hiszi nem látom?Nem járok sehová, nincsenek barátaim. . .
2010. jan. 10. 20:37

Szia, Gabi.

Nekem az a legnagyobb problémám, hogy kicsi korom óta túlsúlyos vagyok, nem szeretem, ha kövérnek neveznek, ez túlsúly. Szóval igazad van, a nyerszöldséget bírálják. Voltam klinikán 4 éve fogyókúrán, 660kal. étrenden, semmi, csak ami víz, salakanyag távozott. 146 kg-san jöttem ki. Azt mondták, teljesen leáll az anyagcserém, az utólsó ember lennék aki meghal a földön, ha éhínség lenne, hát köszönöm, megbíztattak, Pedig nem eszem sokat, soha nem is ettem, de nekem mégiscsak sok lehet. Az életem folyamán kora gyerekkoromtól számos fogyókúrás teát, ilyen -olyan étvágycsökkentőt kipróbáltam, hasztalan. A klinikán a fogyókúrám alatt olyan megaláztatás ért. . . . egy rakás orvostanhallgató elé ki lettem ültetve, hogy nézzétek, milyen torzszülött. Nem mondták, hogy mit akarnak, ott ültem , az adjunktus kitett közszemlének, pizsamában, huszonévesen, , , , , megalázó volt. Járnom kellett volna kontrollra, ha esetleg gyomorszűkítö műtétre kerülne sor, akkor legyen előéletem. Azóta se voltam feléjük se, magamnak próbálkozom, még nem sikerült rájönnöm, mi a legjobb megoldás. "szakemberek "vannak, de minek, semmi kézzelfoghatót nem mondanak, csak általánosságban beszélnek, megbotránkoznak a külsődön/pedig én nem vagyok annyira hájaS, megvan a fizikumom, rendszeresen tornázok, súlyzózom, arányos vagyok/16 ÉVESEN KEZDTEM KOMOLYEN FOGYÓKÚRÁZNI, AZ ISKOLAORVOS ÁLLANDÓAN LEHÍVATOTT MÉRÉSRE, ÖSZTÖNZÖTT, DECEmBERBEN 109 VOLTAM, januárban már 106, és lefogytam 78kilóra. Nem érzékeltem a változást, szörnyű volt, ha ma visszagondolok rá. . . . . nem voltam tisztában mit is értem el. Senki sem tudatosította bennem, hogy ember jól nézel ki!Most meg itt vagyok, fiatalon, nem kellek a kutyának sem, ilyen súlyosan, nem is járok sehová ahol szórakozni lehetne. Nincs is megfelelő ruhám. Már gyűlölöm a varratott nadrágokat, rettentö nehéz az életem, és magányos, szégyellem magamat az emberek előtt. Most végképp elhatároztam lefogyok, 33 éves vagyok, még nem késő. . . . . . . . . Augusztusban volt az unokatesóm lagzija, nem mentem a szertartásra , mert nem volt miben mennem, istenem hová jutottam. . . . Anyuka példáján felbuzdulva elkezdtem kutatni a neten, számos oldalt találtam ami a nyers ételek fogyasztását javasolja, lúgosítással. Van valamilyen zöld lötty, ami állítólag sejtszinten segít lúgosítíni, napi 5 litert kell meginni belőle. Na a napi 5 liter folyadék, eleve telít. . . Szóval gondoltam, rendelek, , , 23000 ft egy havi adag, keress rá az újbiológiára, ott megtalálod. Namármost, ha egy havi adag ilyen drága, kinek van erre pénze????Minden , amit úgy gondolsz, hogy jó lenne, nem tudod megfizetni. Szemétség, szükséged lenne rá, és nem érheted el. . Úgyhogy most csak a zöldségnél ragadtam, de azért ha lenne pénzem rendelnék, kipróbálásra, Egyébként írtam a nőnek , hogy lehet e valami mellékhatása, de nem reagált rá, már egy hónapja, akkor most mi van??Te nem szoktad nézni a viasat3 an, szombat délutánonként volt idáig a mutasd a tányérod, ott is mindíg a zöldségekkel fogynak 8 hét alatt, igen jelentős súlytól szabadulnak meg, csak van benne valami, Mondtam Anyukának, hogy milyen nagy a szülő felelőssége a gyereke felé, mert te azt eszel, amit Ő ad!!!!!Persze míg kicsi, fiatal vagy. Jelen tudásom birtokában, nem kellett volna azt a sok megaláztatást, csúfolást, kiközösítést elviselnem, amit kaptam, már az óvodában, ezt senki nem értheti mit szenvedtem, Szóval most jó úton haladok, tudom ez sem a lehető legjobb út, csak ennek most hatása van, és nem akarok lemondani róla, addig míg lefogyok, addig nem, És persze mindíg mindenhol érdeklődöm, bővítem az ismereteim, mert nekem a hagyományos étkezéshez nem lehet soha visszatérni, ezt eddig is tudtam, Meg kell találnom az arany középutat, hogy ne érezzem a lemondást, mert, azért enni jó, és főleg jókat enni jó. Na, mindegy, most elkezdtem valami teát inni, zöld, meg jáva tea, az egyik ismerős adta, 5 litert kell ebből is meginni. Már iszom egy hete, legyűröm az 5 litert, állandóan pisilnem kell tőle, átmossa a szervezetet, csak nem tudom, hogy van e valamilyen mellékhatása????Félek, hogy felborítja a hormanháztartásomat, mindegy kipróbálom, egy hónapot megcsinálok. Azért is érdekelne, hogy van e valaki , aki ezt a szétválasztó diétát megcsinálta, és használt neki, Meg lehet csinálni??Mit jelent a mindennapokban ez a z egész, hogyan lehet megvalósítani. Tudom az enber, ha rászánja magát akkor, persze megszokja mit lehet , mit nem bizonyos napokon, csak aki már megcsinálta annál már tudás van. . Én is szívesen elmondom bárkinek a tapasztalataimat.


ez egy 10.11-i hozzászólásom

2010. jan. 10. 20:33

Lanyok, nagyon csalodtam mindannyiotokban. Szerencsetlen Erikanak van eleg baja azzal, h gyerekkoratol korosan kover es orvosi felugyelet mellett SEM tudott fogyni. Most bealltatok az Ot bantok soraba, ezzel szembesul nap mint nap gyerekkora ota, az ilyen megjegyzesek bantjak evtizedek ota!! Ha segiteni akartok neki, az szuper, de bantani nem szabad.

Elmondanam nektek, hogy mielott elkezdtem atkins dietajat, tobb mint fel eve kb 1300 kalorian eltem (tudom, tobb, mint a Mazsie, de meg mindig keves, siman fogynom kellett volna), napi egy orat edzettem de ugy, hogy a vegere majnem elajultam, es nem fogytam. Mert a dieta, amit kovettem, nem volt jo nekem. Rolam is olvadni kellett volna a kiloknak, es egy deka sem ment le. Emberek azt hittek, hazudok, es kurvara rosszul esett. Vszinu Erika sem talata meg meg e neki megfelelo dietat, amit en talan mar honapok ota probalok mondani neki. Lehet, Ti is ezt probaljatok mondani, de nem igy kell. Mi az hogy "ezt nem nyalom be"? Nem lehetne kicsit normalisabban fogalmazni, kicsit kevesbe banton? Miert gondoljatok, hogy hazudik?? Hogy lehettek ilyen negativak, rossz indulatuak? Miert az amugy is szenvedot, gyenget bantjatok, nincs eleg baja? Azert vagyunk itt, hogy segitsuk egymast, nem pedig hogy bantsuk egymast. Lanyok!!! Tudom, hogy a tudomannyal ellentmond amit allit, de en hiszek Erikanak, nem hiszem egy percig hogy hazudik. Tobb empatiat legyszives.

2010. jan. 10. 20:12
nem baj,mondom...isten törje el kezem ,lábam haljon apám anyám ebben a percben ,ha hazudok......de nem érdekel mit gondoltok.ennyi volt úgy látom ti sem vagytok külömbek a többi embertől....sajnálom
8625. skygirl
2010. jan. 10. 20:11
Mazsi itt az a gáz, hogy mindannyian akik csináljk haladnak olyan nincs hogy nem. akkor is valami van, ami nem kóser, ne haragudj de nem tudom elhinni, hogy nem megy vagy tényleg így van ahogy írod, bocsi ne egy, asszem valahol tényleg gáz van, nem szeretem ezt, próbálkozik mindenki és mindenkinek bejön valami, mindenki ás, de VALAMI BEJÖN, így hihetetlen, mert hihetelen
8624. 4c4743ec7d (válaszként erre: 8620. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 20:08
Hát ezt kérdezzük mi is??? H miért teszed??? Csak gondolod végig racionűálisan h miket írkálsz!!Tisza sci-fi az egész...hosszú távon meg ez így nem megk . És kicsit szarul jön ki, h feljövünk h segítsük egymást, és hülének vagyunk nézve meg félrevezetve!Így meg már nem látjuk értelmét h ide jöjjünk. Mi is letudjuk írni h mit kéne csinálni, de attól még nem leszünk jobbak mások szemében. + hónapig nó bűnözés??Még hihető is lenne bha fogytál volna. Emberek vagyunk megbotlunk.. főlkeg aki túlysúlyos, mindig lesz gonjd az ilyennel. De nem bírjuk a hazugságot..ennyi asszem.
8623. Szasz23X
2010. jan. 10. 20:07
én sem ezt vártam.......................főleg Tőled nem.
8622. Szasz23X
2010. jan. 10. 20:07

Mazsi. Lásd már be, hogy képtelenség az, hogy 5 hónapon át napi 1 gyümölcsöt, meg salátát eszel, és ÉLSZ!!!!!!

5 hónap!!!!!!!!! Majd fél év.

Gondolkodj már... Ch és fehérje nélkül. Ilyen a világon nem létezik.

2010. jan. 10. 20:06
hát szaszi nem vártam ezt most...nem baj,ha így gondolod....látjátok...azt hiszitek zabálok és közben itt rinyálok..én nem etetek senkit,nekem a becsületemen kívül nincsen semmim...
8620. afb21f7623 (válaszként erre: 8616. - 4c4743ec7d)
2010. jan. 10. 20:03
megint kezdődik mint az elején,de kérdem én eddig ti nem itt voltatok velem????megint kezdődik a megkérdőjelezés:(((((szavahihetetlennek tekintettek????mert azt érzem,meg ,hogy nem figyelitek mit mondok.....köteles vagyok én bárkinek is hazudni??????kinek jó az????mert nekem nem,attól még nem fogok fogyni:((((
8619. Szasz23X
2010. jan. 10. 20:03
Azt hittem, ez nem ilyen fórum.Azt hittem, itt csak olyanok vannak, akik ténylegesen fogyóznak, és nem képtelenségeket beszélnek. Ennyi. Ez vérgáz.
8618. Szasz23X
2010. jan. 10. 20:01

jó. ellenben sorry, de én ebből a fórumból lelépek :D

Bocsi, de a hazugságokra kurvára nem vagyok kíváncsi. Fizikai képtelenség, amit Mazsi leír. Nem vagyok hülye. Van kutyád? Azt etesd...

Aki akar, megtalál.

8617. skygirl (válaszként erre: 8614. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 20:01
most mé, mert kiváncsiak vagyunk, és nem értjük indannyian uabban a cskában vgyunk, és ennek le a dolgok írásaid aapján, te csinálod a legkeményebben és semmi, érdekes
8616. 4c4743ec7d (válaszként erre: 8614. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 20:00
Mi is megsértődtünk, h palira vettél minekt...akkor most ez h van? NEm azért vagyunk, h egymást segítsük? Szerintem nem azért, h leírjuk mit hogyan kéne csinálni, közbe meg lófasz az egész! Ez a véleményem.
8615. afb21f7623 (válaszként erre: 8612. - Szasz23X)
2010. jan. 10. 20:00
4 kiló 2 hét alatt kiürül a szervezeted,nem fogyás,meg vízhajtót szedettek velem minden nap,
2010. jan. 10. 19:58
na csajok hagyjunk engem ,mert megsértődöm,és nem akarok...
8613. skygirl
2010. jan. 10. 19:58
a bicaj a másik, hogyan bírod, magunk között vagyunk úh le merem írni, én belehalok mindennap, te nem esel, fáj a lábad, több a súlyod, vaze, ez már csoda, vagy mi
8612. Szasz23X (válaszként erre: 8609. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 19:58

600!!!!!!!!!!!!!!

kalóriával....

Nem 200-250.

4 kiló a két hét alatt.........

azért az nem szar. Lehet, hogy lassan fogysz, de fogynod KÉNE, ha ténylegesen ezt ennéd, amit leírsz.

MINDENT leírsz???

8611. 4c4743ec7d (válaszként erre: 8609. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 19:57
4 kiló 2 hét alatt 600 kalória....5 kiló...3 hónap...400 kalória kb..sok torna....MATematika!!! Logika!!!
8610. Szasz23X (válaszként erre: 8604. - Afb21f7623)
2010. jan. 10. 19:57

Mazsi, ennyi kalóriával képtelenség hogy lábra bírsz állni, nem ám még tornázni meg biciklizni.

Sorry, ha nincs igazam, de a szakmai tudásom alapján (meg a józan eszem alapján) azt mondom, hogy ezt nem nyalom be. Itt valami nem ok.

8609. afb21f7623 (válaszként erre: 8600. - Szasz23X)
2010. jan. 10. 19:56
most miért csodálkozol a kórházi fogyókúrán is csak 4 kg ment le 2 hét alatt 600kalóriával is,,,örülhetek,,,túlélő vagyok,,,azt mondták,hogy örüljek neki
8608. skygirl (válaszként erre: 8605. - Szasz23X)
2010. jan. 10. 19:56
mielőtt késő lenne!!!!!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook