Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hónapos babád miket eszik? fórum

10 hónapos babád miket eszik? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. suzanne7 (válaszként erre: 6. - 6e8fb4c822)
2011. jan. 23. 21:58

Szia!

Köszönöm,hogy leírtad!:)Ebből tudok mazsolázgatni!A főzelékeket inkább én is már villával töröm neki,hogy szokja a darabos ételeket.Tojássárgáját még nem próbáltam neki,holnap fogjuk először:)!

Most lehet hülye kérdés lesz,de a tojásos kenyeret hogy kell elképzelni?Megkensz neki egy kis szelet kenyeret tört tojássárgájával?Vagy teszel alá tejmentes vajat?

2011. jan. 23. 21:55
ja és vacsi szopi:)
2011. jan. 23. 21:54

Szia!

Nekem a kisfiam 10 és fél hónapos.

Sokféle főzeléket adok neki, igaz már inkább törve szi, mint pépként.

Tízóraira:ált. gyümölcs, ha korán volt a reggeli (szopi) akkor sajtos kenyér, vagy tojáskrémes kenyér

Ebédre: cékla, srépa, cukkini, spenót (heti1X), gesztenye, zöldborsó, s.borsó, brokkoli, tök, sütőtök, paradicsomos krumpli, elvileg lehetne már "K" betűseket, de azt mi még nem próbáltuk. Rizzsel vagy krumplival sűrítem neki, de van hogy teszek bele neki egy almát is.

Feltétnek heti 3-4x kap husit, a többi nap tojássárgája, vagy sajt

uzsira: joghurt vagy tejpép, de ma pl. tápszerbezabpehely volt banánnal

nasinak: korpovit keksz (cukor és tojás mentes) köles golyó

2011. jan. 23. 21:50
Sajnos ez angol,és a fordítóval se lesz teljesen világos!
4. suzanne7 (válaszként erre: 3. - Nijntje)
2011. jan. 23. 21:48
Köszi:-)
2011. jan. 23. 21:46

Nézd át ezt az oldalt:

[link]

2011. jan. 23. 21:35

Sziasztok!

Szeretnék egy két tippet ötletet gyűjteni,hogy változatossá tudjam tenni kislányom étkezéseit:)!

Érdekelne,hogy a Ti 10 hós babátok milyen főzelékeket,pépeket,"desszertet" eszik :)!

2011. jan. 23. 21:33
10 hónapos babád miket eszik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook