Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 10 kg fogyás után, borzalmasan megereszkedett arcbőr... fórum

10 kg fogyás után, borzalmasan megereszkedett arcbőr... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 25. 14:23
tornáztasd az arcizmaidat. masszírozd, ha teheted, vegyél egy elektromos izom stimulátort, aminek vannak kis tappancsai. elvileg azzal is lehet mély tornáztatni az arc izmait, mely hatására tónusosabb, feszesebb lesz az arcbőr. tipp még egyél rágót, azzal is mozgatod az izmokat. krémekkel tudsz még feszesíteni- vannak speckó készítmények.
3. a7baea197d (válaszként erre: 2. - Gaby76)
2010. máj. 25. 14:20
Szia, igen nagyon hirtelen szaladt le rólam. Sajnos az arcom rettenetesen néz ki. Szerencsés vagy, hogy neked nem látszik, biztos ebben a genetika is közrejátszik, nekem amúgy is elég fura arcom van, és ahogy most lementek a kilók, úgy nézek ki mint egy bulldog...:(( Iszonyúan érzem magam :s
2010. máj. 25. 14:17
szia! Hirteen fogytál le? Csodálkozom, mert én majdnem 30 kilót fogytam, de ez nem látszik az arcbőrömön
2010. máj. 25. 14:14

Sziasztok!

Kérlek segítsetek, valami praktikával! Hirtelen kb 10 kg fogyás után borzalmasan megereszkedett az arcbőröm. A szemeim táskásak, bőröm nagyon laza lett, de nagyon. NAgyon elkeseredtem. 31 éves vagyok, de rettenetesen érzem magam. :( Drága kozmetikai kezelésekre nincs anyagi hátterem, tudtok esetleg valami jó kis házi praktikát, amivel meg tudom oldani, hogy emberi formám legyen?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook