Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10. házassági évfordulóra ötletek... fórum

10. házassági évfordulóra ötletek... (beszélgetős fórum)


2010. szept. 18. 23:51

Először abban egyeztünk meg, hogy elmegyünk lakókocsishétvégére, de sajnos a nagynak még suli volt, meg a férjemnek sem mehetett szabira, így maradt az alap, itthon vacsi, torta, egy pohár pezsgővel és elmúlt. Talán egyszer sikerül felejthetetlenné tenni.

Csalódott voltam először, de aztán belegondoltam, bár szép lenne egy jól eltalált meglepetés, de a hétköznapok fontosabbak. Az hogy 10 év után is szeretjük egymást, társak vagyunk jóban-rosszban, erre tettünk fogadalmat, nem az ünnepek megünneplésére. ;)

12. 608d92130a (válaszként erre: 11. - Szoszilvi81)
2010. szept. 18. 08:16

Szia szoszilvi!

Most kapcsolódtam be.

Megkérdezhetem,hogy végül is mit sikerült összehoznod???

Remélem,minden jól sikerült,és egy szép emlékkel lettetek gazdagabbak!:)

2010. febr. 5. 12:21

Köszi Minerva a linket :)

Neked is rózsaszirom :D

Még mindig nem tudom hova lyukadunk ki, mert tegnap beszélgettünk a párommal, és neki egyik ötlet sem jön be...

No de nem zárkózik el előle, azt mondta ő is gondolkozik hogyan lehetne szebbé tenni a napot. :)

10. rozsaszirom31 (válaszként erre: 1. - Szoszilvi81)
2010. febr. 4. 17:26
Szia! Sziasztok ! :-) Örömmel látom, hogy jönnek az ötletek! Mi szoszilvi81-el már személyesen is beszélgettünk a témáról:-) Talán közösen valami szuper ötletre jutunk! Egyébként én is egy wellness hétvégét javaslok. Ha ez az iskola miatt nem sikerülne, mit szólnál egy romantikus, gyertyafényes vacsorához? Esetleg egy egész napos kirándulással beszélgetéssel ( stb. :-) ) fűszerezve?
2010. febr. 4. 13:59
Persze! Igen, írtam is hogy igen :D
8. minerva65 (válaszként erre: 7. - Szoszilvi81)
2010. febr. 4. 13:58

Amire én gondoltam,nagyon olcsó...és repülős út

Velencébe!!!!!

Érdekel?

2010. febr. 4. 13:37

Igen, köszi, nekem is eszembe jutott Velence. :)

Tavaly voltunk wellness hétvégén, jó volt, de valami mégis hiányzott. Valami olyasmire gondoltam ami nem szokványos dolog. Még sosem ültünk repülőn, vagy nem gondoláztunk Velencén (bár valakitől azt hallottam, hogy büdös a víz...)

A férjem Amerikába szeretne eljutni, de az most nem jön össze, talán a 15.-re ;)

6. minerva65 (válaszként erre: 5. - Szoszilvi81)
2010. febr. 4. 12:47

Mi is Május.05-én leszünk 10. éves házasok.

Én Velencébe viszem férjem….. kell ennél szebb!

Ha, érdekel privibe megküldöm, hol tudsz, nézelődi utazást.

2010. febr. 3. 18:46

Igen, az én gondolataim is valami különleges utak körül forog.

Rövid utat szeretnék, csak ugye az nem összeegyeztethető a távoli, egzotikus helyekkel. Max 4 nap 3 éj fér bele.

Június 24-én lesz a házassági évfordulónk,ami csütörtökre esik, csak még a fiamnak iskola van :S

2010. febr. 3. 18:43
Elbujni kettesben, egy kis romantikára
2010. febr. 3. 18:39
Fizess be egy wellness hétvégét.
2010. febr. 3. 18:33
egzotikus út.jó melegbe:-)
2010. febr. 3. 18:31

Szeretném a júniusi házassági évfordulónkat emlékezetessé tenni.

Minden ötletet szivesen fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook