Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 13 éves lány menzesze három hete késik. Dokihoz vigyem, vagy várjak? fórum

13 éves lány menzesze három hete késik. Dokihoz vigyem, vagy várjak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. aug. 2. 07:08
Bár nekem az a 3 hónap soknak tűnik. Én csak néhány hetet várnék még,mert ha csak 4-5 naot szokott késni,akkor mosjuk 5 hét már azért elég sok.
2009. aug. 2. 07:06
Ez is igaz:)
4. fadigflo (válaszként erre: 3. - Galagonyabogyó)
2009. aug. 2. 07:05

Erre vannak a gyermeknőgyógyászok.

Én még nem mennék dokihoz, ilyen már velem is előfordult párszor, de nem 13 évesen. És akkor én már jóval több ideje mensruáltam.

Erre mondom mindig azt, hogy az emberek nem gépek, sosem működnek úgy, mintha beprogramoznák. Amit érdemes megvárni, a 3 hónap. De szerin tem annyit úgysem fog késni. Biztosan nincs semmi baj.

Nyár van, egy tiniről van szó, izgul, trauma... Stb... okozhatja.

2009. aug. 2. 06:56
Az én véleményem az,hogy egy szakember véleménye sosem árthat,de tudtommal még a kora miatt meg sem vizsgálná a doki. Viszont ő mégiscsak szakember,és tudja mi befolyásolja,és mi lenne a teendő. Bár én csak magamból indulok ki.
2009. aug. 2. 06:38

Azt tudni kell, hogy neki 11 éves kora óta van menzesze, és szinte egyből beállt 28 naposra a dolog. Aztán ért minket egy tragédia kb 14 hónapja, azóta 4-5 napot szokott neki késni, de mindig 4-5 napot, tehát ez is valahol szabályos dolog.

Most viszont három hete semmi.

Az is igaz, hogy egy hete már azon izgultunk, hogy nehogy a várva várt nyaraláskor jöjjön meg. Hát, nem is jött meg, most érkeztünk haza.

Viszont ez már három hét késés.

Menjek vele dokihoz, vagy ne tegyem ki ennek, várjak még?

2009. aug. 2. 06:35
13 éves lány menzesze három hete késik. Dokihoz vigyem, vagy várjak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook